PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت

liondl
February 27th, 2013, 08:57
سلام دوستان وقت تون بخیر
من یک وی پی اس خریدم از روز اول قطع شده وپشتیبانی جواب نمیده الان میخوام از شرکت شون شکایت کنم باید از کجا اقدام کنم؟
لطفا راهنمایی کنید

router
February 27th, 2013, 09:06
سلام برای اینجور مسایل پیگیری نمیکنند شما باید موقع خرید دقت میکردید .میتونید در تاپیک فقط اطلاع رسانی کنید تا بقیه از این شرکت آگاه بشوند و طرفش نروند

spark3r
February 27th, 2013, 09:08
سلام
والا شکایت توی این مملکت جواب نمی ده دوست عزیز.
بهترین کار اینه که بگین پولتون رو بدن و شما برین یک جای دیگه سرویس بگیرین.
یادمون باشه اینجا new york نیست، که همه چی قانون داشته باشه و شکایت هم پیگیری بشه، بخواین شکایت کنین کدوم قاضی و افسر میفهمه سرور مجازی چی هست که بخواد شکایت تنظیم کنه.

liondl
February 27th, 2013, 09:15
من خودم قبلا فروشنده بودم یک بار ازم شکایت شده پیگیری کردن چون تو ساماندهی ثبت شده بود معمولا پیگیری میشه فقط نمیدونم از کدوم مرجع قضایی باید اقدام کنم از پلیس فتا یا جای دیگه؟

spark3r
February 27th, 2013, 09:32
با سلام
دوست عزیز فکر می کنم پروسه شکایت کردن خیلی طولانی باشه. اکثر کسایی که هاست یا سرور مجازی می فروشن شرکت ندارن، یا بچه دبیرستانی هستد که از مدرسه میان توی خونه میشینن با زیرپوش و زیر شلواری و با گرفتن یک نمایندگی و یک سرور اختصاصی مثلا از Redstation شروع به مجازی سازی و فروش می کنند بعدش فکر می کنن که دیگه شاهکار کردند.
اگر شما بالای 300 تومن در ماه می دید ارزش شکایت داره اگر هم زیر این مبلغ باشه من اگر به جای شما بودم دنبال شکایت نمی رفتم.

mh_suport
February 27th, 2013, 10:11
سلام اینجور مسایل پیگیری نمیکنندبهترین کار اینه که بگین پولتون رو بدن و شما برین یک جای دیگه سرویس بگیرین.

liondl
February 27th, 2013, 10:12
خرجش مهم نیست فقط میخوام کاری کنم که سابقه براش که دیگه هیچ جا مجوز ندن بهش.که موقع فروش زیاد تعریف نکنه از خودش

liondl
February 27th, 2013, 10:13
نه تیک جواب میده نه تلفن

megfa
February 27th, 2013, 10:16
من خودم قبلا فروشنده بودم یک بار ازم شکایت شده پیگیری کردن چون تو ساماندهی ثبت شده بود معمولا پیگیری میشه فقط نمیدونم از کدوم مرجع قضایی باید اقدام کنم از پلیس فتا یا جای دیگه؟
دادسرای ناحیه 31 مخصوص جرائم اینترنتی
موفق باشید

liondl
February 27th, 2013, 10:37
مرسی

liondl
February 27th, 2013, 10:48
جهان پارس اسپادان - صفحه اصلي (http://parsworld.net/)

bandar
March 1st, 2013, 22:29
سلام
والا شکایت توی این مملکت جواب نمی ده دوست عزیز.
بهترین کار اینه که بگین پولتون رو بدن و شما برین یک جای دیگه سرویس بگیرین.
یادمون باشه اینجا new york نیست، که همه چی قانون داشته باشه و شکایت هم پیگیری بشه، بخواین شکایت کنین کدوم :">قاضی و افسر میفهمه سرور مجازی چی هست:"> که بخواد شکایت تنظیم کنه.
آخرشو خوب اومدی

MehrganWeb
March 1st, 2013, 23:17
سلام
دوستان درست میگن
1- پیگیری نمی کنن
2- کلانتری محل رو باید با باتون برقی حالیش کرد سرور چیست و چرا ؟ :دی
3- بهترین راه رسوایی و برید ملت رو با خبر کنید توی تاپیک های فروششون حالشونو بگیرید ضریه فنی بشن
4- اینجایی که منو شما زندگی میکنیم قانون : جنگل !
موفق باشید

nirvanna
March 2nd, 2013, 00:48
من که پیشنهاد می کنم کمی صبر کنین شاید مشکلتون رو حل کنه و بتونید به فعالیتتون ادامه بدید
ولی از طریق همین وب هاستینگ اگر مطرح کنید و نام ببرید ، خیلی افراد مطلع می شن از نحوه ی عملکرد اشتباه اون فرد

hostamol
March 2nd, 2013, 01:23
با سلام

دوست گرامی سرور مجازی به نحوی است که اگر شکایت کنید و خرج هم کنید کاری از پیش نمی بره

لطفا پولی که برای تنظیم شکایت و فلان و فلان می خواهید بدهید که کمتر از 200 هزار تومان هم نیست برین یک سرور دیگر بخرید