PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست ایران یا خارج ایران

333
February 27th, 2013, 00:38
سلام وخسته نباشید من امروز یه تاپیک زدم دو ستان افر دادن در میان اونا هاست ایران هم بود و خاجی هم بود به نظر شما کدومش بهتره هاست لینوکس ایران بخرم یا آلمانی یا کاندا یا... کدومش امنیت بیشتر و در کل بهتره

pedramsistani
February 27th, 2013, 00:49
معمولا از نظر لود برای کاربران ایرانی هاست ایران بهتره

امنیت هم دیگه بستگی به خود سرور داره که بالا باشه یا پایین

speedy
February 27th, 2013, 00:51
ایران پهنا باندش مصیبته
اما از همه لحاظ بهتره

H.G.N
February 27th, 2013, 01:04
سلام وخسته نباشید من امروز یه تاپیک زدم دو ستان افر دادن در میان اونا هاست ایران هم بود و خاجی هم بود به نظر شما کدومش بهتره هاست لینوکس ایران بخرم یا آلمانی یا کاندا یا... کدومش امنیت بیشتر و در کل بهتره

سلام
دوست عزیز در مورد هاست داخل و خارج باید خدمتتون عرض کنم که نیاز شما چیست ؟ آیا پهنای باند مصرفیتون بالاس ؟ محتوای سایتتون مهم و محرمانه هست ؟
اینها سوالاتی است که خودتون باید پاسخ بدید و با مقایسه این نیاز ها نتیجه گیری کنید که کدام موقعیت مکانی برای شما مناسب هست.
امنیت هم بستگی به تنظیمات و کانفیگ های اعمال شده از سوی مدیر یا مدیران سرور داره که برخی از شرکت ها و سایت ها حاضرن برای امنیت اهمیت بیشتری قائل شده و بروزترین نرم افزار های امنیتی رو بر روی سرورشون نصب و راه اندازی کنند , برخی ها هم در حد معمول و بالاتر از آن اکتفا می کنند و هزینه زیادی نمی کنند.
لازم به ذکر است در مورد اینکه سروری که قصد دارید از اون هاست تهیه کنید وارز ساپورت است یا نه ! چون باید یکسری از مشکلات رو به جون خرید.
موفق باشید