PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این مشکل از کجاست ؟(ریدایرکت در سی پنل)

behnam289
February 27th, 2013, 00:15
با سلام

مشکلی دارم که نمیدونم از هاست من هست و یا اشتباه از من هست.همون طور که میدونید ریدایرکت www.site.com (http://www.site.com) ---> site.com معمول هست

الان من میخوام سایت من روی www باز نشه اما روی هاست این خطا را میده. مدیر هاست که اصلا نمیدونه www بدون www یعنی چه 8-|

اما من وقتی میخواهم این کار را انجام بدم :

You cannot redirect "" to "http://site.com" as this will cause a redirection loop because "/public_html/site.com/" is at the same place as "/home/fastspe/public_html/site.com/".

در هیچ هساتی همچین اروری نگرفتم تا حالا ! میشه کمک کنید ؟

shivahost
February 27th, 2013, 01:40
شما میخواهید که سایت همواره به آدرس بدون www ریدایرکت شود؟

اگر هنوز مشکل دارید دسترسی به کنترل پنلتان بدهید برای شما تنظیم کنیم. یا با پشتیبانی هاست خود هماهنگ کنید.

behnam289
February 28th, 2013, 01:59
شما میخواهید که سایت همواره به آدرس بدون www ریدایرکت شود؟

اگر هنوز مشکل دارید دسترسی به کنترل پنلتان بدهید برای شما تنظیم کنیم. یا با پشتیبانی هاست خود هماهنگ کنید.

سلام
بله هنوز مشکل دارم.
وقتی از هاست میخوام این کار را انجام بدم این خطا را میده.
وقتی دستی کد را در فایل htaccess قرار میدم اصلا ریدایرکت عمل نمیکنه.

پشتیبانی خودمون که فقط زحمت کشیدند ارور را ترجمه کردند برامون تازه یادشون دادیم که برای چی میخوایم این کار را بکنیم:71:

اگر میشه بگید باید چه کار کنم که این ارور مواجه نشوم ؟

shivahost
February 28th, 2013, 02:16
قبل از هر چیز بفرمایید سیستم سایت شما چیست؟

behnam289
February 28th, 2013, 12:01
قبل از هر چیز بفرمایید سیستم سایت شما چیست؟

سیستم Cpanel هست.

shivahost
February 28th, 2013, 12:08
سیستم Cpanel هست.

منظورم cms طراحی سایت بود wordpress - joomla یا هر چیز دیگه.... شما از چی استفاده کرده اید؟

محتویات htaccess را هم اینجا بگذارید خوب میشه.

shahintak
February 28th, 2013, 13:48
اگر درست نشده دسترسی بدین سریع براتون انجام میدم

در بخش ریدایرکت سی پنل به راحتی میتونین تنظیم کنین

ا