PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از آقای hadi-110

saeidz
February 26th, 2013, 18:46
سلام و خسته نباشید

نمی دونم کارم درسته یا اشتباه فقط خواستم اطلاع رسانی کنم

حدود یک ماه بود یا این آقای hadi-110 (http://www.webhostingtalk.ir/member/31192/) آشنا شدم و براش مشتری میکروتیک میگرفتم تا اینکه این سرورشون قطع شد و تو یاهو فرمودن آقای ... سرور را گرون بهم داده بود و از جایی دیگه سفارش دادم و ...... من موندم و این مشتریا که برایش فرستاده بودم که مجبور شدم مابقی هزینه روزهای مانده را بهشون از جیب خودم بدم هر چند مبلغ نا چیزی بود
تا اینکه سرور جدید آلمان تهیه کردن و سر حساب و کتاب
به بنده یه سرور 150 گیگ هارد خریداری کردم و کل اطلاعات سایتم ( آرشید چند ماهه ) را انتقال دادم به سروری که از ایشون تهیه کردم ( سرور آلمان )
از روز اول هم باهاش صحبت کردم سر اطلاعات که یه موقع این مشکلات فعلی پیش نیاد که ایشون ضمانت کردن
تا اینکه سرور جدید خیلی قطعی داشت یه بار به مدت 48 ساعت کلا سرور قطع بود
بعد کلی پ خ تو سایت و یاهو (شماره هم که تو سایتش زده خاموش بود و بازم خاموشه) تو یاهو جواب دادند که مریض بوده و .. سرور مجدد روشن شد بعدم با هزار ترس و لرز بهش گفتم اگه دیتا من در خطره بگو انتقال بدم فرموند نه نترس

سرور به مدت 1 روز درست بود و دوباره قطع شدند که خوشبختانه اونشب زیاد طول نکشید
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/11602-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-hadi-110-t1362_1-jpg

و سپس قطعی مجدد که دیگه وصل نشد
بعد کلی پیغام تو یاهو و این سایت جواب دادند

سرور پس از 24 ساعت قطعی بع دیتا سنتر تحویل شد
موفق یاشید

الان یعد 3 روز ببینیدی چه قشنگ جواب دادند به من :

11606

اینم ساپورت سایتش . والا نمیدونم اینجا باید پشتیبانی کنه یا یاهو

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/11605-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-hadi-110-u9658_04-jpg

حالا شما راهنمایی کنید دوستان
اطلاعاتم مهمه و آرشیو کردن مجدد دردسر داره

hadi-110
February 27th, 2013, 20:46
سلام و خسته نباشید

نمی دونم کارم درسته یا اشتباه فقط خواستم اطلاع رسانی کنم

حدود یک ماه بود یا این آقای hadi-110 (http://www.webhostingtalk.ir/member/31192/) آشنا شدم و براش مشتری میکروتیک میگرفتم تا اینکه این سرورشون قطع شد و تو یاهو فرمودن آقای ... سرور را گرون بهم داده بود و از جایی دیگه سفارش دادم و ...... من موندم و این مشتریا که برایش فرستاده بودم که مجبور شدم مابقی هزینه روزهای مانده را بهشون از جیب خودم بدم هر چند مبلغ نا چیزی بود
تا اینکه سرور جدید آلمان تهیه کردن و سر حساب و کتاب
به بنده یه سرور 150 گیگ هارد خریداری کردم و کل اطلاعات سایتم ( آرشید چند ماهه ) را انتقال دادم به سروری که از ایشون تهیه کردم ( سرور آلمان )
از روز اول هم باهاش صحبت کردم سر اطلاعات که یه موقع این مشکلات فعلی پیش نیاد که ایشون ضمانت کردن
تا اینکه سرور جدید خیلی قطعی داشت یه بار به مدت 48 ساعت کلا سرور قطع بود
بعد کلی پ خ تو سایت و یاهو (شماره هم که تو سایتش زده خاموش بود و بازم خاموشه) تو یاهو جواب دادند که مریض بوده و .. سرور مجدد روشن شد بعدم با هزار ترس و لرز بهش گفتم اگه دیتا من در خطره بگو انتقال بدم فرموند نه نترس

سرور به مدت 1 روز درست بود و دوباره قطع شدند که خوشبختانه اونشب زیاد طول نکشید
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/11602-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-hadi-110-t1362_1-jpg

و سپس قطعی مجدد که دیگه وصل نشد
بعد کلی پیغام تو یاهو و این سایت جواب دادند

سرور پس از 24 ساعت قطعی بع دیتا سنتر تحویل شد
موفق یاشید

الان یعد 3 روز ببینیدی چه قشنگ جواب دادند به من :

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/11606-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-hadi-110-z7318_022-jpg

اینم ساپورت سایتش . والا نمیدونم اینجا باید پشتیبانی کنه یا یاهو

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/11605-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-hadi-110-u9658_04-jpg

حالا شما راهنمایی کنید دوستان
اطلاعاتم مهمه و آرشیو کردن مجدد دردسر داره

با سلام اولا بهتره اینارم بیان کنید
1-یک ماهی که مشتری بنده بودید چنتا وی پی اس از بنده گرفتین چنتا رو پولشو به حساب بنده واریز کردین؟؟
2-در ضمن بگین این سروری که از بنده گرفتین هزینشو پرداخت کردین؟؟

saeidz
February 27th, 2013, 20:51
دوست عزیز شما از اون سرور آمریکا که داشتید و به من میکروتیک دادید
اصلا هیچ مشتری نداشتید و فقط من ازتون گرفتم
3 تا میکروتیک ازتون گرفتمن بدون کانفیگ
که فرمودید حدود 15 روز دیگه از سرور خودتون مونده بود که گفتی بعد تمدید می کنم براشون
2 تاشون را به حسابت واریز کردم سومی هم که با گوگل مشکل داشت و خودتون هم اینجا مشکلش را بیان کردید

خلاصه 1/2 از هزینه سرور ها را قرار شد بک کنی حدود 10ت
این سرور جدید هم حساب کردید 20 که قرار شد مابقی را بزنم که تو سایت خودتون هم نبودید که فاکتور را اصلاح کنید

بعدم تو اونموقع که سرور قطع بود و تشریف نداشتی من به avalinhost هم پ خ دادم فرمود به خودتون بگم
بعدم از تو سایتش از طریق تیکت باهاش در ارتباط بودم گفتند سرور را خدتون گفتی فرمت کنه و تحویل کسی دیگه بده

تو که نمیتونستی ساپورت کنی نباید به من سرور میدادی
بعدم حداقل قبل اینکه به اولین هاست بگی فرمت کن و تحویل بدی به من اطلاع میدادی

شماره موبایلت هم که خاموش بود این بود ساپورت ؟؟؟

darkfacee
February 27th, 2013, 20:55
دوستان عده ای فقط به دنبال خراب کردن یه هاستینگ هستند من از ایشون vps داشتم.
به من گفتن شما پول vps و نمیخواد بدی تا 2 3 روز تست کن ببین خوب هست یا نه.چون ایشون سرور تازه گرفته بودن گفتن نکنه مشکلی پیش بیاد.
اقای محترم شما هم این جنبه هاشو در نظر بگیر دوست من الان هیچ شرکتی اینطوری کار نمیکنه اینو مطمئن باش داداش.
در ضمن از ایشون سرویس هاست و چیزهای دیگه هم دارن واقعا هم پشتیبانی و هم طرز رفتار با مشتری ایشون خیلی خیلی خوب هست.
در ضمن شما 5 تا وی پی اس گرفتی 2 تا 10 دادی :61:
انصاف داشته باش اقای محترم

darkfacee
February 27th, 2013, 20:57
که فرمودید حدود 15 روز دیگه از سرور خودتون مونده بود که گفتی بعد تمدید می کنم براشون
2 تاشون را به حسابت واریز کردم سومی هم که با گوگل مشکل داشت و خودتون هم اینجا مشکلش را بیان کردید

این سرور جدید هم حساب کردید 20 که قرار شد مابقی را بزنم که تو سایت خودتون هم نبودید که فاکتور را اصلاح کنید

بعدم تو اونموقع که سرور قطع بود و تشریف نداشتی من به avalinhost هم پ خ دادم فرمود به خودتون بگم
بعدم از تو سایتش از طریق تیکت باهاش در ارتباط بودم گفتند سرور را خدتون گفتی فرمت کنه و تحویل کسی دیگه بده

دوست من شما فکر میکنم همون قضیه که چند روز بیشتر اتفاق افتاده بود هستین :)))) یه بچه ای که 2 دقیقه پولش دیر شده بود
10 تا اکانت vps من خودم و دوستان از ایشون تهیه کردیم به دلیل قیمت بسیار عالی برای مولتی کشیدن ریدکال.
راستی شما چطوری توی مدت کمی اینقدر آرشیو جم کردین!!!!!توی پی ام ها !!!

hadi-110
February 27th, 2013, 21:04

میخواین آپی سرورهای تحویلی به شما تک تک اینجا اعلام بشه که 4تا آپی سرور میکروتیک بهتون تحویل شده؟؟
در ضمن سرورهای ما کانفیگ شده بود چون از تمپلت کانفیگ شده آگونیس استفاده شده بود
http://www.webhostingtalk.ir/f66/56670/
در ضمن شما بعد از 8روز چرا پرداخت نکردین که این حرف رو میزنین هم شماره حساب هم شماره کارت بنده رو داشتین
قرار بود به کارت بنده واریز کنید هزینه رو

saeidz
February 27th, 2013, 21:05
دوستان عده ای فقط به دنبال خراب کردن یه هاستینگ هستند من از ایشون vps داشتم.
به من گفتن شما پول vps و نمیخواد بدی تا 2 3 روز تست کن ببین خوب هست یا نه.چون ایشون سرور تازه گرفته بودن گفتن نکنه مشکلی پیش بیاد.
اقای محترم شما هم این جنبه هاشو در نظر بگیر دوست من الان هیچ شرکتی اینطوری کار نمیکنه اینو مطمئن باش داداش.
در ضمن از ایشون سرویس هاست و چیزهای دیگه هم دارن واقعا هم پشتیبانی و هم طرز رفتار با مشتری ایشون خیلی خیلی خوب هست.
در ضمن شما 5 تا وی پی اس گرفتی 2 تا 10 دادی :61:
انصاف داشته باش اقای محترم

شما چیزی ک نمی دونید دخالت نکنید
سایت من معلومه چند ماهه داره کار م یکنه
با هاست وارز کار کردم این آخریا هم بدون حتی یه بار قطعی با آی وانیک سرور که بنده هم میشناسه
بنده خدا 2 روز هم سرور را اضافه روشن گداشت واسه انتقال بعد انتقال بهش گفتم پاک کرد
انتقال دادم به این سرور دوستت که ...

saeidz
February 27th, 2013, 21:08
میخواین آپی سرورهای تحویلی به شما تک تک اینجا اعلام بشه که 4تا آپی سرور میکروتیک بهتون تحویل شده؟؟

دو تان تو یک روز ازتون گرفتم که همون روز واریز شد
بعدی فقط واسه وی پی ا.... می خواست که با گوگل مشکل داشت مشکل را خودتون هم اینجا اعلام کردی
بعدم بازم برا دوستام می خواستم که فرمودی آقا دانیال سرور را گرون بهم داده چند روز صبر کن از یکی دیگه بگیرم و ...

darkfacee
February 27th, 2013, 21:13
شما چیزی ک نمی دونید دخالت نکنید
سایت من معلومه چند ماهه داره کار م یکنه
با هاست وارز کار کردم این آخریا هم بدون حتی یه بار قطعی با دانا سرور که بنده هم میشناسه
بنده خدا 2 روز هم سرور را اضافه روشن گداشت واسه انتقال بعد انتقال بهش گفتم پاک کرد
انتقال دادم به این سرور دوستت که ...
دوست من شما ادب و نزاکت ندارین؟
الهی همه گناهم کردنتون اگر ایشون دوست من هستند

hadi-110
February 27th, 2013, 21:18
دو تان تو یک روز ازتون گرفتم که همون روز واریز شد
بعدی فقط واسه وی پی ا.... می خواست که با گوگل مشکل داشت مشکل را خودتون هم اینجا اعلام کردی
بعدم بازم برا دوستام می خواستم که فرمودی آقا دانیال سرور را گرون بهم داده چند روز صبر کن از یکی دیگه بگیرم و ...

سرورهایی که تحویل این آق شده با آپی های 36-37-38-39 بوده که تقریبا هر سرور بین 20-15 روز دستش بوده...
سروری که نیاز نداشته باید اعلام میکرده که خاموش بشه...
در ضمن در ضمن چرا اسم اقای گردی رو میاری من کی گفتم سرور رو از دانیال گرفتم؟؟؟
در ضمن سرور آلمان دقیقا 7 روز دستتون بود بقول خودتون بنده مشتری نداشتم دلیل نداره به شما سرور بدم شما هرموقع عشقت میکشه پرداخت کنی...
میومد پرداخت میکردی هزینشو بعد اعتراض میکردی الان

j4b3r
February 27th, 2013, 21:45
سلام

میگم اینجا ناسلامتی انجمنه! ناسلامتی قانون داره!
شاید مدیرا اشتباه کردن و اسم انجمن متفرقه رو اشتباه انتخاب کردن و باید اسم این بخش رو میذاشتن "انتقاد و پیشنهاد" و...

hadi-110
February 27th, 2013, 21:47
در ضمن شما مشکلتون فقط آمار بازدید فیکی بود که از تو سرور اضاف میکردی نه آرشیوتون....

saeidz
February 28th, 2013, 00:54
سرور 36 را خودتون بلد نبودی واسه کانفیگ که کانفیگ کردم دست خودتون بود که وی پی ... داده بودی (فراموش نکن واسه نت ماهوا.... که یادتون دادم)
37 و 38 را پولشو دادمتنون
39 هم که مشتری بعدی نگرفت بعد گفتی دانیال سرور را گرون داده صبر کن چند روز فلان ...

الانم از سایت من معلومه آرشیو چقدر بوده

خلاصه دیگه بحث نمی کنم خواستم بقیه بشناسنت حواسشون جمع باشه همین