PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتمو کجا ثبت کنم که ***** نشه؟

HesaM4388
February 26th, 2013, 16:48
سلام. قصد دارم یه سایت موزیک محلی (بستـکـی) راه اندازی کنم .

این موریک ها از لحاظ شرعی و قانونی مشکلی با قوانین کشور ندارن.

یه دامنه ir گرفتم و میخوامیه هاست و یه قالب خوب براش بگیرم.

اول خواستم مطمئن بشم بعد از اینکه سایت رو راه اندازی کرد ***** نشه.

کجا میتونم مجوز فعالیت رسمی بگیرم؟ (مثلا سایت ساماندهی...)

smart_soheil
February 26th, 2013, 16:50
فکر می کنم که باید تو سایت صفحه اصلی | (http://samandehi.ir) سایتتون رو ثبت کنید.

HesaM4388
February 26th, 2013, 17:11
فکر می کنم که باید تو سایت صفحه اصلی | (http://samandehi.ir) سایتتون رو ثبت کنید.

یخورده توضیح از دوستان هم میخواستم. اولا اینکه این سایتی که من قصد دارم بزنم آیا واقعا میشه بصورت قانونی تو ایران ثبت کرد؟
اگه مثلا تائید نش چی میشه؟ و چه قوانینی رو باید دقت کنم و انجامش بدم؟ (بر اساس تحبره ای که دارین)

leberman
February 26th, 2013, 17:22
یخورده توضیح از دوستان هم میخواستم. اولا اینکه این سایتی که من قصد دارم بزنم آیا واقعا میشه بصورت قانونی تو ایران ثبت کرد؟
اگه مثلا تائید نش چی میشه؟ و چه قوانینی رو باید دقت کنم و انجامش بدم؟ (بر اساس تحبره ای که دارین)

شما در ساماندهی سایتتون رو ثبت کنید و گوشه و کنار سایتتون آیه و تصاویر مذهبی بزارید تا حدودی باهاتون کاری ندارن8-|

Saati
February 26th, 2013, 20:28
توی ساماندهی ثبت کنید و واقعا مجاز کار کنید کاری باهاتون نخواهند داشت .

alborzgostar
February 26th, 2013, 20:32
سلام

مجوز از ارشاد

HesaM4388
February 26th, 2013, 20:55
توی ساماندهی ثبت کنید و واقعا مجاز کار کنید کاری باهاتون نخواهند داشت .

دقیقا منظور منم همینه. مثلا بخوام تبلیغات بگیرم چه تبلیغاتی میتونم بگیرم بنظرتون؟
از لحاظ اهنگ گذاشتن که حتما مجاز میذارم. تنها خلافی که امکانش هست فقط تبلیغات هستش که نمیدونم کدومامصداق غیر مجازه...

سلام

مجوز از ارشاد

سلام. دوستانی که میدونن این مجوز گرفتن چجوریه و به مدارکی نیاز داره؟ واسه همچین سایتی از چه راههایی میشه کسب درآمد کرد؟ البته پس از چند ماه تلاش زیاد منظورمه...

Saati
February 27th, 2013, 12:35
تبلیغ قند شکن و سوسک و سایت های موزیک و فیلم غیر مجاز یا لوازم بهداشتی مثل بادکنک و ... نزارید. کلا تبلیغاتتون هم موردی نباید داشته باشه. در نظر داشته باشید خیلی راحت میتونن به عکس هم گیر بدن . پس یکم حساسیت و دقت میخواد .

به نظرمن دنبال مجوز نرید ارزش نداره . امکان مسدود شدن با رعایت نکات بالا خیلی خیلی کم میشه ولی نمیشه گفت 100 مسدود نمیشید.

alaviyoon
February 27th, 2013, 12:51
اگه تبلیغاتتون همونجور که دوستمون گفت مشکل نداشته باشه و عکس چیزدار نداشته باشه و موزیک هاتون هم با رعایت حق کپی رایت باشه ! با هاتون مشکل ندارن ولی اگه اون آهنگی که میذارید بدون مجوز و یا بدون اجازه تکثیر باشه شکایت کنند ناجور توی مخمصه میفتید .
کمی هم مذهبی کار کنید و مثلا عکس آقا رو گوشه سایت بذارید که بفهمند با نظام مشکلی ندارید . یا یه حدیثی چیزی در مورد موسیقی حلال پیدا کنید بذارید و یا مثلا یکی دوتا مداحی رو توی صفحه اصلی بذارید مطمئن باشید خیلی امکان ***** شدن میاد پایین .
به هر حال زدن سایت موزیک یه ریسک بزرگه !
ولی بازهم میگم اگه این چیزا رو رعایت کنید احتما زیاد ***** نشید
برای اطمینان هم سایتتون رو توی ساماندهی ثبت کنید و بخواید قبلش گزارش بدن تا اگه مشکلی تو سایت بود اول بگن تا بتونید رفع کنید .
موفق باشید

irantk
February 27th, 2013, 13:03
سلام
آهنگ های یستکی و بندری را فکر نکنم گیر بدند
خیلی از سایت ها هم هستند که با اینکه فقط مذهبی هستند و به قول شما نوحه و حدیث هم دارند باز ف ی ل ...... میکنند
این دوستمون میخواد سایت شاد و اهنگ داشته باشه نه نوحه و مذهبی که فکر کنم این دوستمون مثل من تسنن باشن و اهل نوحه هم نباشه
دوست عزیز کجای بستک هستید؟

alaviyoon
February 27th, 2013, 13:12
سلام
خیلی از سایت ها هم هستند که با اینکه فقط مذهبی هستند و به قول شما نوحه و حدیث هم دارند باز ف ی ل ...... میکنند
این دوستمون میخواد سایت شاد و اهنگ داشته باشه نه نوحه و مذهبی که فکر کنم این دوستمون مثل من تسنن باشن و اهل نوحه هم نباشه

من نگفتم که چه دین و مذهبی دارید بهتون راه حل دادم . بر غیر این هم بخواهید عمل کنید مطمئنا ***** بشید !!

shazo
February 27th, 2013, 13:15
سلام

یه ذره کاره سختیه.. باید تو ساماندهی ثبت کنید.. یه حضور فیزیکی هم داشته باشید بد نیست..!

HesaM4388
February 27th, 2013, 15:19
تبلیغ قند شکن و سوسک و سایت های موزیک و فیلم غیر مجاز یا لوازم بهداشتی مثل بادکنک و ... نزارید. کلا تبلیغاتتون هم موردی نباید داشته باشه. در نظر داشته باشید خیلی راحت میتونن به عکس هم گیر بدن . پس یکم حساسیت و دقت میخواد .

به نظرمن دنبال مجوز نرید ارزش نداره . امکان مسدود شدن با رعایت نکات بالا خیلی خیلی کم میشه ولی نمیشه گفت 100 مسدود نمیشید.

حقیقتش من قصد دارم یه سایت خیلی بزرگ و با قالب حرفه ای بسازم که بشه یه منبع خیلی خوب موسیقی بستکی.
ولی اگه 10 درصد هم شک داشته باشم که سایتم ***** میشه قطعا انجامش نمیدم. چون میتونم خیلی راحت وقتم رو بذارم رو جای دیگه. این کار رو هم واسه دوستم میخوام انجام بدم

سلام

آره دوست بستکی عزیز. منم از شهرستان بستک هستم. خوشحالم همشهریمو اینجا میبینم. اگه کمکی از دستم بربیاد براتون دریغ نمیکنم. ممنونم از شما دوستان
همینطور که گفتم مقصد فقط اینه یه پایگاه موسیقی رسمی تو اینترنت وجود داشته باشه که هرکی آهنگ بستکی خواست بدونه از کجا بره دانلود کنه... در کنارش هم باید ببینم دوستان وبمستری که تو انجمن حضور دارن چه پیشنهادی میدن برای کسب درآمد که هزینه های سایت دربیاد.
کلا ببینم اصلا این دردسر ارزشش رو داره یا نه. کع مثلا بعد 2-3 سال سعی و تلاش به جایی میرسم یا نه:-?

HesaM4388
February 27th, 2013, 15:22
من نگفتم که چه دین و مذهبی دارید بهتون راه حل دادم . بر غیر این هم بخواهید عمل کنید مطمئنا ***** بشید !!
این دوستمون صحیح گفتن. فرمودن قصد من سایت آهنگای شاد بستکی هستش. واسه همین نیاز بود این توضیح رو بدن.
در ضمن قصذ ندارم کلا بر خلاف قوانین حکومتی کاری انجام بدم. ولی بر مبنایی که کلا سیستم فیـلترینگ از هیچ اصلی پیروی نمیکنه و خودجوش سایت ها براحتی فـیلتر میشن واسه همین گفتم شاید راهکاری باشه که نشه...

Saati
February 27th, 2013, 15:31
ببین رفیق این سایت musicnama.net مجاز داره کار میکنه . البته ارتباط خوبی با خواننده های داخل و خارج داره و مصاحبه هم انجام میده باهاشون . من مدیرشو میشناسم سایت رو ثبت کرده ولی نمیدونم مجوز داره یا نه .

ایمیل زدن به ساماندهی و پرسیدن از اونا که به فلان اهنگ گیر میدین یا نه هیچ فایده ای نداره . چون در هر حال میگن باید مجوز کتبی از خواننده داشته باشید. ولی هیچ کس بی کار نیست دنبال خواننده بره و کتبی ازش رضایت بگیره . همین موزیک نما اهنگ میزاره اما از خواننده هاش اجازه میگیره . من جای شما راه اندازی میکردم سایتو با رعایت مواردی که منو سایر دوستان گفتیم. سایت موسیقی که جای خود داره ولی سایت دانلود رو هم ***** میکنن اگه ترس شدید از *****ینگ باشه دیگه نمیشه که ..

HesaM4388
February 27th, 2013, 16:04
ببین رفیق این سایت musicnama.net مجاز داره کار میکنه . البته ارتباط خوبی با خواننده های داخل و خارج داره و مصاحبه هم انجام میده باهاشون . من مدیرشو میشناسم سایت رو ثبت کرده ولی نمیدونم مجوز داره یا نه .

ایمیل زدن به ساماندهی و پرسیدن از اونا که به فلان اهنگ گیر میدین یا نه هیچ فایده ای نداره . چون در هر حال میگن باید مجوز کتبی از خواننده داشته باشید. ولی هیچ کس بی کار نیست دنبال خواننده بره و کتبی ازش رضایت بگیره . همین موزیک نما اهنگ میزاره اما از خواننده هاش اجازه میگیره . من جای شما راه اندازی میکردم سایتو با رعایت مواردی که منو سایر دوستان گفتیم. سایت موسیقی که جای خود داره ولی سایت دانلود رو هم ***** میکنن اگه ترس شدید از *****ینگ باشه دیگه نمیشه که ..

خب بهرحال این آهنگایی که من قصد دارم بذارم مستقیما از خود خواننده میگیرم. چون جای بخصوصی اهنگاشون پخش نمیشه. و فکر میکنم اگه خیلی رو سایت کار بشه استقبال هم بشه ( از طرف خواننده ها)
فقط موندم این تبلیغات قانونی میتونن چه چیزایی باشن.