PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سامانه صدور لایسنس سی پنل در ایران + پرداخت با درگاه بانک ایرانی

3245
February 26th, 2013, 12:31
با سلام
بالاخره پس از تلاش فراوان با ایمنی کافی این سامانه راه اندازی شد،
توسط این سامانه شما میتوانید کلیه محصولات سیپنل (اعم از لایسنس و Addons) را سفارش دهید و پس از پرداخت توسط درگاه بانک ملت، آنی آن را فعال کنید.

-قیمت نرخ دلار بر اساس قیمت روز تنظیم خواهد شد. که هنگام پرداخت قیمت به تومان به شما نمایش داده خواهد شد.
-صدور لایسنس و تغییر ایپی در هر زمان آنی میباشد،
-قیمت مناسب
-پرداخت توسط درگاه بانکی بانک ملت
-پرداخت توسط درگاه PayPal

در واقع هدف اضافه کردن کلیه لایسنس هایی که قابلیت تحویل آنی را دارند به سامانه است، برای اولین قدم لایسنس سیپنل فعال شد.

آدرس ورود : Portal Home - Diamond License - easy way for purchase license (AlmasHosting) (http://diamondlic.org)

امید است مورد توجه دوستان قرار گیرد.

آپدیت پنج شنبه - ۲۱ شهریور ۱۳۹۲: درگاه زرین پال افزوده شد

shingo
February 26th, 2013, 12:38
سایت که اصلا بالا نمیاد!!!

3245
February 26th, 2013, 12:47
سایت که اصلا بالا نمیاد!!!

تست کردم باز شد سایت!

javadhey
February 26th, 2013, 12:49
سایت بالا میاد

bepad
February 26th, 2013, 12:49
سلام

انشالله موفق باشید.
سایتتون هم بدون مشکل باز شد

3245
February 26th, 2013, 13:13
سایت بالا میاد

سلام

انشالله موفق باشید.
سایتتون هم بدون مشکل باز شد

javadhey
March 5th, 2013, 22:27
سیستم جالبیه.خرید انجام شد .. آنی فعال شد، دلار به قیمت روز حساب میشه
shahintak
March 5th, 2013, 22:32
برای من بالا نمیاد

یا سایت شما خیلی سنگینه یا سرعت اینترنت من خیلی بد شده

3245
March 5th, 2013, 22:40
سیستم جالبیه.خرید انجام شد .. آنی فعال شد، دلار به قیمت روز حساب میشه
سلام
خواهش میکنم
انشالله بزودی لایسنس دایرکت ادمین + درگاه پرداخت پی پال هم قرار خواهد گرفت.

3245
March 5th, 2013, 22:43
برای من بالا نمیاد

یا سایت شما خیلی سنگینه یا سرعت اینترنت من خیلی بد شده

با 8 سیستم کاملا بی ربط به هم تست کردم، بدون مشکل باز شد.
از سایت جی تی متریکس هم تست کردم مشکلی مشاهده نشد: Latest Performance Report for: http://diamondlic.org/ | GTmetrix (http://gtmetrix.com/reports/diamondlic.org/nnt4YXFM)

ارادت:">

goldisweb
March 5th, 2013, 22:53
با سلام
بالاخره پس از تلاش فراوان با ایمنی کافی این سامانه راه اندازی شد،
توسط این سامانه شما میتوانید کلیه محصولات سیپنل (اعم از لایسنس و Addons) را سفارش دهید و پس از پرداخت توسط درگاه بانک ملت، آنی آن را فعال کنید.

-قیمت نرخ دلار بر اساس قیمت روز تنظیم خواهد شد. که هنگام پرداخت قیمت به تومان به شما نمایش داده خواهد شد.
-صدور لایسنس و تغییر ایپی در هر زمان آنی میباشد،
-قیمت مناسب

در واقع هدف اضافه کردن کلیه لایسنس هایی که قابلیت تحویل آنی را دارند به سامانه است، برای اولین قدم لایسنس سیپنل فعال شد.

آدرس ورود : Portal Home - Diamond License - easy way for purchase license (AlmasHosting) (http://diamondlic.org)

امید است مورد توجه دوستان قرار گیرد.

بسیار عالیه - یه همچین چیزی کم بوده اگر قیمت پایین نگه دارید خیلی خوبه ایشالا موفق باشید

3245
March 5th, 2013, 23:08
بسیار عالیه - یه همچین چیزی کم بوده اگر قیمت پایین نگه دارید خیلی خوبه ایشالا موفق باشید
با تشکر از نظر لطف شما،
دلیل بر بالا بردن قیمت نداریم، بالا نخواهد رفت، قیمت ما بر اساس قیمت واقعی روز دلار محاسبه میشه.

ariansafaei
March 5th, 2013, 23:21
با تشکر از نظر لطف شما،
دلیل بر بالا بردن قیمت نداریم، بالا نخواهد رفت، قیمت ما بر اساس قیمت واقعی روز دلار محاسبه میشه.

درود
الان یکی سفارش دادم ولی باز که برگشت به سایت پرداخت نشده بود اگه میشه اوکیش کنید ممنون

3245
March 5th, 2013, 23:25
درود
الان یکی سفارش دادم ولی باز که برگشت به سایت پرداخت نشده بود اگه میشه اوکیش کنید ممنون

سلام
تشکر از سفارش شما،
اما پرداخت ناموفق بوده، 30دقیقه صبر کنید برگشت میخوره به حسابتون با موضوع اصلاحی

Shayanzez
March 5th, 2013, 23:33
خيلي خيلي سامانه ي جالبي زديد، فقط جسارتا امكانش هست كه مشكلي براي لايسنس ها از نظر تحريم پيش بياد؟

ققنوس
March 5th, 2013, 23:34
سلام

مبارك باشه

3245
March 5th, 2013, 23:41
خيلي خيلي سامانه ي جالبي زديد، فقط جسارتا امكانش هست كه مشكلي براي لايسنس ها از نظر تحريم پيش بياد؟

سلام
اصل مشکل پیش نخواهد امد، یعنی اینکه به ما بگن شما ایرانی هستید و مشکل واسمون پیش بیاد.
اما اینکه شما دامنه ir مثلا برای دامنه اصلی بزارید و شما رو تحریم کنند و حالا مشکل برای شما پیش بیاد ، دست ما نیست،
در کل مشکل از طرف ما نخواهد بود، کاملا برنامه ریزی شده. اما قوانین خود سیپنل جاری هست.

ارادت

3245
March 5th, 2013, 23:43
سلام

مبارك باشه

سلام
ممنونم.

انشالله به کارتون بیاد.

Shayanzez
March 5th, 2013, 23:44
سلام
اصل مشکل پیش نخواهد امد، یعنی اینکه به ما بگن شما ایرانی هستید و مشکل واسمون پیش بیاد.
اما اینکه شما دامنه ir مثلا برای دامنه اصلی بزارید و شما رو تحریم کنند و حالا مشکل برای شما پیش بیاد ، دست ما نیست،
در کل مشکل از طرف ما نخواهد بود، کاملا برنامه ریزی شده. اما قوانین خود سیپنل جاری هست.

ارادت

متشكر از پاسخ سريعتون :-) موفق باشيد

3245
March 6th, 2013, 00:10
متشكر از پاسخ سريعتون :-) موفق باشيد

مخلصم.

Kian
March 6th, 2013, 00:13
سلام

یه سوال برام پیش اومده اینکه: آیا شما با سایت آلماهاست که کار مشابهی با کار سایت شما انجام میدهد نسبتی دارید و یا اینکه فقط شباهت اسمی هست ؟

البته قصدم فضولی نیست فقط کنجکاو شدم

ممنون

TARIMEHR
March 6th, 2013, 02:21
ماه بعد انشالله خدمت میرسیم

فقط لایت اسپید جور کردنش مکافاته
اینو اضافه کنین عالی میشه

آرزوی موفقیت:53:

majidisaloo1
March 6th, 2013, 02:49
مقلا امروز چند حساب شده قیمت دلار؟
کاش ارز های مختلف رو ادد کنید تا بدونیم مثلا ریالش چن در میاد

mamali5
March 6th, 2013, 03:21
سلام

تازه تاپیکتون دیدم...
جهت حمایت مشتریانی که نیاز به لایسنس دارن حتما سایت شما معرفی میکنیم.

موفق باشید...

3245
March 6th, 2013, 15:58
سلام

یه سوال برام پیش اومده اینکه: آیا شما با سایت آلماهاست که کار مشابهی با کار سایت شما انجام میدهد نسبتی دارید و یا اینکه فقط شباهت اسمی هست ؟

البته قصدم فضولی نیست فقط کنجکاو شدم

ممنون

سلام
فقط تشابه اسمی است، البته یکی از همکاران خوب ما در زمینه هاستینگ هستند، اما کاملا جدا از شرکت ما هستند.

ارادت

ماه بعد انشالله خدمت میرسیم

فقط لایت اسپید جور کردنش مکافاته
اینو اضافه کنین عالی میشه

آرزوی موفقیت:53:
در خدمتیم، انشالله حتما اضافه خواهد شد

مقلا امروز چند حساب شده قیمت دلار؟
کاش ارز های مختلف رو ادد کنید تا بدونیم مثلا ریالش چن در میاد

سلام
میتونید سفارش بدید، در زمانی که به سایت بانک ملت منتقل میشه قیمت ریالی را میزنه

سلام

تازه تاپیکتون دیدم...
جهت حمایت مشتریانی که نیاز به لایسنس دارن حتما سایت شما معرفی میکنیم.

موفق باشید...
ممنون
لطف دارید

3245
March 9th, 2013, 20:41
خوشبختانه مشکل درگاه بانک ملت نیز برطرف شد، مشترکین میتوانند بصورت آنی لایسنس خود را خرید یا تمدید نمایند پس از پرداخت.

amir_tara67
March 12th, 2013, 02:41
چرا سایتتون رو فارسی نمیکنید ؟؟؟؟

mamali5
March 13th, 2013, 02:15

سایت فارسی باشه در صورتی که از طرف شرکت چک بشه کاملا تابلو میشه که استفاده برای ایران هست...

موفق باشید

3245
March 13th, 2013, 17:23

دلیل دقیقا همین است که همکار عزیزمون گفتن.
+ اینکه در حال حاضر زبان اینترنت روی به بین المللی شدن هست بهتر هست زبان پارسی رو در گفتار پاس بداریم.

ارادت

safinoor
March 16th, 2013, 16:37
سه سوال برام پیش اومد :
1 - پارتنر رسمی سی پنل هستید یا لایسنس ها از سایت هایی چون BuyCpanel خریداری میشه ؟
2 - یه سوال جالب : قیمت روز دلار رو خودتون میزنید داخل whmcs یا اتوماته ؟ اگر اتوماته چطور ممکنه (اگر فکر می کنید اینجا نمیتونید پاسخ بدید پی ام خصوصی بدید)
3 - لایسنس ها با قیمت تومان ایران به حساب ایران شما ریخته میشه و به قیمت دلار از درگاه خارجی شما لایسنس خریداری میشه ؟ خب ممکنه روزی دلار حساب شما تمام بشه و لایسنس این وسط ساخته نشه ؟

3245
March 17th, 2013, 12:56
سه سوال برام پیش اومد :
1 - پارتنر رسمی سی پنل هستید یا لایسنس ها از سایت هایی چون BuyCpanel خریداری میشه ؟
2 - یه سوال جالب : قیمت روز دلار رو خودتون میزنید داخل whmcs یا اتوماته ؟ اگر اتوماته چطور ممکنه (اگر فکر می کنید اینجا نمیتونید پاسخ بدید پی ام خصوصی بدید)
3 - لایسنس ها با قیمت تومان ایران به حساب ایران شما ریخته میشه و به قیمت دلار از درگاه خارجی شما لایسنس خریداری میشه ؟ خب ممکنه روزی دلار حساب شما تمام بشه و لایسنس این وسط ساخته نشه ؟

سلام
1- پارنتر یکی از آشنایان ما هستند، یعنی میشه گفت بله، پارتنر رسمی هستیم.
2- دستی میزنیم.
3- ما همیشه حسابمون رو شارژ میکنیم، خیلی درصد کمی هست که حسابمون خالی بمونه، اگر خدایی نکرده این مشکل پیش بیاد، سریعا حسابمون رو شارژ و لایسنس را فعال میکنیم.

ارادت

s.w.a.t
March 18th, 2013, 01:27
سلام
1- پارنتر یکی از آشنایان ما هستند، یعنی میشه گفت بله، پارتنر رسمی هستیم.
2- دستی میزنیم.
3- ما همیشه حسابمون رو شارژ میکنیم، خیلی درصد کمی هست که حسابمون خالی بمونه، اگر خدایی نکرده این مشکل پیش بیاد، سریعا حسابمون رو شارژ و لایسنس را فعال میکنیم.

ارادت

لطفا اگر پارنتر رَسمی خود شرکت سی پنل هستید مستندات خود را ارائه دهید(تمامی پارتنرهای رسمی خود شرکت سی پنل در سایت شرکت مذکور یک پیج دارند!)
فکر میکنم شما هم از طریق سایت BuycPanel اقدام میکنید!
موفق باشید

3245
March 19th, 2013, 14:49
لطفا اگر پارنتر رَسمی خود شرکت سی پنل هستید مستندات خود را ارائه دهید(تمامی پارتنرهای رسمی خود شرکت سی پنل در سایت شرکت مذکور یک پیج دارند!)
فکر میکنم شما هم از طریق سایت BuycPanel اقدام میکنید!
موفق باشید
سلام
Interserver, Inc - cPanel Hosting Partner Directory (http://partnernoc.cpanel.net/res/5221/interserver-inc.htm)

ارادت

s.w.a.t
March 19th, 2013, 15:15
سلام
Interserver, Inc - cPanel Hosting Partner Directory (http://partnernoc.cpanel.net/res/5221/interserver-inc.htm)

ارادت
البته با ارز پوزش... این سوالها برای این میباشد که خیال مشتریان شما راحت شود... این شرکت با شما چه ارتباطی دارد?! این شرکت حدود ۱۷ سال پیش راه اندازی شده است... لایسنس ها را از طریق این شرکت تهیه میکنید?! یا خودتان به صورت مستقیم نماینده رسمی هستید?!

3245
March 19th, 2013, 16:21
البته با ارز پوزش... این سوالها برای این میباشد که خیال مشتریان شما راحت شود... این شرکت با شما چه ارتباطی دارد?! این شرکت حدود ۱۷ سال پیش راه اندازی شده است... لایسنس ها را از طریق این شرکت تهیه میکنید?! یا خودتان به صورت مستقیم نماینده رسمی هستید?!

این شرکت یکی از آشنایان دور ما هستند، ما خیلی وقت است با این شرکت فعالیت داریم، از طریق همین شرکت تمامی کارهایمان را انجام میدهیم. لایسنس نیز از همین طریق انجام میشود.

ارادت

3245
April 13th, 2013, 20:56
با سلام
احتراما به استحضار میرساند درگاه PayPal‌ برای خرید لایسنس Cpanel (سیپنل) راه اندازی شد،
عزیزان میتوانند بجز درگاه بانکی ایران، با درگاه Paypal نیز خرید خود را انجام دهند.

هنگام خرید، درگاه را درگاه PayPal انتخاب فرمایید، سپس میتوانید هم با PayPal‌ و هم با Debit Card ، Credit Card پرداخت کنید.

انشالله قدم بعدی، لایسنس های مورد نیاز شما عزیزان برای خرید آنلاین و تحویل آنی قرار خواهد گرفت.

samansystems
April 13th, 2013, 21:22
اگر درگاه زرين پال راه اندازی کرديد در کنار درگاه ملت اطلاع بديد تا برای خريد های ماهانه از سايتتون اقدام کنيم.

3245
April 13th, 2013, 21:25
اگر درگاه زرين پال راه اندازی کرديد در کنار درگاه ملت اطلاع بديد تا برای خريد های ماهانه از سايتتون اقدام کنيم.

چشم،
بررسی، فعال و در همین تایپیک اطلاع میدهم.

sheitonakshirazi
June 19th, 2013, 00:37
ممنون ازتون
یه لایسنس ازتون خریداری کردم
خیلی سریع فعال شد
ممنون از شما و یه خسته نباشید بهتون میکم

mohs3n
July 28th, 2013, 13:38
سلام

وب سایتتون رو دیدم سرویس حوبی راه اندازی کردید.
یک سوال : آیا برای تغییر آی پی میشه بطور اتوماتیک از طریق پورتال کاربریتون این کار رو انجام داد؟

با سپاس...

3245
July 29th, 2013, 16:09
سلام

وب سایتتون رو دیدم سرویس حوبی راه اندازی کردید.
یک سوال : آیا برای تغییر آی پی میشه بطور اتوماتیک از طریق پورتال کاربریتون این کار رو انجام داد؟

با سپاس...

سلام
بله، پس از خرید یک لایسنس، و وارد شدن به مدیریت اون لایسنس، براحتی و بصورت اتوماتیک (آنی) میتوانید ایپی خود را عوض کنید.

ارادت:53:

MUV
August 1st, 2013, 00:59
سلام
آقا مشکلی پیش اومده؟
چرا تیکت جواب نمیدید؟
من تمدید کردم اما لایسنس تمدید نشده. چرا؟

3245
August 2nd, 2013, 02:07
سلام
آقا مشکلی پیش اومده؟
چرا تیکت جواب نمیدید؟
من تمدید کردم اما لایسنس تمدید نشده. چرا؟
مشکل شما حل شد و تیکت شد.

ارادت:57:

ali.sniper66
August 15th, 2013, 23:44
جالب بود ... مرسی

AsreNet
September 2nd, 2013, 10:44
سلام

لایسنس سی پنل مگر آنی نیست پس چرا خرید کردم فعال نشده تیکت زدم شماره تیکت

942738

؟

netmelli
September 2nd, 2013, 11:10
طرح جالب و نوعی هست
انشالله که موفق باشید همیشه

3245
September 3rd, 2013, 21:40
سلام

لایسنس سی پنل مگر آنی نیست پس چرا خرید کردم فعال نشده تیکت زدم شماره تیکت

942738

؟
مشکل شما در تیکت حل شده است، اینجا توضیح میدم برای اطلاع کاربران دیگر،
سیستم اتوماتیک است، اما گاها بدلیل تمام شدن موجودی کارت ما، متاسفانه این مشکل پیش میاد، هرچند ما سعی میکنیم این مشکل در آینده پیش نیاد.

mohs3n
September 10th, 2013, 10:19
تمدید لایسنس رو قبلا انجام دادم ولی لایسنسم منقضی شده الان !
لطفا بررسی کنید .

شماره تیکت :
126988

MUV
September 10th, 2013, 23:32
سلام

الان خرید کنیم مشکلی نداره
آنی شارژ میشه؟

3245
September 11th, 2013, 12:18
لطفا بررسی کنید .

شماره تیکت :
126988

در تاریخ خودش انجام شده است.

لطفا بررسی کنید .

شماره تیکت :
126988

البته...

3245
September 12th, 2013, 00:33
سلام

آپدیت پنج شنبه - ۲۱ شهریور ۱۳۹۲: درگاه زرین پال افزوده شد

در پست اول اضافه شد.

Parsjoom
October 31st, 2013, 12:56
درود
میشه بپرسم چرا نام کاربری من در سایتتون حذف شده؟
من از آلماهاست چندروزی بود که لایسنس خریده بودم ولی چون مشکل تغییر آی پی پیش اومد از شما خرید کردم و در همون موقع هم آلما لایسنس من رو دوباره فعال کرد.
شما به من گفتید این لایسنس بعد از اتمام لایسنس آلماهاست فعال میشه و این به نفع شماست ولی دقیقا وقتی که لاینسنی که از آلماهاست خریده بودم تمام شد از کار افتاد.وارد سایت شما خواستم بشم دیدم کاربری من حذف شده و مطمئنا تیکت ها هم حذف شده.
اگر لایسنس شمارو هم استفاده کرده بودم باز چندروز دیگر یعنی تا چهارم همین ماه وقت داشت تا اکسپایر بشه.

Parsjoom
October 31st, 2013, 14:25
ممنون از شما بابت پگیری از طریق تیکت و پیام خصوصی.ان شااله که مشکل رفع میشه.

Parsjoom
October 31st, 2013, 14:57
درود
منون از پیگیری شما و پشتیبانی مناسب
دلیل توضیح داده شد و قانع کننده است.قرار بر تمدید برای ماه آینده شد چون خرید مجددی کرده ام.
امیدوارم همیشه اینگونه برخوردها رو در نت داشته باشیم و آرزوی موفقیت برای شما

Ghoghnuse
November 16th, 2013, 17:22
سلام بر شما

متشکرم از راه اندازی این سرویس بسیار خوب . شاید در کمتر از 5 دقیقه بعد از پرداخت مبلغ ، اکانت فعال شد...

من یکی رو که از خرید هر ماهه پیپال برای سی پنل معاف کردین . دستتون درد نکنه .

CityKala.net
December 3rd, 2013, 22:07
لایسنس دی اکتیو شده ما را هم دریابید :دی
تیکت ارسال شد 144104 (http://diamondlic.org/viewticket.php?tid=144104&c=LwtNClY8)

namnamak
December 4th, 2013, 02:00
دوست عزیز من هفته ی پیش از شما به صورت انلاین لایسنس گرفتم و خیلی زود هم فعال شد
اما بعد از گذشت یک هفته لایسنس دی اکتیو شد
الان دو روزه دی اکتیو شده و من یک روزه براتون تیکت (http://diamondlic.org/viewticket.php?tid=155296&c=yLBIAndD) گذاشتم جواب نمیدید
پیغام خصوصی گذاشتم جواب نمیدید
اینجا پیغام گذاشتم خبری نشد
ای دی یاهو هم همینطور

اگر درست نمیشه و لایسنس مورد داشته بگید که من برم از جای دیگری تهیه کنم
بلاخره یک روز تمام زمان کمی نیست برای اینکه یه جواب به مشتری تون بدید

InterServer.ir
December 5th, 2013, 00:42
من این ماه رو بخاطر نیاز اضطراری از ایشون لایسنس خریدم و expire شده !

فکر کنم یکی ریپورت داده و کل لایسنس ها expire شده

ourweb
December 5th, 2013, 09:23
متاسفم برای ایشون، تعهد اینجا معنی میدهد
ایشان به ما قول دادند تا دیشب وصل بشود و در غیر این صورت مبلغ بازگشت بخورد ولی در حال حاضر حتی تلفنشون هم جواب نمی دهند
سلام تعهد كاري خود شما من روح كشته دي

CityKala.net
December 5th, 2013, 09:25
سلام تعهد كاري خود شما من روح كشته دي
احترام خودتان را نگه دارید، کسی با شما صحبت نکرد. نه تنها مشکل بنده بلکه مشکل بسیاری از عزیزان دیگر هست مخصوصا که ما به تازگی هزینه را پرداخت کردیم

Mehran18
December 5th, 2013, 10:36
تاریخ 17/11/2013 بنده لایسنس ثبت کردم.
تاریخ 2/12/2013 Expire شده ! دو تا تیکت باز کردم اصلا انگار نه انگار .. خواهش می کنم جواب بدید سرور الان رو هواست اینطوری که نمیشه..

CityKala.net
December 5th, 2013, 13:16
تاریخ 17/11/2013 بنده لایسنس ثبت کردم.
تاریخ 2/12/2013 Expire شده ! دو تا تیکت باز کردم اصلا انگار نه انگار .. خواهش می کنم جواب بدید سرور الان رو هواست اینطوری که نمیشه..
برای ما هم 2.12 اکسپایر شده

al_bozorgi
December 6th, 2013, 01:12
برای من هم قبل از یماه تمام شد.

لطفاً پاسخ تیکتها رو بدید و اگه مشکل حل نمیشه بگید ما هم مثل شما مشتری داریم و باید پاسخگوی اونها باشیم.

به فرض اینکه یکی اومده باشه ریپورت لایسنهای شما رو داده باشه آیا ip ما که زیر مجموعه شما بودیم رفته توی بلک لیست ؟؟ دیگه نمیتونیم لایسنس تهیه کنیم؟؟ باید سرور رو عوض کنیم؟؟؟

قضیه اینه که اصلاً نمیدونیم مشکل اکسپایر شدن ها دلیلش چیه لطفاً یا اینجا مطرح کنید و یا توی سایتتون اعلام کنید.

InterServer.ir
December 6th, 2013, 03:28
برای من هم قبل از یماه تمام شد.

لطفاً پاسخ تیکتها رو بدید و اگه مشکل حل نمیشه بگید ما هم مثل شما مشتری داریم و باید پاسخگوی اونها باشیم.

به فرض اینکه یکی اومده باشه ریپورت لایسنهای شما رو داده باشه آیا ip ما که زیر مجموعه شما بودیم رفته توی بلک لیست ؟؟ دیگه نمیتونیم لایسنس تهیه کنیم؟؟ باید سرور رو عوض کنیم؟؟؟

قضیه اینه که اصلاً نمیدونیم مشکل اکسپایر شدن ها دلیلش چیه لطفاً یا اینجا مطرح کنید و یا توی سایتتون اعلام کنید.

بلک لیستی وجود ندارد دوست عزیز سی پنل فقط لایسنس رو Expire می کنه و با خرید دوباره active میشه !

irantk
December 7th, 2013, 11:58
سلام دوست عزیز من کمتر از یک هفته هست لایسنس سیپنل گرفته بودم و متاسفانه کار نکرد در پنل شما نوشته بود فعال هست ولی کار نمیکنه
تیکت هم زدم و متاسفانه جوابی ندادید و الان هم سایتتتون کلا قطع شده
میشه بگید مشکل چی هست ما همیشه از شرکت های دیگه لایسنس میگرفتیم و مشکلی نداشتیم
کسی میدونه مشکل چی هست؟ چرا فعال نشده؟ و کسی پاسخگو نیست؟

big man
December 7th, 2013, 13:43
سایت خوب و جامعی داشتین ، اگر کمکی از دستم در حوزه تخصصم برمیاد بگید تا با هم همکاری لازم رو داشته باشیم.

irantk
December 10th, 2013, 01:23
دوست عزیز مشخص نیست مشکل حل شدنی هست یا خیر؟

irantk
December 10th, 2013, 11:24
دوستان شماره تلفنی از این دوستمون ندارید؟
لایسنس من حتی فعال هم نشد و متاسفانه سایتشون هم قطع هست

Parsjoom
December 24th, 2013, 23:05
درود
گویا کار رو تعطیل کردند.
امیدوارم مشکل خاصی نباشه ولی ممکن هم هست که دیگر پاسخی از ایشون دریافت نکنیم.نام کاربری در سایت عدد و در سایت خودشون هم نه نامی و نه نشونی.الته در سایت هاستینگشون شماره حساب ها به نام مرتضی خیاطی قرار داده شده است.
http://www.almashosting.com/other/bank-account-number

با توجه به اینکه آی دی یاهو ایشان هم AlmasHosting

است و تبلیغاتش رو هم کردند این هاستینگ هم حتما برای ایشان است.امیدوارم غیبت به دلیل مشکلات رفع شدنی باشد