PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیا با اولین هاست کار کردند؟

nimait70
February 26th, 2013, 11:44
سلام دوستان خسته نباشید
میخوام بدونم کیا با اولین هاست کار کردند؟؟؟ چطوره کار با ایشون؟؟؟ از همه نظر....

mehrshad.ho
February 26th, 2013, 11:51
کاملا مورد تایید هستند

MOHAMMAD MOHSEN
February 26th, 2013, 12:55
من جز مشتری های جدیدشون هستم ازشون سرور دارم بسیار خوش برخورد و مودب هستن و جواب تیکت ها رو هم زود و با حوصله میدن

viasky
February 26th, 2013, 14:34
سرویس و نمی دونم اما خیلی قابل اعتماد هستند

shivahost
February 26th, 2013, 14:41
همکار خوب و مورد تایید هستند.

napster
February 26th, 2013, 16:40
بچه خوبیه :x

B.Z
February 26th, 2013, 17:19
تائید میشن

napster
February 26th, 2013, 18:18
البته اینم بگم که بگیر نگیر داره،ازش سرور مجازی داشتیم،شب خابید صبح پاشد یهو گفت آقا تعطیل دیگه نمیدیم

از این قبیل کارا داره اما اگه هاست میخای مشکلی نیست،پشتیبانی هم قبلا عالی بود اما فکر کنم تازگیا با زنش یا بچش دعواش شده،خیلی تحویل نمیگیره اما در کل خوبه

AvalinHost
February 26th, 2013, 18:23
البته اینم بگم که بگیر نگیر داره،ازش سرور مجازی داشتیم،شب خابید صبح پاشد یهو گفت آقا تعطیل دیگه نمیدیم

از این قبیل کارا داره اما اگه هاست میخای مشکلی نیست،پشتیبانی هم قبلا عالی بود اما فکر کنم تازگیا با زنش یا بچش دعواش شده،خیلی تحویل نمیگیره اما در کل خوبه

سلام
بگیر نگیر داره؟؟!!!
فکر میکنم قبلا کاملا توضیح داده بودیم و الان ما نزدیک به 3 ماه هست دیگه سرور مجازی ارائه نمیدیم.
بنا به وجدان کاری ما سرورهای مجازی با منابع اختصاصی و مجازی ساز xenserver میدادیم و قیمت تمام شده برای ما زیاد بود و به همین دلیل توجیه اقتصادی نداشت، اونم توی این وضعیت که برخی از همکارا سرور 4 گیگ رم رو میدن 30 تومن!
موفق باشید.

ertebat7
February 26th, 2013, 18:27
همکار محترم و مورد تایید هستند