PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش زیر قیمت ماژول درگاه امن پاسارگاد - فراسو

tizparvaz
February 25th, 2013, 14:15
سلام
دوستان و همکاران عزیز اینشالا همه شرکت فراسورو میشناسد ما ازشون یک ماژول درگاه پاسارگادرو به اشتباه سفارش دادیم و پرداخت کردیم
ما درگاه بانک پاسارگادرو میخواستیم و اشتباهان امن پاسارگاد سفارش و پرداخت کردیم اگر کسی از دوستان این ماول رو نیاز داره داخل سایت فراسو 50 هزار تومان هست من 40 هزار تومان در اختیارتون میذارم
ممنون منتظر هستم

aligoli
February 25th, 2013, 14:19
برای آقای زین الدین تیکت ارسال کنید، به جای اون ماژولريال ماژولی که مد نظر را دارید می دهند. نگران نباشید.

tizparvaz
February 25th, 2013, 14:23
برای آقای زین الدین تیکت ارسال کنید، به جای اون ماژولريال ماژولی که مد نظر را دارید می دهند. نگران نباشید.
متاسفانه تماس گرفتم و گفتن امکانپذیر نیست گفتن لایسنها لایف تایمن و امکان تغییر یا پس گرفتن وجود نداره
حالا اگر کسی از همکارا نیاز داشت اطلاع بدید که از ما بگیره هم 10 تومن کمتره هم ما هم بلاخره یه مقدار کمتر ضرر کنیم

tizparvaz
February 26th, 2013, 18:01
کسی نیاز نداشت ؟

tizparvaz
February 26th, 2013, 20:35
up

sarvar
February 26th, 2013, 22:17
من 25 تومان خریدارم

tizparvaz
February 27th, 2013, 15:37
up

tizparvaz
March 5th, 2013, 20:58
up

InGodWeTrust
March 5th, 2013, 22:15
up

http://www.webhostingtalk.ir/f2/1591
لطفاً تاپیکها را بیدلیل بالا نیاورید (بطور مثال پستهای بی محتوا، up و... )در صورت مشاهده پست اضافی حذف و با آن کاربر برخورد خواهد شد و در صورت تکرار اگر باز کننده تاپیک فرد خاطی باشد تاپیک برای همیشه بسته خواهد شد.

loginvps.com
March 5th, 2013, 22:28
منظورتون همان ماژل که از whmcs وصل میشه به بانک پاسارگاد برای پرداخت ها ؟ مگه لایسنس دارن اینا!!

tizparvaz
March 6th, 2013, 23:48
منظورتون همان ماژل که از whmcs وصل میشه به بانک پاسارگاد برای پرداخت ها ؟ مگه لایسنس دارن اینا!!
ماژول گیتوی دیگه ! مثل هر بانک دیگه برای اتصال از سیستم فروش به بانک بله ماژول میخواد رایگان هم هست لایسنس دار هم هست که فراسو میده و چون مطمئن تر از رایگانها هست و با توجه به حساسیتی که ماژولهای پرداخت دارن بهتره از ماژولهای رایگان استفاده نکنید

3245
March 7th, 2013, 01:15
lسلام
من میخوامش
فقط بپرسید ببینید به پنل خودمون منتقل میکنن؟ این خیلی مهمه برامون.

ارادت:">

tizparvaz
March 7th, 2013, 01:41
lسلام
من میخوامش
فقط بپرسید ببینید به پنل خودمون منتقل میکنن؟ این خیلی مهمه برامون.

ارادت:">
سلام بله منتقل میکنن اگرم نکردن مهم نیست میتونم یوزر پس پنلم رو بهتون بدم هم دست شما باشه هم ما چیز خاصی نداریم اوجا فقط همه لایسنسای گیت وی های بانکم.ن رو ازشون خریدیم
اگر قصدتون 100% هست داخل سایت ما ثبت نام کنید فاکتور کنم پرداخت کنید همین امشب در اختیارتون میذارم

3245
March 7th, 2013, 01:46
سلام بله منتقل میکنن اگرم نکردن مهم نیست میتونم یوزر پس پنلم رو بهتون بدم هم دست شما باشه هم ما چیز خاصی نداریم اوجا فقط همه لایسنسای گیت وی های بانکم.ن رو ازشون خریدیم
اگر قصدتون 100% هست داخل سایت ما ثبت نام کنید فاکتور کنم پرداخت کنید همین امشب در اختیارتون میذارم

قطعا میخوایم، اما لطفا اول بپرسید ببینید منتقل میکنند؟
چون حتما باید منقل بشه به پنل ما

ارادت

tizparvaz
March 7th, 2013, 02:08

ارادت
تیکت کردم پاسخ بدن اطلاع میدم

tizparvaz
March 7th, 2013, 02:23

ارادت
سلام
طبق faraso.org/tos با پرداخت 20 درصد مبلغ کل خرید قابل انجام است

اصلا از اخلااقای کاری فراسو خوشم نمیاد این از اولش که لایسنس مارو با ایسنس خود بانک پاسارگاد عوض نکردن این الان که میگن واسه انتقال به پنل دیگه باید 20% پول لایسنسرو دوباره بدید حالا خوبه همه میدونیم اینتقال به یه پنل دیگه از طریق whmcs فقط 4 تا کلیک کار داره ها

--
اگر تو پنل ما باشه و شما به پنل دسترسی داشته باشید مشکلی داره ؟ آخه پنل فراسو که امتیاز خاصی نداره :-/ فقط واسه resiue کردن لایسنس لازمتون میشه که اونم من یوزر پس پنل خودمو بهتون میدم استفاده کنید
اگر با این شرایط خواستید با قیمت 40 تومن بهتون میدم