PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش قیمت مبین نت(!)

DATAFARM.IR
February 25th, 2013, 04:41
مبین نت هم افزایش قیمت جالبی داشت، ماه‌های قبل اشتراک 2مگابیت رو 16800 تومن تمدید میکردم، این‌ماه شد 30هزار و اندی...
البته مبین نت برای آرامش خاطر کاربران خود 1گیگابایت حجم اضافه نیز منظور کرد...

http://s2.picofile.com/file/7669842575/ghadimi.jpg
11566

http://s3.picofile.com/file/7669842682/jadid.jpg
11567

باید دوباره برگردیم به همون ADSL 128 خودمون :(

taghi.karimi
February 25th, 2013, 08:15
بلاخره هزینه های میلیاردی برای مجوز و تبلیغاتو .... باید در بیاد.
اینا مثل اینکه روندش رو تندتر کردند.

naserkhan
February 25th, 2013, 11:54
همه ی آی اس پی ها باید افزایش قیمت بدهند بعضی ها دوبرابر بعضی ها هم 50 درصد افزایش قیمت خواهند کرد چون این یک دستور هست .

kingserver
February 25th, 2013, 12:01
بلخره مبین نت دو مرتبه به سیاست کاری قبل خودش برگشت

اومد با ایرانسل رقابت کنه سرویس ها رو ارزان کرد کاربر هم زیاد خرید سرویس و افت کیفیت سرعت به وفور دیده شد در سرویس هاشون تصمیم گرفتن یا به خاطر شرایط بازار ارز و هزینه های بالا که تهیه می کنن پهنای باند یا بهتر کردن شبکه و پایداری بیشتر افزایش بدن قیمت ها رو

امیدوارم بهتر بشه سرعتشون با این افزایش قیمت

allbert
February 25th, 2013, 12:32
همه چی آرومه ! :71:

امیدوارم بیشتر از این گرون نشه !!!

lived
February 25th, 2013, 12:35
مبین نت دیگه ارزش گرفتن و استفاده رو نداره من یک سال و نیم که مبین نت دارم اوایل خوب بود اما الان اینقدر bts هاش شلوغ شده که توی مناطق شلوغ که من استفاده میکنم کلی باید صبر کنم تا متصل بشه وقتی هم میشه چون bts پورت کم آورده کیفیت در حد افتضاح و جالب اینجاست که من پورت رو یک مگ کردم که بتونم از دانلود رایگانی ها کمال استفاده رو ببرم ولی اصلا بعد از ساعت 2 شب کلا نت تعطیل میشه در حد دیال آپ
شرکت مبین نت اصلا کیفیت سرویس دهی براش اهمیت نداره و فقط داره پول ملت رو پارو میکنه
تازه فکر میکنن سرویس دهنده برتر هستن و هر روز قیمت رو بالا میبرن

serverstar.ir
February 25th, 2013, 13:34
بزای اشتراک ماهانه بحثی نیست اما ترافیک همین الانشم ارزون نیست !

farzadho
February 25th, 2013, 13:47
متاسفانه سرویس مبین نت از 1 سال اخیر شروع به افت کرده و اخیرا افتضاح شده...
و روز به روز هم قیمت رو الکی بالا میبره...

madvps
February 25th, 2013, 13:58
پهنا باند گرون شد تعرفه هم تغییر میکنه! سرور مجازی که نیست تا دلار بالا بره تعرفه هاش میاد پایین !!!

DATAFARM.IR
February 25th, 2013, 17:43
اینکه قیمت رفته بالا هیچ بحثی نیست، امّا اچرا اینها قیمت رو بالا می‌برند ولی مخابرت مثل حاج‌ارزونی‌ها(سرورمجازی فروش‌ها)

sepiddownload.com
February 25th, 2013, 18:28
اقا مخابرات هم به نسبت قیمت هارو بالا برده...

rominait
February 25th, 2013, 18:57
مبين نت اصلا خوب نيست

دو روز داشتم پس دادم .

فكر مي كنم فعلا adsl و وايرلس بهترين گزينه فعلا توي ايرانه

DehakdeIT
February 25th, 2013, 19:12
تو وایمکس فقط ایرانسل
مبین نت خراب کرد بدجور بر سر اختلافات داخلی که دارن

iranwebwork
February 25th, 2013, 19:33
خدا نکنه کارتون گیر بیفته. به دلیل باگ پرتالشون حجم من آپدیت نبود، و عدد 100 مگابایت پهنای باند موجود را نشان می داد ( حتی یه مدت پیش که مشکل دار شده بوده میزان ترافیکتم نشون نمی داد ) خلاصه مبلغ مورد نظر رو پرداخت کردم و بعد تمدید. ( 1024 مگ 3 ماهه ) اما بعد 1 ماه دیدم قطع شد. زنگ زدم پشتیبانی گفت، ازت حجمی کم شده چون حسابت منفی بوده، می گم هزینه باگتون رو هم من باید پرداخت کنم؟ حرفی نداشت. و خود کشی کردم هم گفتن نمی تونیم کاری کنیم. حتی سرپرست فروش و پشتیبانی بز دلشونم جرات نکرد حرف بزنه و حتی فامیلیشم بگه. آخر کار به سازمان تنظیم کشید و ازشون پنالتی گرفتمبه نظر من کیفیت سرویسش افتضاح شده و جز یک کلاهبردار و *** بزرگ هم نیست! ازش سرویس نخرید بهتره

tizparvaz
February 25th, 2013, 20:07
سلام
ازیرانسل دارم به شدت کمبود پهنای باند دارن :) وقتی داری یه چی دانلود میکنی دیگه نتت میخواد یه سایت باز کنه اید 5 دیقه صفحه سفید تماشا کنی این نشون میده پهنای باندشون کمه
اما شبکه خیلی جالبی دارن

DATAFARM.IR
February 25th, 2013, 20:45
سلام
ازیرانسل دارم به شدت کمبود پهنای باند دارن :) وقتی داری یه چی دانلود میکنی دیگه نتت میخواد یه سایت باز کنه اید 5 دیقه صفحه سفید تماشا کنی این نشون میده پهنای باندشون کمه
اما شبکه خیلی جالبی دارن

ایرانسل QoS بسیار پایینی داره و این مورد تایید می‌شود.