PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال zopim به مسنجر

morteza.pr
February 24th, 2013, 21:34
سلام و عرض ادب

شنيدم كه ميشه zopim رو به ياهو مسنجر و يا گوگل تالك متصل كرد . كسي ميدونه چطور اين كارو ميشه انجام داد؟

با تشكر

extern
February 24th, 2013, 21:47
سلام.
وارد داشبورد اکانت خود شوید سپس به قسمت : settings>Personal بروید و بعد قسمت instant_messaging و اکانت جمیل یا مسنجر دیگر خود را وارد کنید
موفق باشید

morteza.pr
February 24th, 2013, 22:02
سلام

وارد اين قسمت شدم ولي قابليت وارد كردن نداره . يعني نميشه آدرس ايميلم رو وارد كنم و فقط دو تا فيلد داره كه توي فيلد اول يه آدرس ايميل هست و دومي هم يه چيزي شبيه رمز

extern
February 24th, 2013, 22:07
سلام

وارد اين قسمت شدم ولي قابليت وارد كردن نداره . يعني نميشه آدرس ايميلم رو وارد كنم و فقط دو تا فيلد داره كه توي فيلد اول يه آدرس ايميل هست و دومي هم يه چيزي شبيه رمز
سلام.
وقتی وارد مراحل قبل شدید ابتدا باید مسنجر مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید(جیمیل بهتر هست)بعد یک آیدی مثل controlbot15@jabber1.zopim.com به شما می دهد شما این آیدی را در مسنجر جیمیل خود add می کنید بعد به آن یک pm می دهید (پیام شما حاوی کدی که در گزینه پایین مورد بالا آمده است مانند #setup 6B0qB69 می دهید) بعد robot ها به شما درخواست add می دهند

morteza.pr
February 24th, 2013, 22:10
سلام.
وقتی وارد مراحل قبل شدید ابتدا باید مسنجر مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید(جیمیل بهتر هست)بعد یک آیدی مثل controlbot15@jabber1.zopim.com به شما می دهد شما این آیدی را در مسنجر جیمیل خود add می کنید بعد به آن یک pm می دهید (پیام شما حاوی کدی که در گزینه پایین مورد بالا آمده است مانند #setup 6B0qB69 می دهید) بعد robot ها به شما درخواست add می دهند

دمتون گرم و خدا خيرتون بده . با راهنمايي شما درست شد .

JATHIYA
July 31st, 2013, 12:47
من همه این کارها رو کردم اما نمی دونم نزدیک به 10 تا اتوماتیک روبات نصب شد تو جمیل
بعد وقتی داشبورت مسنجر رو قطع کردم و به عنوان مشتری پی ام دادم اصلا داخل جمیلی برای من چیزی نمی آید

JATHIYA
October 1st, 2013, 16:53
controlbot3: You are not set up with Zopim yet. Please log in to the Dashboard and follow the instructions on the settings page.

jathiya: #setup JjZNaIOI4p

controlbot3: Your Zopim account is already set up with this IM user.

با سلام ادد کردم دائم این متن رو میده باید چیکار کنم؟