PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه پی ام توو یاهو ! هاست دی ال نابود می شود؟؟؟؟

mohebali
January 28th, 2010, 16:54
دوستانی که روی سرور های هاست دی ال هستن. توجه کنید که تازگیا مخابرات کلا ای پی های این هاستینگ رو به دلیل پشتیبانی از سایت های موزیک میبنده! اگه سایت شما روی سرور هاست دی ال هست زودتر از اینکه عمو فیلتری بیاد سراغتون. از سروراش برید...
(این برام سند تو ال اومد. فکر میکنم درست باشه)

saeidj
January 28th, 2010, 17:04
این چرت و پرت ها برای من هم اومد که فورا به مدیر هایت دی ال گزارش دادم. هدفی جز تخریب ایشون ندارند.

وقتی هاستینگگه ایران دسته بچه ها بیفته این بچه بازی ها رو هم به همراه داره!

mohebali
January 28th, 2010, 17:10
ببخشیداا ولی باز مدیران میگن توهین نکن !
باز میگن ....
آخه من چی بگم به این آقا خوبه؟
شما یا سواد نداری یا ....
گفتم سند 2 ال بود عزیز من .....

mr.bahram
January 28th, 2010, 17:14
جدا از همه این صحبت ها که راست هست یا راست نیست
برای تخریب هست یا برای تخریب نیست
آیا امکان این کار وجود داره یا نه ؟
از نظر فنی نمی گم !
از نظر همان بستن آی پی توسط مخابرات بنا بدلایلی وجود دارد یا خیر

AfraWeb.net
January 28th, 2010, 17:14
عزیز من اینجا یاهو مسنجر نیست که فروم تخصصی وب هاستینگ ایران هست پس تمامی حرفها رو باید با دلیل و مدرک بزنید و بعد تاپیک باز کنید . لطفا به این مسله حتما دقت کنید .
notice
I am sure you are in the right ,but you dont have a leg to stand on

mohebali
January 28th, 2010, 17:20
عزیز من اینجا یاهو مسنجر نیست که فروم تخصصی وب هاستینگ ایران هست پس تمامی حرفها رو باید با دلیل و مدرک بزنید و بعد تاپیک باز کنید . لطفا به این مسله حتما دقت کنید .
عزیز من چون مسنجر نیست اومدم اینجا گذاتمش که افرادبا شخصیت(به غیر از....) که میدونن جواب بدن که هست یا نیست

p30graph3
January 28th, 2010, 17:23
برای من هم اومد

IFACO.Net
January 28th, 2010, 17:26
جدا از همه این صحبت ها که راست هست یا راست نیست
برای تخریب هست یا برای تخریب نیست
آیا امکان این کار وجود داره یا نه ؟
از نظر فنی نمی گم !
از نظر همان بستن آی پی توسط مخابرات بنا بدلایلی وجود دارد یا خیر

اگه دستور قضایی باشه، در مود بستن آی پی یا و ... ، مخابرات هر کاری می تونه بکنه !

AfraWeb.net
January 28th, 2010, 17:28
عزیز من چون مسنجر نیست اومدم اینجا گذاتمش که افرادبا شخصیت(به غیر از....) که میدونن جواب بدن که هست یا نیست

عنوان فروم رو ببنید : انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
اینجا چت روم یا یاهو مسنجر نیست که هر خبری رو شنیدید باید بیایید و اعلام کنید و شرکتی که بسیاری از سایت ها پر بازدید را هاست میکنه زیر سوال ببرید چه این حرف درست باشه چه غلط شما نباید وقتی اطمیانی پیدا نکردید بصورت public اعلام کنید .

کنکور دارم .... دعام کنید
در کنار درس دارم لینوکس رو یاد میگیرم که برم سراغ مدیریت سرور

بهتره به جای انعکاس دادن نوشته های یاهو مسنجر به کاری که مهمتر هست بپردازید و درستون رو بخونید

M-Soltani.ir
January 28th, 2010, 17:29
سلام
آقای mohebali چرا p30graph3 از شما توی همه تایپیک تا تشکر میکنه؟
دلیل خاصی داره؟
چرا فیلترینگ بیاد سرور رو هدف بگیره؟
خود سایت هارو فیلتر کنه عاقلانه تره
البته عقل ~ فیلترینگ جور در نمیاد 8-|
موفق باشید

mohebali
January 28th, 2010, 17:31
اینجا چت روم یا یاهو مسنجر نیست که هر خبری رو شنیدید باید بیایید و اعلام کنید و شرکتی که بسیاری از سایت ها پر بازدید را هاست میکنه زیر سوال ببرید چه این حرف درست باشه چه غلط شما نباید وقتی اطمیانی پیدا نکردید بصورت public اعلام کنید .
شما یا ... یا اینکه خودتو به...
عزیزم مگه من گفتم همچین اتفاقی پیش اومده؟
مگه من هاستینگ دارم که بیام زیر آب کسی رو بزنم؟
چی میگید شما؟

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------

آقای mohebali چرا p30graph3 از شما توی همه تایپیک تا تشکر میکنه؟
دلیل خاصی داره؟
چرا فیلترینگ بیاد سرور رو هدف بگیره؟
خود سایت هارو فیلتر کنه عاقلانه تره
البته عقل ~ فیلترینگ جور در نمیاد
برای اینکه مطالبم مفیده(شوخی)
اگه فکر می کنی آ دی ها برای یک نفره به وحید بگو آی پی چک کنه!

delta
January 28th, 2010, 17:36
اولن هاست دل بزرگتر از این حرفاست که کسی خرابش کنه. سایتهای بزرگی غیر موزیک هم روشه که دولت هم نفع میبره مثل میهن دانلود و یا ترفندستان و... کلی سایت غیر موزیک روشه به خاطر چند سایت موزیک نمیان بزنن سرور رو ببندند. نهایتش هشدار میدن به مسعولش آقا سایتهای موزیک رو همایت نکنید همین! مسعول سرور هم ناچار سایتهای موزیک رو از سرور بر میداره. در ضمن مگر هاست دی ال فقط یک سرور داره؟ به غیر هلند آلمان و.. هم داره.
سایت خود من 1 ساله رو سرورشه واقعا دست مریضا سرور هر چی سروره.هم پشتیبانیش هم خودشون ایولا داره. اینایی که اینطوری پیغام میدن فقط قصد تخریب دارند و بس.زورشون نمیرسه به هاستینگا اینطوری میکنند.
فقط هاست دی ال نیست.جدیدا هر هاستینگی یک کمی سرش بالاتر از بقیه هست رو هدف قرار میدند. نمونش نگاه روشن پارس! چند وقته دارند همش بهش حمله میکنند و تحمت میزنن که مطمعنا کاری از پیش نمیبرند.l-)

IFACO.Net
January 28th, 2010, 17:39
دوستان عزیز هاستینگ دار به ماده قانونی زیر دقت فرمایید

ماده (٢3) ارائه‌دهندگان خدمات میزبانی موظفند به محض دریافت دستور کمیته تعیین مصادیق مذکور در مادة فوق یا مقام قضایی رسیدگی‌کننده به پرونده مبنی بر وجود محتوای مجرمانه در سیستم‌های‎ رایانه‌ای خود از ادامة دسترسی به آن ممانعت به عمل آورند. چنانچه عمداً از اجرای دستور کمیته یا مقام قضایی خودداری کنند، منحل خواهند شد. در غیر این صورت، چنانچه در اثر بی‌احتیاطی و بی‌مبالاتی زمینه دسترسی به محتوای مجرمانه مزبور را فراهم کنند، در مرتبه نخست به جزای نقدی از بیست تا یکصد میلیون ریال و در مرتبة دوم به یکصد میلیون تا یک میلیارد ریال و در مرتبة سوم به یک تا سه سال تعطیلی موقت محکوم خواهند شد.
تبصره ـ ارائه‌دهندگان خدمات میزبانی موظفند به محض آگاهی از وجود محتوای مجرمانه مراتب به کمیتة تعیین مصادیق اطلاع دهند.

فیلتر شدن یک سایت را دلیل بر دستور قضایی مبنی بر تخلف آن سایت دانسته اند !

منبع : 25 ماده از قانون جرايم رايانه اي به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيد (http://tarh.majlis.ir/?ShowNews&Id=28)

mohebali
January 28th, 2010, 17:40
من که چیزی نگفتم!
الان هر کی از من میپرسه از هاست مطمئن میگم تو ایران 2 -3 تا بیشتر نیست یکی همین نگاه روشن(البته شرکت هایی که در رتبه بندی جهانی جزو 15 تا هستن به جا) یکی هم این هاست دی ال بقیه چیز هستن.

AfraWeb.net
January 28th, 2010, 17:43
اصلا خوب نیست وقتی فردی در اینجا نیست بخوایم اون رو زیر سوال ببریم و مبنا رو یک پیغام در مسنجر بدونیم
تاپیک قفل

mohebali
January 28th, 2010, 17:45
اصلا خوب نیست وقتی فردی در اینجا نیست بخوایم اون رو زیر سوال ببریم و مبنا رو یک پیغام در مسنجر بدونیم
کی کی رو زیر سوال برده؟
عالم و آدم میدونن هاست دی ال توو ایران تکه
همه میدونن چرا !

delta
January 28th, 2010, 17:48
دوستان عزیز هاستینگ دار به ماده قانونی زیر دقت فرمایید

فیلتر شدن یک سایت را دلیل بر دستور قضایی مبنی بر تخلف آن سایت دانسته اند !

منبع : 25 ماده از قانون جرايم رايانه اي به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيد (http://tarh.majlis.ir/?ShowNews&Id=28)

ببخشید که اینو میگم اما بعضی هاستینگا هستند که به قولی خرشون راحت از پل رد میشه و دولت هم جلوگیری نمیتونه کنه. اسم نمیبرم اما خودتون باید بدونید اینطور هاستینگا قدیمی هستند و مثل ماها از 20 هزار تومان جریمه وحشت ندارند!! چند ملیون هم براشون ببرند ارزش میزبانی یکی از سایتهاشون بیشتر از جریمه هاست! برای همین خرها راحت از پل رد میشند :d

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:47 PM ----------

به نظر من هم تا دعوا نشده و شایعه پراکنی مدیرن بهتره این تاپیک رو پاک کنند

M-Soltani.ir
January 28th, 2010, 17:53
کی کی رو زیر سوال برده؟
عالم و آدم میدونن هاست دی ال توو ایران تکه
همه میدونن چرا !
همه هاست دی ال رو زیر سوال بردند :62:

amiri113
January 28th, 2010, 17:56
تازه يک آی پیش رو فيلتر ميکنن.
بازم ميتونه ip بگيره.
هر روز ميخوان ip هاش رو فيلتر کنن ؟
به نظر من اونی که رو ياهو مسنجر اين رو زده قصد تخريب داشته و کسی نبايد اينجور حرف های بی پايه و اساس رو باور کنه!

mohebali
January 28th, 2010, 17:56
همه هاست دی ال رو زیر سوال بردند
کو؟
اونی که زیر سوال میبره چون ناتوان هست در برابرش
چون نمیتونه رقابت کنه همین!

1eng.ir
January 28th, 2010, 18:09
چه خبره اینجا ؟
همش تاپیکای جنجالی این همه پست میخوره!

mohebali
January 28th, 2010, 18:14
چه خبره اینجا ؟
همش تاپیکای جنجالی این همه پست میخوره!
هیچی داش ممد شما آب تو دلت تکون نخوره !
موضوعی بود برطرف شد

iranihost
January 28th, 2010, 18:49
آیپی فیلتر نمیکنند !

ولی از روی آیپی فیلتر میکنند !

هاست دی ال به عنوان یکی از بهترین های ایران هست ، ولی در این شکی نیست که سایت هاش هم خیلی زود قیلتر میشن !

به زودی دامین عوض کردن سایت های موزیک ، جواب گو نخواهد بود ! (منبعی مطمئن)

mohebali
January 28th, 2010, 18:56
به زودی دامین عوض کردن سایت های موزیک ، جواب گو نخواهد بود ! (منبعی مطمئن)
چرا؟
چطور مگه؟

iranihost
January 28th, 2010, 19:00
چرا؟
چطور مگه؟

چرا و چگونه اش را خواهید دید !

در آینده ای نه چندان دور !

Sajad
January 28th, 2010, 23:15
قفل شد.