PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصرف فوقالعاده بالاي رم

perince_3000
February 24th, 2013, 19:52
دوستان عزيز من يه سرور گرفتم از همين انجمن هم ياد بگيرم هم آشنا بشم با محيط رم 4 گيگ از انگلستان

اولين روز تسك منيجر رو بالا آوردم مصرف رم 540 مگ بود

امروز صبح كه خواستم برم داخل ديدم يه مقدار كند شده به نسبت روز قبل مصرف رم رو 1.60 گيگ بود

الان دومين روز ساعت 7.30 دقيق وصل شدم مصرف رم رسيده به 2.98 گيگ

من وقتي به 1.60 رسيد به فروشنده پيغام دادم كه مصرف رم به چه حدي رسيده

الان هم بهش پيغام دادم

تنها چيزي هم كه روي سرور هست iis 7

كه خود فروشنده برام نصب كرد كسي نميدونه اين مصرف رم از چيه من چيزي بلد نيستم و اگه بگم داخلش خرابكاري هم كردم (كه نكردم ) چون اصلا" نميدونم چي به چيه و به چيزي دست نميزنم

يه سوال ديگه اين فايل svchost.exe اين چيه داخل پروسس يه خط در ميون يكي از اينا هست

يه سوال وقتي ميخوام از سرور خارج بشم بايد لوگ آف كنم ؟؟؟

گزينه ريستارت هم هست ميتونم ري استارت كنم (چيز بلد نيستم نميدونم ميترسم بزنم)

NikMizban.Com
February 24th, 2013, 20:25
سلام یک بار ریستارت کنید ...
(( بعد ریستارت حدودآ 2-3 دقیقه دیگه می تونید به سرور روصل شید ))
مشکل رفع نشد به مدیر سرور اطلاع بدید براتون چک کنه ، شما روی iis فایل بر روی دانلود قرار دادین و الان در حال استفاده هست ؟ شاید برای اون باشه !

برای خارج شدن از سرور کافی است فقط ریموت رو کلوز کنید .. همین !

موفق باشید ..

perince_3000
February 24th, 2013, 20:32
اين فايل svchost.exe تا 15 تا ايجاد شده و داره استفاده ميكنه

اين چي هست ميگن تروجان داره خب اين يعني چي سروري كه فقط چندتا فايل روش گذاشتم ويروسي شده

.K.H.A.
February 24th, 2013, 21:33
فايل svchost.exe

ويروسه ، من ويندوز خودم اين مشكل رو داشت ، هر كار كردم رفع نشد تا ويندوز عوض كردم .

پاشنه طلا
February 25th, 2013, 01:04
اخه کی گفته این فایل ویروسه خیلی از پروسها ی سیستم برای اجرا به اجرا یکبار از این پروسه احتیاج دارن

svchost.exe نامی عمومی برای پروسسهائی است که از طریف dll ها و یا از داخل آنها اجرا می شوند.

بهتره روی ویندوز یک انتی ویروس نصب کنید و این مورد رو بررسی فرمایید اگر پروسه ای از این دست الوده باشه به شما اختیار میده
ولی در کل پروسه ایست امنیتی برای ارتباط برنامه هایی که با نت سروکار دارند

bronze
February 25th, 2013, 01:16
احتمالا آورسل سرور بالاست.

perince_3000
February 26th, 2013, 01:30
آخه بدبختي كاري هم نميكنم با سرور

به فروشنده اش گفتم ميگه 12 گيگ رم خالي رو اين سرور دارم پس مشكل از ما نيست

يه نفر بياد به من بگه سروري كار نميكنه چرا بايد مصرف رمش برسه به 3 گيگ و پايين هم نياد

همين الان ريستارت كه كردم مصرف رم اومده رو 512 خب يكي از دوستان اگه ميدونه من واقعا" ممنونش ميشم فقط بگه مشكل از كجاست

servervds.com
February 26th, 2013, 01:38
احتمالا آورسل سرور بالاست.

زمانی که هیچ دلیلی نباشه برای مصرف رم زمانی هست که بدونی سرت کلا رفت 4 گیگ رم داری اما 512تاش مثلا ماله خودته بقیش مصرف میشه برای کسی دیگه و ....

اورسل یک معنیش همینه

perince_3000
February 27th, 2013, 10:11
وقتي سرور رو كار ندارم رم 500 تا 600 هستش ولي واي به حال روزي كه بخواي فايل رو بياري رو هارد

يه چند ساعت بعد مصرف رم ميرسه به 3 گيگ