PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای سایت دانلود لینوکس بهتر است یا ویندوز ؟!

akbar_syberia
February 23rd, 2013, 10:16
سلام

دوستان برای سایت پربازدید دانلود که روزانه 200 الی 300 کاربر با سرعت بالا دانلود میکنند از لحاظ سرعت دانلود برای کاربر ( نه راحتی برای مدیر ) کدام یک را صلاح میدانید ؟

لینوکس (آپاچی)
ویندوز (iis)

ممنون که در بحث شرکت میکنید

AmirrezaSaf
February 23rd, 2013, 10:24
درود
وقت بخیر

اگر میخواید روش سایتی رو میزبانی کنید و ترافیک سایتتون بالاست به نظرم لینوکس مناسب تر باشه ولی اگه برای سرور دانلودتون میخواید به نظرم سرور ویندوز راحت تره ولی باید رم(منابع اختصاصی باشه) بالاتری بگیرید تا کمتر ریستارت کنه و کمبود منابع نداشته باشین.در کل فکر میکنم برای شما پورت سرور مهم تر هست اگر برای سرور دانلود میخواید ، اگر هم برای میزبانی سایت لینوکس امنیت و پایداری قابل توجهی داره.

haftsepehr
February 23rd, 2013, 10:28
کلا لینوکس پیشنهاد میشه

akbar_syberia
February 23rd, 2013, 10:39
درود
وقت بخیر

اگر میخواید روش سایتی رو میزبانی کنید و ترافیک سایتتون بالاست به نظرم لینوکس مناسب تر باشه ولی اگه برای سرور دانلودتون میخواید به نظرم سرور ویندوز راحت تره ولی باید رم(منابع اختصاصی باشه) بالاتری بگیرید تا کمتر ریستارت کنه و کمبود منابع نداشته باشین.در کل فکر میکنم برای شما پورت سرور مهم تر هست اگر برای سرور دانلود میخواید ، اگر هم برای میزبانی سایت لینوکس امنیت و پایداری قابل توجهی داره.

بله همه فرمایشات شما رو در نظر گرفتم و منابه اختصاصی و بالاست
و اکنون بین linux و windows باید یکی رو انتخاب کنم !
البته توجه داشته باشید که عرض کردم راحتی خود بنده مهم نیست ! مهم سرعت دانلود و راحتی کاربر هست .

ممنون

aligoli
February 23rd, 2013, 10:53
لینوکس، دایرکت ادمین

avahosting.in
February 23rd, 2013, 10:57
لینوکس > دایرکتی ادمین < لایسنس ارزان < کیفیت

mahdi2009
February 23rd, 2013, 11:33
سلام

دوستان برای سایت پربازدید دانلود که روزانه 200 الی 300 کاربر با سرعت بالا دانلود میکنند از لحاظ سرعت دانلود برای کاربر ( نه راحتی برای مدیر ) کدام یک را صلاح میدانید ؟

لینوکس (آپاچی)
ویندوز (iis)

ممنون که در بحث شرکت میکنید

سلام.

لینوکس(nginx or lighthttpd )

اگر با لینوکس اشنایی دارید که بدون نصب پنل راحتتر هستید برای هاست دانلود بیشتر دست و پا گیر هست پنل تا کمک حالتون در مورد استفاده شما.

mh_suport
February 23rd, 2013, 12:10
سلام.

لینوکس

safinoor
February 23rd, 2013, 13:06
توصیه می کنم دو سرور مجزا تهیه کنید :

1 - ویندوز (iis) مناسب برای هاست دانلود
2 - لینوکس (آپاچی) بدون کنترل پنل هم میتونید سایت رو بیارید بالا اما اگر تمایل به هزینه خریداری لایسنس و نصب کنترل پنل دارید توصیه می کنم دایرکت ادمین نصب کنید .

یا یه سرور کلی بگیرید و هاست دانلود و سایت اصلی رو روش سوار کنید .

tanhasystem
February 23rd, 2013, 13:09
لینوکس ---------> کلوکسو (به دلیل رایگان بودن)

akbar_syberia
February 23rd, 2013, 13:09
توصیه می کنم دو سرور مجزا تهیه کنید :

1 - ویندوز (iis) مناسب برای هاست دانلود
2 - لینوکس (آپاچی) بدون کنترل پنل هم میتونید سایت رو بیارید بالا اما اگر تمایل به هزینه خریداری لایسنس و نصب کنترل پنل دارید توصیه می کنم دایرکت ادمین نصب کنید .

یا یه سرور کلی بگیرید و هاست دانلود و سایت اصلی رو روش سوار کنید .

سایت اصلی در جای دیگر قرار دارد
فقط برای هاست دانلود یک سرور گرفتم

دلیل شما برای ویندوز چیه ؟
با توجه به اینکه خیلی از دوستان لینوکس رو برای دانلود پیشنهاد دادن

akbar_syberia
February 23rd, 2013, 13:14
لینوکس ---------> کلوکسو (به دلیل رایگان بودن)

مهم رایگان بودنش نیست !
کیفیت برای من مهمه

spark3r
February 23rd, 2013, 13:18
سلام
لینوکس CentOS 6.3 X64 به همراه کنترل پنل DirectAdmin