PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در vcenter 5.1

smail_f
February 23rd, 2013, 01:20
با سلام خدمت بزرگان و دوستان عزیز
من وی سنتر 5.1 نصب کردم متاسفانه یک مشکل دارم
زمانی که سرور به وی سنترم اضافه میکنم در اد هاست لاینس قبلی که رو سرور هست قبول نمیکنه و لایسنس دیگه ای هم نداره که عوض کنم تنها حالت اینه که بدون لایسنس بزارم که در این صورت چون تایم وی ام وارای من تمام شده اگر لایسنس را بردارم به مشکل میخورم
لطفا برای این مشکل راهنمایی کنید
با تشکر
اسماعیل فعال

Veria
February 23rd, 2013, 09:18
لایسنسی که روی سرور تعریف کردید قابلیت اتصال به وی سنتر رو نداره.
باید از لایسنس بالاتر استفاده کنید.

smail_f
February 23rd, 2013, 16:44
با سلام
این لایسنس رو سرور بوده و با وی سنتر قبلیم قرار دادم ویندوزم خراب شد ویندوز عوض کردم و همان وی سنتر را نصب کردم
بعد از نصب ویندور و وی سنتر زمانی که سرور را به وی سنتر وصل میکنم یک فری کی دارد و یک لایسنس قبلی زمانی که یوز کی میزنم ارور لایسنس میده اگر بخوام فری کی بزنم که کلا کی وی ام وار را پروندم و با توجه به اینکه تاریخ رایگان وی ام وار تمام شده نمیدونم چه اتفاقی می افتد
و هیچ لایسنس دیگری هم ندارد که بخوام از لایسنس های دیگر ایتفاده کنم
منتظر راهنمایی هستم

MagicVps.Com
February 23rd, 2013, 18:48
با سلام
این لایسنس رو سرور بوده و با وی سنتر قبلیم قرار دادم ویندوزم خراب شد ویندوز عوض کردم و همان وی سنتر را نصب کردم
بعد از نصب ویندور و وی سنتر زمانی که سرور را به وی سنتر وصل میکنم یک فری کی دارد و یک لایسنس قبلی زمانی که یوز کی میزنم ارور لایسنس میده اگر بخوام فری کی بزنم که کلا کی وی ام وار را پروندم و با توجه به اینکه تاریخ رایگان وی ام وار تمام شده نمیدونم چه اتفاقی می افتد
و هیچ لایسنس دیگری هم ندارد که بخوام از لایسنس های دیگر ایتفاده کنم
منتظر راهنمایی هستم

مایل بودین اطلاعات سرور و ویسنتر هرجفتش بفرستید تا بارتون لایسسن بزنم که بدون مشکل کار کنند هرجفتشون و هرچند تا سرور که دارید

tsotoodeh
February 26th, 2013, 23:28
در سایت پرشین وی ام سریال ها داده شده.
لینک:

دانلود نسخه ی جدید Vmware vsphere 5.1 لینک مستقیم - صفحه 2 (http://forum.persianvm.com/f2/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-vmware-vsphere-5-1-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-55/index2.html)

mh_suport
February 27th, 2013, 10:51
مایل بودین اطلاعات سرور و ویسنتر هرجفتش بفرستید تا بارتون لایسسن بزنم که بدون مشکل کار کنند هرجفتشون و هرچند تا سرور که دارید

سلام من نصب کردم . الان فقط لایسنس رو که وارد میکنم نمیزاره هاست اد کنم ؟!!!
هر سریالی رو که بگید تست کردم بازم نشد.
اطلاعات بدم برام درستش میکنید؟

smail_f
February 27th, 2013, 11:58
لعنت به این وی سنتر 5.1 دهن ادمو صاف میکنه اینبار نصب کردم به دیتا بیس وصل نمیشه
واقعا نمیدونم کی اینو طراحی کرده :دی
من تو وی سنتر 5 اصلا این مشکلات رو نداشتم
اگر کسی یک فیلم اموزشی داره که بعد نصب درست کار میکنه بده واقعا متشکر میشم

MagicVps.Com
February 27th, 2013, 19:14
سلام من نصب کردم . الان فقط لایسنس رو که وارد میکنم نمیزاره هاست اد کنم ؟!!!
هر سریالی رو که بگید تست کردم بازم نشد.
اطلاعات بدم برام درستش میکنید؟

بفرستید لایسنس بزنم بارتون توی سایتهم فکرکنم تکیت داده بودین گفتیم که بفرستید که لایسنس بزنیم بارتون ولی دیگه پاسخی ندادین