PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه طراح سایت کجا تبلیغ کنه؟

marjijak
February 22nd, 2013, 17:47
سلام دوستای عزیزم
بهترین ایده رو میخوام راجع به اینکه یک طراح وب سایت و برنامه نویس کجا تبلیغ کنه؟ چجوری ؟ (چه در سطح اینترنت و چه در دنیای واقعی)
سوالم خیلی کلیه ولی سعی کنید تخصصی جواب بدید !

مثلا اگه در سطح اینترنته ،کدوم سایت ها ؟ بنر یا متن یا پست یا....؟ معرفی خود در انجمن ها ..... و...

ممنون میشم دوستان همکار هم نظر بدن و بهترین هایی که خودشون هم نتیجه گرفتنو بگن.بنظرم این پست بدرد خیلی های دیگه هم بخوره .ممنون منتظرمااا !

وب سایت شخصی بنده (http://aaam.ir)

pc30
February 22nd, 2013, 18:50
سلام

به نظر من تو سایت هایی که وبمسترها فعالی دارن

مانند سایت اسکریپت همین انجمن پرشین تولز و ...

خب بنر یا متن فرق نداره فقط توضیح مختصر و کامل در مورد کار باشه

marjijak
February 22nd, 2013, 19:28
والا اینجور سایتا خیلی زیادن.... تو تا پیک های مشابه خوندم که بعضی هاشون اصلا بازدهی ندارن و...
دنبال یه روشی ام که واقا بازدهی خوب داشته باشه !

shivahost
February 22nd, 2013, 19:36
والا اینجور سایتا خیلی زیادن.... تو تا پیک های مشابه خوندم که بعضی هاشون اصلا بازدهی ندارن و...
دنبال یه روشی ام که واقا بازدهی خوب داشته باشه !

یک پیشنهاد خوب!

برنامه برگزاری نمایشگاه های مختلف را بدست بیارید و سعی کنید با افرادی که در نمایشگاه ها غرفه می گیرند حدود 2 ماه قبل از نمایشگاه تماس بگیرید و آنها را در باره داشتن وب سایت توجیه کنید.

حتی می توانید به محل ثبت نام غرفه های نمایشگاه بروید و آگهی خود را بین ثبت نام کنندگان پخش نمایید.

marjijak
February 22nd, 2013, 20:01
اینم میتونه خوب باشه !
میتونید واسه این کار چند نفریو معرفی کنید؟
تاحالا حتی شرکت در این غرفه ها هم نداشتم ک ببینم محیط چجوریه !

shivahost
February 22nd, 2013, 20:04
اینم میتونه خوب باشه !
میتونید واسه این کار چند نفریو معرفی کنید؟
تاحالا حتی شرکت در این غرفه ها هم نداشتم ک ببینم محیط چجوریه !

قرار نیست شما غرفه بگیرید.

باید از شرکت هایی که می خواهند غرفه بگیرند سفارش طراحی سایت بگیرید. بخاطر جو نمایشگاه و بودجه ای که برای آن کنار گذاشته اند حتما راضی به داشتن سایت یا اصلاح سایت موجود خود می شوند.

shazo
February 22nd, 2013, 20:34
سلام.. به نطر من توی سایت هایی که طرف میاد دنبال کد های وبلاگ می گرده..

مثل 1abzar

kianesfahan
February 22nd, 2013, 21:17
یک پیشنهاد خوب!

برنامه برگزاری نمایشگاه های مختلف را بدست بیارید و سعی کنید با افرادی که در نمایشگاه ها غرفه می گیرند حدود 2 ماه قبل از نمایشگاه تماس بگیرید و آنها را در باره داشتن وب سایت توجیه کنید.

حتی می توانید به محل ثبت نام غرفه های نمایشگاه بروید و آگهی خود را بین ثبت نام کنندگان پخش نمایید.

میتونه ایده جالبی باشه .

اما چه طور میشود از 2 ماه قبل متوجه شد که چه شرکت های غرفه گرفتن ؟؟

kianesfahan
February 22nd, 2013, 21:51
سلام.. به نطر من توی سایت هایی که طرف میاد دنبال کد های وبلاگ می گرده..

مثل 1abzar

میشه کامل تر توضیح بدهید دوست عزیز؟

shazo
February 22nd, 2013, 21:58
یه سری از سایت ها هستن که به دارندگان وبلاگ یه سری کد میدن تا وبلاگ خودشون رو زیبا کنن

این یوسر های وبلاگ باز امکان این که بیان سمت درست کردن سایت و این رو بخوان که به جای وبلاگ سایت داشته باشن کم نیست.!

marjijak
February 22nd, 2013, 22:01
قرار نیست شما غرفه بگیرید.

باید از شرکت هایی که می خواهند غرفه بگیرند سفارش طراحی سایت بگیرید. بخاطر جو نمایشگاه و بودجه ای که برای آن کنار گذاشته اند حتما راضی به داشتن سایت یا اصلاح سایت موجود خود می شوند.

گرفتم ! با سوال kiansfahan موافقم ! از کجا گیر بیاریم این شرکت هارو؟

pc30
February 22nd, 2013, 22:13
ولی به نظر من یه وبلاگ نویس نیاز به طراحی وب نداره اصلا !!!

mad-adwords
February 22nd, 2013, 22:32
تو پیام خصوصی راهنمایی کردم چی کار کنید
موفق باشید

shivahost
February 22nd, 2013, 23:10
گرفتم ! با سوال kiansfahan موافقم ! از کجا گیر بیاریم این شرکت هارو؟

نوشتم که، محل ثبت نام را پیدا کنید و آنجا حضورا تبلیغ کنید یا آگهی پخش کنید یا حتی از مسئولین ثبت نام درخواست اطلاعات بکنید.

marjijak
February 23rd, 2013, 13:06
تو پیام خصوصی راهنمایی کردم چی کار کنید
موفق باشید
تشکر ویژه بابت پیشنهادای خوبشون .... واقا ممنونم از ایشون و همه ی دوستان گلی که صمیمانه کمک میکنن