PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مورد name.com

Shc
January 28th, 2010, 00:29
با سلام
دوستان من تا الان هر چی دامین ثبت کردم تو DirectI بود و توی DirectI بعضی مواقع ممکنه کاربر به ثبت کننده احتیاج داشته باشه.
اما هر چی فکر میکنم اتفاق هیچ وقت خبر نمیکنه و ممکنه اتفاقی برامون بیفته و با این اتفاق جزء نفرین کاربر چیزی نصیب ما نشه.
اما در مورد دامین های ثبتی در name.com خیلی از دوستان گفتند کاربر کنترل پنل دیگه دست خودشه و من هم دیگه به اون دسترسی ندارم و هر گونه شکلی هم پیش بیاد خودش پیگیر میشه.
البته من نمیدونم این حرفها درسته یا نه.
دوستان میشه یه راهنمایی در مورد ثبت دامین در name.com بدید؟
چجوری ثبت میشه؟ - کاربر چگونه دامین ثبت میکنه و پرداختش رو ما چگونه انجام میدیم؟ - با ایران مشکلی نداره؟ - اصلا شما اون رو به بقیه سازمان های ثبت دامین ترجیح میدید؟ و ....
ممنون خواهم شد اگر کمکی در مورد name.com به من نمایید.

AfraWeb.net
January 28th, 2010, 00:37
خودتون میتونید تو name اکانت بسازید ولی جدیدا این شرکت با مشتریان ایرانی مشکلاتی داره و از طرف مدیر این شرکت مطرح شده که به مشتریان ایرانی سوریس نمیده . ولی چقدر این مسله حقیقت داره اطلاعی نداریم ولی policy این شرکت هست و باید بهش احترام گزاشت .
بهتره شرکت هایی را در اروپا یا کانادا یا اسیا پیدا کنید با مقداری جستجو در گوگل به نتیجه خواهید رسید همچنین دایرکتی هم گزینه مناسبی می باشد که میتوانید انتخاب نمایید