PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت

milad221
February 21st, 2013, 13:46
سلام دوستان
میخواستم شرکت ثبت کنم که از جواز کسب هم برخوردار شه و بتونم با استفاده از اون از درگاه های بانکی استفاده کنم
موارد اصلیشون هم داشتن جواز هست
حالا راحت ترین راه و شاید بشه گفت ساده ترین راه واسه انجام این کار چیه
ممنون میشم دوستان اطلاعات خودشون رو در اینجا قرار بدن :x

sellpad
February 21st, 2013, 14:34
من هم دوست دارم بدونم
لطفا دوستانی که این کار رو انجام دادند وتجربه دارند
راهنمایی کنند

redbull
February 21st, 2013, 14:53
از ثبت شرکت چیز خاصی نمیدونم ولی اگر هدف اصلیتون گرفتن درگاه بانکی هست بانک ملت برای اشخاص حقیقی درگاه میده.فقط ازتون یدونه کپی سند محل کسب میخواد با مدارک شخصی.

nirvanna
February 21st, 2013, 15:04
نه الان خیلی از بانکا به افراد حقیقی درگاه می دن
شما مراجعه کنید به بانکای پاسارگاد ، سامان ، ملت ، ملی ، سرمایه و بقیه اطلاعات خوبی بهتون می دن

banersazan
February 21st, 2013, 15:15
سلام دوستان
میخواستم شرکت ثبت کنم که از جواز کسب هم برخوردار شه و بتونم با استفاده از اون از درگاه های بانکی استفاده کنم

سلام

اگر میخواید در زمینه خدمات وب و ... شرکت ثبت کنید نیاز به دریافت مجوز از اداره کل ارشاد استانتون هست که برای خدمات میزبانی وب مجوز میزبانی میدند که براحتی می تونید از آن برای اخذ درگاه و ... استفاده کنید.

mad-adwords
February 21st, 2013, 15:19
ما که سه روز پیش از بانک پاسارگاد گرفتیم خیلی راحت و خوب جواب دادند مدارکی که دادیم و تایید کردند
2 میلیون سفته
نماد اعتماد که شرط اولشون بود
کپی سند +مداراک شناسایی همین شما خیلی سختش کردید با اونا اول تماس بگیر

اصلا نیازی به ثبت شرکت نیست

ekrami
February 21st, 2013, 17:24
سلام دوستان

نیازی به ثبت شرکت نیست ، اگه ثبت کنید فک میکنم 20 یا 30% مالیات تعلق میگیره بهتون
اگه بانک ملت میخاین شرایطش اینه :
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com/Help_payments.aspx)

aligoli
February 21st, 2013, 17:52
سلام دوستان

با سلام
برای ثبت شرکت از سایت سامانه ثبت تاسیس و ثبت تغییرات شرکت ها و موسسات غیر تجاری (http://irsherkat.ir/) استفاده کنید .
برای جواز کسب باید از این سایت اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران > صفحه اصلی (http://itunion.ir/fa-ir/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C.a spx) اقدام کنید .
برای درگاه هم نیاز نیست شرکت و جوزا داشته باشید، از 6 بانک درگاه پرداخت داریم : ملی، ملت، سامان، پاسارگاد، پارسیان و سرمایه ، فقط نماد داشته باشید کافی هست .

loginvps.com
February 21st, 2013, 18:24
با سلام
برای ثبت شرکت از سایت سامانه ثبت تاسیس و ثبت تغییرات شرکت ها و موسسات غیر تجاری (http://irsherkat.ir/) استفاده کنید .
برای جواز کسب باید از این سایت اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران > صفحه اصلی (http://itunion.ir/fa-ir/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C.a spx) اقدام کنید .
برای درگاه هم نیاز نیست شرکت و جوزا داشته باشید، از 6 بانک درگاه پرداخت داریم : ملی، ملت، سامان، پاسارگاد، پارسیان و سرمایه ، فقط نماد داشته باشید کافی هست .

این سامانه ثبت شرکت فقط مخصوص تهران هست ؟

milad221
February 21st, 2013, 20:27
ممنون از تمامی دوستان
من درگاه بانک ملت دارم
میخوام درگاه ها رو بیشتر کنم
از این رو به شرکت خدمات الکترونیکی پارسیان زنگ زدم گفتش که لازمه اصلی برای دریافت درگاه داشتن محل کسب یا جواز کسب هست
ولی سوال کردم که با سند منزل هم میشه اینکارو انجام یا نه گفتن که نمیشه

milad221
February 21st, 2013, 20:28
ما که سه روز پیش از بانک پاسارگاد گرفتیم خیلی راحت و خوب جواب دادند مدارکی که دادیم و تایید کردند
2 میلیون سفته
نماد اعتماد که شرط اولشون بود
کپی سند +مداراک شناسایی همین شما خیلی سختش کردید با اونا اول تماس بگیر

اصلا نیازی به ثبت شرکت نیست
بانک پاسارگاد که نماد میخواد برای گرفتن نماد هم باید محلی برای کسب داشته باشیم دیگه
ادرس و سند منزل هم ایا قبول میکنن؟؟

milad221
February 21st, 2013, 20:31
با سلام
یعنی شما میفرمایید که نماد رو داشته باشیم کافیه؟؟!
چون بانک پارسیان تاکید داشت که حتما باید جواز کسب باشه
مراحل کار دریافت نماد چطوره اسان یا سخت ؟
چه مقدار زمان میبره تا تایید بشه و چه مدارکی میدن که ما ارائه کنیم تا بتونیم درگاه های مختلف داشته باشیم؟

aligoli
February 21st, 2013, 20:31
این سامانه ثبت شرکت فقط مخصوص تهران هست ؟

بله

aligoli
February 21st, 2013, 20:35
یعنی شما میفرمایید که نماد رو داشته باشیم کافیه؟؟!
چون بانک پارسیان تاکید داشت که حتما باید جواز کسب باشه
مراحل کار دریافت نماد چطوره اسان یا سخت ؟
چه مقدار زمان میبره تا تایید بشه و چه مدارکی میدن که ما ارائه کنیم تا بتونیم درگاه های مختلف داشته باشیم؟

با بانک پارسیان تماس نگیرید ایمیل بدید، مدارک رو با پیک ارسال کنید بعد خانوم وکیلی بهتون ایمیل میزنن ، بعضی اوقات هم ممکنه پیش بیاد نزن، شما اجاره نامه منزل یا محل کسب رو براشون بفرستید . اوکی هست .
بله با داشتن یک نماد می توانید از همه جا درگاه بگیرید، و البته یکم جسارت !
مراحل دریافت نماد متفاوت هست اگر هر 15 دقیقه یک بار برای یک مورد تماس بگیرید ، اگر به نکته ها اهمیت داشته باشید و دقیق انجام داده باشید، یک هفته ای می دهند اما اگر مشکل داشته باشید یک الی دو ماه طول میکشد .
برای مشاهده، در سایت نماد عضو بشید و سایت خود رو ثبت کنید، متوجه خواهید شد چه مدارکی نیاز دارد !

milad221
February 21st, 2013, 20:39
با بانک پارسیان تماس نگیرید ایمیل بدید، مدارک رو با پیک ارسال کنید بعد خانوم وکیلی بهتون ایمیل میزنن ، بعضی اوقات هم ممکنه پیش بیاد نزن، شما اجاره نامه منزل یا محل کسب رو براشون بفرستید . اوکی هست .
بله با داشتن یک نماد می توانید از همه جا درگاه بگیرید، و البته یکم جسارت !
مراحل دریافت نماد متفاوت هست اگر هر 15 دقیقه یک بار برای یک مورد تماس بگیرید ، اگر به نکته ها اهمیت داشته باشید و دقیق انجام داده باشید، یک هفته ای می دهند اما اگر مشکل داشته باشید یک الی دو ماه طول میکشد .
برای مشاهده، در سایت نماد عضو بشید و سایت خود رو ثبت کنید، متوجه خواهید شد چه مدارکی نیاز دارد !
من الان که این سایت که شما دادید مطالعه کردم نیاز به محل خاصی نداره همین سایت که برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود درسته؟

milad221
February 21st, 2013, 22:30
دوستان نظری ندارن؟

parsianweb
February 22nd, 2013, 00:58
الان شما می خواید شرکت ثبت کنید یا درگاه بگیرید؟ هدفتون چیه؟

milad221
February 22nd, 2013, 01:01
درگاه بگیرم ولی همه این بانک ها که این خدمات رو میدن میگن باید جواز کسب باشه !!!

clickchat
February 22nd, 2013, 01:04
درگاه بگیرم ولی همه این بانک ها که این خدمات رو میدن میگن باید جواز کسب باشه !!!

سلام دوست داری راهنمایی کنم به ای دی من سری بزن

goodmohamad@ymail.com

loginvps.com
February 22nd, 2013, 01:47
بله

تکلیف شهرستانیا چیه؟

aligoli
February 22nd, 2013, 03:05
تکلیف شهرستانیا چیه؟

باید به اداره ثبت شهر خود مراجعه کنند و مدارک رو کتبی دریافت کنند، ثبت شرکت فقط برای تهرانی ها چند ماهی هست اینترنتی شده است و حضوری اصلا پاسخی نمی دهند .

aligoli
February 22nd, 2013, 03:06
من الان که این سایت که شما دادید مطالعه کردم نیاز به محل خاصی نداره همین سایت که برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود درسته؟

فکر نمیکنم برای شرکت گفته باشم محل خاصی نمیخواد، هر چند برای نماد هم گفتم اجاره نامه محل فعالیت یا منزل رو بدید مشکلی پیش نخواهد آمد و قبول می کنند.

milad221
February 22nd, 2013, 12:18
فکر نمیکنم برای شرکت گفته باشم محل خاصی نمیخواد، هر چند برای نماد هم گفتم اجاره نامه محل فعالیت یا منزل رو بدید مشکلی پیش نخواهد آمد و قبول می کنند.
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی هایی که انجام دادی
با این اوصاف من فکر کنم دور این کارو خط بکشم و از همون ملت بخوام استفاده کنم بهتره البته چند روزیه که پول واریز به حساب نمیشه و باید ستل کرد واگر نه تو یکسال کاری تا بحال مشکلی نداشتم

milad221
February 22nd, 2013, 12:22
سلام دوست داری راهنمایی کنم به ای دی من سری بزن

goodmohamad@ymail.com

پی ام دادم بهتون

milad221
May 14th, 2013, 01:03
سلام بعد مدت ها دوباره اومدم تو تاپیک
حالا نماد رو گرفتم گیر دادن به ثبت شرکت عجب گیری کردیما
از طریق ارشاد هم میشه جواز کسب گرفت ایا؟؟

yassale
May 14th, 2013, 01:42
اگه پولت زیادی کرده میتونی ثبت کنی :d
سال مالی که برسه باید کلی دفتر مفتر پلم کنی و اگه حسابداری خوبی نداشته باشه فی سبیل الله می بندنت به مالیاتای خیلی خوشگل

yassale
May 14th, 2013, 01:44
سلام بعد مدت ها دوباره اومدم تو تاپیک
حالا نماد رو گرفتم گیر دادن به ثبت شرکت عجب گیری کردیما
از طریق ارشاد هم میشه جواز کسب گرفت ایا؟؟
ثبت کن قبل 1 سال برو منحلش کن مدارک هم داری با این حال.
البته اگه برای جاهایی مثل بانک ... می خوای اونا کد اقنصادی می خوان و استعلام میگیرن.
اما اگه واسه درگاه بانکیه با همین روش هم جواب میده

milad221
May 14th, 2013, 01:45
اگه پولت زیادی کرده میتونی ثبت کنی :d
سال مالی که برسه باید کلی دفتر مفتر پلم کنی و اگه حسابداری خوبی نداشته باشه فی سبیل الله می بندنت به مالیاتای خیلی خوشگل
والله اون موقع یک غلطی کردیم از این ملت درگاه گرفتیم که الان مثل .... پشیمونیم
ای کاش از همون اول از پارسیان یا پاسارگاد میگرفتیم که اینقدر مشکلات نداشتیم
شرکت با مسئولیت محدود هم به همین صورته؟

yassale
May 14th, 2013, 01:51
والله اون موقع یک غلطی کردیم از این ملت درگاه گرفتیم که الان مثل .... پشیمونیم
ای کاش از همون اول از پارسیان یا پاسارگاد میگرفتیم که اینقدر مشکلات نداشتیم
شرکت با مسئولیت محدود هم به همین صورته؟

بله به همین صورته
شما لازم نیست شرکت برای درگاه ثبت کنی بانک سامان، پاسارگاد یا پارسیان رو با enamad اقدام کنید بهتون میدن درگاه

yassale
May 14th, 2013, 01:56
راستش ملت رو من با هزار بدبختی ستل نشده هامو گرفتم برای نیمه دوم سال 91 یه میلیون و چهارصد اونجا مونده بود بعد فهمیدم اجب پولایمون به باد رفته اونجا
برای سال های قبل هم دیگه گفتن اگر هم بدیم آرشیو شده و ستل نمی شن درگاه بانک ملت مشکل بزرگی داره و استفاه ازش ریسکه واقعاً

milad221
May 14th, 2013, 01:56
بله به همین صورته
شما لازم نیست شرکت برای درگاه ثبت کنی بانک سامان، پاسارگاد یا پارسیان رو با enamad اقدام کنید بهتون میدن درگاه
خدا رفتگانتو بیامرزه اینطوری نیست دیگه دهنی از ما اسفالت شد
پاسارگاد گفت مشکلی نیست سند ملک هم میتونه باشه ولی باید سندی باشه که تو نماد ذکر شده
اونو اقدام کردم اینشالا بعد از خرید سفته فردا مدارک رو ارسال میکنم البته تابحال با سفته کار نکردم و نمیدونم اصلا چیه چون تا بحال نیازی بهش نشده بود !!!!!
پارسیان هم به همین صورت نماد رو گفتم دارم گفتن مشکلی نیست ولی حتما باید جواز کسب داشته باشی
اخه من موندم واسه هاستینگ کدوم صنف باید جواز بده اخه!!!!!!!!!!!!!
پارسیان تصویه آنی داره ولی پاسارگارد یک تا 3 روز
بالای 10 بار زنگ زدم خانم وکیلیان گفتن حتما باید جواز کسب باشه دیگه موندم باید چیکار کنم

yassale
May 14th, 2013, 02:01
یه حرکت دیگه ای بزن ایمیل بده بگم :d
پارسیان هم هر روز ساعت 7 صبح تسویه می کنه آنی نیست.
پارسیان از پاسارگاد هم بهنره درگاهش
سامان هم که کارمزد داره گر چه زیاد نیست

milad221
May 14th, 2013, 02:05
یه حرکت دیگه ای بزن ایمیل بده بگم :d
پارسیان هم هر روز ساعت 7 صبح تسویه می کنه آنی نیست.
پارسیان از پاسارگاد هم بهنره درگاهش
سامان هم که کارمزد داره گر چه زیاد نیست
ایمیل چی؟‌
شوخی میکنی ؟؟؟ یعنی پارسیان هم تصویه آنی نداره و مثل ملت نیست؟؟؟
سامان اگه کارمزد نداشت عالی میبود بهترین بانکه از نظر خدمات الکترونیکی

yassale
May 14th, 2013, 02:08
ایمیل به من منظورم بود، چون اینجا نمیشه.
تنها بانکی که آنی هستش ملت هست.

hassan5099
May 14th, 2013, 02:26
سلام
من 1 ساله دارم از ملت استفاده می کنم وهیچ مشکلی ندارم
البته هاستم تو ایرانه

PardakhtNet
May 14th, 2013, 09:25
برای ثبت شرکت برای کارهای اینترنتی بایذ مجوز از ارشاذ گرفت و بعد باید ثبت شرکت کنی
اگر بخواید زود به نتیجه برسی باید بدید به یک شرکت تا براتون سریع بگیره ولی کلی هزینه می گیرن بین 15.000.000 تا .....
اگر هم بخوای منحل کنید شرکت باید باز 2 برابر اینو خرج کنید تا منحل بشه

پاسارگاد تا زمانی که نماد داشته باشید فعال است
پارسیان هم گیرش رو مجوز هست
ملت هم کشکی میده من 2-3 تا درگاه دارم ازش
صادرات هم جواز می خواد
ملی هم باید بانک تاییدتون کنه و جواز می خواد( بانک هم تایید بکن نیست)
سامان هم جواز می خواد با هزینه ثبت نام و % و....

کلی بگم ملت از همشون عالی تره اما جدیدن تو این 6 ماه خرابش کردن
تصویه انی و بدون کارمزد!!!

milad221
May 15th, 2013, 17:55
برای ثبت شرکت برای کارهای اینترنتی بایذ مجوز از ارشاذ گرفت و بعد باید ثبت شرکت کنی
اگر بخواید زود به نتیجه برسی باید بدید به یک شرکت تا براتون سریع بگیره ولی کلی هزینه می گیرن بین 15.000.000 تا .....
اگر هم بخوای منحل کنید شرکت باید باز 2 برابر اینو خرج کنید تا منحل بشه

پاسارگاد تا زمانی که نماد داشته باشید فعال است
پارسیان هم گیرش رو مجوز هست
ملت هم کشکی میده من 2-3 تا درگاه دارم ازش
صادرات هم جواز می خواد
ملی هم باید بانک تاییدتون کنه و جواز می خواد( بانک هم تایید بکن نیست)
سامان هم جواز می خواد با هزینه ثبت نام و % و....

کلی بگم ملت از همشون عالی تره اما جدیدن تو این 6 ماه خرابش کردن
تصویه انی و بدون کارمزد!!!
گرفتن مجوز مثل گذروندن هفت خوان رستم هست امروز به همه جا مارو پاس دادن رفتم وزات صنعت و معدن تجارت گفتن بریم اتحادیه نت سرا
رفتیم اونجا گفتن برین اتحادیه الکترونیک این ها هم گفتن کار ما نیست باید برین.....(:|
رفتم ارشاد 10 تا اتاق رفتم باز هم پاس میدادن اینطرف اونطرف دیگه خلاصه ما رو خسته کردن و پشیمون شدیم اومدیم بیرون
یکاری میکنن که ادم مجوز نگیره بهتره که کار هاشو انجام بده
این ای نماد جواز کسب میده ولی فعلا برای تهران برای شهرستان هاش نیومده
شما چطور این همه بانک درگاه گرفتید جواز کسب دارید؟
اقتصاد نوین هم نیاز به جواز کسب داره؟

PardakhtNet
May 15th, 2013, 18:13
گرفتن مجوز مثل گذروندن هفت خوان رستم هست امروز به همه جا مارو پاس دادن رفتم وزات صنعت و معدن تجارت گفتن بریم اتحادیه نت سرا
رفتیم اونجا گفتن برین اتحادیه الکترونیک این ها هم گفتن کار ما نیست باید برین.....(:|
رفتم ارشاد 10 تا اتاق رفتم باز هم پاس میدادن اینطرف اونطرف دیگه خلاصه ما رو خسته کردن و پشیمون شدیم اومدیم بیرون
یکاری میکنن که ادم مجوز نگیره بهتره که کار هاشو انجام بده
این ای نماد جواز کسب میده ولی فعلا برای تهران برای شهرستان هاش نیومده
شما چطور این همه بانک درگاه گرفتید جواز کسب دارید؟
اقتصاد نوین هم نیاز به جواز کسب داره؟

ما با تلاش فراوان

بعد اقتصاد نوین سند خونمون هم خواست:d
من فقط الان لنگ بانک ملی هستم که اونم سر بانک شعبه گیرم!! می گه باید حسابت 5 ملیون تومن میانگین داشته باشه!!
من ماهی 20 میلیون گردش دارم باهاش اما نمی دونم تو سیستم اونا چرا میزنه 3 ملیون:d

milad221
May 15th, 2013, 18:21
ما با تلاش فراوان

بعد اقتصاد نوین سند خونمون هم خواست:d
من فقط الان لنگ بانک ملی هستم که اونم سر بانک شعبه گیرم!! می گه باید حسابت 5 ملیون تومن میانگین داشته باشه!!
من ماهی 20 میلیون گردش دارم باهاش اما نمی دونم تو سیستم اونا چرا میزنه 3 ملیون:d
راه و تلاش رو به منم یاد بدید واقعا خسته شدم اینقدر اینور اون ور رفتم(:|
یعنی اقتصاد نوین هم جواز کسب میخواد هم سند خونه؟:-b
ملی خیلی خیلی سخت میگیرن یا نمیدن یا کاری میکنن که پشیمون شید و نگیرید:69:

milad221
May 15th, 2013, 18:26
اساتیدی که جواز کسب دارن این همه دوستان تو امضاهاشون نوشتن همه کشک هست یعنی؟؟؟ کسی نمیاد توضیح نمیده چرا؟(:|

paradiseserver
May 15th, 2013, 18:33
سلام خدمت دوستان عزیز
به نظر من ثبت شرکت دور ریختن پول خودتونه
الان دوستانی که در فکر ثبت شرکت هستند میتوانند با مراجعه به پلیس فتا به راحتی مجوز بگیرند

milad221
May 15th, 2013, 18:35
سلام خدمت دوستان عزیز
به نظر من ثبت شرکت دور ریختن پول خودتونه
الان دوستانی که در فکر ثبت شرکت هستند میتوانند با مراجعه به پلیس فتا به راحتی مجوز بگیرند
جدی میگید؟
به چه صورت میشه کمی راهنمایی کنید؟

milad221
May 15th, 2013, 18:46
من همه قسمت های پلیس فتا رو دیدم ولی برای مجوز گرفتن جایی چیزی ننوشته:-b

paradiseserver
May 15th, 2013, 18:46
به فتا مراجعه کنید
و یک سری فرم میدهند که پر کنید ( رنج ای پی ها لازم هستند )

milad221
May 15th, 2013, 18:51
به فتا مراجعه کنید
و یک سری فرم میدهند که پر کنید ( رنج ای پی ها لازم هستند )
بصورت حضوری باید بریم؟
یا از طریق سایت؟
شما تو امضاتون نوشتید دارای گواهی ثبت در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از اقدام فتا این مجوز رو از طرف ارشاد صادر میکنه؟
ایا سرور هایی هم که داریم برای مجازی سازی مورد بازبینی قرار میدن؟
paradiseserver
May 15th, 2013, 19:00
بصورت حضوری باید بریم؟
یا از طریق سایت؟
شما تو امضاتون نوشتید دارای گواهی ثبت در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از اقدام فتا این مجوز رو از طرف ارشاد صادر میکنه؟
ایا سرور هایی هم که داریم برای مجازی سازی مورد بازبینی قرار میدن؟
بله بعد از فتا به وزارت ارشاد شهر خودتون مراجعه کنید ودرخواست مجوز برای فعالیت کنید
سرور ها مورد بازبینی قرار نمیگیرند

milad221
May 15th, 2013, 20:11
باید حضوری تشریف ببرید
بله بعد از فتا به وزارت ارشاد شهر خودتون مراجعه کنید ودرخواست مجوز برای فعالیت کنید
سرور ها مورد بازبینی قرار نمیگیرند
اگه مکان مورد استفاده منزل باشه مجوز میدن؟ یا حتما باید مغازه باشه؟

paradiseserver
May 15th, 2013, 20:15
اگه مکان مورد استفاده منزل باشه مجوز میدن؟ یا حتما باید مغازه باشه؟

ما مغازه نیستیم
منزل یا دفتر باید باشه (:|

PardakhtNet
May 15th, 2013, 20:17
بانک به من گفت مدارک زیر بیار
1.سند منزل و قبض تلفن
2. سند یا اجاره نامه محل کار و قبض
3.نماد می خواد
4.جواز

بهترین درگاه به نظر خودم ملی و سامان هست
سامان هم 1% الی 2% می گیره و 50 تومن هزینه ثبت نام حدود 5 تومن الی 10 تومن هزینه برای دفتر خونه
صادرات هم جدیدن گرفتم اما اونم جواز می خواد:d

milad221
May 15th, 2013, 20:20
ما مغازه نیستیم
منزل یا دفتر باید باشه (:|
منظور از مغازه همون دفتر بود :d
پس منزل هم باشه قبوله؟
میگم این داستان مجوز گرفتن مثل داستان 7 خان رستمه(:|

milad221
May 15th, 2013, 20:21
بانک به من گفت مدارک زیر بیار
1.سند منزل و قبض تلفن
2. سند یا اجاره نامه محل کار و قبض
3.نماد می خواد
4.جواز

بهترین درگاه به نظر خودم ملی و سامان هست
سامان هم 1% الی 2% می گیره و 50 تومن هزینه ثبت نام حدود 5 تومن الی 10 تومن هزینه برای دفتر خونه
صادرات هم جدیدن گرفتم اما اونم جواز می خواد:d
من سامان رو خیلی قبول دارم اولین بانکی بود که خدمات الکترونکیش بسیار زیاد بود در اوایل
هزینه درصد نداشت خیلی خوب بود ولی خوب اینطوری ارزش نداره
صادرات از دامون گرفتید؟

PardakhtNet
May 15th, 2013, 20:28
من سامان رو خیلی قبول دارم اولین بانکی بود که خدمات الکترونکیش بسیار زیاد بود در اوایل
هزینه درصد نداشت خیلی خوب بود ولی خوب اینطوری ارزش نداره
صادرات از دامون گرفتید؟

صادرات فقط دامون داره

من الان درگاهای سامان ,ملت ,صادرات , پاسارگاد,امن پاسارگاد , تجارت , سرمایه , پارسیان دارم و بانکهای گردشگری , سپه , شهر , سینا , اقتصاد نوین , ملی در حال امدن هستند:d
ولی ملی و سامان یک چیزی هست در حد تیم ملی!!! مخصوصن ملی

milad221
May 15th, 2013, 20:30
صادرات فقط دامون داره

من الان درگاهای سامان ,ملت ,صادرات , پاسارگاد,امن پاسارگاد , تجارت , سرمایه , پارسیان دارم و بانکهای گردشگری , سپه , شهر , سینا , اقتصاد نوین , ملی در حال امدن هستند:d
ولی ملی و سامان یک چیزی هست در حد تیم ملی!!! مخصوصن ملی
بسیار عالی پس یا شما پارتی کلفت داری یا اینکه شرکت ثبت شده که این همه درگاه رو میخوای بگیری;;)

PardakhtNet
May 15th, 2013, 20:35
بسیار عالی پس یا شما پارتی کلفت داری یا اینکه شرکت ثبت شده که این همه درگاه رو میخوای بگیری;;)

پارتی کجا بود!!!!
فقط بانک ملت یکی از دوستانمون بودن که اونم یود یا نبودش فرقی نمی کرد!!!

ولی ملت عالی بود که مشکل خورد

ولی اگر تهرانی می تونم برات جواز اکی کنم

جواز سالینه باید یک پولی بدی و برای جواز قیمتش دقیق نمی دونم ولی فکر کنم 1.000.000 تومن هزینه داره ولی باز نمی دونم شاید بیشتر شاید کمتر

milad221
May 15th, 2013, 20:37
پارتی کجا بود!!!!
فقط بانک ملت یکی از دوستانمون بودن که اونم یود یا نبودش فرقی نمی کرد!!!

ولی ملت عالی بود که مشکل خورد

ولی اگر تهرانی می تونم برات جواز اکی کنم

جواز سالینه باید یک پولی بدی و برای جواز قیمتش دقیق نمی دونم ولی فکر کنم 1.000.000 تومن هزینه داره ولی باز نمی دونم شاید بیشتر شاید کمتر
والله من تهران نیستم اگه تهران بودم بدون نیاز به هزینه از سایت ای نماد میشد جواز کسب گرفت
ولی خوب شهرستان هستم هنوز این امکان برای اینجا نیومده و نمیشه فعلا کاری کرد

maziyarvex
May 24th, 2013, 11:23
سلام دوست عزیز

من هم مشکل داشتم با گروه وکلای یاسا (ثبت شرکت (http://www.yasa.co)) تماس گرفتم، بصورت رایگان راهنمایی کامل کردند.

تماس بگیرید 87132 - 021