PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ریسلر 5 گیگ لینوکس , ترجیحا وارز

par2x
January 27th, 2010, 21:27
سلام
بنده به 5 گیگ ریسلر با شرایط زیر احتیاج دارم:
اول از همه آپ تایم و سرعت بالا ( شدیدا مهمه!)
پشتیبانی خوب (الان از وبرنگ ریسلر دارم , زنگ میزنم بگم سرور داونه صبح تا حالا , ریجکت می کنن و گوشی رو خاموش می کنن , این خیلی رو اعصابمه و عامل اصلی تغییر سرور)
مستر ریسلر (باشه بهتره)
پهنای باند نامحدود (البته زیاد مصرف بالا نیست ولی برای احتباط می خوام محدودیتی نباشه براش)
انتقال وب سایت های فعلی
قرارداد رسمی هم بینمون باشه بهتره
لطفا قیمت بدید

NovinSite.ir
January 27th, 2010, 22:19
با سلام و احترام
در خدمتیم

پشتیبانی خوب (الان از وبرنگ ریسلر دارم , زنگ میزنم بگم سرور داونه صبح تا حالا , ریجکت می کنن و گوشی رو خاموش می کنن , این خیلی رو اعصابمه و عامل اصلی تغییر سرور)
پشتیبانی 24 ساعته از طریق چت - ایمیل - اس ام اس - تلفنی
مستر ریسلر (باشه بهتره)
مستر ریسللر نیست
پهنای باند نامحدود (البته زیاد مصرف بالا نیست ولی برای احتباط می خوام محدودیتی نباشه براش)
نامحدود ارائه می کنیم
انتقال وب سایت های فعلی
رایگان انجام میشه
مشکلی نیست
لطفا قیمت بدید
ماهانه 12000 تومان
ماه اول 8000 تومان

Woshka
January 27th, 2010, 22:24
19,900 1گیگ
29,900 5گیگ

par2x
January 27th, 2010, 22:28
با سلام و احترام
در خدمتیم
ماهانه 12000 تومان
با پشتیبانی 24 ساعته اط طریق چت - ایمیل - اس ام اس - تلفنی

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

با سلام و احترام
در خدمتیم
ماهانه 12000 تومان
با پشتیبانی 24 ساعته اط طریق چت - ایمیل - اس ام اس - تلفنی

سلام
میشه بدونم سابقه فعالیتتون تو این زمینه چقدره؟
اگه یه چندتا سایتی هم که رو سرورتون هست رو برام بفرستید ممنون میشم

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

19,900 1گیگ
29,900 5گیگ

میشه مشخصات سرورتون و برتری هاش رو بگید که اینقدر قیمتتون بالاست؟ (البته اگه قیمتتون ماهیانه باشه!)

1Mizban
January 27th, 2010, 22:32
سلام
5 گیگ با مستر ریسلری ماهانه 13000 تومان.
پهنای باند هم نامحدود نیست ، ولی خوب نمیزاریم از این جهت کم بیارید.

Mohsen
January 27th, 2010, 22:33
دوست عزیز، اول اینکه زیاد برای نقل و انتقال عجله نکنید، اگه بخواید با یه دان تایم و جواب ندادن سرور عوض کنید، با توجه به اینکه تو این کار مشکلات مختلفی ممکنه پیش بیاد، باید مدام در حال تغییر سرور باشید!
وقتی مشکلی پیش میاد برای حل مشکل نیاز به تمرکز هست و این تماس‌های مکرر میره رو اعصاب مدیر سرور و ... . البته بهتر هست اونا هم یه جوابی بدن ولی خوب بالاخره هر کی یه اخلاقی داره!
در هر صورت اگه در تصمیم‌تون برای انتقال جدی هستید، با شرایط زیر می‌تونم بهتون ریسلر بدم:
آپ تایم بالای 99 درصد گارانتی میشه اما اغلب بیشتر از این حرفاست! در خصوص سرعت هم از دیتاسنتر کارو بهتون سرویس میدم، و تعداد سایت‌هایی که روی سرور هستند بیش از اندازه نیست که مشکل کندی ایجاد کنه (لود سرور پایین هست)
پشتیببانی بالای 10 ساعت در روز تضمین میشه و تا اونجا که در حال صحبت کردن با یکی دیگه نباشم یا یه جوری که نتونم جواب تون رو بدم ریجکت‌تون نمی‌کنم!
پشتیبانی از طریق تلفن، ایمیل و چت آنلاین خواهد بود.
مستر ریسلر (باشه بهتره)
مستر ریسلر نیست!
پهنای باند 50 گیگ
انتقال وب سایت های فعلی
مشکلی نیست
لطفا قیمت بدید
در خصوص قرار داد و قیمت به صورت زیر عمل میکنیم:
قیمت هر ماه 15 هزار تومن
ماه اول رو نصف پرداخت می‌کنید و در صورت رضایت طرفین از ماه دوم قرارداد رسمی بسته میشه

Ali-718
January 27th, 2010, 22:33
5 گیگ + پهنای باند نامحدود + سی پنل + اپتایم 99 درصد
ماهانه 10 هزار تومان

Woshka
January 27th, 2010, 22:41
سلام
میشه بدونم سابقه فعالیتتون تو این زمینه چقدره؟
اگه یه چندتا سایتی هم که رو سرورتون هست رو برام بفرستید ممنون میشم

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

میشه مشخصات سرورتون و برتری هاش رو بگید که اینقدر قیمتتون بالاست؟ (البته اگه قیمتتون ماهیانه باشه!)

قیمتمون بالا نیست
مناسبه
24 ساعته ساپورت داریم
طبق پست های قبلیم هم ضرر ارزون فروشی رو خوردم
با این ساپورت اینقدر کم گرفتم ولی دیگه این استباه رو نمی کنم
quad 9550 2.8X4 8gig ram
load average 0.99
ram ham average 5.5gig free

AfraWeb.net
January 27th, 2010, 22:43
سلام
بنده به 5 گیگ ریسلر با شرایط زیر احتیاج دارم:
مستر ریسلر (باشه بهتره)
انتقال وب سایت های فعلی
لطفا قیمت بدید

پیشنهاد میکنیم اگر با فروشندگان داخل کشور مشکل دارید سرور مجازی تهیه کنید . یا اینکه از جایی معتبر نمایندگی رسیلر تهیه کنید

par2x
January 27th, 2010, 22:44
دوست عزیز، اول اینکه زیاد برای نقل و انتقال عجله نکنید، اگه بخواید با یه دان تایم و جواب ندادن سرور عوض کنید، با توجه به اینکه تو این کار مشکلات مختلفی ممکنه پیش بیاد، باید مدام در حال تغییر سرور باشید!
وقتی مشکلی پیش میاد برای حل مشکل نیاز به تمرکز هست و این تماس‌های مکرر میره رو اعصاب مدیر سرور و ... . البته بهتر هست اونا هم یه جوابی بدن ولی خوب بالاخره هر کی یه اخلاقی داره!
در هر صورت اگه در تصمیم‌تون برای انتقال جدی هستید، با شرایط زیر می‌تونم بهتون ریسلر بدم:
آپ تایم بالای 99 درصد گارانتی میشه اما اغلب بیشتر از این حرفاست! در خصوص سرعت هم از دیتاسنتر کارو بهتون سرویس میدم، و تعداد سایت‌هایی که روی سرور هستند بیش از اندازه نیست که مشکل کندی ایجاد کنه (لود سرور پایین هست)
پشتیببانی بالای 10 ساعت در روز تضمین میشه و تا اونجا که در حال صحبت کردن با یکی دیگه نباشم یا یه جوری که نتونم جواب تون رو بدم ریجکت‌تون نمی‌کنم!
پشتیبانی از طریق تلفن، ایمیل و چت آنلاین خواهد بود.
مستر ریسلر (باشه بهتره)
مستر ریسلر نیست!
پهنای باند 50 گیگ
انتقال وب سایت های فعلی
مشکلی نیست
لطفا قیمت بدید
در خصوص قرار داد و قیمت به صورت زیر عمل میکنیم:
قیمت هر ماه 15 هزار تومن
ماه اول رو نصف پرداخت می‌کنید و در صورت رضایت طرفین از ماه دوم قرارداد رسمی بسته میشه

راستش داون شدن برام زیاد مهم نیست , نحوه بر خورد مهمه
اولین بارشون هم نیست که اینطور برخورد می کنن , دیگه از این نوع رفتار خسته شدم.
ممنون , مشخصات سرورتون رو هم اعلام می کنید؟ ممنون

irlogo
January 27th, 2010, 22:51
هر کدومو خواستین در خدمتیم :
Linux Reseller (http://www.hostgj.com/services/reseller/dedicated-reseller/linix-reseller.html)

par2x
January 27th, 2010, 23:32
از novinsite عزیز خریداری شد , ممنون از همه

Mohsen
January 27th, 2010, 23:33
ممنون , مشخصات سرورتون رو هم اعلام می کنید؟ ممنون

بر اساس تجربه ترجیح میدم به جای اینکه همه‌ی مشتری‌های هاستینگ روی یه سرور باشند، هر دسته از اون‌ها روی یه سرور مجازی باشند، تا کمتر مشکلاتی که یکی ایجاد میکنه برای دیگری دردسر درست کنه و ... . طبیعتا چیدمان مشتري‌ها متناسب با قابلیت های اون سرور مجازی خواهد بود و در صورت لزوم ارتقاء داده خواهد شد یا ممکنه مشتری هایی جا به جا بشند و ... .
بگذریم، سروری که برای این سرویس ریسلر در نظر گرفتم یه سرور مجازی هست با 512 مگابایت رم و یه هسته سی‌پی‌یو Intel Xeon E5335 2.00GHz که الان فقط چند تا سایت کم بازدید روش هستند، و در صورتی که نیاز باشه ارتقاء پیدا میکنه

Woshka
January 28th, 2010, 05:53
بر اساس تجربه ترجیح میدم به جای اینکه همه‌ی مشتری‌های هاستینگ روی یه سرور باشند، هر دسته از اون‌ها روی یه سرور مجازی باشند، تا کمتر مشکلاتی که یکی ایجاد میکنه برای دیگری دردسر درست کنه و ... . طبیعتا چیدمان مشتري‌ها متناسب با قابلیت های اون سرور مجازی خواهد بود و در صورت لزوم ارتقاء داده خواهد شد یا ممکنه مشتری هایی جا به جا بشند و ... .
بگذریم، سروری که برای این سرویس ریسلر در نظر گرفتم یه سرور مجازی هست با 512 مگابایت رم و یه هسته سی‌پی‌یو Intel Xeon E5335 2.00GHz که الان فقط چند تا سایت کم بازدید روش هستند، و در صورتی که نیاز باشه ارتقاء پیدا میکنه

اگه دسته کم یه تجربه یکی دو ساله با vps رو داشتید این حرفو نمی زدید
هیچ چیز مثل ددیکیت نمیشه
با دلیل تو چند تا پست اثبات کردم
ولی مختصر بگم ، یه هارد 2 تا سوزن اصلی نداره در نتیجه اوختاپوس نیست ;)

---------- Post added at 05:53 AM ---------- Previous post was at 05:45 AM ----------

از novinsite عزیز خریداری شد , ممنون از همه

novinsite میشه کلاس طریقه مخ زدن رو برای ما آموزش بدی :))

NovinSite.ir
January 28th, 2010, 09:17
اگه دسته کم یه تجربه یکی دو ساله با vps رو داشتید این حرفو نمی زدید
هیچ چیز مثل ددیکیت نمیشه
با دلیل تو چند تا پست اثبات کردم
ولی مختصر بگم ، یه هارد 2 تا سوزن اصلی نداره در نتیجه اوختاپوس نیست ;)

---------- post added at 05:53 am ---------- previous post was at 05:45 am ----------

novinsite میشه کلاس طریقه مخ زدن رو برای ما آموزش بدی :))

با سلام
در مورد این حرفتون که میگید چطوری مخ می زنید به ما هم آموزش بدید
عرض کنم به خدمتتون که عزیز محترم ما مثل بعضی از همکاران نیستیم که به دروغ و اینجور چیزها مشتری را بکشیم به سمت خودمان بعد هر بلایی خواستیم سرش بیاریم
در واقع به حلال و حرام بودن اعتقاد داریم
ضمنا اون چیزی باعث میشه مشتری ها ما رو لایق بدانند کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته و علی الخصوص احترام به مشتری هست که تا جایی که من می دونم این دو تا گزینه آخری معمولا در بین هاستینگ ها رواج نیست

باتشکر

Arvin
January 29th, 2010, 00:19
هر کدومو خواستین در خدمتیم :
linux reseller (http://www.hostgj.com/services/reseller/dedicated-reseller/linix-reseller.html)

هر دنبال درد سر میگرده و می خواد سرشو دسمال ببنده بسم الله!!!!!!

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:13 AM ----------

با سلام
در مورد این حرفتون که میگید چطوری مخ می زنید به ما هم آموزش بدید
عرض کنم به خدمتتون که عزیز محترم ما مثل بعضی از همکاران نیستیم که به دروغ و اینجور چیزها مشتری را بکشیم به سمت خودمان بعد هر بلایی خواستیم سرش بیاریم
در واقع به حلال و حرام بودن اعتقاد داریم
ضمنا اون چیزی باعث میشه مشتری ها ما رو لایق بدانند کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته و علی الخصوص احترام به مشتری هست که تا جایی که من می دونم این دو تا گزینه آخری معمولا در بین هاستینگ ها رواج نیست

باتشکر

مهندس جان شما راست میگین.ولی همه حرف هایی که شما و دوستان خوب دیگمون میزنن رو بعضی افراد سودجو تقلید می کنند و متاسفانه این باعث سردرگمی خیلی ها شده.
خیلی ها هستن که می تونم اسم ببرم که میگن با اینطوریم ما اونطوریم .200000000 سایت رو پشتیبانیی می کنیم .به خدا و 142000 پیغمبر اعتقادداریم و 25 ساعته پاسخ گو هستیم ولی در مرحله عمل ....
نگم بهتره.بی خیال