PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه مشکل عجیب . خواهش میکنم کمک کنید

mihoserver
February 20th, 2013, 21:10
سلام دوستان . من دیروز سرورم به دستم رسیده و روش اکانت ساخت و شروع کردم به ساختنش کاملا هم سالم بود ولی از امروز صبح هر چی سایتی که روش
هست رو میزنم بالا نمیاد . بعد با گوشی رفتم دیدم با گوشی بالا اومد . به چن نفر دیگه هم گفتم تست کنن برا اونا هم بالا اومد . وایمکسمو بردم رو یه سیستم دیگه امتحان کردم
بازم نشد و تا اینجا فهمیدم مشکل از سیستمم نیست. با ****** هم که میام بازم وارد نمیشه . وایمکسم هم هیچ مشکلی نداره . به شرکت وایمکسه هم زنگ زدم گفت مشکلی وجود نداره و مشکل
از سرورتون هست بعد با آی پی وارد سرور شدم برام باز شد . و بازم با آی پی وارد اکانت ها شدم برام باز شد. لطفا کمکم کنید . در ضمن هر بالایی هم که فکر کنید سر وایمکس اوردم بازم نشد.
اینم هم آدرس یکی از اکانتها
downloadgozar.ir

pedramsistani
February 20th, 2013, 21:13
برای ما باز شد

dns روی اینترنتتون تنظیم کنید
8.8.8.8

4.2.2.4

nader12
February 20th, 2013, 21:18
تا حالا نشنیده بودم . دوستان عزیز لطفا دوستمونو mihoserver رو راهنمایی کنید. تنکس

mihoserver
February 20th, 2013, 21:34
دوستان فهمیدم مشکل از کجاست . تو این انجمن و خیلی جاهای دیگه هم سرچ کردم ولی هر کسی چیزی گفته بود آخر سر هم مشکل حل نشده بود . حالا من میگم که کسانی هم که این مشکل رو دارن برطرفش کنن.
مشکل از یکی از اکانت های بود که دیشب بک آپش رو گذاشتم رو سرور . فکر کنم ویرژسی بود . چون اکانته رو که حدف کردم هنه چی درست شد:x

safinoor
February 21st, 2013, 01:02
دوستان فهمیدم مشکل از کجاست . تو این انجمن و خیلی جاهای دیگه هم سرچ کردم ولی هر کسی چیزی گفته بود آخر سر هم مشکل حل نشده بود . حالا من میگم که کسانی هم که این مشکل رو دارن برطرفش کنن.
مشکل از یکی از اکانت های بود که دیشب بک آپش رو گذاشتم رو سرور . فکر کنم ویرژسی بود . چون اکانته رو که حدف کردم هنه چی درست شد:x

یک اکانت کل سرور رو از کار انداخته ؟؟‌!!! عجیبه :-?

صد در صد ایراد از تنظیم آی پی سرورتون بوده روی یکی از موارد زیر تنظیم می کردید مشکل برطرف میشد :

8.8.8.8

4.2.2.4

sibwebhost
February 21st, 2013, 04:48
یکی از دوستان بنده نیز به همین مشکل دچار شده است بنده این راه رو بهش گفتم ولی باز مشکل حل نشد...کسی میدونه از چی میتونه باشه؟