PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی چیز پی ان در xp

afrateam
January 27th, 2010, 20:07
سلام
من برای انجام دادن دوکار حتما باید چیز پی ان سرور روی سیستم خونه راه بندازم تا هم از لپتاپ بهش کانکت بشم و به اینترنت دسترسی داشته باشم و هم از اینترانت مدرسه بهش وصل بشم که بتونم از سایت های خارجی هم استفاده کنم

قبلا برای شیر کردن اینترنت بین کامی و لپتاپ همه راه های روی نت رو رفتم ولی نشد که نشد
پروکسی سرور و شیر کردن معمولی کانکشن رو برای اشتراکی کردن اینترنت انجام دادم ولی نشد
و الان مجبورم از دوتا اکانت ای دی اس ال استفاده کنم تا بتونم همزمان با هردوتا سیستم از اینترنت استفاده کنم
بگذریم..

اگه آموزش یا نرم افزار برای رو به راه کردن چیز پی ان روی ویندوز ایکس پی سراغ دارین لینک بزارین لطفا

ممنون

afrateam
January 27th, 2010, 23:34
چرا جواب نمیدین ؟ :(

LoveLife
January 28th, 2010, 01:25
ویندوز اکس تا اون جا که علم بنده می گه امکان نداره !

Arashdn
January 28th, 2010, 06:27
منم فک نکنم
چون یه سرویس های شبکه لازمه که در ویاندوز سرور هست

afrateam
January 28th, 2010, 12:30
شدنش که میشه
من انجام دادم
با کمک این لینک
Installing a VPN server on XP (http://en.kioskea.net/contents/pratique/vpn-xp.php3)
و تونستم از لپتاپ به کامپیوترم کانکت بشم ولی باز هم لپتاپ به اینترنت دسترسی نداشت

Sajad
January 28th, 2010, 12:34
شدنش که میشه
من انجام دادم
با کمک این لینک
Installing a VPN server on XP (http://en.kioskea.net/contents/pratique/vpn-xp.php3)
و تونستم از لپتاپ به کامپیوترم کانکت بشم ولی باز هم لپتاپ به اینترنت دسترسی نداشت

فکر کنم باید network interface و این حرف ها ست کنی براش...
فکر کنم شما برای اون کاری که میخوای ریموت بزنی به کامپیوترت بهتر جواب بگیری !

afrateam
January 28th, 2010, 12:43
ریموت فکر جالبی نیست
اخه من میخوام همزمان با لپتاپ و کامپیوتر به اینترنت متصل باشم
ولی وقتی که از لپتاپ به کامپیوتر ریموت بزنم کامپیوتر بلا استفاده میشه
و اینکه
وقتی که من مدرسه هستم معمولا اهل خونه از کامپیوتر استفاده میکنن که بازم نمیشه ریموت زد

در مورد network interface سرچ میکنم و اگه به نتیجه رسیدم یا مشکلی داشتم تو همین تاپیک میگم

Veria
January 28th, 2010, 13:51
از وی پی ان teamviewer استفاده کن.
اگه آی پی ولید دارید راه های دیگه ای هم هست.

afrateam
January 28th, 2010, 17:53
ای پی ولید دارم
teamviewer رو هم دارم
و میدونم چطوری از ریموتش استفاده کنم ولی از وی پی انش نیدونم
دقت کنید که من در نهایت میخوام از این وی پی ان برای اتصال به اینترنت با لپتاپم که با کارت شبکه به سیستم وصل هست و از مدرسه که اینترانت داره استفاده کنم
بعید میدونم teamviewer رو بشه تو مدرسه که اینترانت داره اجرا کرد
یا حتی با لپتاپی که به اینترنت وصل نیست

packsaft
January 28th, 2010, 23:35
کی گفته نمیشه؟ یه فایلی هست از مایکروسافت میگیرین بعد یه چیزی شبیه ویندوز سرور میشه ایکس پی

بگردین پیدا نشد بگین میگردم پیدا میکنم

LoveLife
January 28th, 2010, 23:44
خوب چرا یه مجازی ساز نصب نمی کنی ؟
ویندوز یا لینوکس مناسب نصب کنید و استفاده کنید ؟