PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری از وی پی اس بر رو کامپیوتر خودم فایل دانلود کنم

ahmad1
February 20th, 2013, 17:02
سلام
دوستان من بعضی از تاپیکا رو دیدم ولی به جواب کاملی نرسیدم
من از روش شیر کردن استفاده کردم و ابن کار خییییییییییییلیییییی طول میکشه تقریبا 6 سا 7 ساعت برای یه فایل 700mg
میشه یه راهی رو بگین که از وی پی اس بر روی کامپیوتر به صورت مستقیم دانلود کرد با همون سرعت بالای وی پی اس

ahmad1
February 20th, 2013, 17:31
خواهشا یکی جواب منه تازه واردو بده

hostfire
February 20th, 2013, 17:36
با همون سرعت پورت وی پی اس؟
این کار امکان پذیر نیست دوست عزیز!
شما وقتی داری از وی پی اس دانلود میکنی انگار که دارید از اینترنت دانلود میکنید! سرعت دانلود خودتون هرچی باشه با همون سرعت دانلود میکنید
سرعت پورت وی پی اس آنچنان موثر نیست!

ahmad1
February 20th, 2013, 17:40
با همون سرعت پورت وی پی اس؟
این کار امکان پذیر نیست دوست عزیز!
شما وقتی داری از وی پی اس دانلود میکنی انگار که دارید از اینترنت دانلود میکنید! سرعت دانلود خودتون هرچی باشه با همون سرعت دانلود میکنید
سرعت پورت وی پی اس آنچنان موثر نیست!

خب راهی نست مثلا اگه یه فایل رو تو وی پی اس دانلود کردم با سرعت بالا به pc خودم منتقل کنم؟
از راه شیر کردن استفاده کردم ولی خیلی طول میده و اصلا هم انتقال پیدا نمیکنه

hostfire
February 20th, 2013, 17:47
خیر دوست عزیز
چون شما وقتی از وی پی اس دارید دانلود میکنید انگار که دارید از اینترنت دانلود میکنید
بسته به سرعت دانلود نتتونه فقط

ahmad1
February 20th, 2013, 17:53
خب راهی نست مثلا اگه یه فایل رو تو وی پی اس دانلود کردم با سرعت بالا به pc خودم منتقل کنم؟
از راه شیر کردن استفاده کردم ولی خیلی طول میده و اصلا هم انتقال پیدا نمیکنه

آخه من 256kb نامحدود دارم و سرعت دانلودش 25kb هست واسه همین وی پی اس خریدم برای دانلود!
حیف شد پولم مفت رفت:(

hostfire
February 20th, 2013, 17:58
وی پی اس فقط برای دانلود درون شبکه ای خوبه
سرعت دانلدون خوبه تازه! من 1 mg نامحدود دارم از عصر تلکام سرعت دانلودم رو 12-13 هست!

nader12
February 20th, 2013, 17:59
اگر سرعت دانلودتون خوب باشه میتونید بزارین تو iis سرور خودتون بعد از نت خودتون دان کنید بهترین راهه

ahmad1
February 20th, 2013, 18:01
اگر سرعت دانلودتون خوب باشه میتونید بزارین تو iis سرور خودتون بعد از نت خودتون دان کنید بهترین راهه

اگه سرعت دانلودم خوب بود که نمیرفتم وی پی اس بخرم!

shingo
February 20th, 2013, 18:48
که بهتون گفته که با خریدن وی پی اس سرعت دانلودتون زیاد میشه؟؟؟؟
وی پی اس که سهله سرور اختصاصی 5 میلیونی هم بگیرید هیچ وقت بیشتر از سرعت نت خودتون نمیتونید دانلود کنید

donyahost
February 20th, 2013, 19:16
مشخصات سرورتون چیه؟

اگه خواستیت ازتون می خریم

redbull
February 20th, 2013, 19:30
همونطور که دوستان گفتن ربطی به سرعت سرور شما نداره!سرعت اینترنت شما هر چقدر باشه اونه ولاغیر..
هر کسی گفته يا خوب نرسونده با کلا نمیدونسته جریان چیه :) برای دانلود از سروز خودتون باید iis رو نصب کنید