PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت سایت هایه مشابه

hasan_shahi
February 20th, 2013, 04:43
سلام خسته نباشید من تازه متوجه شدم که با اسکریپت whmcs میشه فروش هاست راه اندازی کرد.من چند نمونه دانلود کردم اما هیچکدوم شبیح به این لینک میخوام (سبد خريد - جومینا هاست (http://portal.joominahost.com/cart.php?a=add&pid=1))
من نمیخوام کلی هاست بفروشم فقط پنل نمایندگی هاست لینوکس میخوام محصولاتمم میخوام فقط 200مگابایتی با 300 مگابایتی و 500مگابایتی باشه همین 3تا خواهشن یک ورژن از whmcs برام بزارید که امنیتش بالا باشه مدلشم شبیح به این لینکی که دادم باشه فارسی هم باشه

loversgod
February 20th, 2013, 10:12
داداش این WHMCS عادیه.فقط توی تنظیمات بخش سبد خرید (cart) نوع ظاهرو این جوری مشخص کرده.همین

hasan_shahi
February 20th, 2013, 11:26
الان کسی هست ی اسکریپت whmcs مطمئن با امنیت بالا لینک دانلودشو بزاره؟میدونم تو همین سایت هست تو نت هم ورژن های مختلف هست اما من ی ورژنی میخوام که هیچ مشکلی نداشته باشه امنیتشم بالا باشه

loversgod
February 20th, 2013, 13:02
تو قوانین اومده که :
6- از ایجاد مباحث مربوط به وارز - نال (null) - کرک (crack) - هک - اتک (حمله) مربوطه خودداری کنید .

در نتیجه کسی نمیتونه بهت لینک بده.چون فقط میشه درخواست خرید کرد اینجا.ولی تو گوگل سرچ کن پیدا میکنی 5.03 رو بگیری بهتره.
اگه خواستی ایمیل بزن راهنماییت کنم: dr.omidmohammadi@gmail.com

avahosting.in
February 20th, 2013, 13:14
با سلام از نسخه اصلی whmcs استفاده کنید زیرا امنیتش بالاتره

hasan_shahi
February 20th, 2013, 13:15
خوب نسخه اصلیش فارسی هست؟لینک دانلودش رو از کجا بگیرم؟

loversgod
February 20th, 2013, 14:05
اگه دست کاری نشده باشه فرقی نداره ولی از اینجا میتونی اصل رو بخری: whmcs.ir