PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت با نام موقعیت مکانی

banersazan
February 19th, 2013, 22:21
با سلام و احترام خدمت کاربران محترم

در حال حاضر قصد ثبت شرکت جهت انجام فعالیت های اینترنتی و ... رو در شهرستان داریم.

خیلی اسم برای استعلام ارسال کردیم که متاسفانه اون اسم های 3 سیلابی که مد نظر ما بود بدلیل تشابه امکان ثبت محیا نشد.

با توجه به اینکه موقعیت مکانی بنده یکی از شهرستان های استان آذربایجانشرقی است قصد دارم به آخر اسم 3 سیلابی مورد نظر کلمه آذربایجان رو اضافه کنم تا مشکلی از بابت تایید نام نداشته باشیم.

به عنوان مثال : شرکت ایده گستر نوین آذربایجان

به نظر شما دنبال کلمه دیگری برای سلاب چهارم باشیم و یا از همین کلمه آذربایجان بهره بگیریم ؟

avalhost
February 19th, 2013, 23:28
فکر نکنم قبول کنن مثلا من وقتی کلمه "نیک" رو اول اسم شرکت گذاشتم بعضی ها تو اداره ثبت میگفتن این که فامیلیت هست ، تو چطوری این اسم رو گرفتی کلا کاروشون معلوم نیست

mailgenral
February 19th, 2013, 23:58
به نظرم از کلمه یاشاسین توش استفاده کن خیلی قشنگه مثلا بزار شرکت "یاشا گستر نوین" یا ترکیبی از اینا...

banersazan
February 20th, 2013, 00:59
اسم مورد نظر ما تایید شده است .

فقط می خواستم ببینم اگه دوستان میخواسن شرکت ثبت کنن آخرین سیلاب اسم شرکتشون رو به نام استان یا شهر اختصاصی میدادند ؟

کلا اینو بگزاریم خوبه یا نه ؟

banersazan
February 20th, 2013, 14:55
دوستان نظری نداشتند ؟

haftsepehr
February 20th, 2013, 16:19
به نظر من از طرفی نمایانگر استان شما و محل زندگی شماست
از طرفی هم بعضی مشتری هاتون و ازدست میدید ...

banersazan
February 20th, 2013, 19:06
به نظر من از طرفی نمایانگر استان شما و محل زندگی شماست
از طرفی هم بعضی مشتری هاتون و ازدست میدید ...

درسته

اما الان با توجه به اینکه تعداد شرکت هایی که ثبت میشه زیاد شده تعداد اسم ها هم محدود تر شده نسبت به چند سال پیش , در حدود 20 اسم ارسال کردیم که در آخر همه اونها نوشته بوند »» اسم خاص اضافه گردد
پس از کلی فکر کردن و ... تونستیم این اسم رو به تایید برسونیم .
منتظر نظرات سایر دوستان هم هستیم