PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت استاندارد برای هاستینگ و خدمات دیگر

Amir.Mansoury
January 27th, 2010, 01:47
سلام دوستان.
آیا وب هاستینگ و ثبت دامنه از طرف مرجعی قیمت پایه و یا استاندارد نداره؟
شیوه قیمت گذاری بر چه پایه ای است ؟
ما که تاحالا دل بخواهی تعرفه میدادیم.گفتیم بیاییم استاندارد کنیم

Woshka
January 27th, 2010, 01:59
نسبت به آپتایم و ساپورت مشتری از همه نظر
من اومدم گفتم حتما آمریکایی ها کارشون درسته و قیمت هاشون رو اصوله
می بینی نامحدود میدن ماهی 8$ حدودا همشون
اگه یکساله دوساله 3 ساله 5 ساله بگیری ارزونتر میشه تا مهی 3 تا 1.5$
یعنی1 سال هاست نامحدود رو میدن حدودا 100 تومن
یعنی دسته کم 100 می گیرن ولی کاملا نامحدود می بینی کثل اینکه کلا قائده ای نداره هیچ جا

1eng.ir
January 27th, 2010, 02:05
نسبت به آپتایم و ساپورت مشتری از همه نظر
من اومدم گفتم حتما آمریکایی ها کارشون درسته و قیمت هاشون رو اصوله
می بینی نامحدود میدن ماهی 8$ حدودا همشون
اگه یکساله دوساله 3 ساله 5 ساله بگیری ارزونتر میشه تا مهی 3 تا 1.5$
یعنی1 سال هاست نامحدود رو میدن حدودا 100 تومن
یعنی دسته کم 100 می گیرن ولی کاملا نامحدود می بینی کثل اینکه کلا قائده ای نداره هیچ جا
یکی بیاد اینا رو ترجمه کنه :))

AfraWeb.net
January 27th, 2010, 02:07
هیچ مرجعی وجود ندارد .
درباره این موضوع بارها بحث شده . هر فردی یا شرکتی بر اساس سرویسی که میده باید قیمت گزاری کنه یکی رایگان میده یکی برای خدماتش هزینه واقعی را از مشتری میگره ولی اصولا هیچ قانون خاصی وجود ندارد

Woshka
January 27th, 2010, 02:15
یکی بیاد اینا رو ترجمه کنه :))

کجاشو ترجمه کنم؟

M-Soltani.ir
January 27th, 2010, 02:20
سلام
بحث شده
خودم پیشنهاد میدیرت قیمت دادم
بعد دوستان منو متقاعد کردند
بحث رو ادامه ندید بهتره
موفق باشید

Amir.Mansoury
January 27th, 2010, 02:32
مرسی از پاسختون. اگه میشه این تاپیک را حذف کنید.

Woshka
January 27th, 2010, 02:45
نمیشه کف قیمت رو تعیین کرد قبول دارم
ولی بیاید بهتر فک کنیم
میشه ته قیمت رو در آورد
مثلا با 1 گیگ فضا و 30 گیگ ترانزفر و ساپورت 24 ساعته بیشترین قیمت چند می تونه باشه
این چیزیه که در هاست های آمریکایی دیدم دیگه ته قیمتو یجور ثابت نگه داشتن

با تشکر

Amir.Mansoury
January 27th, 2010, 02:52
مرسی از جوابها. آخه میدونید یا نه :
خدمات طراحی سایت از طرف صنف و شورا نرخ برای ما مشخص کردند.
مثلا: طراحی هر صفحه سایت استاتیک 20 هزار تومان:-o
طراحی هر صفحه سایت داینامیک ، به دلیل استفاده از دیتابیس 80 هزار تومان. :-o

گفتم شاید شما اینجا برای خودتون(به عنوان مرجع وب هاستینگ) به یک قیمتی رسیده باشید و با هم کمی هماهنگتر باشید.

AfraWeb.net
January 27th, 2010, 03:18
مرسی از جوابها. آخه میدونید یا نه :
خدمات طراحی سایت از طرف صنف و شورا نرخ برای ما مشخص کردند.
مثلا: طراحی هر صفحه سایت استاتیک 20 هزار تومان:-o
طراحی هر صفحه سایت داینامیک ، به دلیل استفاده از دیتابیس 80 هزار تومان. :-o

گفتم شاید شما اینجا برای خودتون(به عنوان مرجع وب هاستینگ) به یک قیمتی رسیده باشید و با هم کمی هماهنگتر باشید.

خوب برای این مسله هم خیلی از شرکت ها در این فروم فعالیت نمیکنند و اگر هم فعالیت میکنند بعد از مدتی دیگه فعالیتی ندارند چون متاسفانه وقتی در این فروم قانون مشخصی وجود نداره چطوری میشه یک قانون کلی تعیین کرد .
ولی به نظر ما باید درک مشتری رو بالا برد تا اینکه قیمت رو پایین اورد نباید کیفیت را فدای قیمت کرد .
خوب برخی ها تازه وارد این کار میشن و تصور میکنند که وقتی قیمت رو پایین میدن مشتری بیشتری جذب میکنند و مثل شرکت های خارجی به سود بالایی میرسند در صورتی که این مسله اشتباه هست چون بازار هاستینگ ایران محدود هست ولی شرکت های دیگه به بازار های جهانی فکر میکنند 5 قاره در بیش از 200 کشور حتی اگر هاست رو هم 1 دلار بفروشن بازم سود بالایی خواهند داشت مثلا شرکت theplanet بالای 20 هزار مشتری هاست و سرور و سرور مجازی داره در سرتاسر دنیا از ایران گرفته تا اروپا و افریقا و اسیا و استرالیا خوب یک فردی که در منزل نشسته و یک کامپیوتر شخصی داره نباید خودش را با این شرکت مقایسه کنه و خودش رو در حال رقابت با این شرکت ها ببینه .
البته زیاد درباره این موضوع بحث کردیم و بدون نتیجه مانده . یه سرچ تو فروم بزنید تاپیک های مشابه زیادی رو پیدا میکنید و متوجه میشید که چرا بازار هاستینگ ایران آشفته هست

البته من همیشه از یک مسله ای خوشحال هستم که هیچ موقع این افرادی که هاست رایگان و ارزان میفروشن جایی تو بازار ندارند و همیشه شرکت های صاحب نام مشتری های زیاد و درست حسابی دارند . چون یک شرکت یا موسسه یا ارگان نمیاد از فردی که هیچ مشخصاتی نداره و یک شماره موبایل در سایتش نوشته و یک سری اطلاعات خرید کنه . قبلش تحقیق میکنه . پیش فاکتور میگیره . برگه قرار داد رسمی رو میخواد و اون موقع بابت پرداخت هزینه مشکلی نداره و هزینه رو پرداخت میکنه .

M-Soltani.ir
January 27th, 2010, 03:43
سلام
تا وقتی که همکاری و اتحاد نیست ، نمیشه اتحادیه و صنف زد!
موفق باشید

Amir.Mansoury
January 27th, 2010, 04:01
خوب برای این مسله هم خیلی از شرکت ها در این فروم فعالیت نمیکنند و اگر هم فعالیت میکنند بعد از مدتی دیگه فعالیتی ندارند چون متاسفانه وقتی در این فروم قانون مشخصی وجود نداره چطوری میشه یک قانون کلی تعیین کرد .
ولی به نظر ما باید درک مشتری رو بالا برد تا اینکه قیمت رو پایین اورد نباید کیفیت را فدای قیمت کرد .
خوب برخی ها تازه وارد این کار میشن و تصور میکنند که وقتی قیمت رو پایین میدن مشتری بیشتری جذب میکنند و مثل شرکت های خارجی به سود بالایی میرسند در صورتی که این مسله اشتباه هست چون بازار هاستینگ ایران محدود هست ولی شرکت های دیگه به بازار های جهانی فکر میکنند 5 قاره در بیش از 200 کشور حتی اگر هاست رو هم 1 دلار بفروشن بازم سود بالایی خواهند داشت مثلا شرکت theplanet بالای 20 هزار مشتری هاست و سرور و سرور مجازی داره در سرتاسر دنیا از ایران گرفته تا اروپا و افریقا و اسیا و استرالیا خوب یک فردی که در منزل نشسته و یک کامپیوتر شخصی داره نباید خودش را با این شرکت مقایسه کنه و خودش رو در حال رقابت با این شرکت ها ببینه .
البته زیاد درباره این موضوع بحث کردیم و بدون نتیجه مانده . یه سرچ تو فروم بزنید تاپیک های مشابه زیادی رو پیدا میکنید و متوجه میشید که چرا بازار هاستینگ ایران آشفته هست

البته من همیشه از یک مسله ای خوشحال هستم که هیچ موقع این افرادی که هاست رایگان و ارزان میفروشن جایی تو بازار ندارند و همیشه شرکت های صاحب نام مشتری های زیاد و درست حسابی دارند . چون یک شرکت یا موسسه یا ارگان نمیاد از فردی که هیچ مشخصاتی نداره و یک شماره موبایل در سایتش نوشته و یک سری اطلاعات خرید کنه . قبلش تحقیق میکنه . پیش فاکتور میگیره . برگه قرار داد رسمی رو میخواد و اون موقع بابت پرداخت هزینه مشکلی نداره و هزینه رو پرداخت میکنه .

درست به مبحث خوبی اشاره کردی . یکی از دلایلی که میخوام شرکتم را زودتر از اتمام تحصیلاتم ثبت کنم همین است. وقتی رسمی میشوی جوابگو میشی ولی در عوض همین رسمی شدن خودش باعث میشه فعالیت جدی باشه و فعالیت جدی کیفیت میاره و کیفیت هم مشتری.:)

sadegh
January 27th, 2010, 08:32
بی خیال نمی شه تا همه با هم نباشیم نمی شه؟

Woshka
January 27th, 2010, 10:20
کی پا کاره همه یکی شیم
البته خودم رغبت ندارم :)

M-Soltani.ir
January 27th, 2010, 10:26
کی پا کاره همه یکی شیم
البته خودم رغبت ندارم :)
من قیمت خوب دادم همه استقبال کردند
حالا خدا میدونه به خاطر اینکه بازار رو خراب نکردم بود یا اینکه یکی از حریف های هاستینگ ها رفت کنار بود
http://www.webhostingtalk.ir/f19/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-linux-hosting-7219/

AfraWeb.net
January 27th, 2010, 11:32
تو فروم wht.com قانونی هست در قسمت وب هاستینگ که وقتی فردی میاد درخواستی داره . کسی حق نداره سرویس خودش رو معرفی کنه چون بر عکس اینجا بر خلاف قوانین فروم هست .
مثلا فردی میاد و سوال میکنه با این مشخصات و امکانات از کجا میتونم سرویس بگیرم . چون محیط بصورت کاملا دوستانه هست کسی با کسی رقابت نمیکنه . همدیگر رو معرفی میکنند و تقریبا پشت همدیگر هستند . و مطمعنا با این کار بازار را در حالت stable نگه میدارن و به همدیگر اعتبار میبخشن و مشتری هم یک نوع اطمیانی نسبت به فروشندگان پیدا میکنه .
حالا این مسله چقدر در این فروم رعایت میشه :-w

M-Soltani.ir
January 27th, 2010, 12:12
ایجا فقط برجک همیدیگه رو هدف میگیرند!
مثل جبهه :(

AfraWeb.net
January 27th, 2010, 12:16
ایجا فقط برجک همیدیگه رو هدف میگیرند!
مثل جبهه :(

:107: