PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دامنه

rostamia
February 18th, 2013, 18:32
سلام یه دامنه هست که میخوام ثبت کنم ولی متاسفانه قبلا ثبت شده

میشه وقتی اعتبارش تموم شد من ثبت کنم

قوانین ثبت چنین دامنه هایی به چه صورت هست

nader12
February 18th, 2013, 18:38
سلام فکر نکنم بشه اما بعضی جاها هستن که اگر طرف تمدید نکنه میزارن واسه حراج یا فروش

i-whost
February 18th, 2013, 18:39
دامنه چی هست؟

ir 60 روز باید صبر کنی

بقیه هم 80 روز

immox
February 18th, 2013, 19:02
قانون خاصی نداره؛ باید صبر کنید تا دامنه آزاد بشه .
البته اگر دامنه Ir نیست و البته براتون ارزشمنده، میتونید جهت اطمینان خاطر اون رو Backorder کنید ..

rostamia
February 18th, 2013, 19:23
قانون خاصی نداره؛ باید صبر کنید تا دامنه آزاد بشه .
البته اگر دامنه Ir نیست و البته براتون ارزشمنده، میتونید جهت اطمینان خاطر اون رو Backorder کنید ..

میشه در این رابطه بیشتر توضیح بدین چه جوری Backorder کنم

دامنه در تاریخ Expiration Date: 25-nov-2013 تموم میشه و باید مجدد تمدید بشه

immox
February 18th, 2013, 19:47
میشه در این رابطه بیشتر توضیح بدین چه جوری Backorder کنم

دامنه در تاریخ Expiration Date: 25-nov-2013 تموم میشه و باید مجدد تمدید بشه

بله؛
اگر دامنه ای توسط صاحب فعلیش تمدید نشه، بمرور آزاد میشه؛
حالا اگر آزاد بشه، هر کس میتونه اون رو برای خودش به ثبت برسونه؛
Backorder در اینجا کاربرد داره؛
شما قبل از آزاد شدن دامنه مبلغ حوالی 50 دلار رو (برای وبسایت های مختلف، متفاوته) پیش پرداخت میکنید؛
اون وبسایت با توجه به زمان انقضای دامنه، منتظر آزاد شدن اون دامنه می مونه و "دقیقا" بمحض آزاد شدن دامنه، اون رو برای شما به ثبت میرسونه .

نکات :

اگر دامنه بین المللی باشه و دامنه ای ارزشمند، قاعدتا افراد زیادی اون دامنه رو Backorder کردند ..
اگر دامنه قبل از آزاد شدن توسط صاحب فعلیش تمدید بشه، شما میتونید اون مبلغی رو که بابت Backorder کردن دامنه پرداختید رو پس بگیرید .
بنده تابحال Backorder رو جزو خدمات شرکت یا وبسایتی ایرانی ندیدم؛ در صورت لزوم باید از ثبت کننده های معتبر و بطور مستقیم (مانند Name، Godaddy , ...) استفاده بشه که البته میزان تبحرشون هم در این کار متفاوته ..

موفق باشید .