PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال مهم راجب Adsense (لطفا پاسخ دهید)

DDLArea.com
February 18th, 2013, 09:13
سلام،
من چند سوال دارم از شما اساتیت آشنا با Adsense و اینکاره، که ابته شاید مهم باشه و سوال بعضیها هم باشه. البته میدونم توی بعضی از این سوال هام حساسیت زیادی به خرج دادم، ولی معمولا برای هر کار جدیدی بهتره همه جوانبو در نظر گرفت و تحقیق کرد

1- من اگر یه اکانت با IP کانادا بسازم، و بعد از مدتی به هر دلیلی اون IP ثابت کانادارو از دست بدم، و مجبور به خرید یک IP جدید و البته باز از کانادا بشم، آیا گوگل به خاطر تغییر IP، اکانت مرا می بنده؟
2- اگر به اون ایمیلی که باهاش اکانت ادسنس را ساختم با IP ایران یا IP کشور دیگری وارد بشم ، این برای حساب ادسنس مشکلی ایجاد میکنه؟
3- من 2 تا سایت دارم یکی توی بلاگر و یکی به صورت شخصی، حالا اگر با IP ایران یا IP کشور دیگری توی بلاگر خودم که تبلیغات ادسنس را گذاشتم وارد بشم و اونو آپدیت کنم، برای اکانت ادسنس من خطری داره یا خیر؟
4- به عنوان اولین سایتی که به ادسنس معرفی میکنم که مهم هم هست، بهتره اول بلاگرو معرفی کنم یا دامین هاست شخصی خودمو؟
5- ادسنس براش مهمه سایت چقدر بازدید داشته باشه تا حساب مارو تایید کنه یا نه ؟ اینو واسه این می پرسم که اگر یه میزان مورد نظر مهم هست بعد از رسیدن به اون میزان درخواست بدم.
6- اسم و مشخصات فرد دریافت کننده چک، آیا اگر با نام فرد باز کننده حساب ادسنس تفاوت داشته باشه این مشکل سازه ؟
گر زمان رجیستر اکانت IP من از USA باشه و مشخصات و آدرس شخص دریافت کننده چک توی کانادا باشه، آیا این مشکل سازه ؟ آخه IP USA پیدا کردن خیلی ساده تر از Canada IP هست و دایی بنده در کانادا هستن!

در آخر آیا سرویس دهنده معتبری برای گرفتن ***-***** با Valid IP میتونید معرفی کنید که وسط کار دردسر ساز نشه ؟

ممنون،

immox
February 18th, 2013, 14:20
سوالات بنده هم هست؛
درسته، باید همه ی جوانب تا حد ممکن درنظر گرفته بشه؛
مخصوصا وقتی که طرف حساب Adsense هست و گوگل !

DDLArea.com
February 18th, 2013, 18:14
کسی نمتیونه راهنمایی کنه ؟

DDLArea.com
February 22nd, 2013, 13:44
UP...............

bl4ck
April 3rd, 2013, 23:22
فک کنم کسی بلد نیست

mojiz
April 3rd, 2013, 23:45
1.خیر
4. فرقی نداره فقط اطلاعات whois ایران نباشه
5. خیر
6. چک بنام فرد باز کننده حساب میره
کلا با آی پی کار زیادی نداره منم تو حساب ادسنس کانادا با آی پی امریکا میرم

kingxerxes
April 10th, 2013, 13:44
من هم چند سوال از گوگل ادسنس دارم کسی بلده؟

hossein7441
April 10th, 2013, 14:26
من هم چند سوال از گوگل ادسنس دارم کسی بلده؟

سوالتو همینجا بزار یکی پیدا میشه جوابشو بده ندیده که نمیگه بلدم.