PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریداری لایک فیس بوک

shazo
February 18th, 2013, 02:44
سلام

کسی از دوستان لایک فیس بوک داره ؟ من بابت هر لایک فیس بوک یه قیمتی به دوستان میدم

تضمینی باشه لطفا.. ممنون

shazo
February 18th, 2013, 11:23
دوستان منتظریم..

CloudSupport.ir
February 18th, 2013, 12:26
سلام

کسی از دوستان لایک فیس بوک داره ؟ من بابت هر لایک فیس بوک یه قیمتی به دوستان میدم

تضمینی باشه لطفا.. ممنون
سلام،

پلنهای لایک رو میتونید در لینک امضا مشاهده کنید. لطفا اگر سوال بیشتری دارید، اجازه بدید بدونم.

Amid
February 18th, 2013, 12:47
دوست عزيز بهترين راه حل براي شما تبادل پيج و تگ با بقيه صفحات فيسبوک هست، گروه هاي زيادي براي اين کار وجود داره که در صورت تمايل پ.خ بديد ،مي فرستم براتون.

shazo
February 18th, 2013, 15:37
سلام،

پلنهای لایک رو میتونید در لینک امضا مشاهده کنید. لطفا اگر سوال بیشتری دارید، اجازه بدید بدونم.

سلام.. ممنون چه طوری لایک جمعه می کنید؟ تضمین چیه ؟ می خوام بین یوسر های لایک بشه که واقعا اکتیو باشن

روش کاری شما به چه شکله..؟ ممنون توضیح بدین.. مرسی

poriya_hashie
February 18th, 2013, 17:08
1000 نفر 30.000 تومان تعداد بالا تخفیف بیشتر داده میشه!

CloudSupport.ir
February 18th, 2013, 17:13
سلام.. ممنون چه طوری لایک جمعه می کنید؟ تضمین چیه ؟ می خوام بین یوسر های لایک بشه که واقعا اکتیو باشن

روش کاری شما به چه شکله..؟ ممنون توضیح بدین.. مرسی
در مورد نحوه جذب لایک، پیج شما در اپلیکیشنهای ما شیر میشود و کاربران لایک را انجام میدهند. پروفایل لایکها ایرانی هستند و از ادمین پنل پیج قابل مشاهده خواهد بود. نتیجه به نوع پیج و پستهای شما و جذاب بودن آنها برای کاربران بستگی دارد که لایک، کامنت و شیر بیشتری را به دنبال خواهد داشت و این در پلنهای با لایک بالا افزایش بیشتری دارد.
بیشتر اینکه، در صورتی که لایکها را صرفا برای تبلیغ محصول یا سرویس در نظر دارید، کاربران توجه زیادی نخواهند کرد. این لایکها بیشتر برای جذب و افزایش لایک پیج در کوتاهترین زمان و محبوبیت و شهرت بیشتر پیج خریداری میشوند. امیدوارم توضیحاتم کافی باشه.

viator.life
February 18th, 2013, 20:53
افزایش لایک تضمینی :
به ازای هر 1000 لایک مبلغ 25 هزار تومن
بالای 10000 تا لایک به ازای هر 1000 لایک فقط 20 هزار تومان .
لایک ها تضمینی هستند به تعداد های بیشتری برای پیج شما گرفته میشوند و کاربران کاملا اکتیو هستند .
لایک ها توسط اپلیکیشن و معرفی پیج در پیج های دیگر جمع میشود .

CloudSupport.ir
February 18th, 2013, 21:09
افزایش لایک تضمینی :
به ازای هر 1000 لایک مبلغ 25 هزار تومن
بالای 10000 تا لایک به ازای هر 1000 لایک فقط 20 هزار تومان .
لایک ها تضمینی هستند به تعداد های بیشتری برای پیج شما گرفته میشوند و کاربران کاملا اکتیو هستند .
لایک ها توسط اپلیکیشن و معرفی پیج در پیج های دیگر جمع میشود .
شما چطور میتونید کاملا اکتیو بودن کاربران رو تضمین کنید؟
بیشتر اینکه، تعداد users reached به هر پست بسیار پایینتر از تعداد لایک پیج هست.

viator.life
February 18th, 2013, 21:14

هر کی با ما کار کنه خودش متوجه می شود که اکتیو هستند .

shazo
February 18th, 2013, 21:26

سلام.. دوست من شما لطفا یه شماره تماس یا یه ایدی یاهو بدین.. مرسی

shazo
February 18th, 2013, 21:53
با دوست عزیز

CloudSupport.ir

به توافق رسیدم قرار شد تا 2 شب دیگه تحویل بدن .. نتیجه رو همین جا اعلام می کنم.. مرسی از دوستان

CloudSupport.ir
February 18th, 2013, 22:18
با دوست عزیز

CloudSupport.ir

به توافق رسیدم قرار شد تا 2 شب دیگه تحویل بدن .. نتیجه رو همین جا اعلام می کنم.. مرسی از دوستان
ممنون برای انتخاب سرویس ما.
سرویس برای پیج شما پس از پرداخت هزینه ارائه خواهد شد.

shazo
February 22nd, 2013, 13:27
سلام.. من سرویس رو گرفتم و تقریبا به 1100 تا like رسیدم.. راضیم..

فقط کمی نگران ujlike شدن به مرور زمان.. ولی در کل اوکی بود

‍روسه یه روز به 1000 تا لایک رسید..

Sec
February 22nd, 2013, 13:35
سلام تضمینی هست ؟
آدرس پیچ هاتون رو میتونم داشته باشم؟

CloudSupport.ir
February 22nd, 2013, 13:50

ممنون برای نظرتون.
در مورد نگرانی شما، تعداد لایک هر پلن تضمین خواهد شد. ممنون!

CloudSupport.ir
February 22nd, 2013, 13:59
سلام تضمینی هست ؟
آدرس پیچ هاتون رو میتونم داشته باشم؟
سلام،

سرویس طبق شرایط اشاره شده در وبسایت ارائه خواهد شد.
ما به دلیل موضوع حریم شخصی اشاره شده در وبسایت امکان ارائه نمونه پیجها رو نداریم. پیش از این، از ادمین پیجهای با لایک بالا اجازه معرفی پیجها رو درخواست کردیم، ولی متاسفانه هیچ یک تمایلی برای معرفی پیج خود نداشتند.

lvlehrad
February 23rd, 2013, 04:48

بنده در زمینه جمع کردن لایک یه دو سالی تجربه دارم و قبلا هم در همین انجمن لایک میفروختم ...البته روش کار ما با این دوستان کاملا فرق میکرد ...

1. امکان اینکه پیج شما به دلیل گرفتن لایک غیر قانونی کامل حذف بشه خیلی زیاد هست
2. امکان اینکه لایک های خریداری پاک بشن و like button پیج شما به مدت 1 ماه غیر فعال بشه خیلی زیاد هست
3. و در آخر هم میتونید نگران unlike کردن کسایی باشید که اصلا روحشونم خبر نداره پیج شمارو لایک کردن ...

قدیم ما پیج مشتری رو با متن تبلیغاتی مورد نظرش تو پیج های بزرگ به اشتراک میگذاشتیم و هرکی مایل بود اون پیج رو لایک میکرد ولی روش های جدید کسی که لایک میکنه روحشم خبر نداره و فیسبوک هم خیلی در این رابطه سخت گیره ...
پیج های خیلی بزرگی به همین خاطر پاک شدن ...

HADNEZ-ICT
February 23rd, 2013, 09:12
سئوتک | مرکز تخصصی خدمات سئو و بهینه سازی وب (http://www.seotech.ir)

CloudSupport.ir
February 23rd, 2013, 19:45
بنده در زمینه جمع کردن لایک یه دو سالی تجربه دارم و قبلا هم در همین انجمن لایک میفروختم ...البته روش کار ما با این دوستان کاملا فرق میکرد ...

1. امکان اینکه پیج شما به دلیل گرفتن لایک غیر قانونی کامل حذف بشه خیلی زیاد هست
2. امکان اینکه لایک های خریداری پاک بشن و like button پیج شما به مدت 1 ماه غیر فعال بشه خیلی زیاد هست
3. و در آخر هم میتونید نگران unlike کردن کسایی باشید که اصلا روحشونم خبر نداره پیج شمارو لایک کردن ...

قدیم ما پیج مشتری رو با متن تبلیغاتی مورد نظرش تو پیج های بزرگ به اشتراک میگذاشتیم و هرکی مایل بود اون پیج رو لایک میکرد ولی روش های جدید کسی که لایک میکنه روحشم خبر نداره و فیسبوک هم خیلی در این رابطه سخت گیره ...
پیج های خیلی بزرگی به همین خاطر پاک شدن ...
فروش ما خارج از این انجمن هست، ولی مایلم توضیحاتی که اشاره کردید رو درباره این سیستم کامل کنم.
بله، فیس بوک طبق قوانین مربوط به پیجها و اپلیکیشن محدودیت بیشتری در نظر گرفته است. هرچند، ما در طول مدت ارائه این سرویس در مورد پیجها با این مشکلات مواجه نشدیم. فیس بوک ممکن است پیجهایی را که افزایش لایک غیر معمول دارند رو unpublish کند که معمولا این محدودیت به طور موقت خواهد بود. احتمال این در پلنهای با لایک بالا افزایش پیدا میکند و ما برای کاهش ریسک در تعداد لایکها محدودیت در نظر گرفتیم. لایکها واقعی هستند و کاربران بدون اجبار بر روی دکمه لایک کلیک میکنند. تعداد لایکهای پیج نیز تضمین خواهد شد.
روشها در ارائه این سرویس کمی متفاوت هست. دانش فنی و پشتیبانی کامل سرویس دهنده نقش مهمی خواهد داشت.

lvlehrad
February 24th, 2013, 00:21
لایکها واقعی هستند و کاربران بدون اجبار بر روی دکمه لایک کلیک میکنند. تعداد لایکهای پیج نیز تضمین خواهد شد.

بنده نگفتم لایک ها واقعی نیست ...شما اپلیکیشنتون رو معرفی کنید ملت خودشون متوجه میشن منظور من چیه ...این اپلیکیشن ها برای نشون دادن یه عکس یا مطلب کاربر رو مجبور میکنن 20 30 تا پیجو لایک کنه تا اون عکس بهش نشون داده بشه ...

Sec
February 24th, 2013, 00:27
بنده نگفتم لایک ها واقعی نیست ...شما اپلیکیشنتون رو معرفی کنید ملت خودشون متوجه میشن منظور من چیه ...این اپلیکیشن ها برای نشون دادن یه عکس یا مطلب کاربر رو مجبور میکنن 20 30 تا پیجو لایک کنه تا اون عکس بهش نشون داده بشه ...

درسته .اگر لایک ها هم به این صورت باشه 100% فعال نیستند!

یا که این دوست عزیز اسم پیچ هایی که تبلیغ میکنند رو به ما بگه...

CloudSupport.ir
February 24th, 2013, 00:31
من نیز نگفتم شما گفتید لایکها واقعی نیست.
این مورد هم جزو تفاوتی هست که در آخر پست قبلم اشاره کردم. ممنون برای توجهتون.