PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد ارائه هاست روی سرور مجازی

navid_22
February 18th, 2013, 00:46
سلام دوستان

قصد دارم یک سرور مجازی تهیه کنم و روش هاست ارائه بدم ، در حال حاضر سرور با 2 گیگ رم برای شروع مدنظرم هست و میخوام روش سی پنل نصب کنم ، اما چند تا سوال داشتم که ممنون میشم کمکم کنید :

1- سنت او اس 32 بیت نصب کنم یا 64 بیتی ؟ چرا؟
2- اصولا برای ارائه هاست ، نصب چه نرم افزارها و سرویس هایی ضروریه ؟ مثلا فایروال باید جهت امنیت نصب بشه؟ چه فایروالی؟ دیگه چه مواردی؟
3- فکر میکنم حدود 50 سایت میشه رو این سرور آورد بالا. خوب برای اینکه کاربرا بیش از حد از منابع استفاده نکنن و سرور داون نشه باید چی کار کنم؟ باید لیمیت مصرف هر اسکریپت php رو بیارم پایین؟ یا باید نرم افزار خاصی نصب کنم ؟ یا مثلا برای اینکه محدودیت ارسال ایمیل قائل شم. بیشتر تاکیدم رو مصرف رم و سی پی یوه (یا هر چیز دیگه ای که لازمه) - آیا مواردی مثل محدود کردن تعداد دیتابیس هایی که کاربر میتونه بسازه به این مورد کمک میکنه؟
4- نرم افزار هایی که احیانا باید نصب شن باید قبل از نصب سی پنل نصب شن یا بعدش؟

در کل اگر توضیحات دیگه ای برای راه اندازی سرور جهت هاستینگ لازم هست ، ممنون میشم بفرمایید.

sibwebhost
February 18th, 2013, 05:34
به نظر بنده این کار برای شما اصلا مناسب نیست جون به درد سرش نمی ارزه بهتره از هاستینگ های خوب رسلر بگیرید .

alione
February 18th, 2013, 05:44
دوستان این سوال منم هست راهنمایی کنید ممنون میشم
حالا سود کدوم بیشتر ریسلر یا وی پی اس ؟!

sibwebhost
February 18th, 2013, 05:52
دوستان این سوال منم هست راهنمایی کنید ممنون میشم
حالا سود کدوم بیشتر ریسلر یا وی پی اس ؟!

به نظرم اگه مشتری دارید رسلر نامحدود تهیه کنید هم سودش خوبه هم اینکه دردسر های کانفیگ سرور و سی پنل رو ندارید.

nginxweb
February 18th, 2013, 06:04
وی پی اس نمیتونه ثبات مناسبی برای هاستینگ داشته باشه چون روی سی پی یو نمیتونیم کامل حساب کنید

به هرحال اگر نیاز به کانفیگ حرفه ای با وب سرورهای قدرتمند داشتید در خدمتیم