PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمدید درگاه ملت

nginxweb
February 17th, 2013, 14:50
سلام دوستان و همکاران عزیز

ما یک درگاه ملت داریم که هفته دیگه طبق قرارداد روز اول قرارداد تموم میشه خواستم ببینم آیا مشکلی پیش میاد؟ آیا درگاه قطع میشه؟ برای تمدید آیا باید اقدامی کنیم؟ یا اصلا موردی نداره میشه کارو ادامه داد و چیزی قطع نمیشه؟ .. یکی از دوستان میگه 2 ساله بدون تمدید و کاری در حال استفاده هستند..

ممنون میشم همکارانی که در این مورد پیش اومده واسشون یاری کنند

aligoli
February 17th, 2013, 15:18
بهتر هست شما تماس بگیرید و بهشون اطلاع بدید .

clickchat
February 17th, 2013, 15:22
دوست گرامی قرارداد شما اگر یکساله باشد بعد از اتمام قرارداد نرم افزار هوشمند بان ملت حساب شما مسدود میکنه و هیچ محصولی رو نمی تونید با این درکاه بفروشین به نظر بنده یا میگه قرارداد به پایان رسیده یا موقع پرداخت میگه فروشگاه شناسایی نشده

موفق باشید

nginxweb
February 17th, 2013, 15:25
یکی از دوستان همکار که اسم نمی برم فرمودند 2 ساله استفاده میکنند بدون هیچ مشکلی و تمدیدی چیزی هم انجام ندادند

دوستان پیش اومده واستون این مسئله؟

clickchat
February 17th, 2013, 15:30
والله من ملت رو قبول ندارم در کل پاسارگارد و ملی و اقتصاد نوین و پارسیان اینجوری

takk
February 17th, 2013, 15:31
خود بخود برای یک سال دیگه تمدید می شه...

nginxweb
February 17th, 2013, 15:32
خود بخود برای یک سال دیگه تمدید می شه...
منم همین فکر رو میکنم واسه همین تاپیک دادم مطمئن بشم

nginxweb
February 17th, 2013, 15:49
بقیه دوستان تجربه ای در این مورد دارند؟

asrhosting
February 17th, 2013, 15:57
مثل کارت های اعتباریش هست .
یعنی بعد اینکه اعتبارش تموم شد اگر مشکلی نباشه مجدد به مدت یک سال دیگه تمدید میشه .

AvalinHost
February 17th, 2013, 16:00
سلام دوستان و همکاران عزیز

ما یک درگاه ملت داریم که هفته دیگه طبق قرارداد روز اول قرارداد تموم میشه خواستم ببینم آیا مشکلی پیش میاد؟ آیا درگاه قطع میشه؟ برای تمدید آیا باید اقدامی کنیم؟ یا اصلا موردی نداره میشه کارو ادامه داد و چیزی قطع نمیشه؟ .. یکی از دوستان میگه 2 ساله بدون تمدید و کاری در حال استفاده هستند..

ممنون میشم همکارانی که در این مورد پیش اومده واسشون یاری کنند

بصورت اتوماتیک تمدید میشه، نه باهاتون تماس میگرین و نه کار به کارتون دارن و شما هم کار به کارشون نداشته باشید و کارتون رو بکنید. :d

دوست گرامی قرارداد شما اگر یکساله باشد بعد از اتمام قرارداد نرم افزار هوشمند بان ملت حساب شما مسدود میکنه و هیچ محصولی رو نمی تونید با این درکاه بفروشین به نظر بنده یا میگه قرارداد به پایان رسیده یا موقع پرداخت میگه فروشگاه شناسایی نشده

موفق باشید

نمیدونم بر چه اساسی این مطالب رو عنوان می کنید؟!! اصلا رفرنس این جملات کجاست؟!

rodfile.ir
February 17th, 2013, 16:13

موفق باشید

لطفا قبل از بیان چیزی یه تحقیق کنید بد نمیشه
بنده 2 ساله درگاه دارم مشکلی برام پیش نیومده و مثل ساعت داره کار می کنه

sardarn
February 17th, 2013, 16:42
سلام
من بیش از دوساله از ملت دارم و نیاز به تمدید نیست اتوماتیک تمدید می شه

clickchat
February 17th, 2013, 16:59
لطفا قبل از بیان چیزی یه تحقیق کنید بد نمیشه
بنده 2 ساله درگاه دارم مشکلی برام پیش نیومده و مثل ساعت داره کار می کنه

من چکار کنم ملت اینجوریه

parsdrive
February 17th, 2013, 17:12
حرف بعضی همکاران خنده دار هست که میگن بعد از یکسال بن میشه و از این حرف ها. یک کلام بگویید نمیدانم و خلاص. نه اعتبار خودتون رو زیر سوال ببرید و نه بنده خدایی رو گمراه کنید.

دوست عزیز درگاه بانک ملت نیاز به تمدید نداره. اگر شما تراکنش داشته باشید بصورت مستمر مثلا چند ماهی بدون تراکنش نمونید درگاه شما فعال باقی می مونه. وارد چهارمین سال فعالیتمون با درگاه ملت شدیم در صورتی که سال 88 قرارداد بهپرداخت رو ارسال کردیم و تا بحال هم نیاز به تمدید نبوده و نخواهد بود مگر اینکه از همین ثانیه به بعد قانون جدید اخذ شود.

facetak.ir
February 17th, 2013, 17:18
شرط عقل است كه شما يه تماس با خود بانك بگيري و از خودشون سوال كنيد تا كامل مطمن بشيد

اينجا تجربه دوستان يكم مورد داره

facetak.ir
February 17th, 2013, 17:19
هر سال قوانين فعاليتش تغيير ميكنه

parsdrive
February 17th, 2013, 17:20
تجربه دوستان چه موردی داره؟!!!!!!!!!!!!

بهتره با بانک ملت تماس بگیرید از خودشون بشنوید خیالتون راحت تر هست

facetak.ir
February 17th, 2013, 17:25
تجربه دوستان چه موردی داره؟!!!!!!!!!!!!

بهتره با بانک ملت تماس بگیرید از خودشون بشنوید خیالتون راحت تر هست

..........

parsdrive
February 17th, 2013, 17:29
وقتی جناب اولین هاست چنین حرفی رو می زنند و سایر دوستان هم تائید می کنند این خودش بزرگترین گواهه
آفتاب آمد دلیل آفتاب!

dedserver
February 17th, 2013, 17:31
بله بانک ملت نیازی به تمدید نداره .با ملت کار نکردم ولی تا الان از کسی هم نشتیدم که تمدید کرده باشه .

websazha
February 17th, 2013, 17:31
در نسخه قرار دادی که ارسال شده برای ما نیز نوشته در صورت اینکه درخواست لغو و یا تغییراتی نداشته باشید به صورت اتوماتیک تمدید برای 1 سال بعد انجام می شود

facetak.ir
February 17th, 2013, 17:34
اشتباه را كسي كرد كه اين سوال را پرسيد

پرسيدن اينجور سوال ها اينجا واقعا كار جالبي نيست

وقتي خود بانك حاضر است و شماره هاش در دسترس است فقط كافيه يه تل بزنيد

دوستان هركسي نظري ميده اين نشان ميده كه تجربه ها متفاوت است و يه سري از دوستان تجربه هاي چند سال پيش را ميگن در صورتي كه قوانين درگاه ملت هر سال اپديت ميشه

يه سري هم دنباله حرف بقيه را ميگرفتند كه خوب نبود

ياعلي مدد