PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدارک بین المللی مایکروسافت

UserWht
February 17th, 2013, 11:52
سلام

دوستان بنده میخوام از مدارک مایکروسافت ، network+ و security+ را بگیرم اما واقعیتش می خوام مدرکش معتبر باشه نه اینکه یک آموزشگاه ایرانی مدرک بده می خوام دقیقاً از شرکت comptia که نماینده مایکروسافت در زمینه مدارک فوق الذکر است مدرکمو بگیرم .

نمی خوام سرم کلاه بره از کدوم شرکت و آموزشگاهی اقدام کنم ؟ یا به عبارت بهتر کدوم شرکت و آموزشگاهی این مدارک رو میده که بین المللی باشه و معتبر

aligoli
February 17th, 2013, 12:37
با سلام

انستیتو آموزش مرکز آی تی دانشگاه صنعتی شریف -لایتک (http://laitec.ir/)

رو پیشنهاد میدم !

fr0nk
February 17th, 2013, 13:21
هیچ اموزشگاهی در ایران مدارک مایکروسافت رو ارائه نمیدن (مدارک اصلی وگرنه مدرک تقلبی رو که همه جا ارائه میده)

پ.ن:تا اونجایی که من میدونم comptia خودش یه شرکت و مدرک ارائه میده

مدرک مایکروسافت نیست

shazo
February 17th, 2013, 14:00
سلام... مجتمع فنی یه زمانی داشت فک کنم..

j4b3r
February 17th, 2013, 14:45
سلام
با توضیحات کامل.
دوره های آموزشی شبکه . دوره های آموزش ماکروسافت وآموزش سیسکو-مجتمع انفورماتیک بین الملل (http://www.i3center.com)

موفق باشید. :53:

UserWht
February 17th, 2013, 15:20
فکر کنم نتیجه تاپیک این شد که هیچ آموزشگاهی مدارکی که ارائه میده برای network+ و .... بین المللی نیست و فقط از طرف همون آموزشگاه ارائه میشه درسته ؟

خوب با این حساب این مدارک فقط در داخل ایران معتبر میباشد و در خارج از ایران هیچ ارزشی نداره ، اما مثلاً مدارک comptia رو کل جهان قبول داره !

قبلاً من شنیده بودم در یک آموزشگاهی ثبت نام میکنیم و امتحاناتشون بصورت آنلاین توسط یکی از شرکت های نمایندگی مایکروسافت در زمینه آموزش انجام میگیره ، حالا نمی دونم تا چه حد درسته

ممنون میشم یکی از دوستان یه توضیح کاملی در این باره بده چون فک میکنم اکثراً این سوالات رو دارند .

fr0nk
February 17th, 2013, 16:14
تو ایران هر شرکتی و اموزشگاه یه مدرک از خودش ارائه میده +یه مدرک وزارت فناوری اطلاعات (اگه اشتباه نکنم)مدرک اول که صرف اینکه شما دووره رو گذروندید

اما مدرک دوم رو تو ایران حداقل قبول دارن برای انجام کار های شرکتی(و بحث جالب اینه که تو ایران خیلی جاها مدارک اصلی مایکروسافت رو قبول ندارن !!!!! میگن ما هم مایکروسافت رو تحریم کردیم !!!!!)

بحث ثبت نام ازمون هم از طریق سایت prometric ثبت نام میشه اما اینکه ازمون انلاین بدید رو ....

تو ایران چند نفر و اموزشگاه مدرک معتبر میدن (اونم نه برای لینوکس بلکه برای دوره LPI و LPIC لینوکس)

اشکان
February 17th, 2013, 17:48
اگه اشتباه نکنم یه جا خونده بودم که می شه به یکی از نمایندگی های ماکروسافت در امارت مراجعه کرد و امتحان داد.
حالا اگه دوستان جایی رو می شناسن که مدرک معتبر که مورد قبول خود ماکروسافت باشه رو بده بگه من هم لازم دارم.

fr0nk
February 17th, 2013, 18:37
فقط امارات نیست

شما بیشتر کشور ها رو که برید (به جز چند جا مثل ایران و کره شمالی و سوریه و ...)حتی افغانستان هم Exam Center دارن و امتحان میگیرن مدرک میدن

فقط قیمتا فرق میکنه

مثلا دبی (تا جایی که یادمه)120-150 دلار برای هر ازمون بود

یا ارمنستان 100 دلار

افغانستان 80 دلار

و.....

این سنتر ها مدرک اصلی مایروسافت رو میدن (بلافاصله بعد امتحان)

تو سایت prometric محل و شهر و زمان رو میتونید ببینید و ثبت نام کنید

UserWht
June 2nd, 2013, 13:59
نمایندگی شرکت comptia در ایران کدوم آموزشگاه ها هست ؟

میخوام network+ و security+ بگیرم اما از نوع بین المللیش

PENOIL
June 2nd, 2013, 14:13
نمایندگی شرکت comptia در ایران کدوم آموزشگاه ها هست ؟

میخوام network+ و security+ بگیرم اما از نوع بین المللیش

comptia

ایران رو تحریم کرده و توی خارج از کشور هم از ایرانی امتحان نمیگیره

babakps
June 2nd, 2013, 14:36
فقط امارات نیست

شما بیشتر کشور ها رو که برید (به جز چند جا مثل ایران و کره شمالی و سوریه و ...)حتی افغانستان هم Exam Center دارن و امتحان میگیرن مدرک میدن

افغانستان 80 دلار

اوه اوه
عجب مملکتی درست کردن این مردم