PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز هم دادسرای جرائم رایانه ای (سوال)

aghayegol
February 17th, 2013, 11:14
دادسرا امروز بهم نامه زده اول تشکر کرده بابت اینکه ما سایت هارو ساسپند می کنیم
بعد میگه یه جوری سایت رو ساسپند کن تا ایمیل طرف ساسپند نشه و بتونه در ساماندهی ثبت کنه

چه جوری میشه سایت رو بست اما ایمیل اون ساسپند نشه ؟

sadegh.nikaein
February 17th, 2013, 11:17
تنها راه جدا کردن سرویس میل هست روی سرور دیگر یا گوگل و.....

aghayegol
February 17th, 2013, 11:21
تنها راه جدا کردن سرویس میل هست روی سرور دیگر یا گوگل و.....

خوب این طوری همه چیز میریزه به هم که

hamidjan
February 17th, 2013, 11:23
نه اینقدرا هم سخت نیست!
سایت که ساسپند باشه به هیچ چیز دسترسی نداره و هیچ چیز فعال نیست. بنابر این میتونید محتویات سایت رو به جای دیگری منتقل کنید. یک ایندکس خالی یا با هر متنی که خواستید به جاش بزارید. دیتابیس رو هم به جای دیگری منتقل کنید و حذف کنید.
کلیه یوزرنیم و پسورد ها رو هم تغییر بدید (اعم از هاست و اف تی پی)

shivahost
February 17th, 2013, 11:26
در دایرکت ادمین راه داره و ما انجام می دهیم اما در Cpanel و غیره را نمی دانم.

parsvps
February 17th, 2013, 12:06
در سی پنل بعد از ساسپند سرویس وب میل مسدود نمی شود و کاربر می توانید به سرویس ایمیل خود به راحتی وارد شود

diges
February 17th, 2013, 13:04
در سی پنل بعد از ساسپند سرویس وب میل مسدود نمی شود و کاربر می توانید به سرویس ایمیل خود به راحتی وارد شود

می شه من از خودم شما هاست دارم بعد ساسپند شدن به وب میل نمی شه دسترسی داشت .

delta
February 17th, 2013, 13:23
آنا منظورشون ساپسنت نیست.. فقط باید کل سایت از دسترس خارج بشه..مجبور نیستید حتما ساپسنت کنید.. مال ما رو هم فیل کرده بودند با آی پی بالا میومد..زنگ زدیم رفع فیل گفتند باید حتما آی پی رو هم بنندیدتا بعد بررسی کنیم و از فیل در بیاریم! یک جور ببند سایت در دسترس نباشه کافیه.. با htaccess سایت رو از دسترس خارج کردیم و هر کسی میومد تو سایت ارور میداد از دسترس خارج بود.. اما پنل و.. کار میکردند..
شما هم همین کارو کن بهشون اطلاع بده بگو کل سایتها رو از دسترس خارج کردید اما ایمیل و.. کار میکنه!!

shivahost
February 17th, 2013, 13:27
آنا منظورشون ساپسنت نیست.. فقط باید کل سایت از دسترس خارج بشه..مجبور نیستید حتما ساپسنت کنید.. مال ما رو هم فیل کرده بودند با آی پی بالا میومد..زنگ زدیم رفع فیل گفتند باید حتما آی پی رو هم بنندیدتا بعد بررسی کنیم و از فیل در بیاریم! یک جور ببند سایت در دسترس نباشه کافیه.. با htaccess سایت رو از دسترس خارج کردیم و هر کسی میومد تو سایت ارور میداد از دسترس خارج بود.. اما پنل و.. کار میکردند..
شما هم همین کارو کن بهشون اطلاع بده بگو کل سایتها رو از دسترس خارج کردید اما ایمیل و.. کار میکنه!!

اینطوری مالک سایت خیلی راحت htaccess رو عوض می کنه و باز میشه! مگر اینکه پسورد کنترل پنل هم تغییر بدید!

shazo
February 17th, 2013, 13:57
سلام

چه سایت هایی رو به شما می گن که ساس کنید..؟

Reza.exe
February 17th, 2013, 15:00
اینطوری مالک سایت خیلی راحت htaccess رو عوض می کنه و باز میشه! مگر اینکه پسورد کنترل پنل هم تغییر بدید!
chown root:root htaccess_path
:)

clickchat
February 17th, 2013, 15:33
داداش من انتقال بده ایمیل رو

برو جیمیل بعد پیمام اشتراک میل رو بده بعد ایمیل به جیمیل متصل میشه حالا به راحتی برو سایت رو ببند

فاتحه