PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری.. کوکی!

delta
January 26th, 2010, 18:07
سلام دوستان.آقا از امروز رسما دیوانه نشم خوبه.من بیشترین فعالیتم با ie یا همان اینترنت اکسپلوره. امروز دیدم ویندوز سنگین شده گفتم بیکارم عوضش کنم. آقا عوض کردم دیدم ساعت و تنظیمات خورده بهم.بعد تنظیم آمدم با اکسپلور وارد سایت خودم و نیوک و هر چی سایت نیوک میشم یوزر و پسورد رو وارد میکنم وارد میشه اما بازم آن بالا میزنه مهمان! وارد انجمن و.. هم که میشم میگه ثبت نام کنید! وارد پنل که میشم برای ارسال خبر و.. همین که وارد میشم میندازه بیرون من رو. گفتم شاید آیپی بلوکه شده رفتم پنل و سی پنل و sql دیدم خیر آی پی بلوکه نشده. در ضمن تو قسمت بانک اطلاعاتی وقتی میخوام یک جدول رو خالی کنم مثلا خالی نمیکنه میگه کوکی فعال نیست؟کوکی رو چطور فعال کنم؟ کسی نمدونه مشکل از چیه؟
تو فایرفوکس تست کردم اصلا نه گیر میده نه مشکلی داره اما تو فایرفوکس هم وقتی موقع خالی کردن بانک اطلاعاتی میگه کوکی فعال نیست.
از صبح 3 تا ویندوز مختلف عوض کردم اما درست بشو نیست و دیگر اعصابی نمونده برام. اگر کسی میدونه مشکل از چیه خواهش زود بگه که کارهام گیره.
این مشکل فقط انگار برای من هست و به هر کسی میگم میگه مشکلی نداره. برای همین گیرم. لطفا اگر میدونید کمک کنید ممنون میشم.

M.S.R
January 26th, 2010, 18:15
ویندوز اصل بریز یا این که اگر بلد هستید فایل های دست کاری شده ویندوز را عوض کنید.
راه اول توصیه می شود. :)

ببخشید یکم خودمونی تایپ می کنم. :)

delta
January 26th, 2010, 18:21
اگر دقت کنید میبینید اولش نوشتم چندین ویندوز نصب کردم.اما همش همینطوریه. مشکل فقط از اینترنت اکسپلوره. به هیچ سایت نیوک نمیتونم وارد بشم با ثبت نام

Sajad
January 26th, 2010, 18:26
تو internet option داخل تب privacy اون درجه رو medium کنید...

delta
January 26th, 2010, 18:28
در کل وقتی یوزر و پسورد رو میزنم انگار نمیتونه ذخیره نگه داردش. مثال همین سایت. الان من دارم مینویسم اما صفحه اول که میرم ببینید؟

http://www.img98.com/images/b7oxd75nd6vjo7504eq.jpg

Sajad
January 26th, 2010, 18:32
کاری که گفتم انجام دادید ؟

delta
January 26th, 2010, 18:34
تو internet option داخل تب privacy اون درجه رو medium کنید...

اینکارم کردم نشد:-< low هم گزاشتم و هرچی امنیتی هست رو حتی پایین آوردم نشد. بدبختی نیست که. حداقل اگر ویندوز عوض میکردی باید درست میشد اما نشده:-<

M-Soltani.ir
January 26th, 2010, 18:43
سلام
برای وبهاستینگ تاک اگر با www لوگ این کنید و بدون www وارد شید مینویسه ثبت نام کنید
و در کل چرا موزیلا استفاده نمیکنید؟ موزیلا پسورد رو ذخیره میکنه بهتره ها!
موفق باشید

delta
January 26th, 2010, 19:22
آقا ممنون. فهمیدم مشکل از چیه. مشکل از تاریخ ویندوز بود.سال 2010 که میزاشتم وارد نمیشد اما 2009 که گزاشتم وارد شد!! چراشو نفهمیدم! ممنون از دوستان عزیز مخصوصا سجاد جان.

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:45 PM ----------

یا مشکل از تاریخ سیستم نیوک هست یا ویندوز. دوستان اگر وقت داشتند یک تستی کنند به ما اطلاع بدهند. رو یک سایت نیوک با تاریخ 2010 ویندوز ثبت نام کنند ببینند وارد میشوند یا مشکل داره؟ چون اگر مشکل نداشته باشه پس حتما ویندوزها اینطوری طراحی شدند؟!

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

از نیوک هم نیست. احتمالا مشکل از اینترنت اکسپلورهای جدید 7 و 8 هست که تو 2010 کار نمیکنند.چون با فایرفوکس و مرورگرهای دیگر مشکلی نیست.

Arashdn
January 26th, 2010, 19:48
ولی جدیدا فایرفاکس رو ول کردی رفتی از اینتنت اکسپلورر ( بهشت هکرها) استفاده میکنی؟؟

delta
January 26th, 2010, 20:05
نه موضوع این نیست.پنل نیوک یک طوری هست برای ارسال مطالب اینترنت اکسپلور بهترین حالت نشون میده و با فایرفوکس و... سخته.مثلا علاقه شخصی من به مرورگر safari اپل هست اما وقتی میری تو پنل ادیتور مطالب نیوک باز نمیشه باهاش.یک طرف هم بهش عادت کردم برای همین.هر چی هست زیر سر مایکروسافته که ie های جدید تو 2010 مشکل میندازه و برای همین ایراداتش هم محبوبیتش رو از دست داد.