PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود

raadsad
February 16th, 2013, 20:01
با سلام
یک مشکلی دارم.
من هرچی آپلود می کنم روی هاست دانلود. وقتی دامین متصل شده رو میزنم همه ی لینکارو نشون میده. چجوری میتونم پسورد بزارم که همه نتونن وارد بشن؟

ertebat7
February 17th, 2013, 06:13
منظورتون این هست برای تک تک فایل ها پسورد بگذارید یا برای کل پوشه؟

delta
February 17th, 2013, 10:48
با سلام
یک مشکلی دارم.
من هرچی آپلود می کنم روی هاست دانلود. وقتی دامین متصل شده رو میزنم همه ی لینکارو نشون میده. چجوری میتونم پسورد بزارم که همه نتونن وارد بشن؟

تو فولدر مورد نظر یک فایل .htm بزارید نشون نده.. هر فولدری میخواهید نشون نده یک فایل .htm بزارید..(:|

raadsad
February 17th, 2013, 12:22
منظورتون این هست برای تک تک فایل ها پسورد بگذارید یا برای کل پوشه؟
نه می خوام کلا فایلا پسوردی بشه. من سایتاییرو که با هاست دانلود کار می کنن دیدم. وقتی می خوای لینک مربوطه رو بزنی ازت پسورد ورود می خواد. ولی لینک من اینجوری نیست.

تو فولدر مورد نظر یک فایل .htm بزارید نشون نده.. هر فولدری میخواهید نشون نده یک فایل .htm بزارید..(:|
این مورد رو هم امتحان کردم. جواب نداد

delta
February 17th, 2013, 14:26
نه می خوام کلا فایلا پسوردی بشه. من سایتاییرو که با هاست دانلود کار می کنن دیدم. وقتی می خوای لینک مربوطه رو بزنی ازت پسورد ورود می خواد. ولی لینک من اینجوری نیست.

این مورد رو هم امتحان کردم. جواب نداد

آنی که میگی اسکریپت هست..اسکریپت vip ... براش اکانت تعریف میکنی و تا کسی یوزر و پسورد رو نزنه نمیتونه دانلود کنه..

raadsad
February 17th, 2013, 15:56
آنی که میگی اسکریپت هست..اسکریپت vip ... براش اکانت تعریف میکنی و تا کسی یوزر و پسورد رو نزنه نمیتونه دانلود کنه..

نه وی.آی ... رو نمیگم. شاید از فایل htm باشه. میشه یک نمونه برام بدین بزارم ببینم درست میشه یا نه؟

delta
February 17th, 2013, 18:48
نه وی.آی ... رو نمیگم. شاید از فایل htm باشه. میشه یک نمونه برام بدین بزارم ببینم درست میشه یا نه؟

ببین دوست عزیز شما دو راه دارید. یا با سی پنل قسمت پسورد روی فولدرهاتون پسورد بزارید تا موقع ورود به آن فولدر پسوردبخواد.. یا باید اسکریپت نصب کنی..

نمونه لینک ما vip

http://www.dlfox.com/vip/dl/user1/pc/1391/11/crysis3.d/crysis3.deluxe.www.deltafoxy.com.part01.rar

ertebat7
February 17th, 2013, 19:31

ببینید دوست عزیز همانظور که دوست عزیزمون راهنمایی کردند چنانچه کنترل پنل شما سی پنل هست از خود امکانات کنترل پنل برای این کار استفاده کنید خیلی بهتر نتیجه میگیرید و اینطوری اگه تعداد لینک ها زیاد باشه از سردرگمی خلاص میشید

fr0nk
February 17th, 2013, 19:38
اگه منظورتونخود فایلی که توش فایل ها رو گذاشتید (برای جلوگیری از دانلود یکجا)میتونید از htaccess+htpasswd یا غیر فعال کردن directory listing استفاده کنید

برای این هم که برای هر لینک برای هر کاربر یه یوزر و پسورد خاص داشته باشه میشه همون اسکریپت vip

beniii
February 18th, 2013, 21:42
تو htaccess اینو بزار:

Options All -Indexes
.......................
این هم لینک آموزشی:
Allow/Deny/Prevent/Disable/Enable Directory listing in htaccess (http://viralpatel.net/blogs/htaccess-directory-listing-enable-disable-allow-deny-prevent-htaccess-directory-listing/)

MehrganWeb
February 19th, 2013, 17:20
سلام
کنترل پنلی که برای هاست دانلود استفاده میکنید چی هستش
موضوع لینک ها چی هستن
اسکریپ های vip برای سایت های فیلم و در برخی موارد برای سایت های موزیک استفاده میشن
می تونید از اون استفاده کنید
لطفا کنترل پنل هاستتون ذکر کنید

raadsad
February 20th, 2013, 16:27
کنترل پنلم cpanel هست.
اینکه میگین روی فایلا پسورد بزارم کدوم گزینه هست؟
و منظورم اسکریپت vip نیست. فقط می خوام فایلا در معرض دید همه نباشه. یه جوری شخصی باشه

hostfire
February 20th, 2013, 17:45
cpanel>security>password protect directories