ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سایت شریک یابی هاستینگ پیشنهاد میشه همه بخونن

ariansafaei
February 16th, 2013, 17:41
با سلام
چند وقتی میشه که دنبال راه انداختن سایت شریک یابی هاستینگ هستم
سی ام اسشم میشه گفت طراحی شده
کار سایت اینه که سایت های هاستینگی که میخواهند سرور بخرند حالا برا مجازی سازی یا هاستینگ باهم توی این سایت شریک بشند
این کار باعث میشه خیلی خیلی در هزینه هاشون صرفه جویی بشه
اول از همه یک نفر میاد درخواست شراکت توی سایت میزنه که بقیه میتونن قبولش کنن
درخواست شراکت مثل یک محصول میاد توی بخش درخواست ها
برای مثال من میخواهم سرور اختصاصی رد استیشن بگیرم که الان تخفیف 55 درصدی زده ولی مشتری اون قدر ندارم که بخام یک سرور کامل بخرم
تازه رم 8 هم بخام بخرم برام خیلی گرون تمام میشه ولی اگه رم 16 2 نفر شریکی بخریم و هر نفر از 8 گیگ رمش استفاده کنیم خیلی هزینه ها کم تر میشه یه چیزی حدود 10 پوند یعنی 60 هزار تومن
این حساب کتابارو که کردم میام توی سایت درخواست میدم که مثلا من میخام یک سرور رم 32 بگیرم 8 گیگ رمم بیشتر نمیخام
3 نفر دیگه که اونا هم مشتری کم دارن و سرور خوش قیمت و با کیفیت میخان میان اونجا درخواست منو قبول میکنن
در اخر سرور خریداری میشه و برای مثال به جای رم 8 30 پوند رم 32 50 پونده که رم 8 میشه 7 پوند
این جوری خیلی روی این سرور سود میشه و هر 4 نفر هم از این سرور سود میبرند
این که کسی بیشتر از حقش استفاده نکنه یا ای پی زیاد استفاده نکنه اول از همه توافق بین 2 طرفه دوم توافق طرفین با سایت
به این صورت که هر کس میخاد در شراکت شرکت کنه یا اسکن کارت ملی بده یا شماره ملی یا چیزی که قابل پیگیری باشه در صورتی که فرد تخلف کنه
یکی دیگه از خدمات سایت اینه که اگه کسی خودش سرور مجازی بفروشه و بخاد بیاد توی کار هاستینگ
میتونه اونجا افر بده که سرور مجازی از من با این مشخصات ...
لایسنس از شما
حالا حرف من اینه که اول از همه این طرح خوبه ؟
دوم این که کسانی هستند در این انجمن که اسپانسر این طرح بشن
مثلا سرور های اختصاصی سایت از سایت اون اسپانسر خریداری بشه و به جاش یک پورسانتم روی هر خرید ارایه بشه
یا اسپانسر تبلیغات بشند که باز دوباره هزینه ی تبلیغات رو بدند ولی به جاش کل سرور های خریدارش شده در سایت از سایت ایشون خریداری بشه
نظرتونو در همین تاپیک اعلام کنید
ممنون

ariansafaei
February 16th, 2013, 17:43
up

Saati
February 16th, 2013, 17:44
یکمی شبیه ازدواجه :دی
نمیشه به همین راحتی اعتماد کرد!

ariansafaei
February 16th, 2013, 17:51
یکمی شبیه ازدواجه :دی
نمیشه به همین راحتی اعتماد کرد!
: دی
خب برای اعتماد تمام کار های لازم انجام میشه
حتی در صورتی که استقبال زیاد باشه سیستمی ساخته میشه که اصلا کسانی که سرور رو میخرند دسترسی به وی ام ور نداشته باشند و وی ام ور دست ما باشه اونا هم از طریق پنلشون که بهشون ارایه میشه بتونن وی پی اس بسازن
خب خوبی این اینه که تازه کار ها هم میتونن بدون داشتن دانش سرور بفروشن ولی بدیش اینه که حرفه ای ها میخان خودشون دسترسی داشته باشن کانفیگ کنن و...
یه راه حل دیگه هم هست
اونایی که سایت هاستینگ رتبه الکسا زیر 25 هزار دارن فقط بتونن شریک بشن از طرف ایمیل سایتشونم درخواست شراکت ارسال بشه که این چوری از چند تا از مشتریاشون سوال میشه که ایا ایشون مطمینن یا خیر

dedserver
February 16th, 2013, 17:54
پیشنهاد خیلی خوبی است

امیدوارم که موفق باشید

par30webhost
February 16th, 2013, 17:59
:
خب خوبی این اینه که تازه کار ها هم میتونن بدون داشتن دانش سرور بفروشن ولی بدیش اینه که حرفه ای ها میخان خودشون دسترسی داشته باشن کانفیگ کنن و...

بدون دانش سرور بفروشن!!!!!!!!!!!!!
همین میشه که بعد از یک ماه طرف جمع می کنه میره
هر بچه مدرسه ای میاد تو هاستینگ و اونوقط خدا بداد برسه

ariansafaei
February 16th, 2013, 18:00
پیشنهاد خیلی خوبی است

امیدوارم که موفق باشید
ممنون

ariansafaei
February 16th, 2013, 18:03
بدون دانش سرور بفروشن!!!!!!!!!!!!!
همین میشه که بعد از یک ماه طرف جمع می کنه میره
هر بچه مدرسه ای میاد تو هاستینگ و اونوقط خدا بداد برسه
خب بیان وقتی ساخت سرور و کانفیگ توسط خودم انجام بشه (که قصعا بدون هزینه هم نیست) بچه مدرسه ای هم بخاد سرور بفروشه سروراش بهترین کیفیتو دارن
بعدشم اگه گسی رتبه الکسای سایتش زیر 25 باشه معلوم میشه مشتریاش بالای 100 تا هست اینو شخصا امتحان کردم چون سایت هاستینگ سایت تفریحی نیست که بازدید کسب کنه هر کسی میاد مشتری هست
کسیم که مشتریاش بالای 100 تا باشه کسی نیست که 1 ماه بیاد و بره

ToooPDL
February 16th, 2013, 20:12
این مصداق بارزِ لقمه رو دور سر چرخوندن هست
طرف بیکار نیست برای خودش دردسر بتراشه
من که به شخصه اگر روزی بخوام سرور خرید و فروش کنم ، طرف همچنین سایت یا سرویسی نمیرم !

معیارهای در نظر گرفته شده هم اصلا نمیشه بهشون اعتماد کرد .

ariansafaei
February 16th, 2013, 20:29
این مصداق بارزِ لقمه رو دور سر چرخوندن هست
طرف بیکار نیست برای خودش دردسر بتراشه
من که به شخصه اگر روزی بخوام سرور خرید و فروش کنم ، طرف همچنین سایت یا سرویسی نمیرم !

معیارهای در نظر گرفته شده هم اصلا نمیشه بهشون اعتماد کرد .
بحث سر 100 تا 200 تومن اختلاف قیمته
معیار اعتمادو در نظر نگیرید
قرار شد که کلا ساخت وی پی اس توسط خود خودم و همکارم انجام یشه
فکراییم هست برای این که برای مثال 1 عدد سرور 512 لینوکس 1 عدد ویندوز 1 عدد رم 1 لینوکس 1 عدد رم 1 ویندوز و...
ساخته بشه نوشتن این که خود به خود تحویل بده دیگه کاری نداره مثل فرر یکم پیشفرته تر
این جوری شخص وقتی هم وی پی اسو میسازه همون موقع تحویل داده میشه

ariansafaei
February 17th, 2013, 19:09
up

Tikweb
February 17th, 2013, 19:24
اصلا نمیشه به این راحتی اعتماد کرد
باید یه کاری کنید که هر دو طرف خیالشون راحت باشه

در ضمن ناراحت نشید ولی الان خود شما هم کسی به این راحتی بهتون اعتماد نمیکنه(حداقل اونایی که شما رو نمیشناسن)

پس یه فکر اساسی باید بکنید

ariansafaei
February 17th, 2013, 19:47
اصلا نمیشه به این راحتی اعتماد کرد
باید یه کاری کنید که هر دو طرف خیالشون راحت باشه

در ضمن ناراحت نشید ولی الان خود شما هم کسی به این راحتی بهتون اعتماد نمیکنه(حداقل اونایی که شما رو نمیشناسن)

پس یه فکر اساسی باید بکنید
اره درست میگید پس کلا این تاپیک بسته
تا چند روز دیگه یه فکر اساسی میکنم که دیگه هیچ مشکلی بابت اعتماد نباشه

fr0nk
February 17th, 2013, 19:53
یه جمله اینکه : شریک اگه خوب بود،خدا به جا 1-2 تا هزاران هزار شریک داشت

شراکت وقتی خوبه طرفتو بشناسی،رو در رو ، هر از چند گاهی جلسه ، صحبت،طرف از نظر علمی همسنگ باشه با شخص مورد نظر ، از نظر درک و فهم در یک سطح باشن ، کاری باشه

نه اینکه دو نفر همو نمیشناسین یه دفعه فقط پول بزارین بگید شریک شدیم

در مورد علم و کانفیگ هم:ربطی نداره کی کانفیگ میکنه ، داشتن علم کار با سرور و نگهداری و حل مشکل باید داشته باشن که با این کارای دوستان وضع از اینم بدتر میشه

بعد میریم تاپیک میزنیم فلان فروشنده علم نداره ، بلد نیست ، سروراش هر روز داونه ،

لطفا وضع رو از اینکه هست بدتر نکنید

ariansafaei
February 17th, 2013, 20:06
یه جمله اینکه : شریک اگه خوب بود،خدا به جا 1-2 تا هزاران هزار شریک داشت

شراکت وقتی خوبه طرفتو بشناسی،رو در رو ، هر از چند گاهی جلسه ، صحبت،طرف از نظر علمی همسنگ باشه با شخص مورد نظر ، از نظر درک و فهم در یک سطح باشن ، کاری باشه

نه اینکه دو نفر همو نمیشناسین یه دفعه فقط پول بزارین بگید شریک شدیم

در مورد علم و کانفیگ هم:ربطی نداره کی کانفیگ میکنه ، داشتن علم کار با سرور و نگهداری و حل مشکل باید داشته باشن که با این کارای دوستان وضع از اینم بدتر میشه

بعد میریم تاپیک میزنیم فلان فروشنده علم نداره ، بلد نیست ، سروراش هر روز داونه ،

لطفا وضع رو از اینکه هست بدتر نکنید

مثل این که این طرح چیز بدرد بخوری نیست
مشکلی نیست من از چند ماه پیش این طرحو به عنوان طرح تجاری استفاده کردم
خوش بختانه خوب جواب داد
به عنوان نمایندگی سرور مجازی اینو میفروختم که اتفاقا خیلی خوب بود ارز که گرون شد و سودی برام نداشت همچنین بعد 6 ماه دیگه رد استیشن تخفیفشو برداشت که خب طبیعیه برا همین مشتریا هم رفتن
میخواستم حالا طرحو رایگان برا همه بذارم درامدو از چیزای دیگه بدست بیارم مثل اسپانسری که نشد
پس کلا طرح بسته شد
پ.ن : حیف شد اخه سی ام اسشو هم طراحی کرده بودم