PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیراموش سرور داخلی

tizparvaz
February 16th, 2013, 02:32
سلام
دوستان لطفا نظراتونرو در مورد مباحث زیر بگید
دابرکت ادمین یک شرکت کانادایی هست همونطور که میدونید کانادا هم نسبت به تحریم ایران فعالیتهای زیادی انجام داده و میده جدیدا ، اگر دایرکت ادمین هم آی پی ایرانی رو تحریم بکنه چه تصمیمی دارید ؟

compiler
February 16th, 2013, 02:42
سلام
دوستان لطفا نظراتونرو در مورد مباحث زیر بگید
دابرکت ادمین یک شرکت کانادایی هست همونطور که میدونید کانادا هم نسبت به تحریم ایران فعالیتهای زیادی انجام داده و میده جدیدا ، اگر دایرکت ادمین هم آی پی ایرانی رو تحریم بکنه چه تصمیمی دارید ؟

سلام

موضوع تاپیک راجع به سرور داخل ایرانه یا تحریم احتمالی دایرکت ادمین و عواقب ناشی از آن؟:D

سرور داخلی که هیچ تجربه خوبی باهاش نداشتیم

دایرکت ادمین هم بعیده تحریم کنه و اگر بکنه تازه میشه مثل cPanel که همه دارن ازش استفاده میکنند! فوقش با IP های ایرانی و هویت های ایرانی نمیشه خرید
من یکی از آرزوهام اینه که بتونم از Webmin + Virtualmin به جای cPanel استفاده کنم ولی افسوس که مشتریان نمیتونن اعتماد کنند و حتی کنترل پنل ناقص و محدودی مثل کلوکسو رو بهش ترجیح میدند . دوستانی که با Webmin کار کردند تو زمان طولانی متوجه منظور من میشن...

به هر حال بعیده DA ایران رو حد اقل به این زودی ها تحریم کنه .

ارادتمند

tizparvaz
February 16th, 2013, 02:47
دایرکت ادمین هم بعیده تحریم کنه و اگر بکنه تازه میشه مثل cPanel که همه دارن ازش استفاده میکنند! فوقش با IP های ایرانی و هویت های ایرانی نمیشه خرید

نه دیگه مشکل اینجاست که اگر تحریم کنه دیگه روی سرور ایران قابل استفاده نیست حتی اگر شما واقعا یک شخص غیر ایرانی باشید و حتما در جریان هستید که لایسنس دایرکت ادمین وقتی بسته میشه سایتهای روی سرور هم دیگه بالا نمیان حالا باز سی پنل وقتی لایسنس میبنده سایتا باز میمونن

tizparvaz
February 16th, 2013, 02:50
بد بینانه تر به غضیه ناه کنیم فکر کنید که یهو آپاچی رو سرور ایران نصب نبشه !! خیلی بعیده شاید احتمالش 1% باشه اما این 1% وجود داره
وقتی فکر اومدن رو سرورهای ایران رو میکنم همین فکراست که تن آدمو میلرزونه 8-|

آیا همچین چیزی ممکن هست ؟

داودی
February 16th, 2013, 02:59
Plesk
hosting controller
و چند تا دیگه

tizparvaz
February 16th, 2013, 03:06
Plesk
hosting controller
و چند تا دیگه
یک کنترل پنل بگید که تحریمی در کار نباشه وجود داره ؟

compiler
February 16th, 2013, 04:22
نه دیگه مشکل اینجاست که اگر تحریم کنه دیگه روی سرور ایران قابل استفاده نیست حتی اگر شما واقعا یک شخص غیر ایرانی باشید و حتما در جریان هستید که لایسنس دایرکت ادمین وقتی بسته میشه سایتهای روی سرور هم دیگه بالا نمیان حالا باز سی پنل وقتی لایسنس میبنده سایتا باز میمونن

در مورد بسته شدن ناشی از تحریم نمیدونم ولی لایسنس DA اگر اکسپایر بشه و مدتش تموم بشه سایت ها همچنان بالا میان چون بار ها سرم اومده#-o

k1ll3revil
February 16th, 2013, 05:33
Zpanelهم کنترل پنل بدی نیست ها؟
فرقvirtualmin وWEBMIN در چیه؟

dedserver
February 16th, 2013, 06:26
هیچ بعید نیست که دایرکت ادمین ایران را تخریم نکنه چون الان هم کانادا همان طور که اشاره کردید در جال تحریم ایران است و سفارت ایران در کانادا را هم بسته و این یعنی اوج دشمنی است
حالا اگر واقعا بیاد تحریم کنه بر روی سرور های داخل از چه کنترل پنلی استفاده کنیم که کاربران خوششون بیاد ؟

Kian
February 16th, 2013, 11:12
دوستان تخیلات تحریمی خوبی دارند و قبل از تصمیم مسئولان کشورهای دیگر ، خودشان را تحریم شده فرض می کنند :)
مباحث تلکام چه ربطی به مسائل تحریم سیاسی داره؟!
فروش سرور و هاست و دامنه به ایرانی ها در آمریکا مطلقا ممنوع نیست و تنها انتقال پول از ایران به آمریکا و بلعکس ممنوع هست که قضیه را مشکل کرده است و شرکت ها و دیتاسنترهای امریکایی که با ایرانی ها معامله نمی کنند بخاطر سیاست های ضدایرانی افراطی خودشان می باشد، حتی اخیرا وزارت خارجه آمریکا فروش سرور و دیگر محصولات اینترنتی به ایرانیان را رسما آزاد اعلام کرده است کانادا که جای خود دارد و فقط ارسال خدمات صنعتی نفتی و مرتبط با تاسیسات اتمی را ممنوع کرده است

tizparvaz
February 16th, 2013, 12:31
دوستان تخیلات تحریمی خوبی دارند و قبل از تصمیم مسئولان کشورهای دیگر ، خودشان را تحریم شده فرض می کنند :)
مباحث تلکام چه ربطی به مسائل تحریم سیاسی داره؟!
فروش سرور و هاست و دامنه به ایرانی ها در آمریکا مطلقا ممنوع نیست و تنها انتقال پول از ایران به آمریکا و بلعکس ممنوع هست که قضیه را مشکل کرده است و شرکت ها و دیتاسنترهای امریکایی که با ایرانی ها معامله نمی کنند بخاطر سیاست های ضدایرانی افراطی خودشان می باشد، حتی اخیرا وزارت خارجه آمریکا فروش سرور و دیگر محصولات اینترنتی به ایرانیان را رسما آزاد اعلام کرده است کانادا که جای خود دارد و فقط ارسال خدمات صنعتی نفتی و مرتبط با تاسیسات اتمی را ممنوع کرده است
است فعل زمان حال هست
من دارم آیندرو میگم

compiler
February 16th, 2013, 13:57
Zpanelهم کنترل پنل بدی نیست ها؟
فرقvirtualmin وWEBMIN در چیه؟

zpanel اذیتتون میکنه...

webmin یک لینوکس منیجر هست در واقع . روش ماژول وب هاستینگ Virtualmin رو نصب میکنید و قابلیت هایی بهتون میده که باور نکردنیست!! بی نهایت حرفه ای هست . فقط محیط کاربر پسندی نداره و یه کم گیج کننده هست .