PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک همگانی به موسسه محک

avalhost
February 15th, 2013, 03:17
درود

سایت اول هاست تصمیمی مبنی بر کمک 100 درصدی سود حاصل از فروش محصولاتش به موسسه محک گرفته است. لینک مربوطه
(http://avalhost.com/help-mahak/)
اینجانب از همه عزیزانی که در زمینه هاستینگ به هر صورت فعالیت دارند و یا صاحب شرکتی هستند خواهشمندم مقداری از سود حاصل از درآمدهایشان را به موسسه محک (حمایت از کودکان سرطانی ) در این شرایط اقتصادی قرار بدهند و لوگویی از این موسسه در سایتشان بگذارند.

با تشکر از توجه شما;

:54:به امید آن روز که، شاهد ناتوانی خانواده ای برای تامین هزینه های بیماری فرزندش نباشیم.:54:

viasky
February 15th, 2013, 03:28
با سلام
شرکت ما بابت هر فاکتور حدود 15 تا 20 درصد را اختصاص میده به همین مورد
و کمک مالی به نام خود مشتری به صورت آنلاین پرداخت می شه
شاید فکر کنید 2 هزارتومان و 3 هزارتومان پولی نباشه
اما سر ماه که حساب کنید می بینید دست کم 70 تومان ( کمترین حالت) در راه خیر کمک کردید
هر چند وظیفه همه ماست اما در قبال این کار برکت در فعالیتتون هم بیشتر میشه ( بنده خودم این مورد را بارها تجربه کردم)
شاد باشید

avalhost
February 15th, 2013, 11:07
ما انتظار استقبال بهتری رو از کاربرای این انجمن داشتیم.

hasun
February 15th, 2013, 14:56
درود

سایت اول هاست تصمیمی مبنی بر کمک 100 درصدی سود حاصل از فروش محصولاتش به موسسه محک گرفته است. لینک مربوطه
(http://avalhost.com/help-mahak/)
اینجانب از همه عزیزانی که در زمینه هاستینگ به هر صورت فعالیت دارند و یا صاحب شرکتی هستند خواهشمندم مقداری از سود حاصل از درآمدهایشان را به موسسه محک (حمایت از کودکان سرطانی ) در این شرایط اقتصادی قرار بدهند و لوگویی از این موسسه در سایتشان بگذارند.

با تشکر از توجه شما;

:54:به امید آن روز که، شاهد ناتوانی خانواده ای برای تامین هزینه های بیماری فرزندش نباشیم.:54:

برای من یه سوالی پیش اومد .
کمک 100 درصدی سود حاصل از فروش یعنی حتی 1 درصد از درآمد فروشتون یه جیبتون نمیره ؟
هزینه های جاری و پشتیبانی شما چطور در میاد ؟!!!
البته من با اصل کا مخالف نیستم ولی برام جای سوال بود که آیا این نوعی شعار تبلیغاتیه و یا ...

avalhost
February 15th, 2013, 15:04
کمک 100 درصدی سود حاصل از فروش یعنی حتی 1 درصد از درآمد فروشتون یه جیبتون نمیره ؟
البته من با اصل کا مخالف نیستم ولی برام جای سوال بود که آیا این نوعی شعار تبلیغاتیه و یا ...

شرکت ما فقط در زمینه هاستینگ فعال نیست و بخش های متفاوتی داره ما تصمیم گرفتیم که فقط سود اول هاست رو به اینکار اختصاص بدیم :54:

HyperServer
February 15th, 2013, 15:20

سلام دوست عزیز...

بهتر واژه سود رو معناش رو دقت کنید.

سود یعنی = قیمت دریافت شده از مشتری - کلیه هزینه ها ( در برخی موارد فقط هزینه های مستقیم)

:)

موفق باشید.

hasun
February 15th, 2013, 15:24
سلام دوست عزیز...

بهتر واژه سود رو معناش رو دقت کنید.

سود یعنی = قیمت دریافت شده از مشتری - کلیه هزینه ها ( در برخی موارد فقط هزینه های مستقیم)

:)

موفق باشید.

من سوالم همین بود دیگه !
مظورم سود خالص بود و یا ناخالص . که ایشون ظاهراً منظورشون ناخالصه .
یعنی هزینه هاشون رو از فعالیت های دیگه ای در میارن و کل سود بخش هاستینگ رو صرف امور خیریه میکنن .

HyperServer
February 15th, 2013, 15:24

خوب یه سوالی مطرح میشه ... و اونم اینه که .. در شرایط فعلی ..کسی سود میکنه حتما ؟!

و مورد بعدی اینکه وقتی خود شخص شرایط ثابت نداشته باشه و اوضاعش بغرنج باشه... یه ضرب المثلی میگه و اونم اینکه: کلاهتو بچسب باد نبره!
و جمله ای که : چراغی که به منزل رواست...به مسجد حرام هست.

الته افرادی هستند که متفاوت عمل میکنن و گذشت و بخشش بالایی دارند که داستانشون متفاوت هست.

DeLtAvPs
February 15th, 2013, 17:55
کار خیر رو نباید عمومی گفت...
وگرنه هیچ ارزش معنوی نداره

از قدیم گفتن وقتی میخوام به یه فقیر کمک کنی وقتی بهش کمک کردی سرتو بالا نیار و دوروبرتو نگاه نکن که کی داره نگات میکنه

asrhosting
February 15th, 2013, 18:06
بهتره نگین ریا میشه !

dedserver
February 15th, 2013, 18:21
یکی از دلایلی که باعث شده این خارجی ها از ما بهتر پولدار شوند وسرمایه های بیشتری داشته باشند این هست که در بحث کمک به فقران و کودکان و انسان دوستانه هستند و این نشون میده که اگر پولی را بدهیم و کمک کنیم دو برابر اون بر می گرده .

avalhost
February 15th, 2013, 18:48
خوب یه سوالی مطرح میشه ... و اونم اینه که .. در شرایط فعلی ..کسی سود میکنه حتما ؟!

و مورد بعدی اینکه وقتی خود شخص شرایط ثابت نداشته باشه و اوضاعش بغرنج باشه... یه ضرب المثلی میگه و اونم اینکه: کلاهتو بچسب باد نبره!
و جمله ای که : چراغی که به منزل رواست...به مسجد حرام هست.

الته افرادی هستند که متفاوت عمل میکنن و گذشت و بخشش بالایی دارند که داستانشون متفاوت هست.

سود کما اگر 1000 تومن هم باشه میتونه کمک کنه ، من فرمودم مقداری کمک کنید اگر تمایل دارید ... و دنبال اجر و ثواب هم نیستم تنها هدفم کمک به کودکان ایرانی هست

دوستان هدف از این کار ریا و یا چیزه دیگه ای نیست من خواستم کار خیری شروع کنم که اول از خودم شروع کردم که دیدم نه افراد تمایلی به این کار ندارند. در هر صورت موفق باشید:54:

viasky
February 15th, 2013, 21:39
کار خیر رو نباید عمومی گفت...
وگرنه هیچ ارزش معنوی نداره

از قدیم گفتن وقتی میخوام به یه فقیر کمک کنی وقتی بهش کمک کردی سرتو بالا نیار و دوروبرتو نگاه نکن که کی داره نگات میکنه
بعضی از کمک ها مثل کمک به بیماران - زوج های جوان - ساخت مدرسه - کمک به کودکان یتیم را اتفاقا باید گفت تا بیقه هم تشویق بشن و این کار را دنبال کنن
همین محک و خیلی جاهای دیگه هم برای خیرین جشن میگیره... اون ها یک میلیاردی کمک می کنن ( در برابر پرداخت آنلاین ما خودتون حساب کنید دیگه)
اما داخل قرآن تاکیید شده که کمک کنید و تبلیغ و تشویق کنید تا دیگران هم به شما پیوسته....
اگر اینجوری بود ما هیچ نمی فهمیدم حضرت علی درآمد حاصل از کارشون را خرج یتیمان می کردن...
خواهش می کنم الکی بحث بی مورد نکنید
موفق باشید

viasky
February 15th, 2013, 21:41
سود کما اگر 1000 تومن هم باشه میتونه کمک کنه ، من فرمودم مقداری کمک کنید اگر تمایل دارید ... و دنبال اجر و ثواب هم نیستم تنها هدفم کمک به کودکان ایرانی هست

دوستان هدف از این کار ریا و یا چیزه دیگه ای نیست من خواستم کار خیری شروع کنم که اول از خودم شروع کردم که دیدم نه افراد تمایلی به این کار ندارند. در هر صورت موفق باشید:54:
البته جسارته ولی من و شما عرض می کنیم
فرمایش و فرمودن مال بیقه دوستانه....
کارتون هم قابل تقدیر و تشکر....

napster
February 15th, 2013, 23:16

الان ملت نون ندارن بخورن بعد بیان کمک کنن به محک ؟

avalhost
February 16th, 2013, 00:56
الان ملت نون ندارن بخورن بعد بیان کمک کنن به محک ؟

من از باز کردن این تاپیک کاملا پشیمون شدم و از مدیران میخوام که پاکش کنن در هر صورت اینقدر بی فرهنگی در این مملکت ریشه داره که یکی میگه این چیزا ماله تو کتابای راهنمایی و دبستانه ، چرا ریا میکنید ، شما بیسوادید، نون نداریم بخوریم ، کلاتو بگیر باد نبره ، چراغی که به خانه رواست به مسجد حرامه و ...

در پایان ما همه انسانیم و باید به هم کمک کنیم و امیدوارم خدا برای همتون خوب بخواد و کسی رو به مریضی و بلایی گرفتار نکنه :54:

CloudSupport.ir
February 16th, 2013, 01:16
من از باز کردن این تاپیک کاملا پشیمون شدم و از مدیران میخوام که پاکش کنن در هر صورت اینقدر بی فرهنگی در این مملکت ریشه داره که یکی میگه این چیزا ماله تو کتابای راهنمایی و دبستانه ، چرا ریا میکنید ، شما بیسوادید، نون نداریم بخوریم ، کلاتو بگیر باد نبره ، چراغی که به خانه رواست به مسجد حرامه و ... در پایان ما همه انسانیم و باید به هم کمک کنیم و امیدوارم خدا برای همتون خوب بخواد و کسی رو به مریضی و بلایی گرفتار نکنه :54:سلام،حرفم رو اینطور خلاصه میکنم، نظر دیگران مهم نیست. شما کار خوب و درست خودتون رو انجام بدید.