PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوربین های IP Camera !

LoveLife
January 26th, 2010, 00:28
دوستان کسی با این دوربین ها کار کرده ؟
رنج قیمیتی و طریقه نصب و ... ؟
ممنون می شم زود تر جواب بدید !

HugeServer
January 26th, 2010, 00:48

با آیفون میتونید راحت حمصهین چیزی درست کنید، به صورت مجانی‌

LoveLife
January 26th, 2010, 01:02
دوست عزیز برای محوطه یک کارخانه می خوام ! بتونم از منزل بر روی دوربین ها مدیریت داشته باشم

next
January 26th, 2010, 09:07
این دوربین ها آی پی بیس هست و در محیط شبکه قابل استفاده هست قیمت هاشون هم از 100 هزار تومن شروع میشه تا . . .
چند مطلب رو بگم شاید به دردتون بخوره . . .
-این دوربین ها مانند یک نود از شبکه دارای آی پی محلی که شما اختصاص می دید هستند .
-برای مشاهده و اعمال تنشیمات به نرم افزار خاصی نیاز ندارید با IE یا هر نرم افزار مرورگر دیگه ای میتوند هم به تصویر و هم به تنظیمات دسترسی داشته باشید .
-هم وایرلس این دوربین ها هست و هم معمولی
-بهترین مارکهاش که قیمتشون هم بالاست پاناسونیک سونی سامسونگ اگسیس هستش ولی من از دو مارک تا حالا استفاده کردم که یکیش Vivotek هستش (قیمت مناسب کارایی خوب و شاید عالی ) و دیگری Axis که قیمت نسبتا بالا و کارایی و دوام فوق العاده
-درکل با تجربه راه اندازی سیستم کنترل و مداربسته چند مرکز توسط آی پی کمرا پیشنهاد می کنم که اگه تعداد دوربین ها تون بیشتر از 4 تا به فکر بستر حرفه ای شبکه باشید و قید دوربین های بیسیم آی پی کم را رو بزنید .
اگه بیشتر از 8 تا هستش باید یک شبکه درست و حسابی راه بندازی بعد روش سیستم رو اجرا کنی یعنی تجهیزات اکتیو و پسیو شما باید خیلی حرفه ای باشه . . .
-دنبال بیشتر از 8 تا دوربین باشی به نظر من بیخیال آی پی کمرا باش چون جواب نمیده برو دنبال دوربین های دی وی آر
-برای اینکه بتونی این دوربینها از منزل کنترل کنی به آی پی استاتیک نیازمند هستی
بازم اگه سئوالی داشتید درخدمتم . . .

M.S.R
January 26th, 2010, 10:40
اگر برای کار خانه می خواهی یک سیستم دوربین مدار بسته و ای دی اس ال با ای پی اختصاصی برای کار خانه و یک ای دی اس ال برای خونه بگیر راحت می تونی همه چیز را کنترل کنی.

amiri113
January 26th, 2010, 11:00

1. چند تا ميخوای؟ (تا بتونم بهت يک قيمت خوب بدم)
2. تو منطقه هر دو طرف (هم منزل هم کارخونه) adsl پيدا ميشه؟
3. اگر نمونه کار خواستی پی ام بديد تا براتون بفرستم!
4. دوست داشتید تماس بگيريد: 88012882

iranihost
January 26th, 2010, 12:10
این دور بین ها را میشه از اینترنت دید ؟

amiri113
January 26th, 2010, 13:22
اگر ip valid بهش بديد بله ميشه!
تو يک صفحه explorer ميبينيد. ip رو وارد ميکنيد و ميتونيد همه چيز رو ببينيد.
اگر مدل قابل چرخش باشه از همونجا ميچرخونيدش!

LoveLife
January 26th, 2010, 14:47
حدود 4 الی 8 تا !
هر دو طرف داره ، می خوام یک جا ذخیره بشه ، قابلیت مانیتورینگ هم داخل شرکت هم اینترنت باشه !
بتونم تو اینترنت دوربین ها رو عوض کنم ، یعنی هر کدوم رو خواستم ، کنترل اینترنتی داشته باشم !

irlogo
January 26th, 2010, 16:59
آی پی کمرا صون را هم انتقال می دهد

مارک Planet باز دهی مناسبی دارد

M.S.R
January 26th, 2010, 17:44
همین دوربین مدار بسته را بگیر خیلی خوبه می تونی هم دوربین ها را به کامپیوتر وصل کنی و ان را به اینترنت یا ان ها را به دی وی بی ریکوردر وصل کنید و وی وی بی وکوردر را از طریق کابل لن به مودم ای دی اس ال .
مورد دوم بهتره .
در ضمن اگر بخواهی 24 ساعته ظبت کنی باید برای برق هم یک فکری بکنی چون برق ایران .... .
شما توی کدام شهر هستید؟؟؟؟
اگر اصفهان هستید بگویید تا شماره شرکت را به شما بدهم.

LoveLife
January 26th, 2010, 18:00
مشکل اینه که کارخونه شهریار هست !
کسی قیمت اینترنت وایرلس تو شهریار رو داره ؟

mollyareco
October 25th, 2010, 12:28
كسي مي تونه راجع به برنامه نويسي و اكتيو ايكسهاي اين دوربينها توضيح بده و اگر لينكي براي كار با اين دوربين ها داره بذاره ؟ممنون ميشم!!!!

IranianServer
October 25th, 2010, 14:37
مشکل اینه که کارخونه شهریار هست !
کسی قیمت اینترنت وایرلس تو شهریار رو داره ؟

چرا از adsl استفاده نمی کنی ؟؟
پارس آنلاین تو شهریار هستش و قیمتش هم خوبه !!
سرعتش که تو شهرقدس حرف نداره !!!!!!

پ.ن : فکر کنم رایآزما تو شهریار وایرلس بده !

alisc
October 25th, 2010, 15:01
پ.ن : فکر کنم رایآزما تو شهریار وایرلس بده !

اره من هم شنیدم ، گفتن چند تا رک تو مخابرات شهریار کار گذاشته داره میاد ! ( adsl میخواد بده ! )

IranianServer
October 25th, 2010, 16:01
اره من هم شنیدم ، گفتن چند تا رک تو مخابرات شهریار کار گذاشته داره میاد ! ( adsl میخواد بده ! )

قصد منحرف کردن پست رو ندارم ، اما adsl رایآزما مفت گرونه !!! (یک بار تو شرکتش بودم ، می گفت از جای دیگه داره میگه adsl ش رو.)