PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت ماهواره ای

upgrad2008
February 14th, 2013, 19:31
سلام به دوستان من تازه اومدم اگه امکان داره کمکم کنید اینترنت ماهواره ای میخواستم اما هک شده نباشه یه مدت از هک شده استفاده می کردم اما دردسرش زیاده الانم هی ب ولکه میکنه اجازه دانلود نمیدی از دوستان می خوام اگه امکان داره اینترنت ماهوار ه ای اختصاصی بهم بدن:x اگه کسی داره بهم بده (چقد هزینه باید پرداخت کنم ماهی چقد)

smart_soheil
February 14th, 2013, 19:48
اگه کسی هست منم احتمالا بخوام بگیرم, ممنون می شم اگه کسی پاسخ بده

k1ll3revil
February 15th, 2013, 02:05
منم اگر کسی داشت میخوام خبرمون کنه
با کیفیت خوب و درست حسابی هزینه هم درحد معقول باشه نه نجومی مثلا روزی 100 کیلوبایت بده بعد تااخر ماه بکنه مون 60 تا دیگه ازاون کمترنشه

alimomen
February 15th, 2013, 10:25
من هم اگر معقول باشه هستم

MagicVps.Com
February 15th, 2013, 12:31
سلام به دوستان من تازه اومدم اگه امکان داره کمکم کنید اینترنت ماهواره ای میخواستم اما هک شده نباشه یه مدت از هک شده استفاده می کردم اما دردسرش زیاده الانم هی ب ولکه میکنه اجازه دانلود نمیدی از دوستان می خوام اگه امکان داره اینترنت ماهوار ه ای اختصاصی بهم بدن:x اگه کسی داره بهم بده (چقد هزینه باید پرداخت کنم ماهی چقد)

اگه کسی هست منم احتمالا بخوام بگیرم, ممنون می شم اگه کسی پاسخ بده

منم اگر کسی داشت میخوام خبرمون کنه
با کیفیت خوب و درست حسابی هزینه هم درحد معقول باشه نه نجومی مثلا روزی 100 کیلوبایت بده بعد تااخر ماه بکنه مون 60 تا دیگه ازاون کمترنشه

من هم اگر معقول باشه هستم
هزینهای بسایر بالا داره و اصلا صرفه نداره به هیچ عنوان

MagicVps.Com
February 15th, 2013, 12:36
اگرپول خرج کن هستید و دارید ماهی 450 تا 500 هزارتومن دارید فکرکردین ماهی 50 تومن میدن و خلاص
تازه سرعتش هم ببنید
https://www.broadsat.com/shop/configure?family=FLATPRO
50 گیگ با سرعت 200 کیلو
50 GB per month at a guaranteed average speed of 200 Kbps

Your Flat Pro subscription includes:
unlimited Internet access
FREE 200MB of SatTorrent
FREE unlimited access to SatKiosk contents

Ideal for:
use at work
small and medium-sized companies
internet cafes
sharing connectivity over one network
hotel and hospitality venues

Opensky account
Duration

1 month

Price

90,75 €

ehsan_296
February 15th, 2013, 13:12
قبلا اینترنت 8 تا 10 مگ هم به راحتی میشد هک کنی و پیدا می شد . ولی الان اینقدر هموطنان کشور عزیزمان مک زدن که سکیور شده همه چی :)

sibwebhost
February 20th, 2013, 06:14
دوستان خواهشا به قوانین انجمن نگاه بیاندازید.

sibwebhost
February 21st, 2013, 05:02
خوب شد شما مدیر یا ناظم تو این انجمن نشدی
برای بالا بردن پست بهتر است کمتر انتقاد بکنی
اینجا به اندازه کافی بپا داره
شما هم برای بالا بردن پست که به 100 تا پست برسی 2 تا آموزش بذار
بهتر از این هست که به هر پست ملت گیر بدی
من هم مثل شما علاقه دارم به 100 پست برسم تا در قسمت فروش آفر بزنم
ولی از هر راهی...امیدوارم حرفهام رو به دل نگیری
یا حق

نه عزیز اصلا اشتباه نکنید بنده قصد افر پست نمیدم و قصد هیچگونه جسارتی نداشتم...فقط قصدم این بود با رعایت قوانین حتی به این کوچیکی نه تنها به خود بلکه به دیگران نیز احترام بزاریم...و الا بنده کی باشم که بخوام ناظم جایی باشم... بازم پوزش میخوام

avahosting.in
February 21st, 2013, 10:38
شاید با این تاپیک انتظار خیلی ها به پایان رسیده
اما کسی نیومده جواب درستو حسابی بده:71:

alireza.076
March 3rd, 2013, 18:42
پشیمون شدم!

tak~vps
March 3rd, 2013, 19:01
مک زیاد هست برور بگرد تا 25 مگابیت هست

lo0ord
March 3rd, 2013, 21:53
منم اگر کسی میفروشه خریدارم.

یعنی کسی استفاده هم نمیکنه که به ما بگه از کجا خریده ؟؟

alireza.076
March 3rd, 2013, 22:15
منم اگر کسی میفروشه خریدارم.

یعنی کسی استفاده هم نمیکنه که به ما بگه از کجا خریده ؟؟

اگرپول خرج کن هستید و دارید ماهی 450 تا 500 هزارتومن دارید فکرکردین ماهی 50 تومن میدن و خلاص
تازه سرعتش هم ببنید
https://www.broadsat.com/shop/configure?family=FLATPRO
50 گیگ با سرعت 200 کیلو

Your Flat Pro subscription includes:
unlimited Internet access
FREE 200MB of SatTorrent
FREE unlimited access to SatKiosk contents

Ideal for:
use at work
small and medium-sized companies
internet cafes
sharing connectivity over one network
hotel and hospitality venues

Opensky account
Duration

1 month

Price

90,75 €

مجونی هم هکیش هستش که ...

lo0ord
March 3rd, 2013, 22:59
ما که پولیش رو هم پیدا نمیکنیم

Afsarie
March 9th, 2013, 11:58
نه عزیز اصلا اشتباه نکنید بنده قصد افر پست نمیدم و قصد هیچگونه جسارتی نداشتم...فقط قصدم این بود با رعایت قوانین حتی به این کوچیکی نه تنها به خود بلکه به دیگران نیز احترام بزاریم...و الا بنده کی باشم که بخوام ناظم جایی باشم... بازم پوزش میخوام

هیسسس :))))

sajjads24
March 14th, 2013, 04:17
منم چند ماهی برای خرید اکانت قانونی گشتم ولی بی فایده بود و الان هم یک میکروتیک گرفتم و هک کردم .

cacodemon
March 14th, 2013, 08:15
مگه شما میتونید با چیز پی ان به میکروتیک وصل شید که از اینترنت هکی استفاده میکنید؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

≡ ALEX ≡
March 14th, 2013, 08:43
فقط جهت اطلاع برخی دوستان نیاز میبینم مجددا تئوری و نحوه عملکر این سیستم رو توضیح بدهم...

اولا اینکه اینترنت ماهواره ای هزینه زیادی داره، به این معنی که اگر بخواهید بصورت قانونی سرویس بگیرید هزینه بسیار هنگفتی رو نسبت به ADSL و ... می بایست بپردازید. حال این اینترنت ماهواره ای خود دو نوع هستند. نوع اول Send و Receive داره که اولا غیر قانونی هستش و نهاد های دولتی با دستگاه مخصوصی که از معادلات هذلولی استفاده می کنه با اختلاف 1 متر خطا محل دقیق فرستنده غیر مجاز رو پیدا می کنند. دلیلش هم اینه که ارتباطات رادیویی و ماهواره ای هر منطقه باید زیر نظر سازمان مربوطه باشه تا تداخلی در سرویس های عمومی بوجود نیاد و یا موجب سوء استفاده به هر طریقی نشود (در برخی کشور ها شما اجازه نصب دیش زیر ارتفاع خاصی را ندارید). مورد بعدی اینکه تجهیزات این نوع سرویس بسیار گران تر هستند و شاید فقط هزینه مودم و gateway و ... به 20 میلیون تومان و بالاتر هم برسه. راهکار دیگر سرویس های Only Receive هستند که Send شما از طریق خطوط شهری و یا بیسیم منطقه ای صورت میگیره و فقط دانلود با ماهواره انجام میشه. هزینه راه اندازی این سیستم بسیار ارزان تر بوده و با یک دیش و LNB معمولی TV نیز می توان بدان دست یافت، تنها چیزی که ممکنه برای یوزر هزینه خاصی ایجاد کنه، کارت DVB کامپیوترش هستند. ولی هزینه استفاده هر دو نوع این سرویس ها گران بوده و به صرفه نیستند.

حال می بایست قضیه استفاده غیر قانونی را حدمت شما عزیزان شرح دهم. وقتی یک نفر بصورت قانونی سرویس را تهیه می کند، به دلایل فنی اینطور نیست که موج ماهواره بصورت اختصاصی برای ایشان ارسال شود!! بنابراین داده ها برای MAC Address هر یوزر بصورت مجزا کد شده و سپس امواج ماهواره به سمت زمین ارسال می گردد. این امواج ممکن است به هزاران سرویس گیرنده اینترنت ماهواره ای برسد ولی هر بسته داده ای را فقط Device مرتبط به آن می تواند کد گشایی کرده و مورد پردازش قرار دهد. در نتیجه مبحثی برای سوء استفاده پیش می آید بنام ***ی MAC ... به این صورت که هکر MAC Address سرویس گیرنده قانونی را کشف کرده و آن را برای Device خود و یا مشتریانش کپی و شبیه سازی می نماید. با توجه به اینکه همه آن ها امواج ماهواره ای را دریاف می کنند و همه MAC ها شبیه هم شده اند، در نتیجه همه این افراد از این سرویس بهره می برند و آن هم بصورت کاملا رایگان. هرچند سرعت سرویس برای همه این افراد یکسان بوده و از نقطه نظر فنی تفاوتی نمی تواند داشته باشد، ولی این را در نظر داشته باشید که اگر سرویس بصورت حجمی محدود شده باشد به دلیل آنکه این افراد اطلاعات مجزایی را در زمان های مجزا دانلود می کنند، بنابراین استفاده غیر معمول از سرویس توسط سرویس گیرنده اصلی و قانونی شناسایی شده و لو می رود، ولی اگر سرویس نامحدود باشد، تقریبا هیچ راهی برای کشف همزیستی اینترنتی :d وجود ندارد. در این لحظه اشاره ای هم به سرویس های دنلود آفلاین می کنم که با مطلب ذکر شده هماهنگی دارند، در این سرویس ها فروشنده با خرید یک سرور و قرار دادن فایل ها بر روی آن و با نرم افزار خاصی که به کاربران خود داده آنان را مجبور به دریافت همان چیزی می کند که در همان لحظه خود وی در حال دانلود آن است. در این سرویس فایل ها در ساعات مشخص بدون وقفه ارسال شده و هر فردی در شبکه می تواند آنان را ذخیره کند، به شرط آنکه دسترسی ایجاد شده باشد و سر ساعت به دانلود برسد، معمولا هم فایل های سفارشی رو فشرده کرده و بر روی آن پسورد می گذارند تا مطمئن شوند فقط مشترکین خاص توانایی باز کردن آن ها را دارند. و اما کسانی که با میکروتیک اقدام به ارایه سرویس می کنند... دلیل آن عدم لو رفتن این مسئله است که از یک سرویس N نفر (IP Address) دارند استفاده می کنند و Send دارند به شبکه، در نتیجه همه استفاده کنندگان با IP واحد و از طریق تونل های V-P-N به شبکه متصل شده تا Multi Connection لو نرود.

موفق و پیروز باشید

taghi.karimi
March 14th, 2013, 09:19
فقط جهت اطلاع برخی دوستان نیاز میبینم مجددا تئوری و نحوه عملکر این سیستم رو توضیح بدهم...

درود

جهت اطلاع دوستان هزینه برای دستگاه هایی که برای اینترنت استفاده میشود به صورت سیار ( خیلی پاینتر از مبلغی که فرمودین هست.)
میتونید یه سر به کیش بزنید تا نمونه و قیمتها رو مشاهده کنید.

موفق باشید

a/\/\ir
March 14th, 2013, 09:52
میشه به من کمک کنید منم دنبال سرعت فضایی هستم با هزینه ی کم متشکزم

shingo
March 14th, 2013, 10:37
همونطور که دوستان عرض کرند قیمت های خیلی بالاست

سرویس 2 مگ با 10 گیگابایت پهنای باند 200 هزارتومان
سرویس 2 مگ با 50 گیگابایت پهنای باند 450 هزار تومان

این سرویسها هم سکیور هستند و مطمئن باشید که مشکل سرعت پیدا نمی کنید.قابل دریافت در تمام ایران

iranistar
March 14th, 2013, 10:42

این سرویسها هم سکیور هستند و مطمئن باشید که مشکل سرعت پیدا نمی کنید.قابل دریافت در تمام ایران

خب اینو کجا میدن؟

sajjads24
March 14th, 2013, 12:54
مگه شما میتونید با چیز پی ان به میکروتیک وصل شید که از اینترنت هکی استفاده میکنید؟

sent from my ipad using tapatalk hd

اره دوست عزیز من از sstp استفاده میکنم .

sajjads24
March 14th, 2013, 12:55

خوب نام شرکت و سایتشون ؟
و نحوه ی خرید را توضیح بدید ؟

با تشکر

≡ ALEX ≡
March 14th, 2013, 16:03
خوب نام شرکت و سایتشون ؟
و نحوه ی خرید را توضیح بدید ؟

با تشکر

https://www.google.com/search?q=Sattelite+Internet

shingo
March 14th, 2013, 17:09
دوستانی که راجبه اینترنت ماهواره ای سوال می کنند

من کارم فروش اینترنت ماهواره ای نیست و برای استفاده خودم گرفتم

فعلا هم به دلیل بسته شده پورتها در لایه های بالاتر اینترنت به یه مشکلاتی برخورد کردم بعد از اینکه حل شد در خدمت دوستان هستم

mamadi38
March 29th, 2014, 22:27
روی جهت یاه ست ماهواره جدید دوستانی که اهل هک کردن هستن پیشنهاد میدم!

serkis
January 8th, 2015, 21:05
من دوترابایت لینک فایل روی نت دارم که قصد دانلودشون رو دارم ، کارت دی وی بی هم دارم ولی هنوز از اینترنت ماهواره ای یکطرفه استفاده نکردم
از دوستانی که تجربه دارن ممنون میشم راهنمایی کنن بصرفه ترین روش دانلود این فایل ها چی هست ؟ ( عجله ای هم ندارم مثلا اگه طی چند ماه هم دانلود بشه مشکلی نیست )

با تشکر