PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد ساسپند شدن سایت و پیگیری مابه تفاوت

fafa12
February 14th, 2013, 15:01
سلام .

یک هاست اشتراکی دارم که در یک هاستبود بعد اون هاست تمام سرور های اشتراکیشونو به یک شرکت دیگه فرستاد و بعد اون شرکت هاست منو به دلیل استفاده از منابع سرور :

-حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱٪ در بازه زمانی ۱ دقیقه
-حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی ۳۰ مگا بایت

ساسپند کرد و گفت که باید از سرور های پر بازدید استفاده کنم . من توانایی پرداخت چنین هینه ای رو ندارم .

سوال من اینجاست که پلان من 1 ساله بوده و 3-4 ماهی هم ازش گذشته و من میخوام سایتمو از اون شرکت ببرم آیا چون اونها سایت منو ساسپند کردن من حق دریافت ما به تفاوت سرویسمو دارم یا خیر ؟

sadegh.nikaein
February 14th, 2013, 15:12
کاملا بستگی به قوانین اون شرکت داره

dedserver
February 14th, 2013, 15:17
شما می بایست ابتدا قوانین شرکت را کامل خوانده و سپس با انها ارتباط برقرار کنید که به شما میدهند مابه التفاوت را یا خیر .
به احتمال زیاد و بدلیل این که مشکل استفاده از منابع سرور پس از انتقال به شرکت جدید بوجود امده مابه التفاوت را به شما میدهند .

clickchat
February 14th, 2013, 15:18
با سلام خدمت همه شما دوستان عزیز و گرامی

من از سیستم whmcs استفاده میکنم

جدیدا درگاه بانک پاسارگارد رو گرفتم حال وقتی می خوام اسکریپت ( ماژول )درگاه رو بعد از اپلود اجرا کنم صفحه سفید میشه بعد از بررسی انجام دادیمدیدم که اگر فایل certificate.xml در پوشه Pasargad یا به طور مشابه درپوشه اصلی باشه صفحه سفید میشه و یا اگر کد نقل قول:

$data = $processor->sign($data);

باشه در فایل index.php یا pay.php صفحه سفید میشه برای اینکه صفحهما سفید نشه هم این کد هم اون فایل رو باید حذف کنیم که در این صورت سایتپاسارگارد ما در نمیشناسه چون این کد مخصوص امضاء دیجیتال یا همون کدشناسایی ما نزد بانک یا private key که با الگوریتم نامتقارن طراحی شدخحال با بانک و دوستان دیگر ارتباط برقرار کردیم کسی بلد نبود همشوناسکریپت (ماژول ) رو گیر میدادن و در نهایت به سرور رسیدیم حالا باید چکارکنم تا مشکلی نداشته باشیم

از متخصصین عزیز گروه آشیانه در خواست دارم به من کمک کنند تا مشکلم حل بشه

تشکر محمد

TARIMEHR
February 14th, 2013, 15:37
با سلام خدمت همه شما دوستان عزیز و گرامی

من از سیستم whmcs استفاده میکنم

جدیدا درگاه بانک پاسارگارد رو گرفتم حال وقتی می خوام اسکریپت ( ماژول )درگاه رو بعد از اپلود اجرا کنم صفحه سفید میشه بعد از بررسی انجام دادیمدیدم که اگر فایل certificate.xml در پوشه Pasargad یا به طور مشابه درپوشه اصلی باشه صفحه سفید میشه و یا اگر کد نقل قول:

$data = $processor->sign($data);

باشه در فایل index.php یا pay.php صفحه سفید میشه برای اینکه صفحهما سفید نشه هم این کد هم اون فایل رو باید حذف کنیم که در این صورت سایتپاسارگارد ما در نمیشناسه چون این کد مخصوص امضاء دیجیتال یا همون کدشناسایی ما نزد بانک یا private key که با الگوریتم نامتقارن طراحی شدخحال با بانک و دوستان دیگر ارتباط برقرار کردیم کسی بلد نبود همشوناسکریپت (ماژول ) رو گیر میدادن و در نهایت به سرور رسیدیم حالا باید چکارکنم تا مشکلی نداشته باشیم

از متخصصین عزیز گروه آشیانه در خواست دارم به من کمک کنند تا مشکلم حل بشه

تشکر محمد

شما همینطور پیش بری و اینو توی تموم پست ها ارسال کنی تا چند دقیقه دیگه مسدود میشی
درضمن اینجا آشیانه نیست وب هاستینگ تاک هست :71: