PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ionCube PHP Loader

rezarostami
February 13th, 2013, 15:14
دوستان سلام . روی سرور قصد نصب whmcs داشتیم که در استپ 5 با اخطار زیر که مربوط به لودر میباشد مواجه شدیم در حالی که ionCube
نصب شده بنظرتون مشکل از کجاست ؟

Site error: the file /public_html/my/includes/functions.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the site administrator.

bepad
February 13th, 2013, 15:20
پنلتون چی هست؟
دقت کنید این یعنی مازول به درستی نصب نشده

rezarostami
February 13th, 2013, 15:24
سی پنل میباشد . مجدد اقدام به نصب کردیم و در Tweek Setting هم loader روی ionCube میباشد.

nginxweb
February 13th, 2013, 15:25
مشخصات سرور رو خصوصی ارسال بفرمایید واستون اوکی میکنیم

bepad
February 13th, 2013, 15:34
سی پنل میباشد . مجدد اقدام به نصب کردیم و در Tweek Setting هم loader روی ionCube میباشد.

5 خط اخر php.ini قرار بدید

rezarostami
February 13th, 2013, 15:36
5 خط اخر php.ini قرار بدید
چه دستوری بزارم .
این رو ؟ zend_extension

rezarostami
February 13th, 2013, 16:20
مشخصات سرور رو خصوصی ارسال بفرمایید واستون اوکی میکنیم

ممنون میشم تشریف بیارید یاهو با هم مکاتبه داشته باشیم.

ID : rezarostami008@yahoo.com

RoobinaServer
February 13th, 2013, 16:23
چه دستوری بزارم .
این رو ؟ zend_extension

دستور locate ioncube_loader_lin_5.2.so

را بزنید و نتیجه را اینجا بگید.

rezarostami
February 13th, 2013, 16:32
دستور locate ioncube_loader_lin_5.2.so

را بزنید و نتیجه را اینجا بگید.

سلام دوست عزیز حالتون خوبه ایشاالله ؟

عزیز نشد با این دستور هم نشد در قسمت ادمین که وارد میخوای بشی هم این اخطار رو میده

Warning: realpath() [function.realpath (http://mehrwebhost.ir/my/admin/function.realpath)]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 555 is not allowed to access /usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613 owned by uid 0 in /public_html/my/admin/index.php on line 34
Site error: the file /home/mehrwebh/public_html/my/admin/index.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the site administrator.

RoobinaServer
February 13th, 2013, 16:38
سلام دوست عزیز حالتون خوبه ایشاالله ؟

عزیز نشد با این دستور هم نشد در قسمت ادمین که وارد میخوای بشی هم این اخطار رو میده

Warning: realpath() [function.realpath (http://mehrwebhost.ir/my/admin/function.realpath)]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 555 is not allowed to access /usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613 owned by uid 0 in /public_html/my/admin/index.php on line 34
Site error: the file /home/mehrwebh/public_html/my/admin/index.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the site administrator.

عزیز گفتم دستور را در ssh بزنید خروجی را اینجا قرار بدید شما چه کردید ؟ :ی

hadi_am
February 13th, 2013, 16:45
چون سی پنله وارد کنترل پنل بشید از قسمت Softwareبرید Easy apache
در مرحله آخر تیک رو بزنید توضیحات کامل تر در تاپیک زیر:

http://www.webhostingtalk.ir/f93/70530/

compiler
February 13th, 2013, 17:21
دوستان سلام . روی سرور قصد نصب whmcs داشتیم که در استپ 5 با اخطار زیر که مربوط به لودر میباشد مواجه شدیم در حالی که ionCube
نصب شده بنظرتون مشکل از کجاست ؟

Site error: the file /public_html/my/includes/functions.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the site administrator.

سلام

مشکلی نیست !!
فقط شما باید ioncube loader رو نصب کنید همین!

اگر دایرکت ادمین داری با Custombuildنصب کن
اگر cPanel و WHM داری با Easeapache نصب کن

مشکل داشتی تماس بگیر برات بر طرف کنم

rezarostami
February 13th, 2013, 21:22
عزیز گفتم دستور را در ssh بزنید خروجی را اینجا قرار بدید شما چه کردید ؟ :ی

در ssh زدم عزیز. ارور بالا برای ادمین whmcs میده

rezarostami
February 13th, 2013, 21:24
چون سی پنله وارد کنترل پنل بشید از قسمت Softwareبرید Easy apache
در مرحله آخر تیک رو بزنید توضیحات کامل تر در تاپیک زیر:

http://www.webhostingtalk.ir/f93/70530/

قبل از ایجاد تاپیک یک بار مجدد کامپایل انجام شد که نتیجه نداشت

rezarostami
February 14th, 2013, 02:23
up

hadi_am
February 14th, 2013, 15:13
hadi_am_2010

ادد کن تا واست اوکی کنم

RoobinaServer
February 14th, 2013, 15:16
در ssh زدم عزیز. ارور بالا برای ادمین whmcs میده

عزیز ssh چه ربطی به whmcs داره :)

در ssh بزنید بعد زدن باید پیغامی در همان ssh بنویسه براتون

ان را اینجا بگید. کلا شما چیزی که من میگم را به مرورگر مراجعه نکن کلا چه جوری بگم :-? بیخیال whmcs. 8-|

اگر پیغامی هم نمیده که دیتابیس مشکل داره updatedb باید بزنید.

اگر نمیتوانید پیغام خصوصی کنید مشخصات ssh و آدرس صفحه ای که whmcs ارور میده. (چیزی که مد نظرمه نگاه میکنم و چک اگر مشکل از اون باشه اوکی میکنم براتون اگرم مشکل نصب و ... باشه که زمان میبره متاسفانه ...)

یا حق

clickchat
February 14th, 2013, 15:20
با سلام خدمت همه شما دوستان عزیز و گرامی

من از سیستم whmcs استفاده میکنم

جدیدا درگاه بانک پاسارگارد رو گرفتم حال وقتی می خوام اسکریپت ( ماژول )درگاه رو بعد از اپلود اجرا کنم صفحه سفید میشه بعد از بررسی انجام دادیمدیدم که اگر فایل certificate.xml در پوشه Pasargad یا به طور مشابه درپوشه اصلی باشه صفحه سفید میشه و یا اگر کد نقل قول:

$data = $processor->sign($data);

باشه در فایل index.php یا pay.php صفحه سفید میشه برای اینکه صفحهما سفید نشه هم این کد هم اون فایل رو باید حذف کنیم که در این صورت سایتپاسارگارد ما در نمیشناسه چون این کد مخصوص امضاء دیجیتال یا همون کدشناسایی ما نزد بانک یا private key که با الگوریتم نامتقارن طراحی شدخحال با بانک و دوستان دیگر ارتباط برقرار کردیم کسی بلد نبود همشوناسکریپت (ماژول ) رو گیر میدادن و در نهایت به سرور رسیدیم حالا باید چکارکنم تا مشکلی نداشته باشیم

از متخصصین عزیز گروه آشیانه در خواست دارم به من کمک کنند تا مشکلم حل بشه

تشکر محمد

clickchat
February 14th, 2013, 15:21

جدیدا درگاه بانک پاسارگارد رو گرفتم حال وقتی می خوام اسکریپت ( ماژول )درگاه رو بعد از اپلود اجرا کنم صفحه سفید میشه بعد از بررسی انجام دادیمدیدم که اگر فایل certificate.xml در پوشه Pasargad یا به طور مشابه درپوشه اصلی باشه صفحه سفید میشه و یا اگر کد نقل قول:

باشه در فایل index.php یا pay.php صفحه سفید میشه برای اینکه صفحهما سفید نشه هم این کد هم اون فایل رو باید حذف کنیم که در این صورت سایتپاسارگارد ما در نمیشناسه چون این کد مخصوص امضاء دیجیتال یا همون کدشناسایی ما نزد بانک یا private key که با الگوریتم نامتقارن طراحی شدخحال با بانک و دوستان دیگر ارتباط برقرار کردیم کسی بلد نبود همشوناسکریپت (ماژول ) رو گیر میدادن و در نهایت به سرور رسیدیم حالا باید چکارکنم تا مشکلی نداشته باشیم

RoobinaServer
February 14th, 2013, 15:25

از متخصصین عزیز گروه آشیانه در خواست دارم به من کمک کنند تا مشکلم حل بشه

تشکر محمد

سلام
حال شما خوبه ؟

عنوان تاپیک : مشکل در ionCube PHP Loader

استارتر تاپیک : rezarostami

----------------

پست شما : ( ماژول )درگاه

انجمن مد نظرتون : از متخصصین عزیز گروه آشیانه در خواست دارم به من کمک کنند تا مشکلم حل بشه

8-|

clickchat
February 14th, 2013, 15:28
سلام
حال شما خوبه ؟

عنوان تاپیک : مشکل در ionCube PHP Loader

استارتر تاپیک : rezarostami

----------------

پست شما : ( ماژول )درگاه

انجمن مد نظرتون : از متخصصین عزیز گروه آشیانه در خواست دارم به من کمک کنند تا مشکلم حل بشه

8-|

حدود 10 روز درگیر همین مشکلیم هیچکس بلد نیست دارم تو همه تایپ میدم تا اگه کسی بلده راهنماییم کنه شرمنده اخلاق ورزشی

beniii
February 15th, 2013, 19:50
سلام
باید display_error را فعال نمایید تا به جای صفحه سفید خطا را ببینید.
در صورت دسترسی به ssh می تونید error log را بررسی کنید.
خطای ioncube هم می تونه دلایل مختلفی داشته باشه.
اول باید ببینی نصب هست یا نه در cpanel از تو whm به راحتی نصب میشه اما تو directadmin دستی باید نصب بشه.
اگر نصب هست یک مشکلی تو فایل php.ini هست که باید اون فایل رو دید و توضیحش از اینجا آسون نیست.
در صورت نیاز تماس بگیر با بیا تو blog تا آموزش رو بذارم

rezarostami
February 15th, 2013, 23:37
عزیز ssh چه ربطی به whmcs داره :)

در ssh بزنید بعد زدن باید پیغامی در همان ssh بنویسه براتون

ان را اینجا بگید. کلا شما چیزی که من میگم را به مرورگر مراجعه نکن کلا چه جوری بگم :-? بیخیال whmcs. 8-|

اگر پیغامی هم نمیده که دیتابیس مشکل داره updatedb باید بزنید.

اگر نمیتوانید پیغام خصوصی کنید مشخصات ssh و آدرس صفحه ای که whmcs ارور میده. (چیزی که مد نظرمه نگاه میکنم و چک اگر مشکل از اون باشه اوکی میکنم براتون اگرم مشکل نصب و ... باشه که زمان میبره متاسفانه ...)

یا حق

عزیز من منظورم رو بد رسوندم . دستوری که گفتید توی SSH وارد کردم و چون میخواستیم whmcs نصب کنیم متوجه این مشکل شدیم برای تست به whmcs مراجعه میکنم که ببینم رفع شده یا نه اخطاری هم که گفتم در whmcs که میخواستیم نصب کنیم میده که یعنی هنوز ایراد داره.

rezarostami
February 15th, 2013, 23:39
سلام
باید display_error را فعال نمایید تا به جای صفحه سفید خطا را ببینید.
در صورت دسترسی به ssh می تونید error log را بررسی کنید.
خطای ioncube هم می تونه دلایل مختلفی داشته باشه.
اول باید ببینی نصب هست یا نه در cpanel از تو whm به راحتی نصب میشه اما تو directadmin دستی باید نصب بشه.
اگر نصب هست یک مشکلی تو فایل php.ini هست که باید اون فایل رو دید و توضیحش از اینجا آسون نیست.
در صورت نیاز تماس بگیر با بیا تو blog تا آموزش رو بذارم

سلام . توی ssh نصب شد اسکریپت و در قسمت Tweel setting هم loader روی ioncube قرار داده شد ولی نتیجه نگرفتیم . مشکل ما بیشتر به احتمال قوی از فایل php.ini هست که یک بابایی از ما 40 تومان گرفت که مثلا کانفیگ کنه که بدتر زد ترکوند.

RoobinaServer
February 16th, 2013, 01:19
عزیز من منظورم رو بد رسوندم . دستوری که گفتید توی SSH وارد کردم و چون میخواستیم whmcs نصب کنیم متوجه این مشکل شدیم برای تست به whmcs مراجعه میکنم که ببینم رفع شده یا نه اخطاری هم که گفتم در whmcs که میخواستیم نصب کنیم میده که یعنی هنوز ایراد داره.

با سلام مجدد

جناب رستمی شما هاست میفروشید ؟ :) 8-| هیچی ولش...

عزیز جان قرار نیست با زدن آن دستور چیزی درست بشه قراره به بنده اطلاعاتی بدید که شاید با اون اطلاعات درست بشه.

فقط گفتم دستور را بزنید و بگید در ssh چه پیغامی میده شما هنوز میرید باز هم سراغ whmcs باز هم میدونم متوجه نشدید8-| فقط اگرخواستید یوزر و پسورد را پیغام خصوصی کنید چیزی که مدنظره اوکی کنم ببینیم درست میشه یا خیر. اگرم نه که هیچ.

یا حق

rezarostami
February 17th, 2013, 00:53
با سلام مجدد

جناب رستمی شما هاست میفروشید ؟ :) 8-| هیچی ولش...

عزیز جان قرار نیست با زدن آن دستور چیزی درست بشه قراره به بنده اطلاعاتی بدید که شاید با اون اطلاعات درست بشه.

فقط گفتم دستور را بزنید و بگید در ssh چه پیغامی میده شما هنوز میرید باز هم سراغ whmcs باز هم میدونم متوجه نشدید8-| فقط اگرخواستید یوزر و پسورد را پیغام خصوصی کنید چیزی که مدنظره اوکی کنم ببینیم درست میشه یا خیر. اگرم نه که هیچ.

یا حق

دوست عزیز گوش مخملی نیستم که هرچی باشه 1 ساله دارم فعالیت میکنم . در ssh هم وقتی دستور رو وارد میکنی پیغامی نمیده چند ثانیه به حالت لود میره و بعد میره برای خط بعدی برای وارد کردن دستور قبلا هم گفته بودم که هیچ چیزی نمیشه

rezarostami
February 19th, 2013, 00:33
از دوستان گل و عزیزم کسی نیست که اطلاعی از نحوه حل مشکل ما داشته باشه ؟

RoobinaServer
February 19th, 2013, 00:41
دوست عزیز گوش مخملی نیستم که هرچی باشه 1 ساله دارم فعالیت میکنم . در ssh هم وقتی دستور رو وارد میکنی پیغامی نمیده چند ثانیه به حالت لود میره و بعد میره برای خط بعدی برای وارد کردن دستور قبلا هم گفته بودم که هیچ چیزی نمیشه

عجب. من جایی ندیدم بگید که چیزی نشون نمیده فقط همش گفتید whmcs همچنان ارور میده و ... (البته بنده هم خب بیکارم حتما دیگه (درصورتی که نیستم) وگرنه پیگیری نمیکردم ...)

به هر حال زیاد ادامه نمیدم که ... . توضیح میدم با خودتون

وقتی نشان نمیده دستور updatedb بزنید. مطمئنا نشان میده آن وقت.

بعد که نشان داد آدرس فایل را که داد در فایل php.ini قرار بدید و بعد ریست کنید آپاچی را.

یا حق

rezarostami
February 19th, 2013, 00:52
عجب. من جایی ندیدم بگید که چیزی نشون نمیده فقط همش گفتید whmcs همچنان ارور میده و ... (البته بنده هم خب بیکارم حتما دیگه (درصورتی که نیستم) وگرنه پیگیری نمیکردم ...)

به هر حال زیاد ادامه نمیدم که ... . توضیح میدم با خودتون

وقتی نشان نمیده دستور updatedb بزنید. مطمئنا نشان میده آن وقت.

بعد که نشان داد آدرس فایل را که داد در فایل php.ini قرار بدید و بعد ریست کنید آپاچی را.

یا حق

سلام . چطوری رفیق بد اخلاق :71: (شوخی کردم) عزیز تصویر رو ضمیمه کردم.

11487

RoobinaServer
February 19th, 2013, 01:30
سلام . چطوری رفیق بد اخلاق :71: (شوخی کردم) عزیز تصویر رو ضمیمه کردم.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f55/11487-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-ioncube-php-loader-untitled-23-jpg

zend_extension= آدرس آخری که تو عکس داده را بگذارید جلوی این و در آخر php.ini اضافه کنید.

zend_extension = /usr/local/IonCube/ioncube_loader_lin_5.2.so

به نوشته من اطمینان نکنید همان آدرس را کپی کنید طبق چیزی که خط اول گفتم. (آخره شبه دستی سریع نوشتم کنترل نکردم.)

و در آخر :

service httpd restart

با این کار 100% ioncube فراخوانی شده است اگر باز مشکل ادامه داشته باشد و مطمئن باشید کاری که گفتم درست انجام دادید دیگه باید حتما یه چک کامل بشه سرورتون از راهنمایی فراتره.

یا حق

rezarostami
February 19th, 2013, 01:34
همین دیگه مشکل اینجاست که این خط در PHP.INI هست و cpanle loader هم روی ioncube فعاله ولی باز مشکل داره .
یک سوال چطور میشه که فایل php.ini رو از نو نوشت ظاهرا کلا از بیس ایراد داره PDO هم فعال کردیم ولی برای اسکریپت میزنه غیر فعال و باید یک فایل php.ini دستی بسازیم بریزیم تو هاست.

RoobinaServer
February 19th, 2013, 01:37
همین دیگه مشکل اینجاست که این خط در PHP.INI هست و cpanle loader هم روی ioncube فعاله ولی باز مشکل داره .

یک سوال چطور میشه که فایل php.ini رو از نو نوشت ظاهرا کلا از بیس ایراد داره PDO هم فعال کردیم ولی برای اسکریپت میزنه غیر فعال و باید یک فایل php.ini دستی بسازیم بریزیم تو هاست.

شما این دستور را بزن و نتیجه را کپی کن اینجا :ی

php -v

اگر توهین حساب نشه --> (با کلیک چپ کافیه انتخاب کنید نوشته ها را بدون زدن هیچ دکمه کپی توی انجمن کلیک راست و پست کنید)

یا حق

RoobinaServer
February 19th, 2013, 01:38

موقع ریکامپایل فایل php.ini هم ریرایت میشه.

rezarostami
February 19th, 2013, 01:41
شما این دستور را بزن و نتیجه را کپی کن اینجا :ی

php -v

اگر توهین حساب نشه --> (با کلیک چپ کافیه انتخاب کنید نوشته ها را بدون زدن هیچ دکمه کپی توی انجمن کلیک راست و پست کنید)

یا حق

عزیز دلم ممنون که تا این ساعت هستی و جواب گو ما هستی .

PHP: Error parsing /usr/local/lib/php.ini on line 223
PHP 5.2.17 (cli) (built: Feb 13 2013 18:10:06)
Copyright (c) 1997-2010 The PHP Group
Zend Engine v2.2.0, Copyright (c) 1998-2010 Zend Technologies

خط 223 مورد داره که باید دنبالش باشیم.

rezarostami
February 19th, 2013, 01:45
خط 223 مربوط به memory_limit = 128M که به خاطر وردپرس روی 128 تنظیم کردیم .... #-o

RoobinaServer
February 19th, 2013, 02:09
عزیز دلم ممنون که تا این ساعت هستی و جواب گو ما هستی .

خط 223 مورد داره که باید دنبالش باشیم.
24 ساعته بیداریم .

من توی این بخش کلا نمیبینم که ioncube لود شده باشه.
مشکلتون را در اون خط برطرف کنید و بعد ریست کنید آپاچی را ببینید حل میشه ؟ service httpd restart

باید به این صورت باشه :

مثلا :

PHP 5.2.17 (cli) (built: Dec 11 2011 20:40:04)
Copyright (c) 1997-2012 The PHP Group
Zend Engine v2.2.0, Copyright (c) 1998-2012 Zend Technologies
with the ionCube PHP Loader v4.1.2, Copyright (c) 2002-2012, by ionCube Ltd.

RoobinaServer
February 19th, 2013, 02:11
یک سوال شما دقیقا فایل php.ini که ویرایش میکنید در چه آدرسی هست ؟ کامل نحوه ی دستیابی را بگید (شاید اشتباه ویرایش میکنید)

این دستور را هم نتیجش را اینجا بگید locate php.ini

cgi کانفیگ شده ؟

rezarostami
February 19th, 2013, 02:16
مقدار 128 به 96 تغییر داده شد و ارور خط 223 به 222 تغییر کرد.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
; Resource Limits ;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

max_execution_time = 30
max_input_time = 60
memory_limit = 96M (32MB)

دسترسی به php.ini هم از طریق خود whm انجام میدیم هم اینکه از /usr/local/lib/php.ini

rezarostami
February 19th, 2013, 02:17
نتیجه locate php.ini

/home/ariamovi/public_html/ariamovie.tk/php.ini
/home/ariamovi/public_html/ariamovie.tk/admin/php.ini
/home/cpeasyapache/src/php-5.2.17/php.ini-dist
/home/cpeasyapache/src/php-5.2.17/php.ini-recommended
/home/javan/public_html/gholamali-at.ir/php.ini
/home/javan/public_html/sanayeadl.ir/php.ini
/home/lamerdpa/public_html/lamerdbike.ir/wp-content/plugins/cforms/phpmailer/php.ini-example
/home/lamerdpa/public_html/up/uploads/php.ini
/home/lamerdpa/public_html/up/uploads/thumbs/php.ini
/home/mehrwebh/public_html/php.ini
/home/mehrwebh/public_html/my/php.ini
/home/myfcchat/public_html/php.ini
/home/qazvinch/public_html/chat/php.ini
/home/qazvinch/public_html/chat/install/php.ini
/home/qazvinch/public_html/upload/uploads/php.ini
/home/qazvinch/public_html/upload/uploads/thumbs/php.ini
/home/rimachat/public_html/php.ini
/root/php-5.3.6/php.ini-development
/root/php-5.3.6/php.ini-production
/usr/lib/php.ini
/usr/local/cpanel/3rdparty/etc/php.ini
/usr/local/cpanel/3rdparty/etc/php.ini,v
/usr/local/cpanel/3rdparty/etc/php.ini.dist
/usr/local/cpanel/3rdparty/etc/php.ini.keep
/usr/local/cpanel/3rdparty/etc/horde/php.ini
/usr/local/cpanel/3rdparty/etc/phpmyadmin/php.ini
/usr/local/cpanel/3rdparty/etc/phppgadmin/php.ini
/usr/local/cpanel/3rdparty/etc/roundcube/php.ini
/usr/local/cpanel/scripts/php.ini
/usr/local/lib/php.ini
/usr/local/lib/php.ini,v

RoobinaServer
February 19th, 2013, 02:27
مقدار 128 به 96 تغییر داده شد و ارور خط 223 به 222 تغییر کرد.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
; Resource Limits ;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

max_execution_time = 30
max_input_time = 60
memory_limit = 96M (32MB)

دسترسی به php.ini هم از طریق خود whm انجام میدیم هم اینکه از /usr/local/lib/php.ini

من بیشتر از این نمیدونم ولی مشکل هرچی هست در php.ini هست و جای دیگه نیست.

الان این خط اصلا مشکل نداره.

ببینید توی php.ini اگر یک عدد اضافه بکنید و بپره خط بعد (putty کوچیک باز بشه) ارور میده و نمیشناسه یه جورایی دستورات را خطی اجرا میکنه php.ini و در خط بعد بره نمیشناسه (البته نه همیشه توی همه فایل های کانفیگ حتی به جز php.ini اشتباه نگیرید منظورم را)

احتمالا اون 128 را به 96 تغییر دادید یک رقم کم شده اومده خط بالا ارور رفع شده رفته خط بالایی. وگرنه ربطی به مقدار 128 نداره.

یک نکته خیلی مهم : در اول خط اونی که گفتم در آخر php.ini اضافه کنید علامت ; نیست ؟ اگر هست بر دارید و سیو و مجدد آپاچی را ریست کنید.(احتمالات بیشتری به ذهنم نمیاد اگر اومد خدمتتون میگم در تاپیک)

یا حق

tehran-graph
February 20th, 2013, 14:14
بله انگاری مشکل ریسلر ماست:d