PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کولو در ایران - نیاز به مشاوره سخت افزاری

hostspace
February 12th, 2013, 21:47
با سلام
نیاز به مشاوره دارم
من حدود 10 تومن سرمایه دارم و می خوام سرور خریداری و در ایران کولو کنم .
به نظر شما از نظر سخت افزاری ، ایده آل ترین سرور برای ارائه سرویس وی پی اس چه مشخصاتی باید داشته باشه ؟

احتمالا از پاس آنلاین یا افرانت 1 تا 3 یونیت بگیرم . پیشنهاد شما برای خرید سرور با 10 تومن چیه ؟
با تشکر

spark3r
February 12th, 2013, 21:56
با سلام
دوست عزیز بستگی به کارتون داره.
قصد دارید چند تا سرور مجازی روی یک سرور ایجاد کنید و ...؟
الان خیلی سرورهای Asus و HP طرفدار داره.
اگر قصد دارید برای مجازی سازی فقط باشه من HP‌ رو به شما پیشنهاد می کنم، یک عدد DL 380G7 با دو تا CPU بگیرین و 64 گیگ رم حالا روی این ماشین مجازی 50 تا 60 ماشین مجازی بسازید حالشو ببرید.
سرورهای Asus‌هم هست که فکر می کنم توی تهران شرکت رهنمون کار فروش رو انجام می ده.
به نظر من ، دیتاسنتر هم خوب معلومه افرانت بگیرین که خیالتون راحت باشه.

hostspace
February 12th, 2013, 22:02
ممنون
قیمت این سرورها چقدره ؟

MahanDev
February 12th, 2013, 22:14
e3-1230
ram 32gb
hard 2*1 tb sata 3 enterprice
قیمت همچین سروری حدود 1400 دلار است که نسبت به سخت افزار قیمت مناسبی هستش
در ایران هم نزدیک به 5 میلیون تومان هستش
هم سخت افزار خوبیه هم قیمتش خوبه
به نظر بنده 64 گیگ رم خریداری نکنید چون تعداد سرورمجازی که روی ان قرار میگیرد زیاد است و اگر مشکلی برای سرور پیش بیاید تعداد زیادی از سرویس های شما به مشکل بر میخورند

RoobinaServer
February 12th, 2013, 22:20
سلام

سوپرمایکرو خریداری کنید پول الکی به hp و ... ندید. هم خودمان استفاده میکنیم هم به مشتریهامون که سرور از ما تهیه کردند دادیم استفاده کردند و راضی بودند.

فقط سخت افزار سوپرمایکرو.

Asus هم متاسفانه گارانتی درست و درمانی ندارد و ... برای همین زیاد خرید و فروش نمیشه و به صرفه نیست.

اگر خواستید هم میتوانیم ارائه کنیم به شما سخت افزار (کلو هم تبیان)

یا حق

---
February 12th, 2013, 22:28
با سلام
دوست عزیز بستگی به کارتون داره.
قصد دارید چند تا سرور مجازی روی یک سرور ایجاد کنید و ...؟
الان خیلی سرورهای Asus و HP طرفدار داره.
اگر قصد دارید برای مجازی سازی فقط باشه من HP‌ رو به شما پیشنهاد می کنم، یک عدد DL 380G7 با دو تا CPU بگیرین و 64 گیگ رم حالا روی این ماشین مجازی 50 تا 60 ماشین مجازی بسازید حالشو ببرید.
سرورهای Asus‌هم هست که فکر می کنم توی تهران شرکت رهنمون کار فروش رو انجام می ده.
به نظر من ، دیتاسنتر هم خوب معلومه افرانت بگیرین که خیالتون راحت باشه.
سروری که گفتید بیش از 10 میلیون هزینش هست .
سرورهای Asus رو من به شخصه ندیدم توی بازار خرید و فروش داغی داشته باشه فعلا Dell / HP / SuperMicro / Fujitsu و در بعضی موارد لگراند .

اما برای استارتر عزیز :
پیشنهاد من به شما سوپر مایکرو هست چون نسبت به دیگر برند ها برند ارزونتری هست .
استفاده از سی پی یو های اینتل سری E5
برای خرید و کلوکیت هم در خدمتتون هستم .

hostspace
February 12th, 2013, 22:42
ممنون از نظرات دوستان

پیشنهاد من به شما سوپر مایکرو هست چون نسبت به دیگر برند ها برند ارزونتری هست .
استفاده از سی پی یو های اینتل سری E5

این سوپر مایکرو سایتی چیزی داره که بشه مشخصاتش رو دید ؟
همچنین فوجیتسو که تعریفش رو زیاد شنیدم ؟

RoobinaServer
February 12th, 2013, 22:47
ممنون از نظرات دوستان

این سوپر مایکرو سایتی چیزی داره که بشه مشخصاتش رو دید ؟
همچنین فوجیتسو که تعریفش رو زیاد شنیدم ؟

Home (http://supermicro.com/)

mobin96
February 13th, 2013, 12:56
عزيز همونطور كه دوستان گفتن سوپر مايكرو بگيريد برند خوبي هست از همه لحاظ.
در مورد ديتاسنتر:
پارس آنلاين كه جديدن به دليل آپ تايم بسيار بسيار بالايي كه داره اسمش رو دوستان گذاشتن "پارس آفلاين"!
من به شما ديتاسنتر سپنتا رو پيشنهاد ميكنم.
من با افرانت،پارس آفلاين و فن آوا هم كار كردم بطور مستقيم و غير مستقيم اما اين آخرين سري يه سرور براي يكي از دوستان گرفتيم از سپنتا،سرورش محشر هست،شبكه ي بسيار عالي اي اين ديتاسنتر داره(خودم تست هاي لازم رو انجام دادم) و همچنين يكي از آشنايان نزديك بنده كه در افرانت مسئول بخش مهمي هستن(اسم نمي برم) زماني كه سرور رو داديم تا ايشون هم تست هاي لازم رو انجام بدن دهنش وا موند و گفت:"يه همچين شبكه اي رو تو ايران فقط افرانت داشت اما الان مي بينم كه اينم همون جوريه!"
در مورد پورت هم بگم كه اين ديتاسنتر پورت هارو كاملا اختصاصي ميده و نوسان و اينا هم اصلا نداره.
آدرس بخش كولوكيشن سايتشم اينه:اجاره فضای دیتاسنتر | دیتاسنتر سپنتا (http://datacenter.portal.sepanta.com/colocation)

پ.ن:تبيان رو يادم رفت،با تبيان هم يك سال و نيم پيش كار مي كردم،اون موقع خوب بود اما الان يه سري دوستان ميگن كه جالب نيست.

در پناه حق

RoobinaServer
February 13th, 2013, 13:47
عزيز همونطور كه دوستان گفتن سوپر مايكرو بگيريد برند خوبي هست از همه لحاظ.
در مورد ديتاسنتر:
پارس آنلاين كه جديدن به دليل آپ تايم بسيار بسيار بالايي كه داره اسمش رو دوستان گذاشتن "پارس آفلاين"!
من به شما ديتاسنتر سپنتا رو پيشنهاد ميكنم.
من با افرانت،پارس آفلاين و فن آوا هم كار كردم بطور مستقيم و غير مستقيم اما اين آخرين سري يه سرور براي يكي از دوستان گرفتيم از سپنتا،سرورش محشر هست،شبكه ي بسيار عالي اي اين ديتاسنتر داره(خودم تست هاي لازم رو انجام دادم) و همچنين يكي از آشنايان نزديك بنده كه در افرانت مسئول بخش مهمي هستن(اسم نمي برم) زماني كه سرور رو داديم تا ايشون هم تست هاي لازم رو انجام بدن دهنش وا موند و گفت:"يه همچين شبكه اي رو تو ايران فقط افرانت داشت اما الان مي بينم كه اينم همون جوريه!"
در مورد پورت هم بگم كه اين ديتاسنتر پورت هارو كاملا اختصاصي ميده و نوسان و اينا هم اصلا نداره.
آدرس بخش كولوكيشن سايتشم اينه:اجاره فضای دیتاسنتر | دیتاسنتر سپنتا (http://datacenter.portal.sepanta.com/colocation)

پ.ن:تبيان رو يادم رفت،با تبيان هم يك سال و نيم پيش كار مي كردم،اون موقع خوب بود اما الان يه سري دوستان ميگن كه جالب نيست.

در پناه حق

اتفاقا تنها دیتاسنتری که از نظر پورت و ... هیچ مشکلی نداشتیم و پورت کاملا باز در اختیارمان بوده بدون افت کیفیت و پشتیبانی عالی و ... بین اکثر دیتاسنتر ها از جمله افرانت - فن آو - اور ایران - پارس انلاین - نگاه روشن پارس و ... که بودیم همین دیتاسنتر تبیان بهترین میباشد

---
February 13th, 2013, 14:07
بله ما هم با تبیان کار میکنیم و تا حالا مشکلی نداشتیم .
دیتاسنتر سپنتا رو من نشنیدم تاحالا اسمشو جدید هست یا تغییر نام داده ؟

RoobinaServer
February 13th, 2013, 16:07
بله ما هم با تبیان کار میکنیم و تا حالا مشکلی نداشتیم .
دیتاسنتر سپنتا رو من نشنیدم تاحالا اسمشو جدید هست یا تغییر نام داده ؟

سپنتا سرور کلو نکردیم ولی خب با بخش پشتیبانی تماس گرفتم صحبت کنم ساعت حدود 1 بعد دیدم که میگه بخش پشتیبانی نیستند که پاسخ بدند پیغام گذاشتم که تماس بگیرند گفتم شاید ناهار رفتند (در صورتی که ربطی نداشت)

الان که ساعت 4 هست بازم نیستند.

الان فرض کلو کردم و سرور نیاز داشتم به ipkvm

این پشتیبانی فنی 3 ساعت هست که سرور خاموشه و آپتایم اومده پائین کی میخواد خسارت بده ؟ :ی

سپنتا فعلا پشتیبانیش به درد نمیخوره پشتیبانی هم که نباشه هیچی ...

یا حق

fr0nk
February 13th, 2013, 16:35
یه پیشنهاد کوچیک به استارتر عزیز

جدا از بحث برند سرور،در صورت که نظرتون روی کلو در ایران هست به جای یه سرور با رم 64 2-3 تا سرور با رم پایین تر (16-24) بگیرید

تو ایران بهتر جواب میده

hostspace
February 13th, 2013, 18:21
یه پیشنهاد کوچیک به استارتر عزیز

جدا از بحث برند سرور،در صورت که نظرتون روی کلو در ایران هست به جای یه سرور با رم 64 2-3 تا سرور با رم پایین تر (16-24) بگیرید

تو ایران بهتر جواب میده
ممنون از نظرات همه دوستان
حتما نظر من روی خرید 1 سرور نیست . میشه چند سرور هم خرید که بهتر جواب بده
امروز زنگ زدم پارس آنلاین صحبت میکردم . در مورد یونیت پرسیدم ، گفتن اندازه هر یونیت حدود 40 میلیمتر هست ! . الان سوال پیش اومده که این عرض رو گفت یا ارتفا ؟
ممکنه این اندازه در یتاسنتر های متتلف متفاوت باشه ؟
و اینکه در مورد هر یونیت و اندازه اش اطلاعات دقیق تری می تونید بهم بدید ؟

tizparvaz
February 13th, 2013, 18:57
جدیدا همه آی اس پی ها یه دیتاسنترم زدن کنار کارشون شده مثه 2 3 سال پیش که همه یه سرکت میزدن شروع میکردن به فروش اینترنت پر سرعت
شپنتا یکی از با سابقه ترین آی اس پی های ایرانه و کیفیت اینترنتی که میده واقعا فوقوالعاده هست حالا دیتاسنترش رو نمیدونم احتمالا باید شبکه خوبی داشته باشن

داودی
February 13th, 2013, 19:07
سپنتا پارسال که وضع به شدت خرابی داشت
امیدوارم پیشرفت کرده باشن

RoobinaServer
February 13th, 2013, 19:10
دوستان تاپیک :

کولو در ایران - نیاز به مشاوره سخت افزاری

حالا تبدیل شد به تاپیک سپنتا :ی

پ.ن : از ساعت 11 تا همین الان که ساعت 7 هست پشتیبانی سپنتا پاسخ گو نیست. درموردش بیشتر صحبت نکنید.

tizparvaz
February 13th, 2013, 19:22
پ.ن : از ساعت 11 تا همین الان که ساعت 7 هست پشتیبانی سپنتا پاسخ گو نیست. درموردش بیشتر صحبت نکنید.
شاید برای کاربراشون پرتال دارن شاید شماره تماس مستقیم بدن انکه نمیشه بگیم چون جواب ندادن پشتیبانی ندارن یعنی اگر شخصی با شما تماس گرفت 1 روز تلفن جواب ندید یعنی روبیناسرور پشتیبانی نداره ؟

RoobinaServer
February 13th, 2013, 19:28
شاید برای کاربراشون پرتال دارن شاید شماره تماس مستقیم بدن انکه نمیشه بگیم چون جواب ندادن پشتیبانی ندارن یعنی اگر شخصی با شما تماس گرفت 1 روز تلفن جواب ندید یعنی روبیناسرور پشتیبانی نداره ؟

شما اول تماس بگیر سپنتا تا در جریان باشی :)

شماره پشتیبانی همین هست.(با خود بخش های دیگشون مثل فروش و پشتیبانی adsl صحبت کنید خودشون میگند شماره قنی و کلا بخش دیتاسنتر را.)

بقیه واحد ها هستند همه ولی دیتاسنتر نیست.

در مورد روال کارهای داخلیشون هم تا حدودی بیشتر از شما اطلاع داریم. (3 سال پیش بنده از نت سپنتا استفاده میکردم و پرتالشون میدونم چیه ، یکی از افراد گروه روبینا هم در سپنتا مشغول بودند، بیشتر نمیگم ... :) )

بله یک روز کامل پاسخ داده نشه یعنی پشتیبانی نداریم.

پ.ن : 1 روز دیتاسنتر جواب نده ؟ به عمق فاجعه فکر کردید ؟ یعنی اینقدر عادیه ؟ فرض کنید سرور شما از صبح خاموشه و مشتریهاتون ... بازم همین را میگید ؟

مرتضی در مورد تلفن واجب شد یک روز روت تست کنم :ی :P(بماند حالا چه تستی خودت میدونی :ی )

یا حق

tizparvaz
February 13th, 2013, 20:47
شما اول تماس بگیر سپنتا تا در جریان باشی :)

شماره پشتیبانی همین هست.(با خود بخش های دیگشون مثل فروش و پشتیبانی adsl صحبت کنید خودشون میگند شماره قنی و کلا بخش دیتاسنتر را.)

بقیه واحد ها هستند همه ولی دیتاسنتر نیست.

در مورد روال کارهای داخلیشون هم تا حدودی بیشتر از شما اطلاع داریم. (3 سال پیش بنده از نت سپنتا استفاده میکردم و پرتالشون میدونم چیه ، یکی از افراد گروه روبینا هم در سپنتا مشغول بودند، بیشتر نمیگم ... :) )

بله یک روز کامل پاسخ داده نشه یعنی پشتیبانی نداریم.

پ.ن : 1 روز دیتاسنتر جواب نده ؟ به عمق فاجعه فکر کردید ؟ یعنی اینقدر عادیه ؟ فرض کنید سرور شما از صبح خاموشه و مشتریهاتون ... بازم همین را میگید ؟

مرتضی در مورد تلفن واجب شد یک روز روت تست کنم :ی :P(بماند حالا چه تستی خودت میدونی :ی )

یا حق

:71: من مظورم پورتال کاربر اینترنت نبود اونو منم دیدم خیلیم باحاله ما از امککاناتش کسب درآمد داشتیم

حالا ایشالا جواب دادن دلیلش رو بپرس

ما آماده هر نوع آزمایشی هستیم :)

amirfateh
February 13th, 2013, 20:58
باسلام،
دوست خوبم برای مشاوره با همراه ذکر شده در امضاء تماس بگیرید
hp , supermicro برندهای مطرح و نسبتا با خدمات مناسب در ایران هستند، سرورهای hp و سوپر مایکرو هرکدام معایب ومزایایی دارند
در خدمت شما برای مشاوره هستیم،
در ضمن هم سخت افزار و هم کولوکیشن ارائه می کنیم.

باتشکر،
فاتح

mobin96
February 14th, 2013, 04:02
تاپيك شده تاپيكه سپنتا :دي،همينجا من جواب دوستان رو ميدم و دوستان ديگه در مورد سپنتا صحبت نكنن كه از بحث اصلي منحرف شديم.
محمد جان در مورد شماره هاي سپنتا بگم برات،من ٤ تا شماره از دو نفر اصلي بخش ديتاسنترشون دارم.كلا فقط يكبار مشكل پيش اومد كه اونم تماس گرفتيم جواب دادن و ١٠ دقيقه بعد كاملا حل شد،دو بار ديگر هم قبل از خريد سرور تماس گرفتيم براي كسب اطلاعات در مورد كارشون و قرارداد و اينا كه بازم جوابگو بودن با همون تماس اول.ديگه نمي دونم چطور به تلفن شما تو اين مدت زمان جواب ندادن. :-؟؟
در مورد پورتال و سيستم مالي هم كه ديگه حرف ندارن،تخفيف ها و خريد سرويس بدون پول هم ديگه تركونده تو پورتالشون.البته اينا به كيفيت و اينا مربوط نميشه محظ اطلاع گفتم :دي
دوستان ديگه در مورد سپنتا پست نديد،سوالي چيزي بود پ.خ كنيد اگه اطلاع داشته باشم ميگم خدمتتون.

m.e
February 14th, 2013, 10:16
سلام بهتره supermicro بگیری با 10 تومن میتونی یه همچین مشخصاتی رو تهیه کنی
2xcpu e2620
ram 32gb ecc
raid 1gb
2x sata 1tb
power 700 wat
1u

درمورد دیتاسنتر هم دحال حاضر تبیان ماهانه نداره ، پارس آنلاین هم ماهانه تک یونیت نداره و باید 3 یونیت بگیری افرا هم همینطور ، تنها دیتاسنتری که 1 یونیت اجاره میده سروش رسانه هست ،
یک راه دیگه هم وجود داره که شما 1 یونیت از دوستانی که رک دارند بگیرید.

amirfateh
February 14th, 2013, 10:21
2xcpu e2620
ram 32gb ecc
raid 1gb
2x sata 1tb
power 700 wat
1u

درمورد دیتاسنتر هم دحال حاضر تبیان ماهانه نداره ، پارس آنلاین هم ماهانه تک یونیت نداره و باید 3 یونیت بگیری افرا هم همینطور ، تنها دیتاسنتری که 1 یونیت اجاره میده سروش رسانه هست ،
ما در افرانت کولوکیشن هستیم
به شما می تونیم فضا با قیمت پایین تر از افرانت ارائه بدیم،
منتظر تماس شما هستیم یا شماره تماس پخ کنید با شما تماس خواهیم گرفت

RoobinaServer
February 14th, 2013, 10:26

2xcpu e2620
ram 32gb ecc
raid 1gb
2x sata 1tb
power 700 wat
1u

از تبیان 1 یونیت یک ماهه میتوانیم بدیم به شما :ی همان جمله آخری که گفتید دوستانی که دارند بگیرند.

ولی برای این ریپلای نکردم

خواستم بگم سروری که گفتید الان حدودا زیر 10 تومان هست. شاید هفته دیگه یا چند هفته دیگه با قیمت دلار بالاتر بره و بشه 10 یا بالاتر.

پ.ن : به نظرم دو تا پردازنده e5645 هم ببندند برای سرور 1 یونیت با 4 تا هارد حداکثر ساپورت و 32 گیگ رم زیاد هم باشه. میشه 28 هزار مگاهرتز.

یا حق

hostspace
February 14th, 2013, 12:01
ما در افرانت کولوکیشن هستیم
به شما می تونیم فضا با قیمت پایین تر از افرانت ارائه بدیم،
منتظر تماس شما هستیم یا شماره تماس پخ کنید با شما تماس خواهیم گرفت

سلام دوست گرامی
ممنون از راهنماییتون
از افرانت سرویس دارم و متاسفانه راضی نیستم . مشکلات عجیب و غریبی داره

از تبیان 1 یونیت یک ماهه میتوانیم بدیم به شما :ی همان جمله آخری که گفتید دوستانی که دارند بگیرند.

ولی برای این ریپلای نکردم

خواستم بگم سروری که گفتید الان حدودا زیر 10 تومان هست. شاید هفته دیگه یا چند هفته دیگه با قیمت دلار بالاتر بره و بشه 10 یا بالاتر.

پ.ن : به نظرم دو تا پردازنده e5645 هم ببندند برای سرور 1 یونیت با 4 تا هارد حداکثر ساپورت و 32 گیگ رم زیاد هم باشه. میشه 28 هزار مگاهرتز.

یا حق
ممنون . من قصدم تهیه از پارس آنلاین هست.
فعلا تا حدی اطلاعات لازم رو در مورد سخت افزارها به دست آوردم .
فقط در مورد فضای یونیت هم سوال کرده بودم ، چون من 10 تا کیس هم دارم با 500 گیگ هارد ، 4گیگ رم و سی پی یو 2 هسته اینتل . میخوام در صورت امکان اینها رو هم به دیتاسنتر ارسال کنم . فقط حجم هر یونیت دقیقا چقدره ؟
هر کیس چند یونیت جا میگیره ، چوت تو پشتیبانی پارس آنلاین بهم گفتن هر کیس 5 یونیت جا میگیره !؟
نمیشه مادربرد و پاور رو فقط نصب کرد ؟

RoobinaServer
February 14th, 2013, 12:01
دوستانی که گفتند بگم چرا جواب نداده سپنتا : الان تماس گرفتند گفتند که ظاهرا مشکل خط هاشون بوده و نمیتوانستند تماس بگیرند و ...

یا حق

RoobinaServer
February 14th, 2013, 12:05
فقط در مورد فضای یونیت هم سوال کرده بودم ، چون من 10 تا کیس هم دارم با 500 گیگ هارد ، 4گیگ رم و سی پی یو 2 هسته اینتل . میخوام در صورت امکان اینها رو هم به دیتاسنتر ارسال کنم . فقط حجم هر یونیت دقیقا چقدره ؟
هر کیس چند یونیت جا میگیره ، چوت تو پشتیبانی پارس آنلاین بهم گفتن هر کیس 5 یونیت جا میگیره !؟

در مورد پارس انلاین نظر نمیدم که ...

یعنی 10 تا سرور کامل ؟ این سرورها کیس هاشون چی هست خب ؟ به زبان عامیانه بخوام بگم اگر کیس های خانگی هست که بله 5 یونیت جا میگیره.

شما همان کیس خانگیتون را ببینید از عرضی به 5 تقسیم کنید (چنین کیس هایی اگر دیتاسنتر پشتیبانی بکنه در رک ها (توسط سینی داخل رک) خوابونده میشه کیس به پهلو و میشه 5 یونیت.)

ببخشید ولی مادر بورد و پاور را رو چی نصب کرد؟ :-|

دیگه از این عامیانه تر نتونستم بگم اگر متوجه نشدید بفرمائید اگر در تاپیک بودم ج میدم.

یا حق

m.e
February 14th, 2013, 12:29
سلام دوست گرامی
ممنون از راهنماییتون
از افرانت سرویس دارم و متاسفانه راضی نیستم . مشکلات عجیب و غریبی داره

پارس آنلاین خوبه ولی جدیدا پایداری ثابتی نداره
دوست عزیز شما با کامپیوتر خونگی نمیتونید کار هاستینگ بکنید
اولا هر کیس شما اگه 5 یونیت هم حساب بشه در کمترین قیمت میشه 250 هزار تومان در ماه
دوما طی 48 ساعت نشده یا پاور رو از دست میدید یا مادربرد یا سی پی یو رو چون قطعات سرور با قطعات رومیزی فرق داره کلا رم 4 گیگ و سی پی یو 2 هسته ای ارزش اجاره دادن ماهی 250 رو نداره
کلا یکم بیشتر تحقیق کنید بعدا وارد عمل بشید بهتره

RoobinaServer
February 14th, 2013, 12:45
اولا هر کیس شما اگه 5 یونیت هم حساب بشه در کمترین قیمت میشه 250 هزار تومان در ماه

ببخشید اطلاعات اشتباه ندید همین الان اگر من مدیر دیتاسنتر باشم بیاد بگه یکی گفته 5 یونیت میشه 250 کلا جوش میارم که کجا چنین چیزی میده که ما بدیم.

کم کمش 500-700 تومان ماهانه در میاد 5 یونیت.

یا حق

amirfateh
February 14th, 2013, 13:09
باسلام مجدد
مشکل شما در افرانت چی بود؟
ما 5-6 ماه هست کلو هستیم در افرانت مشکلی نداشتیم.
شاید پیگیری درستی برای رفع مشکل نداشتید؟
ما آفر خوبی می تونیم برای کولوکیشن به شما بدیم،
فقط الان مشکل شما کیس هاسی دسکتاپ هست که فضای زیادی از رک رو اشغال می کنه
شما حتما باید سرورها روی کیس های رک مونت 2 یو ببندید، مادربورد سرورها چیست؟
لطفا اطلاعات دقیق تری بدین تا بتونیم شما رو راهنمایی کنیم.

hostspace
February 14th, 2013, 20:16
شما همان کیس خانگیتون را ببینید از عرضی به 5 تقسیم کنید (چنین کیس هایی اگر دیتاسنتر پشتیبانی بکنه در رک ها (توسط سینی داخل رک) خوابونده میشه کیس به پهلو و میشه 5 یونیت.)

ببخشید ولی مادر بورد و پاور را رو چی نصب کرد؟ :-|

بعضی جاها دیدم که روی مادربرد ، قطعات رم و ... رو نصب می کنن و به یک پاور وصل میشه ! ( چون کیس فضای زیادی میگیره)

دوست عزیز شما با کامپیوتر خونگی نمیتونید کار هاستینگ بکنید
برای کار هاستینگ که دنبال سرور هستم برای خرید ، اما از کیس های عادی میخواستم برای گیم سرور استفاده کنم

شما حتما باید سرورها روی کیس های رک مونت 2 یو ببندید، مادربورد سرورها چیست؟
برای دریافت راهنمایی با شما تماس گرفته شد ، پاسخ ندادین

RoobinaServer
با شما تماس نگرفتم چون از تبیان نمیخوام :x

mobin96
February 15th, 2013, 00:20
دوست عزيز اگر بخاطر حرف هاي نمايندگان و خود پارس آفلاين كه ميگن پارس آفلاين فايروال سخت افزاري واسه سرور ها داره ميخواي بري ازش بگيري سخت در اشتباهي چون هيچ فايروالي وجود نداره و يه تيم كه اسمش رو گذاشتن noc نشستن مانيتور مي كنن از هر آي پي اي كه تعداد كانكشن ها و پكت هاي زيادي بياد از تو روتر بلاكش مي كنن،واسه اين حرفم حداقل در دو مورد تست انجام داديم و كاملا معلوم شد كه هيچ فايروالي وجود نداره چون اگه فايروال باشه همون لحظه جلوي پكت رو ميگيره نه ساعات يا دقايقي بعد كلا آي پي بلاك بشه.

dedserver
February 15th, 2013, 00:22
بهترین دیتاسنتر در ایران همون دیتاسنتر تبیان هست که اقای سجادیه از اونجا سرویس ارایه می دهند

hostspace
February 15th, 2013, 03:58
دوست عزيز اگر بخاطر حرف هاي نمايندگان و خود پارس آفلاين كه ميگن پارس آفلاين فايروال سخت افزاري واسه سرور ها داره ميخواي بري ازش بگيري سخت در اشتباهي چون هيچ فايروالي وجود نداره

بهترین دیتاسنتر در ایران همون دیتاسنتر تبیان هست که اقای سجادیه از اونجا سرویس ارایه می دهند

دیتاسنتر به صورت کلی تو 2 چیز خلاصه میشه ، پشتیبانی ، آپتایم
نظرات دوستان برای من محترمه اما دلایلی برای انتخابم دارم
عده ای از دوستان میگن افرانت خوبه : من از افرانت سرور داشتم و هر روز با مشکل جدید روبرو میشم . برای مثال مدتی بود که سرور از آی اس پی پیشگامان ، آسیا تک و مبین نت در دسترس نبود و حتی پینگ هم نمیشد
به دیتاسنتر زنگ میزدم و میگفتن باید از آی اس پی بررسی کنید و هیچ بررسی از سمت خودشون انجام نمیشد که با هزار بدبختی حلش کردم .

سپنتا رو هم نگاه کردم. پورت خیلی ضعیفی دارن

عده ای از دوستان هم تبیان رو پیشنهاد می کنن . در پاسخشون باید بگم که هاستینگ باید یک فضای رقابتی باشه تا مشتری بتونه با داشتن گزینه های بیشتر ، انتخاب کنه
جناب آقای سجادیه دارن به صورت گسترده از تبیان خدمات ارائه می دن. دیگه چه لزومی هست که منم از تبیان سرویس بدم ؟:x و از اونجایی که کمتر هاستینگی رو دیدم که از پارس آنلاین خدمات بده ، انتخاب این دیتاسنتر می تونه گزینه خوبی باشه.

RoobinaServer
February 15th, 2013, 10:28

عده ای از دوستان میگن افرانت خوبه : من از افرانت سرور داشتم و هر روز با مشکل جدید روبرو میشم . برای مثال مدتی بود که سرور از آی اس پی پیشگامان ، آسیا تک و مبین نت در دسترس نبود و حتی پینگ هم نمیشد
به دیتاسنتر زنگ میزدم و میگفتن باید از آی اس پی بررسی کنید و هیچ بررسی از سمت خودشون انجام نمیشد که با هزار بدبختی حلش کردم .

عده ای از دوستان هم تبیان رو پیشنهاد می کنن . در پاسخشون باید بگم که هاستینگ باید یک فضای رقابتی باشه تا مشتری بتونه با داشتن گزینه های بیشتر ، انتخاب کنه
جناب آقای سجادیه دارن به صورت گسترده از تبیان خدمات ارائه می دن. دیگه چه لزومی هست که منم از تبیان سرویس بدم ؟:x و از اونجایی که کمتر هاستینگی رو دیدم که از پارس آنلاین خدمات بده ، انتخاب این دیتاسنتر می تونه گزینه خوبی باشه.

با سلام

اسم شریفتونم نمیدونم :ی

نمیدونم چرا هی به ما ختم میشه یه بار هم تذکر دادید ها :-" X_X :ی

با شما تماس نگرفتم چون از تبیان نمیخوام

------------------

حرفتون کاملا درسته و من تایید میکنم.

فقط یادتون باشه به نظرم پارس آنلاین هم نباشید بهتره ...

الان یک جای دیگه که به صورت گسترده میده فراسو هست از پارس آنلاین.(+ فکر کنم mgp.co.ir)

دیتاسنتر اوریران را امتحان کردید ؟ اگر خواستید از آنجا مستقیم میتوانید بگیرید یا ارائه میشه. (فکر کنم بلاگ فا روی اور ایران میزبانی میشد. یه مدت میشنیدم :-?)

اینم اگر نشد بگید دیتاسنترهای دیگه را فکر کنم بگم به هتون البته اگر دوست داشتید اختیار خودتان دست خودتان هست ما فقط پیشنهاد میدیم به شما همین.

یا حق

mgp.co.ir
February 15th, 2013, 13:55
دوست عزيز اگر بخاطر حرف هاي نمايندگان و خود پارس آفلاين كه ميگن پارس آفلاين فايروال سخت افزاري واسه سرور ها داره ميخواي بري ازش بگيري سخت در اشتباهي چون هيچ فايروالي وجود نداره و يه تيم كه اسمش رو گذاشتن noc نشستن مانيتور مي كنن از هر آي پي اي كه تعداد كانكشن ها و پكت هاي زيادي بياد از تو روتر بلاكش مي كنن،واسه اين حرفم حداقل در دو مورد تست انجام داديم و كاملا معلوم شد كه هيچ فايروالي وجود نداره چون اگه فايروال باشه همون لحظه جلوي پكت رو ميگيره نه ساعات يا دقايقي بعد كلا آي پي بلاك بشه.

با سلام ;
چند روزی است به این تاپیک سر میزنم . پست های شما نظرم را جلب کرد. بیش از 3 بار قصد ارسال پاسخ داشتم اما به دلایلی از ارسال پاسخ خودداری کردم .
توجه : شرکت میزبان گستر پرداز ، نماینده شرکت پارسان لین ( پارس آنلاین ) نمی باشد.
اضافه کردن فایروال و رول برای هر سرور ،هزینه جداگانه دارد .
وب سایت : PNDC (http://www.pndc.ir/farsi/colocation.htm)
Dedicated Firewall
Automatic Update IPS
10 *** Sessions
قیمت 150 هزار تومان ، (فقط 10 رول ) و ( 10 وی پی ان کانکشن )
آیا تا به امروز سرور های شما در دیتاسنتر های خارجی زیر حملات داس /دی داس قرار گرفته است ؟ ایا 12 ساعت با پهنای باند 3 گیگ بیت بر روی سرور شما از سورس های مختلف مورد حملات قرار گرفته اید ؟ و دیتاسنتر همکاری نکند
فایروال یک سخت افزار است و هوشمند نیست مگر این که شرط اضافه کنید ، اضافه کردن شرط = درگیر شدن فایروال
تا امروز شده دیتاسنتر های دیگر ; ساعت ظهر12 ، 3 بامداد ،5 بامداد ، و ... با دفتر تماس حاصل نمایید و از شما خواهش کنند تا نسبت به رفع مشکلی که شما هیچ وقت متوجه نبودید همکاری کنید ؟
تا به امروز شده ، پالیسی های مختلف که برای دفع حملات سرور شما ، که وجود دارد به صورت رایگان اضافه کنند .
و 100 ها ایا دیگر وجود دارد .
شایان ذکز است در حال حاضر از : افرانت ، پارس آنلاین ، سروش رسانه خدمات کلوکیت داریم . و ترک دیتاسنتر تراشه !

همکار محترم ، بسیار خرسندم که قبل از عقد قرارداد ، تاپیک ایجاد نمودید .
اصلا مهم نیست شرکت های مختلف با کدام دیتاسنتر قرارداد دارند و بازار در دست کدام شرکت است .
MGP، گروه محترم روبینا سرور ، فراسو و 100 های شرکت دیگر فردا روزی; به دیتاسنتر های ایرانی نقل مکان می کنند و رقیب شما خواهند بود ؟ خیر ! ، فقط و فقط کیفیت برای مشتری مهم است.

در مورد مشاوره سخت افزاری نیز در خدمت شما هستیم .
02517742000
داخلی : 125

موفق باشید

hostspace
February 15th, 2013, 14:33
دیتاسنتر اوریران را امتحان کردید ؟
هزینه هر 100 گیگابایت ترافیک اضافی 700000 ریال است.
هزینه هر 1 مگابیت پهنای باند اختصاصی ماهیانه 4000000 ریال است

خودم با ADSL بخوام شبکه رو تامین کنم برام ارزون تر تموم میشه :d