PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایران پیج تعطیل شد

kamkar
February 12th, 2013, 00:48
حرفی ندارم بزنم.
تحویل شما:

Untitled Document (http://iranpage.net/)

11361

babelirani
February 12th, 2013, 00:51
با سلام

کاش این کارو نمیکردن

با اینکه مطمئنن براشون مشکلی حادی پیش اومده ولی کاش ادامه میدادن

Mr.Bijan SQL
February 12th, 2013, 00:55
درود

حیف شد!

parsianweb
February 12th, 2013, 00:56
و قصه همچنان ادامه دارد ...

CloudSupport.ir
February 12th, 2013, 01:11
متاسفم برای شنیدن این.

ما از ایران پیج پنل sms داریم.

alikhkh
February 12th, 2013, 01:16
متاسفم برای شنیدن این.

ما از ایران پیج پنل sms داریم.

مشکلی برای پنل های اس ام اس شون به وجود نیومده دوست عزیز

alione
February 12th, 2013, 01:20
با سلام

کاش این کارو نمیکردن

با اینکه مطمئنن براشون مشکلی حادی پیش اومده ولی کاش ادامه میدادن

مشکلشون چی بود دقیقا ؟!

alikhkh
February 12th, 2013, 01:25
مشکلشون چی بود دقیقا ؟!

بنا به گفته خودشون :

متاسفانه در روز 1/10/2013 ساعت 23 به وقت ایران سرور میزبانی دچار اشکال گردید و هارد اصلی و هارد بک آپ هر دو آسیب جدی دیدند و طبق نظر دیتاسنتر تنها با فرمت کردن دوباره قابل استفاده بودند ، از این رو به دلیل این مشکل بسیار بزرگ دیگر قادر به ارائه سرویس دهی به مشترکین محترم نیستیم

tizparvaz
February 12th, 2013, 01:27
#-o
لعنت به این وضع دلار

m2n
February 12th, 2013, 01:44
وقتی مدیران این ریسک رو می کنن که هارد بک آپ از همون سرور قرار میدن مبحث ارز فقط بهانه هست.

alione
February 12th, 2013, 01:48
متاسفانه در روز 1/10/2013 ساعت 23 به وقت ایران سرور میزبانی دچار اشکال گردید و هارد اصلی و هارد بک آپ هر دو آسیب جدی دیدند و طبق نظر دیتاسنتر تنها با فرمت کردن دوباره قابل استفاده بودند ، از این رو به دلیل این مشکل بسیار بزرگ دیگر قادر به ارائه سرویس دهی به مشترکین محترم نیستیم
وا مگه میشه همچین اتفاقی ؟!!
بابا با این وضع دلار همه چی اتفاق میفته ؟
اما جدا همچین اتفاقی امکانش هست بیوفته ؟

END
February 12th, 2013, 01:48
وقتی مدیران این ریسک رو می کنن که هارد بک آپ از همون سرور قرار میدن مبحث ارز فقط بهانه هست.

دوست عزیز همونطور که میبینید بک آپ دادن دست ملت ، کامل بخونید خواهشا !

ToooPDL
February 12th, 2013, 07:02
دلار بالا میره ، بنزین گرون میشه
دلار بالا میره ، ماشین گرون میشه
دلار بالا میره ، همه چی گرون میره

فقط
دلار بالا میره ، هاست و سرور و طراحی هِی ارزون میشه !

مشکل اینجاست .

haftsepehr
February 12th, 2013, 08:46
بالاخره اینجا ایران است و این مشگلات هم شده جزوی از زندگی ما تحریم و دلار و ...
باید یرای هر مشگلی راه حلی پیدا کرد

amk
February 20th, 2013, 12:59
تا الان کسی تونسته پولشو از اینا پس بگیره ؟

جالبه که مدیر ایران پیج اکانت فیسبوکش رو هم دی اکتیو کرده :-|

TARIMEHR
February 20th, 2013, 13:05
تا جایی که خبر دارم مهلت خواستن برای بازگشت وجه

madvps
February 20th, 2013, 13:45
قبل از هر چیزی اول لعنت به خود ما ! بعد اون واقعا متاسفیم که داریم هر روز خبرهای ناخوشایند از بسته شدن عضوی از جامعه هاستینگ مون رو میشنویم!

amk
February 20th, 2013, 14:41
تا جایی که خبر دارم مهلت خواستن برای بازگشت وجه

درسته اما من بهشون ایمیل زدم حتی جواب ندادن که بررسی میکنن و ...

تازه من تو سیستم 13 تومن اعتبار داشتم و دیروز یکی از فاکتورامو بدون اطلاع و اجازه من با اون اعتبار پرداخت کردن در صورتیکه خودشون گفتن سرور مجازی رو تا آخر فوریه ارائه میدن.

به هر حال امیدوارم زودتر جواب بدن.

ehsan_296
February 20th, 2013, 16:11
خدا خیرش نده ؟

دیسکمو می گم :)

متاسفم دیگه برای این زمونه

amk
March 11th, 2013, 14:02
طبق اطلاعیه شماره 1 که تو Untitled Document (http://www.iranpage.net/) منتشر شده تا دو روز پیش مسئولین ایران پیج میبایست وجه مشترکین رو برگشت میزدند که اینطور نشده.

11825

تقاضا دارم هر چی سریعتر به این موضوع رسیدگی کنند در غیراینصورت این مورد رو از طریق خود بانک پارسیان و پلیس فتا پیگیری خواهم کرد.

موفق باشید
امیر

Web4
January 16th, 2014, 07:36
دوست عزیز همونطور که میبینید بک آپ دادن دست ملت ، کامل بخونید خواهشا !

هر چند تایپک قدیمی هست. ولی کدوم بک اپ ؟؟؟ گفتن بک اپی نیست , بعدشم یک بک اپ دادن دیتابیس نداشت !

Web4
January 16th, 2014, 11:01
خب یک سرور بگیرند مجدد بک آپ هارو ریستور کنند به جای بازگشت دادن وجه پول سرور بدند.

چند وقت پیش این اتفاق افتاد . نمیدونم دانششو نداشتن یا نمیخواستن یا نمیشد ولی در کل بک اپ درست با دیتابیس به ما ندادن .

Alireza-SS
January 16th, 2014, 11:04
پس چطور بود که بک آپ ما با دیتابیس بود و کار میکرد !؟

بنده امسال باز ازشون سرویس گرفتم ولی اینبار سرور مجازی ، برخوردشون هم خوب هست.

ضمنا هیچ هاستینگی بک آپ تحویل دادن رو 100 درصد قبول نمی کنه ولی با این حال پشتیبان گیری انجام میده

شما نیز اگر تا حالا یک بار یک سرور مجازی از نزدیک دیده بودید متوجه می شدید که بک آپ گرفتن بلد یا غیر بلد بودن نداره ، یک گزینه داره میزنید و انجام میشه ! :))

Web4
January 16th, 2014, 11:14
پس چطور بود که بک آپ ما با دیتابیس بود و کار میکرد !؟

بنده امسال باز ازشون سرویس گرفتم ولی اینبار سرور مجازی ، برخوردشون هم خوب هست.

ضمنا هیچ هاستینگی بک آپ تحویل دادن رو 100 درصد قبول نمی کنه ولی با این حال پشتیبان گیری انجام میده

شما نیز اگر تا حالا یک بار یک سرور مجازی از نزدیک دیده بودید متوجه می شدید که بک آپ گرفتن بلد یا غیر بلد بودن نداره ، یک گزینه داره میزنید و انجام میشه ! :))

مدرک میخوای ؟
اتمام سرویس دهی ایران پیچ (http://www.vbiran.ir/thread51342.html)

خلاصه زحمات ما را به هدر دادن .

بنده الان اگه بگن رایگان سرویس میدن ازشون نمیگیرم :71:

شما نیز اگر تا حالا یک بار یک سرور مجازی از نزدیک دیده بودید متوجه می شدید که بک آپ گرفتن بلد یا غیر بلد بودن نداره

سرور مجازیاز نزدیک دیده باشم ؟ :|

Alireza-SS
January 16th, 2014, 11:34
مدرک میخوای ؟
اتمام سرویس دهی ایران پیچ (http://www.vbiran.ir/thread51342.html)

خلاصه زحمات ما را به هدر دادن .

بنده الان اگه بگن رایگان سرویس میدن ازشون نمیگیرم :71:

شما نیز اگر تا حالا یک بار یک سرور مجازی از نزدیک دیده بودید متوجه می شدید که بک آپ گرفتن بلد یا غیر بلد بودن نداره

سرور مجازیاز نزدیک دیده باشم ؟ :|

تایپیک زیاد بود نخوندم فقط یک نکته واسه شما که سایت اسکریپت دارید :d

اگر تا به حال روت whm را دیده باشید گزینه ای ندارد که بک آپ بگیر ولی بک آپ دیتابیس را نگیر !

یه زمانی دانش فنی ملاک زدن سایت اسکریپت بود ولی الان شده بچه بازی :65:

Web4
January 16th, 2014, 11:46
تایپیک زیاد بود نخوندم فقط یک نکته واسه شما که سایت اسکریپت دارید :d

اگر تا به حال روت whm را دیده باشید گزینه ای ندارد که بک آپ بگیر ولی بک آپ دیتابیس را نگیر !

یه زمانی دانش فنی ملاک زدن سایت اسکریپت بود ولی الان .... :-"

نه ! بخوان قشنگ بخوان ببینی که چه بک اپی دادن !

در زمینه بک اپ گیری هم میشه فول بک اپ بدی | میشه فقط فایل های public_html را زیپ کنی بدی به طرف | میشه فقط از دیتابیس بک اپ بگیری #:-S

بنده در زمینه هاستینگ ادعا نکردم بعدشم از کی ملاک شده طرف سایت اسکریپت میخواد بزنه باید دانش هاستینگ و سرور داشته باشه اونی که هاستینگ میزنه باید دانشش رو داشته باشه و نه قصدش این باشه فقط بفروشه !

در مورد سایتم هم , هم دانشش رو دارم و توانایی مدیریتش ( هرچند مربوط به خودم هست )

دوست داشتی پیام خصوصی بده تا فعالیت خودم در زمینه کد نویسی و طراحی در پیام خصوصی بهت بدم .

موفق باشید .

در ضمن دلیلی نداره این تایپک قدیمی رو ادامه بدیم چون ادامه این تایپک دیگه واسه من دیتابیس نمیشه ! و فقط وقتم رو تلف کردم .

mad-adwords
January 16th, 2014, 11:53
اطلاعیه ای نیست باهشون صحبت کردن گفتن مشکلی برای خدمات دهی ندارند و این تاپیک قدیمی هست به گفته خودش هست و سایت فعال هست

isoroush
January 16th, 2014, 11:56
سلام صبح بخیر !

نکته جالب اینه که تبلیغ ما همینک در صفحه آمار وبگذر ( جایگاه دوم ) با روزانه 100 هزار بازدید هست ولی ترافیک ورودی ( در این یک ساعت ) به اندازه این تایپیک نبوده !

جا داره تشکر کنم از دوستان و مسئولیین !

شما جناب xscript از ما هاست رایگان داشتید اگر خاطرتون باشه !

ضمنا ، مشکل اینجاست که از حدود 770 مشتری هاست و سرور مجازی که در سال گذشته همین موقع ما رو ترک کردن فقط 18 تا 20 تاشون بک آپ ها مشکل داشت.

ضمنا هیچ هاستینگی بک آپ را 100 درصد تضمین نمی دهد چرا که اگر قرار بر این باشد روزانه بک آپ های کلیه مشتریان ریستور شود در سرور دیگر و ببینند بک آپ سالمه یا خیر هزینه هاست 100 مگ می شود 200 هزار تومان !

بک آپ خودکار گرفته می شود و هر هاستینگی بروید نوشته اند بک آپ گیری انجام می شود ولی رفع مسئولیت کرده اند.

موفق باشید

vp_server
January 16th, 2014, 12:00
تایپیک بسته شد