PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی رايگان سايت فروش شارژ به صورت تاپ آپ

samansystems
February 11th, 2013, 23:20
با سلام
تصميم داريم برای تعدادی از دوستان (تعداد 10 نفر اولی که در اين تاپيک اعلام کنن) سايت فروش شارژ به صورت تاپ آپ رو راه اندازی کنيم.
اين پروژه يکی از پروژه های شرکت سامان سيستم هستش که قرار هستش طی روزهای آينده راه اندازی بشه.
در مرحله اول اسکريپت اينکار نوشته شده و اين آمادگی وجود داره تا برای دوستانی که مايل باشن راه اندازی بشه.
روی اسکريپت درگاه زرين پال و پارسيان فعال هستش و شما ميتونيد هر دو اونها رو فعال کنيد.
بنابراين از دوستانی که مايل هستند اين سرويس براشون راه اندازی بشه دعوت ميکنيم اطلاعات کنترل پنل هاست خودشون رو برای من پيام خصوصی کنن تا اين اسکريپت روی سايت خودشون نصب بشه.

parsianweb
February 12th, 2013, 00:57
دمو رو لطف کنید آقای امیری

alione
February 12th, 2013, 01:23
با سلام
تصميم داريم برای تعدادی از دوستان (تعداد 10 نفر اولی که در اين تاپيک اعلام کنن) سايت فروش شارژ به صورت تاپ آپ رو راه اندازی کنيم.
اين پروژه يکی از پروژه های شرکت سامان سيستم هستش که قرار هستش طی روزهای آينده راه اندازی بشه.
در مرحله اول اسکريپت اينکار نوشته شده و اين آمادگی وجود داره تا برای دوستانی که مايل باشن راه اندازی بشه.
روی اسکريپت درگاه زرين پال و پارسيان فعال هستش و شما ميتونيد هر دو اونها رو فعال کنيد.
بنابراين از دوستانی که مايل هستند اين سرويس براشون راه اندازی بشه دعوت ميکنيم اطلاعات کنترل پنل هاست خودشون رو برای من پيام خصوصی کنن تا اين اسکريپت روی سايت خودشون نصب بشه.

میشه دمو و شرایط رو هم بگید ممنون

samansystems
February 12th, 2013, 09:51
دمو بزودی روی آدرس زير در دسترس خواهد بود:

http://www.0936.ir

پروژه جديدی هستش از شرکت سامان سيستم که تا پايان هفته راه اندازی ميشه. مثل بقيه پروژه های شرکت قيمت شارژ بر اساس گردش حساب (در بازه زمانی مشخص) مشخص ميشه.
سود اينکار هم بين نيم درصد تا 2.5% خواهد بود.

parsa7
February 12th, 2013, 09:58
تهیه شارژ ها به عهده شماست ؟در کل چیزی شبیه رایانمهر هست ؟یعنی ما به عنوان نمایندگی شما کار می کنیم ؟نیاز نیست مبلغ اولیه ای پرداخت کنیم ؟ ممنون

samansystems
February 12th, 2013, 10:29
تهیه شارژ ها به عهده شماست ؟در کل چیزی شبیه رایانمهر هست ؟یعنی ما به عنوان نمایندگی شما کار می کنیم ؟نیاز نیست مبلغ اولیه ای پرداخت کنیم ؟ ممنون

شارژی قرار نيست تهيه بشه.
نرم افزار سايت شما (نرم افزای که براتون نصب ميشه) با وبسرويس به سايت اصلی متصل ميشه و درخواست شارژ شماره ای که ارسال بشه رو دريافت ميکنه و به صورت آنلاين شماره مورد نظر رو شارژ ميکنه.
چيزی شبيه به سايت رد ريسلر (که در اون دامنه ملی ثبت ميشه)
حساب شما به عنوان فروشنده بايد در زمان درخواست موجودی داشته باشه. (هيچ محدوديتی وجود نداره و شما هر چقدر که صلاح بدونيد ميتونيد حسابتون رو شارژ نگه داريد.)

parsa7
February 12th, 2013, 10:38
اهان.ببینید من درست متوجه شدم ؟ از طریق دامنه من و اسکریپتی که شما نصب می کنید خریدار با انتخاب شارژ به درگاه های شما متصل میشه و بعد از پرداخت سیم کارتش شارژ میشه. البته برای شارژ حسابم نیاز نیست مبلغی پرداخت کنم.هرچقدر که نیاز داشته باشم از طریق شما شارژ میکنم. و به ازاء هر 100000 تومان فروش حدود 500 تا 2500 تومن سود به من تعلق میگیره.

samansystems
February 12th, 2013, 10:57
اهان.ببینید من درست متوجه شدم ؟ از طریق دامنه من و اسکریپتی که شما نصب می کنید خریدار با انتخاب شارژ به درگاه های شما متصل میشه و بعد از پرداخت سیم کارتش شارژ میشه. البته برای شارژ حسابم نیاز نیست مبلغی پرداخت کنم.هرچقدر که نیاز داشته باشم از طریق شما شارژ میکنم. و به ازاء هر 100000 تومان فروش حدود 500 تا 2500 تومن سود به من تعلق میگیره.

نه اشتباه متوجه شديد :103:
اسکرپيت روی سايت شما نصب ميشه.
مشتری شما مياد تو سايت شما خريد ميکنه و پول رو از هر روشی که شما براش قرار داده باشيد (هر درگاه بانکی ای که روی سايـتتون باشه) پرداخت ميکنه.
پول هم به حساب شما مياد. (تو فرايند پول گرفتن ما هيچ نقشی رو بر عهده نداريم)

بعد از پرداخت پول و برگشت کاربر به سايت شما به وبسرويس اين پروژه يک درخواست ارسال ميشه که فلان شماره رو اينقدر شارژ کن. پول از موجودی شما در سايت اين پروژه کسر ميشه و شماره شارژ ميشه.
دوستانی که با سايت رد ريسلر و سامانه آی آر ساده پرداز کار کرده باشن با عملکرد اين پروژه هم ميـتونن به راحتی آشنائی پيدا کنن.

sardarn
February 12th, 2013, 11:11
سلام
من می خواستم.می شه اسکریپت بدید خودم نصب کنم؟

parsa7
February 12th, 2013, 11:15
بله الان متوجه شدم.اما در مورد سود کار به همون شکل هست که گفتم ؟برای مثال یک شارژ 1000 تومنی رو به چه قیمتی به من میدید ؟

samansystems
February 12th, 2013, 11:18
سلام
من می خواستم.می شه اسکریپت بدید خودم نصب کنم؟

بزودی اسکريپت به صورت رايگان منتشر ميشه و ميتونيد روی سايت خودتون نصب کنيد.
فعلا عمليات نصب توسط ما انجام ميشه.

بله الان متوجه شدم.اما در مورد سود کار به همون شکل هست که گفتم ؟برای مثال یک شارژ 1000 تومنی رو به چه قیمتی به من میدید ؟
سود فروش شارژ بين نيم درصد تا 2.5% هستش. يعنی تو بهترين حالت شما از يک شارژ 1000 تومانی 25 تومان سود ميکنيد.

parsa7
February 12th, 2013, 11:28
این سیستم قابلیت انتخاب شارژ معمولی یا شگفت انگیز رو داره ؟

samansystems
February 12th, 2013, 11:51
بله، قابليت شارژ معمولی و شگفت انگيز، شارژ وايمکس، پرداخت صورت حساب ايرانسل و همچنين شارژ همراه اول رو داره.

parsa7
February 12th, 2013, 12:13
پس لطفا اسم من هم توی لیست بزارید تا هاست رو اماده کنم.ممنون

samansystems
February 12th, 2013, 12:15
اطلاعات رو ارسال کنيد.
تا الان اطلاعات 3 هاست دريافت شده و انشالا تا پايان هفته نصب ميشه.

reza10wert
March 12th, 2014, 17:43
هنوز این سیستم فعال هست ؟

rabis
March 13th, 2014, 13:28
اقا اگه هنوز هست من میخوام

Dr.Oxygen
March 13th, 2014, 13:36
درود ،
ببخشید اینجا این سوال رو مطرح میکنم ، اما خب این سوالی هست که ذهن بنده رو مشغول کرده و گفتم بپرسم . ( بازم اگر جای مناسبی نیست عذرخواهی میکنم .)
در حال حاضر کاربری که میتونه از طریق خوده وبسایت های همراه اول ، ایرانسل و ... ، وبسایت های بانک ها و دو سایت فروش شارژ معروف ( دلیل معروف شدن هم بخاطر این بود که جزو اولین ها بودند ) خرید کنه .
چرا بنده به طور مثال بیام تمرکزم رو بذارم روی فروش شارژی که هم سود پایینی داره و هم مشتری دیگه وجود نداره !
خود شما ترجیح میدین از طریق گوشیتون با تنها شماره گیری #733* و یا با استفاده از پنل بانکداری اینترنتی بانکتون شارژ رو خریداری کنید و یا از سایت های واسطه که قارچ مانند درحال رشد هستن خرید کنید ؟!
خوش حال میشم بفهمم سیاست سامان پردازش کیش برای برنامه نویسی این سرویس که طبق توضیحات بالا از نظر بنده کاری بیهوده بوده رو توضیح بدید .
با احترام .