PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست از ایران

afrateam
January 24th, 2010, 19:30
سلام سلام

القصه:
تو هنرستان ما تازگیا اینترنت رو رو به راه کردن و میشه با سیستم های توی کارگاه به اینترنت وصل شد
اما یه مشکل وجود داره
اینکه فقط به سرور های داخل ایران میشه وصل شد.. یعنی سایت هایی که سروراشون داخل ایران نیست رو نمیشه باز کرد
حالا نیاز به 10 مگابایت هاست داخل ایران دارم که یه پی اچ پی پروکــ ـ ــسی روش نصب کنم و تو مدرسه با کمک اون سایت هایی که سرورشون داخل ایران نیست رو ببینم

لطفا قیمت هاتونو برای 10 مگ هاست لینوکس داخل ایران + 500 مگ یا 1 گیگ پهنای باند بدین

ممنون

bijans
January 24th, 2010, 19:53
برای همچین سایتایی به پهنای باند بیشتر از اینا نیازه!

afrateam
January 24th, 2010, 20:04
فقط برای استفاده خودم میخوام
در روز یک ساعت باهاش وبگردی میکنم
اگه این یکساعت نصفش صرف خوندن صفحات و نصفش صرف لود شدن صفحات با سرعت 20 کیلوبایت بشه 1 گیگ پهنای باند کافیه

arak-soft
January 24th, 2010, 20:17
سلام سلام

القصه:
تو هنرستان ما تازگیا اینترنت رو رو به راه کردن و میشه با سیستم های توی کارگاه به اینترنت وصل شد
اما یه مشکل وجود داره
اینکه فقط به سرور های داخل ایران میشه وصل شد.. یعنی سایت هایی که سروراشون داخل ایران نیست رو نمیشه باز کرد
حالا نیاز به 10 مگابایت هاست داخل ایران دارم که یه پی اچ پی پروکــ ـ ــسی روش نصب کنم و تو مدرسه با کمک اون سایت هایی که سرورشون داخل ایران نیست رو ببینم

لطفا قیمت هاتونو برای 10 مگ هاست لینوکس داخل ایران + 500 مگ یا 1 گیگ پهنای باند بدین

ممنون

با سلام
عزیز اینی که شما میگی اینترنت نیست اینترانت هست :">
ما هم تو هنرستان خودمون اینطوری شده هیچ راهی نداره فعلا اگر راهی پیدا کردیم حتما بهت میگم :(

afrateam
January 24th, 2010, 20:27
خب وقتی میشه به سرور های ایرانی دسترسی داشت
و میشه با سرور های ایرانی به سرور های خارجی دسترسی داشت
یعنی با نصب یه "اسمش رو نبر بشکن" روی سرور ایرانی میشه از داخل هنرستان وبگردی کرد

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

حداقل از نظر منطقی که این کار عملی هست..

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

lianteam
January 24th, 2010, 23:12
خب وقتی میشه به سرور های ایرانی دسترسی داشت
و میشه با سرور های ایرانی به سرور های خارجی دسترسی داشت
یعنی با نصب یه "اسمش رو نبر بشکن" روی سرور ایرانی میشه از داخل هنرستان وبگردی کرد

---------- post added at 08:27 pm ---------- previous post was at 08:23 pm ----------

---------- post added at 08:27 pm ---------- previous post was at 08:27 pm ----------

عزیز اگه منطقی نبود اصلا این آقا مطرح نمیکرد.
چقدر فکر کردی تو!!!!! تنها یا یا کسی کمک کرد؟:70::39:

afrateam
January 25th, 2010, 01:00
جان ؟ فکر کنم خط رو خط شده !

---------- Post added 10-01-25 at 01:00 AM ---------- Previous post was 10-01-24 at 11:21 PM ----------

بیا بالا

delta
January 25th, 2010, 01:25
مگر زدند سایتهای خارجی رو اسمشو نبر کردند که میخوای باهاش باز کنی؟ خوب عزیز اگر واقعا اینطوری فکر میکنی یک اسمش رو نبر سایت روش تست کن اگر جواب داد بعد بیا بگیر که البته منم فکر کنم بشو نیست این کار.چون اینا در واقع یکجور شبکه ملی هست نه اینترنت!

Veria
January 25th, 2010, 03:14
شما یه سایت رو که سرورش داخل ایرانه تست کن. اگه باز کرد او روش تون هم جواب میده.

afrateam
January 25th, 2010, 11:49
خب تست کردم.. سایت هایی که سرورشون داخل ایرانه باز میشه
لزوما سایت های دولتی و خاص نیست
مثلا سایت l4i.com که سرورش داخل ایرانه رو باز میکنه
اما سایت خودمو که امریکا هست رو باز نمیکنه
پینگ هم برای سایت های خارجی نمیده

Veria
January 25th, 2010, 13:44
اگه خونه adsl دارید رو کامپیوتر خونه یه وی پی ان راه بندازید و...

afrateam
January 25th, 2010, 15:18
سرعت خیلی نمیاد پایین ؟
با چه نرم افزاری وی پی ان سرور روی سیستمم راه بندازم ؟؟
ترجیحا اسم + آموزش
ممنون

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:17 PM ----------

در ضمن همچنان خریدار هاست ایران هم هستم ...

afrateam
February 5th, 2010, 16:53
دیگه نیازی ندارم..
با ccproxy تونستم کاری که میخواستمو انجام بدم
الان هم لپتاپ اینترنت داره و هم از مدرسه به اینترنت دسترسی دارم