PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرورهای Xlhost زیر قیمت

ataomega
February 27th, 2009, 11:05
سلام به همه دوستان.

همه کسانی که قصد خرید سرور از دیتاسنتر XLhost دارن، (بنده خودم شخصا از این دیتاسنتر سرویس می گیرم) هر سروری رو که بخوان می تونن از طریق ما سفارش بدن تا با همون مشخصات ولی زیر قیمت xlhost بهشون بدیم یا با همون قیمت ولی با مشخصات بالاتر مثلا به جای پورت 10، پورت 100 و به جای هارد 80 هارد 160 بگیرن.

سرور پیشنهادی :
Core 2 Quad Q6600
4GB DDR2 RAM
2x 500 Gb hard
3 TB Bandwidth
ماهانه 120000 تومان

Nikan
February 27th, 2009, 16:44
سلام

این پیشنهاد شما با پورت 100 هست یا 10 ؟

با تشکر

Soheil Extreme
February 27th, 2009, 20:05
دوست گرامی تا انجایی که بنده اطلاع دارم پورت 100مگابایت می باشد

1eng.ir
February 28th, 2009, 02:22
سلام به همه دوستان.

همه کسانی که قصد خرید سرور از دیتاسنتر xlhost دارن، (بنده خودم شخصا از این دیتاسنتر سرویس می گیرم) هر سروری رو که بخوان می تونن از طریق ما سفارش بدن تا با همون مشخصات ولی زیر قیمت xlhost بهشون بدیم یا با همون قیمت ولی با مشخصات بالاتر مثلا به جای پورت 10، پورت 100 و به جای هارد 80 هارد 160 بگیرن.

سرور پیشنهادی :
Core 2 quad q6600
4gb ddr2 ram
2x 500 gb hard
3 tb bandwidth
ماهانه 120000 تومان
دلیل اینکه به شما قیمت پایین تر میدن چیه ؟؟؟

Vahid
February 28th, 2009, 08:37
شاید سرور رو خریدند و حالا خودشون میخواند بفروشند

Soheil Extreme
February 28th, 2009, 08:41

دوست عزیز ایشون سرورهای بسیار زیادی از این دیتا سنتر برای دوستاشون خریداری کردند و به همین دلیل به خاطر رابطه های که با دیتا سنتر داره ارزونتر خریداری میکنند.تازه گرفتیم ایشون فردا تو سایت تبلیغ بزاره فروش رایگان سرور شما باز هم باید بگید چرا داری رایگان میفروشید؟
البته محمدجان من خیلی دوستت دارم ولی نحوه سوال پرسیدن خیلی مهمه که رعایت نکردی

ataomega
February 28th, 2009, 11:40
سلام دوستان.
بازم معذرت می خوام یادم رفته بود تو این تاپیک مشترک بشم.

سلام

این پیشنهاد شما با پورت 100 هست یا 10 ؟

با تشکر
پورت 100 مگ هست.

شاید سرور رو خریدند و حالا خودشون میخواند بفروشند

دوست عزیز ایشون سرورهای بسیار زیادی از این دیتا سنتر برای دوستاشون خریداری کردند و به همین دلیل به خاطر رابطه های که با دیتا سنتر داره ارزونتر خریداری میکنند.تازه گرفتیم ایشون فردا تو سایت تبلیغ بزاره فروش رایگان سرور شما باز هم باید بگید چرا داری رایگان میفروشید؟
البته محمدجان من خیلی دوستت دارم ولی نحوه سوال پرسیدن خیلی مهمه که رعایت نکردی
خوب سهیل جان حواب سوال مدیر رو دادند. و همچنین آقایی که پرسیده بودند چرا قیمت پایین هست. در این مورد که مدیر عزیز گفتند خودم تهیه کردم می خوام بفروشم نه به هیج عنوان این طور نیست اصلا این کار درست نیست.
اون سرور رو مشخصاتشو به عنوان مثال گذاشتم. چه اون سرور چه سرورهای دیگه هر تعداد با هر مشخصات بخواهید بنده در خدمتم.

Nikan
March 1st, 2009, 00:37
سلام

شرمنده من سوال می پرسم. آیا شما نماینده Xlhost هستید ؟ یا صرفا از آنها خرید می کنید ؟

با تشکر

Vahid
March 1st, 2009, 07:53
تا جایی که من میدنم مرتضی alborzhosting نمایندگی xl هست

Sajad
March 1st, 2009, 08:22
قیمت که عالی هستش تقریباً اما در مورد lxhost بیشتر توضیح بدید!

Soheil Extreme
March 1st, 2009, 08:58
قیمت که عالی هستش تقریباً اما در مورد lxhost بیشتر توضیح بدید!

بهتره قبل از زدن پست یه جستجو در سایت انجام دهید بفرمایید:
http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=269&highlight=%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C+xlhost

Vahid
March 1st, 2009, 19:44
در چه موردیش شما سوال دارید؟

Sajad
March 1st, 2009, 22:50
در چه موردیش شما سوال دارید؟
ساپورت و کیفیت و یه توضیح کلی به زبون فارسی
ارزش کار کردن دارن؟ با ایرونیا مشکل دارن و این حرفا... توضیح کامل...

Sajad
March 1st, 2009, 22:54
بهتره قبل از زدن پست یه جستجو در سایت انجام دهید بفرمایید:
http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=269&highlight=%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C+xlhost

دوست عزیز اگه با جستجو به نتیجه رسیده بودم اینجا نمیپرسیدم. در ضمن اون خود lxhost هست این یه نفر هست که برامون ارزون میگیره... امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

Soheil Extreme
March 1st, 2009, 23:01
دوست عزیز اگه با جستجو به نتیجه رسیده بودم اینجا نمیپرسیدم. در ضمن اون خود lxhost هست این یه نفر هست که برامون ارزون میگیره... امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

دوست عزیز نام دیتا سنتر Xlhost است نه lxhost

Vahid
March 2nd, 2009, 08:15
ميتوني از محمد درست اطلاعاتشو بگيري
يوزر persian.developer

ataomega
March 2nd, 2009, 23:12
سلام. شرمنده دیر رسیدم.

بله اسم دیتاسنتر xlhost هست. باید عرض کنم نه تنها ما بلکه هیچ کسی نماینده xlhost نیست چون xlhost به کسی به هیچ عنوان نمایندگی نمی ده هر کی می گه نماینده xlhost هست ، از خود xlhost بپرسید تکذیب می کنند. http://www.xlhost.com/faq.php#sales7
به خودشون هم می تونین ایمیل بزنین بپرسین

ataomega
March 2nd, 2009, 23:12
سلام. شرمنده دیر رسیدم.

بله اسم دیتاسنتر xlhost هست. باید عرض کنم نه تنها ما بلکه هیچ کسی نماینده xlhost نیست چون xlhost به کسی به هیچ عنوان نمایندگی نمی ده هر کی می گه نماینده xlhost هست ، از خود xlhost بپرسید تکذیب می کنند. http://www.xlhost.com/faq.php#sales7
به خودشون هم می تونین ایمیل بزنین بپرسین

Sajad
March 3rd, 2009, 00:12
سرور پیشنهادی :
Core 2 Quad Q6600
4GB DDR2 RAM
2x 500 Gb hard
3 TB Bandwidth
ماهانه 120000 تومان
1- تعداد آیپی چند تاست؟
2- اگه رم رو بکنیم 8گیگ چند؟ اگه بکنیم 16گیگ چطور؟
3- دیتاسنتر در کدوم کشوره؟
4- یه چند تا آی پی سرورهایی که روی این دیتاسنتر هستن رو بدید
5- روی این سرور چند تا vps میشه ساخت که به cpu فشار نیاد؟

WGB
March 3rd, 2009, 03:30
تا جایی که من میدنم مرتضی alborzhosting نمایندگی xl هست

تا جایی که من میدونم خود xl اعلام کرده که هیچ کدوم از مشتری هاش حق اعلام نمایندگی ندارند

Vahid
March 3rd, 2009, 08:59
alborzgostar@ee.net
بیخودی که ایمیل نمیدوند رو دامین دیتا سنتر بهشون
منم اعلام 100 نکردم گفتم تا جایی که من میدونم

Sajad
March 3rd, 2009, 09:53
1- تعداد آیپی چند تاست؟
2- اگه رم رو بکنیم 8گیگ چند؟ اگه بکنیم 16گیگ چطور؟
3- دیتاسنتر در کدوم کشوره؟
4- یه چند تا آی پی سرورهایی که روی این دیتاسنتر هستن رو بدید
5- روی این سرور چند تا vps میشه ساخت که به cpu فشار نیاد؟

پیلیز هلپ می!!!!!

ataomega
March 3rd, 2009, 17:40
پیلیز هلپ می!!!!!

5 تا آی پی
دیتاسنتر آمریکا
حداکثر رم برای این سرور 4 گیگ هست. واسه 8 یا 16 گیگ سرورهای دیگه ای داریم
در مورد تعداد وی پی اس روی سرور نمی شه گفت بستگی به محدودیت هایی داره که واسه هر وی پی اس می زارین.
در مورد اینکه می گین چند تا آی پی از اون دیتاسنتر بدم با خودشون صحبت کنین.

Sajad
March 3rd, 2009, 19:16
رم 16 گیگ چی دارین؟ یعنی بقیه مشخصات سروری که رم 16 داشته باشه!

Soheil Extreme
March 3rd, 2009, 19:42
رم 16 گیگ چی دارین؟ یعنی بقیه مشخصات سروری که رم 16 داشته باشه!

دوست عزیز هیچ دیتا سنتری هیچکدوم از پلان هاشو به رم 16گیگ مجهز نمیکنه شما باید درخواست اپگرید کنید که اونها هم مادربورد سرور رو عوض میکنند 4تا 4گیگ میندازن روش.سوالاتون خیلی عجیبه.اصلا شما خودت نمیدونی سرور اختصاصی میخوای یا مجازی:hang:

Sajad
March 3rd, 2009, 21:05
دوست عزیز هیچ دیتا سنتری هیچکدوم از پلان هاشو به رم 16گیگ مجهز نمیکنه شما باید درخواست اپگرید کنید که اونها هم مادربورد سرور رو عوض میکنند 4تا 4گیگ میندازن روش.سوالاتون خیلی عجیبه.اصلا شما خودت نمیدونی سرور اختصاصی میخوای یا مجازی:hang:

دوست عزیز دیتاسنتری که نتونه با رم 16 گیگ اولیه بده دیتاسنتر نیست!
من هم سرور مجازی میخوام هم سرور اختصاصی. (برای مشتری)
موفق باشید.

Nikan
March 4th, 2009, 07:51
سلام

توانایی ارائه سرور با رم 16 بستگی به توانایی سنتر نداره وابسته به مشخصات مادر برد است و البته من فکر نمی کنم این موضوع ربطی به این تاپیک داشته باشد..

با تشکر

Sajad
March 4th, 2009, 09:38
سلام

توانایی ارائه سرور با رم 16 بستگی به توانایی سنتر نداره وابسته به مشخصات مادر برد است و البته من فکر نمی کنم این موضوع ربطی به این تاپیک داشته باشد..

با تشکر

خوب منظور من این هست که دیتاسنتر شما مادربوردی نداره ما همون اول 16 گیگ بخریم؟
فکر کنم چندان هم بی ربط موضوع نیست! سرورهای Xlhost زیر قیمت به هر حال ما هم سرور زیر قیمتشون میخوایم دیگه!

WGB
March 4th, 2009, 10:17
فکر کنم چندان هم بی ربط موضوع نیست! سرورهای Xlhost زیر قیمت به هر حال ما هم سرور زیر قیمتشون میخوایم دیگه!

دوست عزیز ایکس ال هاست تخفیف قیمتی نداره.وقتی شما سرور سفارش میدید از نظر سخت افزاری تخفیف میده.یعنی اینکه مثلا اگه هارد سرور 250 گیگابایت بود برای شما هارد رو آپ گرید میکنه به 500 گیگابایت با همون قیمت 250 گیگابایت.
البته این گونه تخفیفات برای یوزرهای با تعداد سرور های کم.
برای اطلاع بیشتر میتونید با آیدی یاهو من تماس بگیرید
69Please

با تشکر

Nikan
March 5th, 2009, 00:23
سلام

فکر کنم چندان هم بی ربط موضوع نیست! سرورهای xlhost زیر قیمت به هر حال ما هم سرور زیر قیمتشون میخوایم دیگه!

آقا اگر همچنین سروری می خواهید پیغام خصوصی بفرستید.

با تشکر

WGB
March 8th, 2009, 08:52
سلام

آقا اگر همچنین سروری می خواهید پیغام خصوصی بفرستید.

با تشکر

عزیز خودتو اذیت نکن ایشون میگن سروری با این کیفیت میخواهن با قیمت 180 دلار.
من ندیدم

Sajad
March 8th, 2009, 10:55
من ندیدم
بله دوست عزیز . فکر کنم همون طور که با شما صحبت کردم گفتم که در حال حاضر میتونم این سرور رو با قیمت 180دلار اجاره کنم البته اگه آیدی شما همون پیلیز69 باشه!
به هر حال چون دیدم ایشون زیر قیمت میگن گفتم شاید بتونن کمکم کنند که سرور مناسبتری گیر بیارم.
در ضمن اینو فراموش نکنید من اینو توی یک دیتاسنتر پیدا کردم و نمیشه دیتاسنترها رو یکی دونست. اگه دیتاسنتر ایشون از دیتاسنتری که من میشناسم بهتر باشه و قیمتشون چندان فرقی نداشته باشه مسلما از ایشون خرید میکنم :cowboy:

Nikan
March 8th, 2009, 18:21
سلام

من ندیدم

یعنی سرور با 16 گیگ رم با قیمت 180 دلار در ماه می خواهند ؟

با تشکر

Sajad
March 8th, 2009, 21:46
سلام

یعنی سرور با 16 گیگ رم با قیمت 180 دلار در ماه می خواهند ؟

با تشکر

بله دوست عزیز. چون در حال حاضر میتونم سروری با این مشخصات با قیمت 120 یورو بخرم.
اگر شما قیمت مناسبتری دارید یاعلی...

WGB
March 9th, 2009, 07:58
بنده سرور با رم بالا و قیمت ارزون دارم ( 99 دلار فقط برای 12 گیگابایت رم) دارم ولی ستاپ بالایی داره. دیتا سنتر هم GNax

Sajad
March 9th, 2009, 08:54
بنده سرور با رم بالا و قیمت ارزون دارم ( 99 دلار فقط برای 12 گیگابایت رم) دارم ولی ستاپ بالایی داره. دیتا سنتر هم GNax

والا من اون سرور مورد نظرمو که توی دیتاسنتر gnax چک کردم با مشخصات ضعیفتر برام در اومد 411دلار....

Nikan
March 9th, 2009, 16:14
سلام

شما چقدر Setup fee می توانید پرداخت کنید ؟؟

با تشکر

Sajad
March 9th, 2009, 16:18
پرداختش مهم نیست. از 100 هزار تا 1 میلیون. مهم اینه که کیفیت رو به همراه قیمت مناسب داشته باشه.

Sajad
March 9th, 2009, 16:21
اوخ یادم رفت بگم. نهایتاً قیمتش 200 دلار بشه چون خودم 180 دلاری سراغ دارم. اگه 200 بشه و دیتاسنتری مشتی باشه حتما اونجا میگیرم...

Nikan
March 10th, 2009, 01:35
سلام

یعنی Setup fee مهم نیست ولی هزینه ماهیانه از 200 کمتر شود ؟

Sajad
March 10th, 2009, 01:45
سلام

یعنی Setup fee مهم نیست ولی هزینه ماهیانه از 200 کمتر شود ؟

بله هزینه ماهانه زیر 200 و هزینه راه اندازی نیز ترجیحا 0 تومان ولی اگه زیاد نباشه مهم نیست! :kiss:

DDLArea.com
March 11th, 2009, 10:17
با سلام

جناب آقای Nikan اگر امکان داره به بنده توی یاهوی PM بدید ID: ddlarea
منتظر شما هستم

با تشکر

MelatHOST
March 12th, 2009, 18:26
خيلي جالب بود
شما حاضريد 1 ميليون تومن براي هزينه نصب بديد يعني ماهي 100$ + 180 دلار ماهيانه هزينه تمديد سرور كه سر جمع ميشه 2 ميليون و خورده اي در سال
ولي حاضر نيستيد يك سرور با قيمت فرضي 240 $‌در ماه بخريد كه باز هم هزينه اش در همين حدود است
ميشه در مورد دليلش توضيح بديد ؟

Sajad
March 27th, 2009, 01:06
خيلي جالب بود
شما حاضريد 1 ميليون تومن براي هزينه نصب بديد يعني ماهي 100$ + 180 دلار ماهيانه هزينه تمديد سرور كه سر جمع ميشه 2 ميليون و خورده اي در سال
ولي حاضر نيستيد يك سرور با قيمت فرضي 240 $‌در ماه بخريد كه باز هم هزينه اش در همين حدود است
ميشه در مورد دليلش توضيح بديد ؟

نه دیگه داداش . دیگه اونقد هم بالا قرار نیست برا نصب بدم...

Nikan
March 27th, 2009, 09:47
والا من که متوجه درخواست شما نشدم. امیدوارم سرور مورد نظر خودتان را پیدا کرده باشید

Nikan
April 7th, 2009, 18:43
یک آفر جدید !!!

سرور XEON X3350

لینک تاپیک : http://webhostingtalk.ir/showthread.php?p=5984

با احترام

سلام

آیا شما همکار ataomega هستید ؟؟

P-CO
April 7th, 2009, 18:45
خیر...

Nikan
April 7th, 2009, 18:47
پس چرا در تاپیکی که ایشان باز کرده پیشنهاد می دهید ؟؟

P-CO
April 7th, 2009, 18:49
http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=994

آفر جدید...

سرور Xeon 3060 با 2گیگ رم، فقط 95$.

به همراه منیج رایگان تا 3روز و راه اندازی سیستم مجازی ساز بر روی سرور (به صورت کاملاً رایگان)

با احترام.

WGB
April 8th, 2009, 09:01
http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=994

آفر جدید...

سرور xeon 3360 با 2گیگ رم، فقط 95$.

به همراه منیج رایگان تا 3روز و راه اندازی سیستم مجازی ساز بر روی سرور (به صورت کاملاً رایگان)

با احترام.

یعنی امکان داره؟
تا جایی که من میدونم نمیشه. X3360 فقط 95000 تومان. واقعا خوبه.

Nikan
April 8th, 2009, 11:35
فکر می کنم منظور ایشان 3060 بوده است

P-CO
April 8th, 2009, 13:20
بله درسته !

ویرایش شد.

server4irco
April 12th, 2009, 23:01
alborzgostar@ee.net

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!
همه مدیران زحمت کش ! مدیران سرور و مدیران این سایت!

اولین روزی که من ریجیستر کردم تصمیم گرفته بودم هیچی اینجا بیان نکنم! هیچ تاپیکی نزنم اما دیدم نمیشه!
بعضی ها خیلی تند رفتند !
بعضی ها اطلاعات اشتباه دادند و ....
البته لازم به ذکره که این چیزا به من ربطی اصلا نداره! اما یه جمله از مدیر سایت دیدم واقعا شرمنده شدم و انتظارشو از مدیر گرامی نداشتم گفتم بیان کنم گفتم نکنم! اما شیطونه وسوسم کرد که این کارو بکنم!

اولا قوانین سایته توی تاپیک دیگران پست ندیم!
دوما نباید حرفهای بیهوده زد و با سند و مدرک جلو رفت!
خوب روزه خوندن بسه!
==================

در جواب مدیر سایت باید عرض کنم که اولا کی گفته گه مرتضی نماینده xlhost هست ؟ میگه کسی از دیتا سنتر ایمیل داشته باشه نمایندش میشه ؟ اخه مرده مومن شما نمی دونی افراد دیگه نمی دونن من که می دونم ؟
اولا xlhost نماینده نمیده! به هیچ کشوری ! نه ایران کلا!
آفر هایی که میده خوب کسی تعداد سرور های بیشتری داشته باشه خوب واقعیتی هست که تخفیف داره! منم بودم تخفیف می دادم!
اینم اثبات حرفم که دیتا سنتر ایمیل میفروشه دوستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :online2long::online2long:

اینم اینکش!
http://ee.net/emailonly.php

برین حالشو ببرین!
حالا که این اقا رفته ایمیل خریده شده نماینده دیتا سنتر؟؟؟ خیلی باحاله والا!!!!!!!!!!!!!!!!!
=====================

خوب این از حرف اول که اثبات شد!

این دوستانی که توی این انجمن بسیار عالی که همین الان توش هستیم و بار دیگه از مدیرانش تشکر می کنم واسه این انجمن با ید بگم که این دوستان که میان قیمت شکنی می کنن که چی ؟ بشه؟
یکی میاد میگه من مثلا میدم 120 تومان اون یکی میاد یه تاپیک دیگه میزنه میگه من همینو با 3 روز ست آپ رایگان میدم 119 تومان !!!!!! از همون دیتا سنتر!

والا نمی دونم ارزششو داره یانه!
اگه این طوری هست! من کسی رو میشناسم! که بالای 30 تا سرور از دیتاسنتر xlhost داره! اما تا حالا عضو این انجمن نشده! و خیلی هم روی قیمت ها می تونه مانور بده!
ازش پرسیدم چرا نمیری پست نمی دی ؟

چرا جواب اونا رو نمی دی!
می دونین چی گفت؟؟؟؟؟؟؟؟
میگه اینا که میان این کارا رو می کنن خوب می خوان چی رو ثابت کنن! کل کل هست من خوشم نمی یاد!
گفتم بابا تو دیگه کی هستی!

از اینا بگذریم
من خوده منم از همین دیتا سنتر سرویس می گیرم! کارش خوبه!
اما دوستان گرامی اگه بحث قیمت شکنی باشه! دست بالای دست بسیار است!!!!!!

منم بلدم از این قیمت ها و کمتر از شما ها هم بدم!

2تا قیمت میذارم حالشو ببرید!

==================
Q6600
2 Gb RAM
250 Gb HDD
3000 Gb Bw
Port 100 Mbps
Remote Reboot free
5 IP Address
-------------
83.000 هزار تومان!

همین سرور با رم 4 گیگ

115.000 تومان!

=================
Xeon 3220
4 Gb RAM
250 Gb HDD
3000 Gb Bw
Port 100 Mbps
Remote Reboot
-----------------
128.000 تومان

راه اندازی - تنظیمات اولیه و نصب سیستم مجازی سازی از جمله vmware - openvz و.. بصورت کاملا رایگان - امنیت سرور تا حداکثر جایی که امکانش هست اینو بگم هیچ کس نمی تونه بگه سرور من امنه اگه کسی این ادعا رو میکنه یه شل بده من بگم امنه سروش یا نه! همیشه یادتون باشه دست بالای دست بسیار است! همین امضای جناب مدیر رو ببینید عبرت بگیرید! واقعا از این حرفش خوشم اومد داشتم می گفتم امنیت سرور تا جایی که امکان داره رایگان انجام میشه- ساپورت 24 ساعته که نمیشه گفت چون همش ادم بیدار نیست اما در ساعاتی که ادم خواب نباشه مثل 3 ب تا 7 صبح به جز این زمان پشتیبانی میکنم! پس 24 ساعته ندارم! ریل گفتم!
+ اینکه سوالات و مشکلات فنی رو هم بخاطر اینکه دوستان و همکاران دیگه ناراحت نشن انو مجبورم پول بگیرم! چون نمی خوام بازار کسی خراب بشه و قیمت شکنی بشه!

سوالی بود مخلصیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
قیمت های دیگه هم می تونم بدم!

persian.developer
April 12th, 2009, 23:19
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!
همه مدیران زحمت کش ! مدیران سرور و مدیران این سایت!

اولین روزی که من ریجیستر کردم تصمیم گرفته بودم هیچی اینجا بیان نکنم! هیچ تاپیکی نزنم اما دیدم نمیشه!
بعضی ها خیلی تند رفتند !
بعضی ها اطلاعات اشتباه دادند و ....
البته لازم به ذکره که این چیزا به من ربطی اصلا نداره! اما یه جمله از مدیر سایت دیدم واقعا شرمنده شدم و انتظارشو از مدیر گرامی نداشتم گفتم بیان کنم گفتم نکنم! اما شیطونه وسوسم کرد که این کارو بکنم!

اولا قوانین سایته توی تاپیک دیگران پست ندیم!
دوما نباید حرفهای بیهوده زد و با سند و مدرک جلو رفت!
خوب روزه خوندن بسه!
==================

در جواب مدیر سایت باید عرض کنم که اولا کی گفته گه مرتضی نماینده xlhost هست ؟ میگه کسی از دیتا سنتر ایمیل داشته باشه نمایندش میشه ؟ اخه مرده مومن شما نمی دونی افراد دیگه نمی دونن من که می دونم ؟
اولا xlhost نماینده نمیده! به هیچ کشوری ! نه ایران کلا!
آفر هایی که میده خوب کسی تعداد سرور های بیشتری داشته باشه خوب واقعیتی هست که تخفیف داره! منم بودم تخفیف می دادم!
اینم اثبات حرفم که دیتا سنتر ایمیل میفروشه دوستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :online2long::online2long:

اینم اینکش!
http://ee.net/emailonly.php

برین حالشو ببرین!
حالا که این اقا رفته ایمیل خریده شده نماینده دیتا سنتر؟؟؟ خیلی باحاله والا!!!!!!!!!!!!!!!!!
=====================

خوب این از حرف اول که اثبات شد!

این دوستانی که توی این انجمن بسیار عالی که همین الان توش هستیم و بار دیگه از مدیرانش تشکر می کنم واسه این انجمن با ید بگم که این دوستان که میان قیمت شکنی می کنن که چی ؟ بشه؟
یکی میاد میگه من مثلا میدم 120 تومان اون یکی میاد یه تاپیک دیگه میزنه میگه من همینو با 3 روز ست آپ رایگان میدم 119 تومان !!!!!! از همون دیتا سنتر!

والا نمی دونم ارزششو داره یانه!
اگه این طوری هست! من کسی رو میشناسم! که بالای 30 تا سرور از دیتاسنتر xlhost داره! اما تا حالا عضو این انجمن نشده! و خیلی هم روی قیمت ها می تونه مانور بده!
ازش پرسیدم چرا نمیری پست نمی دی ؟

چرا جواب اونا رو نمی دی!
می دونین چی گفت؟؟؟؟؟؟؟؟
میگه اینا که میان این کارا رو می کنن خوب می خوان چی رو ثابت کنن! کل کل هست من خوشم نمی یاد!
گفتم بابا تو دیگه کی هستی!

از اینا بگذریم
من خوده منم از همین دیتا سنتر سرویس می گیرم! کارش خوبه!
اما دوستان گرامی اگه بحث قیمت شکنی باشه! دست بالای دست بسیار است!!!!!!

منم بلدم از این قیمت ها و کمتر از شما ها هم بدم!

2تا قیمت میذارم حالشو ببرید!

==================
q6600
2 gb ram
250 gb hdd
3000 gb bw
port 100 mbps
remote reboot free
5 ip address
-------------
83.000 هزار تومان!

همین سرور با رم 4 گیگ

115.000 تومان!

=================
xeon 3220
4 gb ram
250 gb hdd
3000 gb bw
port 100 mbps
remote reboot
-----------------
128.000 تومان

راه اندازی - تنظیمات اولیه و نصب سیستم مجازی سازی از جمله vmware - openvz و.. بصورت کاملا رایگان - امنیت سرور تا حداکثر جایی که امکانش هست اینو بگم هیچ کس نمی تونه بگه سرور من امنه اگه کسی این ادعا رو میکنه یه شل بده من بگم امنه سروش یا نه! همیشه یادتون باشه دست بالای دست بسیار است! همین امضای جناب مدیر رو ببینید عبرت بگیرید! واقعا از این حرفش خوشم اومد داشتم می گفتم امنیت سرور تا جایی که امکان داره رایگان انجام میشه- ساپورت 24 ساعته که نمیشه گفت چون همش ادم بیدار نیست اما در ساعاتی که ادم خواب نباشه مثل 3 ب تا 7 صبح به جز این زمان پشتیبانی میکنم! پس 24 ساعته ندارم! ریل گفتم!
+ اینکه سوالات و مشکلات فنی رو هم بخاطر اینکه دوستان و همکاران دیگه ناراحت نشن انو مجبورم پول بگیرم! چون نمی خوام بازار کسی خراب بشه و قیمت شکنی بشه!

سوالی بود مخلصیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
قیمت های دیگه هم می تونم بدم!

سلام محمد، خوش اومدی
بزار برسی بعد دعوا راه بنداز :دی

بابا تو که بدتر از بقیه خودتم تو تاپیک مردم قیمت دادی :دی

server4irco
April 12th, 2009, 23:23
اره والا بالا گفتم کارم اشتباه و قوانین رو راعایت نکردم اما همینجا از همه معذرت خواهی میکنم بابات این کار ! و از مدیران تقاضا دارم تاپیک منو هر جا خواستن منتقل کنند! بازم شرمنده

Vahid
April 12th, 2009, 23:43
این موضوع مربوط میشه به تخمی بودن دیتا سنتر نه من
وقتی یه ایمیل از روی یه دامین داده میشه یعنی این ایمیل وابسته به این دیتا سنتر هست
و در این موارد (مثل دیتا سنتر ها) وقتی ایمیل داده میشه یعنی نماینده دیتا سنتر هست و من هم 100 درصد نگفتم
از اول که من xl رو نه اصلا قبول داشتم نه خواهم داشت و نه تاییدش میکنم
واقعا واسه یه دیتا سنتر مایه لنگه که به هر یوزری یه قیمت بده و قیمت پایه نداشته باشه
و در مورد ندادن ریسیلر هم دوباره میتونم بگم اصلا اینا سیاست فروش ندارند یا اصلا شعورشون به این مدل کارها نمیخوره
موفق باشید

server4irco
April 12th, 2009, 23:53
alborzgostar@ee.net

این موضوع مربوط میشه به تخمی بودن دیتا سنتر نه من
وقتی یه ایمیل از روی یه دامین داده میشه یعنی این ایمیل وابسته به این دیتا سنتر هست
و در این موارد (مثل دیتا سنتر ها) وقتی ایمیل داده میشه یعنی نماینده دیتا سنتر هست و من هم 100 درصد نگفتم
از اول که من xl رو نه اصلا قبول داشتم نه خواهم داشت و نه تاییدش میکنم
واقعا واسه یه دیتا سنتر مایه لنگه که به هر یوزری یه قیمت بده و قیمت پایه نداشته باشه
و در مورد ندادن ریسیلر هم دوباره میتونم بگم اصلا اینا سیاست فروش ندارند یا اصلا شعورشون به این مدل کارها نمیخوره
موفق باشید

بله بعضی از حرفهای شما تایید میشه!
اما خوب دیدید که ایمیل رو میفروشن!

در مورد این جمله اخرتون یه بلا نسبت هم بگید بد نیست! نه به من! به همکاران دیگه!

Vahid
April 12th, 2009, 23:56
بله بعضی از حرفهای شما تایید میشه!
اما خوب دیدید که ایمیل رو میفروشن!

در مورد این جمله اخرتون یه بلا نسبت هم بگید بد نیست! نه به من! به همکاران دیگه!
من واقعا یه سوال دارم کدام دیتا سنتر تاپ ریتینگ از روی دامین خودش ایمیل میفروشه؟ لطفا جوابد بدید
منظورم دیتا سنتر بود نه شما دوست عزیز

server4irco
April 12th, 2009, 23:58
من واقعا یه سوال دارم کدام دیتا سنتر تاپ ریتینگ از روی دامین خودش ایمیل میفروشه؟ لطفا جوابد بدید
منظورم دیتا سنتر بود نه شما دوست عزیز

والا اینو منم نمی دونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
اما می بینید که!! :whistling::whistling::whistling::whistling::whist ling: دارن میفروشن!

Vahid
April 13th, 2009, 00:01
این رو دیگه میتونید درک کنید دلیلش چی هست؟

server4irco
April 13th, 2009, 00:12
خب یعنی؟؟...

Vahid
April 13th, 2009, 00:14
مشکل از دیتا نستر هست نه برداشتی که یکی مثل من میکنه

persian.developer
April 13th, 2009, 00:25
چه ربطی داره از xlhost که نمیدن ee.net هم سرویس های اینترنتشون رو میدن
وقتی ایمیل مشکل داره که از xlhost بدن!

وقتی می گن که ما نماینده نداریم که نمی شه یکی از راه برسه و بگه ما نماینده هستیم وحید جان!

این offer ها رو آی وب هم میده، همه جا هست!

Vahid
April 13th, 2009, 00:34
چه ربطی داره از xlhost که نمیدن ee.net هم سرویس های اینترنتشون رو میدن
وقتی ایمیل مشکل داره که از xlhost بدن!

وقتی می گن که ما نماینده نداریم که نمی شه یکی از راه برسه و بگه ما نماینده هستیم وحید جان!

این offer ها رو آی وب هم میده، همه جا هست!
محمد جان شما title سایت ee.net رو خوندی؟

eNET: Internet Access, Virtual Hosting, Dedicated Hosting, Co-location:
شما هرجا سرچ کنی reseller های iweb دیگه از یه قیمتی پایینتر نمیاند
منم قبول دارم هرکی نباید بگه مثلا ریسیلر هستیم

Sajad
April 13th, 2009, 00:35
درگیری ایجاد نکنید تو تاپیکی که در مورد معرفی دیتاسنتر دعوا کنید که یکی که بعدا اومد هم بتونه استفاده کنه :d

persian.developer
April 13th, 2009, 00:43
محمد جان شما title سایت ee.net رو خوندی؟

منم قبول دارم هرکی نباید بگه مثلا ریسیلر هستیم

eNET: Internet Access, Virtual Hosting, Dedicated Hosting, Co-location:
اولی که سرویس اینترنت هست، دومی و سومی هم هاستینگ چهارمی هم که فکر می کنم بیشتر به سرویس اینترنتی ربط داره نه به سرور اختصاصی،
در مورد ایمیل هم فکر می کنم ایمیل هایی که واسه ساپورت هست مشخصه.

شما هرجا سرچ کنی reseller های iweb دیگه از یه قیمتی پایینتر نمیاند
بازم فکر می کنم xlhost کارش از iweb بهتره! چون باید یه فرقی بین مشتری که 30 یا 40 تا سرور داره و مشتری که 3 یا چهار تا سرور داره باشه.

persian.developer
April 13th, 2009, 00:45
درگیری ایجاد نکنید تو تاپیکی که در مورد معرفی دیتاسنتر دعوا کنید که یکی که بعدا اومد هم بتونه استفاده کنه :d

این فکر کنم 5 یا ششمین بحث انحرافی بود:دی عجب تاپیک بابرکتی :دی

server4irco
April 13th, 2009, 11:39
خوبه حالا ما یه پست دادیما به بین چی شد! D:

server4irco
April 13th, 2009, 11:40
دیگه بحث کردن فایده ای نداره بیخیال شین بهتره!

WGB
April 13th, 2009, 11:54
دیگه بحث کردن فایده ای نداره بیخیال شین بهتره!

دوست عزیز آدمی همه چیو که می دونه به زبون نمیاره.

server4irco
April 13th, 2009, 12:06
دوست عزیز آدمی همه چیو که می دونه به زبون نمیاره.

بله ؟ !!!!:hammer:

کی این حرفو زده! خیلی چیزای دیگه هست که شما و دوستان دیگه خبر ندارین! منم به زبون نیاوردم!:hang:

اگه زبود بیاد که این فروم میشه جنگ و دعوا !!!!!

در ضمن!
این همه چیز نبود! یه چیز کاملا ابتدایی بود که یه بچه مدرسه ای می تونه ببینه خودش! در صورتی که هواسش جمع باشه!!!
:cowboy:

من خیلی چیزا رو به زبون نیاوردم پس زود قضاوت نکنید! (تکرار نشه)

Sajad
April 13th, 2009, 12:43
یه چیز کاملا ابتدایی بود که یه بچه مدرسه ای می تونه ببینه خودش! در صورتی که هواسش جمع باشه!!!

ببین فقط در حد شوخی میگما. دعوا راه نندازی! میخوام بگم که معلومه دیگه؛ شما که هنوز ابتدایی هم نخوندی اون چیزا رو فهمیدی!!!!!! هواسش درستش چطوریه؟ بیست بار بنویس فردا بیار تا نمرتو درست کنم...
بابا یارو هاست داره در حد 100مگ میاد میگه من سرور اختصاصی دارم؛ دیگه اینا توش گمه... به فرض هم ایشون نماینده باشه یا نباشه. مهم اینه که میتونه با قیمت پایین براتون خرید کنه...
جون مادرتون این تاپیک رو هی آپدیت نکنید ما میاییم میبینیم الکی آپدیت شده :no:

server4irco
April 13th, 2009, 13:50
ببین فقط در حد شوخی میگما. دعوا راه نندازی! میخوام بگم که معلومه دیگه؛ شما که هنوز ابتدایی هم نخوندی اون چیزا رو فهمیدی!!!!!! هواسش درستش چطوریه؟ بیست بار بنویس فردا بیار تا نمرتو درست کنم...
بابا یارو هاست داره در حد 100مگ میاد میگه من سرور اختصاصی دارم؛ دیگه اینا توش گمه... به فرض هم ایشون نماینده باشه یا نباشه. مهم اینه که میتونه با قیمت پایین براتون خرید کنه...
جون مادرتون این تاپیک رو هی آپدیت نکنید ما میاییم میبینیم الکی آپدیت شده :no:

اوه درسته شرمنده! چرا دعوا ! خیلی خوشحال شدم که اینو گفتی! اینم بگم کی بورد نوت بوک من فارسی نداره منم توند تایپ کردم!!!! اوکی؟؟؟؟؟

در مورد دومین حرفتون!

این طرز تفکر شما اشتباهه نباید قیمت شکنی بشه مرده حسابی! پس بقیه که دارن درست کار می کنن چی؟ ها ؟

در ضمن شما لطف کنید ادرس سایتتون رو هم درج کنید ما یه برندازی نسبت بهش داشته باشیم!:wub:

موفق باشید

server4irco
April 13th, 2009, 13:52
اینای که توی امضا شما هست سایت هاته ؟

Vahid
April 13th, 2009, 14:51
در مورد Lxhost میخواید صحبت کنید تاپیم باز کنید منم میام
این تاپیک دیگه ......

Nikan
April 13th, 2009, 16:15
اوه من نبودم یک روز ببین چه خبر بوده ....

WGB
April 13th, 2009, 16:28
بله ؟ !!!!:hammer:

کی این حرفو زده! خیلی چیزای دیگه هست که شما و دوستان دیگه خبر ندارین! منم به زبون نیاوردم!:hang:

اگه زبود بیاد که این فروم میشه جنگ و دعوا !!!!!

در ضمن!
این همه چیز نبود! یه چیز کاملا ابتدایی بود که یه بچه مدرسه ای می تونه ببینه خودش! در صورتی که هواسش جمع باشه!!!

من خیلی چیزا رو به زبون نیاوردم پس زود قضاوت نکنید! (تکرار نشه)

دوست عزیز آروم به خودت فشار نیار.

Nikan
April 13th, 2009, 16:30
ادمین جان من فکر می کنم بهترین راه این است که شما این تاپیک را قفل کنید و یک تاپیک جدید برای بحث در مورد xlhost باز کنید

server4irco
April 18th, 2009, 15:43
دوست عزیز آروم به خودت فشار نیار.

نترس من به خودم فشار نمی یارم! فقط بپا سرورت نترکه!:rolleyes:

1eng.ir
April 18th, 2009, 17:24
نترس من به خودم فشار نمی یارم! فقط بپا سرورت نترکه!:rolleyes:
تهديد بود ؟! :nono:

Amir
April 18th, 2009, 19:39
من اعصابم ضعيفه كل كل ممنوع ...
"بپا سرورت نترکه" ديگه چه صيغه ايه ؟!

P-CO
April 18th, 2009, 20:34
بیت چندتا ایرانی و همکار که اینجوری بحث و جنگ باشه، خدا به خیر کنه بقیه موارد رو...

دوستان آروم باشید، با عصبانیت و جنگ و جدال که کاری پیش نمیره.

مشکلاتتون رو دوستانه حل کنید، این کارا جز تفرقه هیچی نداره.

مگه با احترام صحبت کردن کار را پیش نمیبره که دارین اینقدر راحت باهمدیگه کل کل (به قول دوستمون) میکنید؟

DedicatedBOX
April 18th, 2009, 20:41
نترس من به خودم فشار نمی یارم! فقط بپا سرورت نترکه!
بهتر نیست یه تفکر بزنی ببینی مدیر های (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=14)این سایت کی هستند ؟!
اصلا انگار شما یه چیزیت هست
اینجا انجمن آموزشی هست نه مجید آنلاین

server4irco
April 18th, 2009, 23:06
تهدید؟؟!!! :tooth::tooth: کی گفت بابا اجبا! نه عزیزم تهدید نبود کسی توی جمع تهدید نمی کنه! شوخی بود! اگه می خواستم سرورش رو بتر کنم می کردم! اما چرا باید این کارو بکنم در صورتی که یکی از همکاراش دوست و رفیق فابریک منه! اگه نبود هم اینجا نمی گفتم و سرورش می رفت هوا! اما یه شوخی بود! همین! نه جنگ در ضمن من کینه و کنایه نزدم یه لطفی کنید از اونجایی که اون اقا ب من گیر داد تا اخره این پست رو بخونید ببینید کی به کی تنه زده بعد قضاوت کنید!

در ضمن منم نگفتم اینجا مجید انلاینه فقط یه شوخی بوده ! کسی هم که کینه زده اون بوده نه من!:clap::clap::clap:

server4irco
April 18th, 2009, 23:14
بهتر نیست یه تفکر بزنی ببینی مدیر های (http://webhostingtalk.ir/member.php?u=14)این سایت کی هستند ؟!
اصلا انگار شما یه چیزیت هست
اینجا انجمن آموزشی هست نه مجید آنلاین

ممنونم از راهنماییت دوست عزیز اما شما نگران بنده نباش!

مدیران ایت سایت هم خوب میشناسم! بچه های لارجین! من توهینی به اینا نکردم اصلا که بخوام دفعه دومم باشه! و دلیلی هم نداره این کارو بکنم! و می دونم کی هستن! دوست و رفیق و همکاره ما هستن!
و از اینها تازه ممنونم که انجمن زیبا و پرمحتوایی مثل اینو درست کردن!

شما به جایی این که این مسئله رو کش بدین بخیال شین! من دیگه ادامه نمی دم اگه شما ادامه ندین و جواب منطقی نزنین!

اصلا این تاپیک بسته بشه بهتره!

ببینید چی شد از کجا به کجا اومد! بازم از همه خودم شخصا معذرت خواهی می کنم با اینکه من شروع نکردم و کینه نزدم اما بازم من شرمندم!

Sajad
April 18th, 2009, 23:17
شما که گیر میدی به اینکه چرا تو تاپیکت اسپم نزنن خودتم تو تاپیک دیگران اسپم نزن. واقعا همه تاپیکا آخرش داره عوض میشه. دوستان برای نظم حقوق همدیگه رو رعایت کنید. اینجا اومدیم با هم آشنا بشیم و دوست بشیم از هم کمک بخوایم نه اینکه کل کل کنیم.
به نظر من فکر نکنم ادامه خاصی داشته باشه جز کش مکش . قفلش کنن بهتره.

persian.developer
April 18th, 2009, 23:28
تاپیک بسته شد.