PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال فایل از سرور به کامپیوتر +کند بودن vps

ali_12
February 11th, 2013, 20:10
سلام دوستان
وقتتون بخیر
من 2 تا سوال داشتم:
1-میشه بفرمایید من چطور میتونم فایلهای دانلودی خودمو از سرور مجازی به کامپیوتر(ویندوز 7) با سرعت بالا انتقال بدم؟میشه آموزش تصویری کار با IIS رو بدید لطفا؟
یک سوال اینکه اگر فایل من 80 گیگ باشه 80 گیگ هم ترافیک برای انتقال میخواد؟؟؟؟؟من ماهیانه کلا 3 گیگ ترافیک دارم. شاتل تهران.

2-من تازه سرور مجازی گرفتم.حالا وقتی میخوام وب رو باز کنم باید 1 دقیقه صبر کنم تا صفحه کامل بیاد بالا.اینقدر تصاویر بریده بریده و تکه تکه می آن که عملا نمیتونم وبگردی کنم.نمیدونم مشکل از کجاست.بچه های دیگه ای هم که خریدن این مشکلو ندارن .یعنی مشکل از سیستم من است؟چطور میتونم حلش کنم؟؟.من با ارائه دهنده ی سرویسم صحبت کردم ولی گفتن لیمیت است و نمیشه کاری کرد.رم سرویس هم 2 گیگ است.و هارد 100.
اینترنتم هم adsl 512 شاتل تهران است
ممنون از کمکتون

bronze
February 11th, 2013, 20:18
یک سوال اینکه اگر فایل من 80 گیگ باشه 80 گیگ هم ترافیک برای انتقال میخواد؟؟؟؟؟من ماهیانه کلا 3 گیگ ترافیک دارم. شاتل تهران.

بله. فایل رو در vps تکه تکه کنید هر وقت امکانش بود یکی رو بگیرید.

من تازه سرور مجازی گرفتم.حالا وقتی میخوام وب رو باز کنم باید 1 دقیقه صبر کنم تا صفحه کامل بیاد بالا.اینقدر تصاویر بریده بریده و تکه تکه می آن که عملا نمیتونم وبگردی کنم.نمیدونم مشکل از کجاست.بچه های دیگه ای هم که خریدن این مشکلو ندارن .یعنی مشکل از سیستم من است؟چطور میتونم حلش کنم؟؟

نباید اینطور باشه. مرورگر اینترنت دیگه ای نصب کنید.

ali_12
February 11th, 2013, 20:25
[QUOTE=bronze;672621]بله. فایل رو در vps تکه تکه کنید هر وقت امکانش بود یکی رو بگیرید.

متوجه نشدم...چیو بگیرم؟.یعنی 80 گیگ ترافیک میخواد؟؟؟

Clark
February 11th, 2013, 20:42
سلام
آموزش نصب iis وجود داره جستجو کنید ( هم تو انجمن هم خارج از انجمن )
چون فایل انتقال میدید به سیستم خودتون از پهنای باند شما کم میشه پس 80 گیگ اگر بخواید بیارید تو هارد خودتون 80 گیگ می سوزونید
برای این که یه دفعه 80 گیگ دانلود نکنید گفتن فایل تیکه تیکه کنید
کند بودن ریموت دسکتاپ هم احتمال خیلی زیاد تقصیر اینترنت شماست
موفق باشید

ehsan_296
February 11th, 2013, 20:52
بله . با سرعتی که در وی پی اس دارید که نمی تونید رو سیستم خودتون فایل رو بیارید :d

ali_12
February 11th, 2013, 20:53
سلام
آموزش نصب iis وجود داره جستجو کنید ( هم تو انجمن هم خارج از انجمن )
چون فایل انتقال میدید به سیستم خودتون از پهنای باند شما کم میشه پس 80 گیگ اگر بخواید بیارید تو هارد خودتون 80 گیگ می سوزونید
برای این که یه دفعه 80 گیگ دانلود نکنید گفتن فایل تیکه تیکه کنید
کند بودن ریموت دسکتاپ هم احتمال خیلی زیاد تقصیر اینترنت شماست
موفق باشید
خیلی ممنونم
ولی باز متوجه نشدم من
یعنی من اگر 80 گیگو یک جا انتقال بدم فرق داره با اینکه 80 تا 1 گیگی؟
من اگر 80 تا 1 گیگی انتقال بدم چقدر از پهنای باندم کم میشه؟راهی است که اصلا کم نشه؟
سوال من اینه که چقدر از پهنای باندم کم میشه؟80 گیگ؟70 گیگ؟40 گیگ؟میشه بفرمایید چقدر؟
بعدش اینترنت من 512 adsl است.
سپاس

Clark
February 11th, 2013, 21:00
شما از هر جای که اطلاعات دریافت کنید از پهنای باند شما کم میشه ( 3 گیگ که دارید )
شما 80 گیگ چه تو 100 قسمت کنید چه 10000 قسمت بلاخره دانلودش می کنید پس 80 گیگ پهنای باند لازم دارید
فقط برای این که مثلا راحت تر باشید گفتن فایل تیکه تیکه کنید ( البته اصلا این حرف مهم نیست چون بلاخره 80 گیگ دیتای شما که یک فایل واحد نیست) پس اصلا فرقی نمی کنه بلاخره 80 گیگ پهنای باند مصرف می کنید

در مورد اینترنت من نمی دونم چرا مشکل دارید ولی شما جم بخورید از پهنای باند شما کم میشه ریموت دسکتاپ هم اطلاعات می گیره و هم میفرسته پس داره کنتور میندازه و .........
در اخر هر کاری بکنید به همون میزن که حجم فایل هست شما باید پهنای باند مصرف کنید تا بیاریدش رو سیستم کامپیوتر خودتون
کلا می گم شما جم بخورید از پهنای باند شما کم میشه پس 40 گیگ دانلود از vps با 40 گیگ دانلود از سایت فرق نمی کنه و ......
خیلی سادس نمی دونم کجاش نمی فهمید

ali_12
February 11th, 2013, 21:17
مرسی
متوجه شدم
من بیشتر میخوام فیلم های دانلودیمو بیارم توی کامپیوتر و اونجا ببینمشون.پس همونجا نگه دارم بهتره...چون انتقال از وی پی اس = با دانلود مستقیم از خود اون سایت...پس این چه کاریه دیگه
یک سوال ...
این وی پی اس تا ابد مال منه؟میشه از فایلهام بک آپ بگیرم روی ویندوز خودم؟
ممنونم

ali_12
February 11th, 2013, 21:18
یک سوال دیگه لطفا

این ftp چیه؟اون چطوره برای انتقال؟

Clark
February 11th, 2013, 21:22
پست 8 :
تا ابد که نه تا موقعی که تمدیدش کنید و ارائه دهنده شما سرور عوض نکنه
بک آپ که فرقی نمی کنه باز شما همون میزان فایل باید دانلود کنید !

FTP : چیز خوبیه
گوگل هم چیز خیلی خوبیه :
FTP چیست ؟ :: مقالات (http://www.sarirservice.com/index.php?Module=SMMArticles&SMMOp=View&SMM_CMD=&PageId=75)

اینم بگم باز فرقی نمی کنه با FTP هم انتقال بدید مثل این که دارید دانلود می کنید
اون چیزی که تو فکر شما هست نمی شه