PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از آلماهاست چی خبر ؟

ServerDL.com
February 10th, 2013, 18:47
سلام
جند روزی است از آلما هاست خبری نیست !
روز اول سایتشون دوون بود
و در حال حاضر سایتی به زبان کاملا انگلیسی جایگزین شده است !
و مشکل در پشتیبانی داریم
ایمیل info@almahost هم ایمیل می زم ولی جوابگو نیستند !
لایسنس 30 روزه سی پنل خریدم
2 روز غیر فعال شده است !
بدون دلیل !!

RoobinaServer
February 10th, 2013, 18:54
سلام
جند روزی است از آلما هاست خبری نیست !
روز اول سایتشون دوون بود
و در حال حاضر سایتی به زبان کاملا انگلیسی جایگزین شده است !
و مشکل در پشتیبانی داریم
ایمیل info@almahost هم ایمیل می زم ولی جوابگو نیستند !
لایسنس 30 روزه سی پنل خریدم
2 روز غیر فعال شده است !
بدون دلیل !!

سلام

از اینجا وارد پنلتون که عضو هستید بشید و تیکت بزنید :

https://secure.almahost.co.uk/licence/

یا حق

k1ll3revil
February 10th, 2013, 19:48
شاید به تحریم چیزی برخورد کرده اند!!!
خودش به زودی پیداش میشه و صحبت میکنه مشکلی نیست

camelian77
April 3rd, 2013, 00:06
بنده هم اکنون همین مشکل رو باهاشون دارم. پشتیبانی شون پاسخگو نیست (بیش از ۲۴ ساعت)

rominait
April 3rd, 2013, 00:22
تيم آلما از فعالان حرفه اي هستند
فكر نمي كنم جاي نگراني باشه
ايشالا كه زودتر مشكلشون رفع ميشه

HyperServer
April 3rd, 2013, 00:47
با سلام....
طبق صحبت هایی که قبلا با مدیریت آلما هاست داشتیم...

تغییر زبان سایت جزو برنامه های قبلیشون بوده ...جای نگرانی نیست...پشتیبانی زیان فارسی سر جاش هست.

اما در مورد اینکه 24 ساعت هست پاسخ نمیدن...توجه کنید که اواخر تعطیلات عید و روز سیزدهم هست...

این مورد هم یادآور بشم که بنا به حساسیت بخش لایسنس فقط 2 نفر دسترسی به این بخش دارند.

تیکت رو از لینک https://secure.almahost.co.uk/licence/ ارسال کنید..

بنده هم لینک تاپیک رو براشون ارسال میکنم...

اما به صورت کلی جای نگرانی نیست...فعالیتشون به صورت شرکتی هست و از سرویس دهنده گان یکی دو شبه نیستند.

besthosti.com
April 3rd, 2013, 00:51
الما هاست مغتبر می باشند جای هیچ گونه نگرانی نیست تقریبا میشه گفت فعلا معتبرترین فروشنده در انجمن هم شرکت الما هاست هستند

tizparvaz
April 3rd, 2013, 01:26
متاسفانه سیستم لایسنس مشکل داره منم چندین ماهه که استفاده مکنم و 80% اوقات همین مشکل هست لایسنس بعد از چند ساعت یا چند روز از کار میفته باید تیکت بدیم تا فعال کنن یکبارم که خیلی ضروری بود 2 بار پشت هم سفارش دادم به فاصله 2 ساعت اما هر دوبار غیر فعال شد و در نهایت خودشون فعالش کردن
من امروز تیکت دادم و جواب دادن مشکلی نبود

camelian77
April 3rd, 2013, 02:08
با سلام....
طبق صحبت هایی که قبلا با مدیریت آلما هاست داشتیم...

تغییر زبان سایت جزو برنامه های قبلیشون بوده ...جای نگرانی نیست...پشتیبانی زیان فارسی سر جاش هست.

اما در مورد اینکه 24 ساعت هست پاسخ نمیدن...توجه کنید که اواخر تعطیلات عید و روز سیزدهم هست...

این مورد هم یادآور بشم که بنا به حساسیت بخش لایسنس فقط 2 نفر دسترسی به این بخش دارند.

تیکت رو از لینک https://secure.almahost.co.uk/licence/ ارسال کنید..

بنده هم لینک تاپیک رو براشون ارسال میکنم...

اما به صورت کلی جای نگرانی نیست...فعالیتشون به صورت شرکتی هست و از سرویس دهنده گان یکی دو شبه نیستند.

ممنون اگر لطف کنید پیگیری کنید باهاشون که نیم نگاهی به تیکت های ما بندازند عالی هست. اگر ایمیل یا تلفنی ازشون دارید هم به من ارائه کنید من بهشون زنگ می زنم.

AlmaHost
April 3rd, 2013, 02:29
باسلام
از شما پیشا پیش عذرخواهی میکنیم. بابت بروز این مشکل. روز آخر سال میباشد و Staff های پشتیبانی کمی در اختیار داشتیم. در مورد مشکل پرتال هم بله مشکل دارد و در سیستم جدید که به زودی رو نمایی میشود مشکل را حل کرده ایم.
موفق باشید

camelian77
April 3rd, 2013, 02:56
باسلام
از شما پیشا پیش عذرخواهی میکنیم. بابت بروز این مشکل. روز آخر سال میباشد و Staff های پشتیبانی کمی در اختیار داشتیم. در مورد مشکل پرتال هم بله مشکل دارد و در سیستم جدید که به زودی رو نمایی میشود مشکل را حل کرده ایم.
موفق باشید

ممنون از پاسخ شما