PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست لینوکس پارس دو vs هاست لینوکس نت افراز

jsa
February 10th, 2013, 10:41
سلام،
روی یکی از سرویس های اشتراکی شرکت پارس دو بودیم، اما به دلیل بالا رفتن بازدید و محدود شدن مداوم cpu مجبور به نقل مکان روی یکی از سرویس های اشتراکی شرکت نت افراز شدیم با امید اینکه بازدید همچنان سیر صعودی داشته باشه؛ اما متاسفانه بازدیدمون به جای زیاد شدن کم شد!! #-o و مشکل اصلی اینجاست که کم شدن بازدیدمون مصادف شد با مشکلات گوگل و الان نمی دونیم دقیقا مشکل از کجاس!!
از دوستانی که تجربه داشتن این سرویس ها رو داشتن کسی نظری در مورد عملکرد این دو تا شرکت و علت کم شدن بازدیدمون نداره؟؟:-?
این هم آدرس سایتمون در صورتی که نیاز به بررسی داشت : 66دانلود (http://www.66download.com)
ممنون و سپاسگزار

speedy
February 10th, 2013, 17:19
مشکل دی ان اس ندارید. فکر نکنم مورد دیگه ای باشه. ادامه بدید اوکی میشه به مرور زمان

m2n
February 10th, 2013, 17:28
فوقش دو روز کم میشه بعد به حالت عادی بر می گردین

jsa
February 11th, 2013, 11:41
مشکل دی ان اس ندارید. فکر نکنم مورد دیگه ای باشه. ادامه بدید اوکی میشه به مرور زمان
منظورتونو از مشکل دی ان اس متوجه نشدم! میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟!

jsa
February 11th, 2013, 12:24
فوقش دو روز کم میشه بعد به حالت عادی بر می گردین
مشکل اینجاس که ما به دلایلی چندین بار این مسیر پارس دو به نت افراز و برعکس رو رفتیم و همیشه مشکل همین بوده
رو پارس دو سی پی یو و پهنای باند کم میاریم، رو نت افراز بازدید خیلی بالا نمیاد؛ منتها از اونجایی که وضعیت آپدیت شدن سایتمون خیلی منظم نبوده واسه همین نمی تونیم با اطمینان بگیم مشکل از کجاس

speedy
February 11th, 2013, 14:50
منظورتونو از مشکل دی ان اس متوجه نشدم! میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟!

بیشتر موقع ها با انتغال سایت ، کمی مشکل در تنظیمت دی ان اس رخ میده.
چک کردم برای شما مشکلی نبوده. از این بابت خیالتون راحت باشه

jsa
February 11th, 2013, 21:43
بیشتر موقع ها با انتغال سایت ، کمی مشکل در تنظیمت دی ان اس رخ میده.
چک کردم برای شما مشکلی نبوده. از این بابت خیالتون راحت باشه
ممنون از لطفتون
پس فک کنم فعلا باید به آپدیت سایت ادامه بدیم تا ببینیم چی میشه
تشـــــکر