PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما ! شروع به فعالیت در زمینه هاست و سرور

mailgenral
February 10th, 2013, 01:41
با سلام خدمت کاربران انجمن
یه سوال کلی .............

dedserver
February 10th, 2013, 04:05
ببینید دوست عزیز اگر همان طور که خودتون گفتید علم لازم را دارید و در صورتی که از پس همه کارهای یک سرور شامل کانفیگ بر میایید میتوانید راه اندازی کنید ولی نه به صورت شرکت بلکه به صورت خانگی بهتر هستش و سعی کنید در همه زمینه ها سرویس دهید و نقش پررنگی را ایفا کنید .

serverstar.ir
February 10th, 2013, 10:45
پیشنهاد نمیکنم چون انقدر از این بچه مدرسه ای ها اومدن یه ریسلر گرفتن و یه سرور اختصاصی گرفتن فقط هم بلدند تمپلیت لود کنند که کلا گند زدند و بازار هاستینگ رو خراب و کاملا آماتور کردند !

نه میتونید قیمت واقعی داشته باشید و نه کار و سرویستون رو مطرح کنید !

MOHAMMAD MOHSEN
February 10th, 2013, 10:52
داشتن علم و علاقه به تنهایی کافی نیست درسته برای یه کار اصولی لازمه. اما در حال حاضر بدترین موقع برای ورود به این کاره اگه مشتریشو دارین و مطمئن هستین که می تونید مشتری رو پیدا کنید وارد شید در غیر اینصورت خیر. هزینه ها هم بسیار بالاست البته برای سرور از دیتاسنتر معتبر! رو ماهی 1 میلیون حساب کنید برای کار درجه 1

shivahost
February 10th, 2013, 11:16
نکته مهم دیگه اینکه هرگز یک نفری کار را شروع نکنید و سعی کنید تیم حرفه ای باشید. یک نفر می تونه مریض بشه، مجبور به سفر بشه، کنکور داشته باشه!

mailgenral
February 10th, 2013, 11:56
دوستان ممنون........

spark3r
February 10th, 2013, 12:21
با سلام خدمت دوست عزیز
اگر نظر من رو می خواین وارد این حوزه نشید، چون اگر قبلا وارد این بخش می شدید خوب بود، الان همه توی خونه نشستن و یک اینترنت دارند و یک سرور اختصاصی از یک نفر دیگه خریداری می کنند و شروع به فعالیت می کنند و هروقت هم که دلشون بخواد سرور رو جمع می کنند و هیچ کسی هم متوجه نمیشه که این شخص کجا رفته (نمونه هاشم توی همین فروم خیلی زیاده).
مخصوصا با این بازار آشفته الان که همه دارن قیمت رو پایین می آرن که مشتری جذب کنند و رقابت خیلی سخت شده.
من خودم ۸ ساله لینوکس کارم و ۳ سال برای شرکت های بزرگ هاستینگ کار کردم، برای چند شرکت زیر رتبه ۸ توی ایران کار کردم ، ولی آخرش من از هاستینگ اومدم بیرون و رفتم سراغ یک شغل دیگه. متاسفانه به قول دوستامون بچه دبیرستانی ها شدن هاست فروش.
من خودم توی این چند سال به هیچ شرکتی نتونستم اعتماد کنم، آخرش یک سرور مجازی گرفتم و مدیریتش رو خودم انجام می دم.
خوب اگر سرمایه کافی رو دارید و می خواین شروع به کار کنید:

راه اندازی سرور لینوکس و ویندوز در داخل ایران
برای این منظور می تونید از دیتاسنترهای افرانت یا پارس آنلاین سرور اجاره کنید.

راه اندازی سرور لینوکس و ویندوز در خارج از کشور
برای این منظور می تونید از دیتاسنترهای خارجی سرور اجاره کنید.

راه اندازی سرور مجازی در ایران و خارج هم یادتون نره، ثبت دامین هم انجام بدین.
در کل همه کارهای هاستینگ رو باید انجام بدین.
حساب ارزی هم یادتون نره.

امیدوارم توی این زمینه موفق باشید.