PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سرویس اس اس ال برای سرور ایرانی

sainaweb
February 10th, 2013, 00:51
سلام .

من سرورم ایران هست و برروی دامنه .com کار میکنم . امکان خرید اس اس ال وجود داره برای سرور با آی پی ایران ؟‌

شنیدم رپید اس اس ال گیر نمیده به آی پی .

دوستانی هم که ارایه میدن لطفا پ.خ کنند آدرس سایتشون رو .

با تشکر

sainaweb
February 15th, 2013, 15:50
اگر درخواست سرور بود تا الان ۵۰۰ تا پی ام و پست تو تاپیک خورده بود :|‌

جواب ساپورت icert.ca

بله مشکلی نیست میتوانید از گواهینامه های ارائه شده برای دامنه های .com روی سرورهای ایران استفاده کنید .

tizparvaz
February 15th, 2013, 17:09
سلام
رپید اس اس ال با ایرانی ها مشکل داره اما اینکه رو آی پی ایران میشه مصرف رد یا نه اطمینان ندام
بانک سامان هم ازکومودور استفاده میکنه

allbert
February 15th, 2013, 17:37
بغضی از شرکت های سرویس اس اس ال با ایران مشکل ندارند . من خودم روی یک سرور دایرکت ادمین و دامنه .com اس اس ال ست گردم مشکلی نداشت فکر نمیکنم با ir هم مشکل داشته باشند

itjavani
February 15th, 2013, 21:19
یادم نمیاد تو کدام انجمن بود ولی یادم هست یکی از شرکت های ترکیه به ایرانی ها اس اس ال ارائه میداد.

داودی
February 16th, 2013, 00:03
turktrust هست که نماینده ایرانی چند برابر می گیره وکلی درد سر داره

MOHAMMAD MOHSEN
February 16th, 2013, 10:03
یه بار برای سایت روی سرور ایران اس اس ال گرفتم مشکلی هم پیش نیومد کومودو البته گرفتم

به چند نکته حساس هستن:
دامین آی آر
whois ایرانی (می تونید privacy protect رو فعال کنید)
بودن کلمه iran در دامین

dataecom
February 27th, 2013, 00:31
دوست گرامی :
به هنگام دریافت اس اس ال فقط دامنه چک میشه و اطلاعات دارنده دامنه (در مورد اس اس ال های Domain Validated) در صورتیکه این دامنه در ایران هم هاست شده باشد مشکلی وجود ندارد .
در مورد اسامی مربوط به ایران در دامنه که یکی از دوستان اعلام کرده بود مشکلی وجود ندارد ولی CA ها در این قضیه رفتار مختلفی دارند . ولی COMODO در این زمینه مشکل خاصی ندارد . ما تجربه دریافت SSL برای دامنه های دارای کلمه کشور عزیزمان ایران را هم داریم .

البته یک موضوع هست و اونهم Privacy protect است که تمامی CA ها نسبت به اون حساس هستند و اصلا سراغش نروید . پیشنهاد میشه به مدت کوتاهی اطلاعات Whois دامنه را به اطلاعات یک فرد خارج از کشور تعییر دهید . بعد از صدور گواهینامه میتونید اون اطلاعات را به اطلاعات اصلی تغییر دهید

mahjouyan
May 15th, 2013, 11:17
turktrust هست که نماینده ایرانی چند برابر می گیره وکلی درد سر داره
درد سر خاصی نداره TurkTrust ،فقط OVمیده واسه همین مداک سازمان یا مالک حقوقی دامنه رو می خواد.بعد از این 14 روز کاری وقت می بره تا صادر بشه.یکی از نمایندگی هاش پرشیاسیس خاور میانه (http://persiasys.me/brands/2012-11-10-11-25-22/-ssl/---ov) است

Amir.Mansoury
May 15th, 2013, 11:20
TurkTrust از لحاظ امنتی شرکت معتبری نیست. در این باره بیشتر تحقیق کنید!!!

mahjouyan
May 15th, 2013, 11:35
TurkTrust از لحاظ امنتی شرکت معتبری نیست. در این باره بیشتر تحقیق کنید!!!

به هر صورت بالغ بر 80% از بانک های ایران با این شرکت کار می کنن.تمام مرورگر ها تائیدش می کنن.به غیر از یه گواهی جعلی که بصورت غیر عمد از این شرکت صادر شده که باز هم هنوز هیچ مدرکی برای اثبات این قضیه وجود نداره.اگه شما مطلبی از منبع موثقی داری و شواهد لازم برای بهتر روشن شدن قضیه می تونید با قاضی پرونده تماس بگیرید ;;)